18.05.2018 – 24.05.2018

PIĄTEK 18.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 46
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Bądź uważny, Domisiu!; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (58)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia
7.10 Na sygnale – odc. 173
7.45 M jak miłość – odc. 1365
8.40 Przystań – odc. 9/13
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Pachołki Rosji; film do.
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 173
13.25 Wolny Ekran – (92); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 705
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (10
18.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Bądź uważny
19.45 Dobranocka – Kulfon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 705
21.30 Na sygnale – odc. 173
21.55 Krótka historia
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości; felieton
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 19.05.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1802
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1803
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1804
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1805
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra – (69)
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 229
7.15 Na dobre i na złe – odc. 705
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (10)
9.40 Wolny Ekran – (93); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (404); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1366
12.50 Od Opola do Opola – /5/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Ziemia obiecana – odc. 4/4
15.45 Wielki Test o Kulturze
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1366
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.35 Ziemia obiecana – odc. 4/4
21.35 Wielki Test o Kulturze
23.10 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 20.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 8/10
0.50 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp – /32/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek – odc. 62 – Zawody
4.55 Baw się słowami s. III; magazyn
5.05 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Rok Ducha Świętego
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem Krzeptówkach, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Czarne chmury – odc. 8/10
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 223
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 224 „Prohibicja domowa” sezon 11
11.20 Dwujęzyczność – spot MSZ
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1367
12.50 Oczy w oczy – (77)
13.25 Baw się słowami s. III
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 23
15.40 Karbala; dramat wojenny (2015); reż.: Krzysztof Łukaszewicz; wyk.: Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Tomasz Schuchardt, Atheer Adel
17.50 M jak miłość – odc. 1367
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa – 23
21.25 Oczy w oczy – (77)
22.05 Karbala; dramat wojenny (2015); reż.: Krzysztof Łukaszewicz; wyk.: Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Hristo Shopov, Leszek Lichota, Michał Żurawski, Tomasz Schuchardt, Atheer Adel
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 21.05.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 66
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 17
1.25 Supełkowe ABC – odc. 107
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (59)
5.25 Kulturalni PL – (404); magazyn
6.20 Racja stanu – (112)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (460) P
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1806
7.35 Fałszywe kody historii – spot MSZ
7.45 Dziewczyny ze Lwowa – 23
8.40 Oczy w oczy – ks. Marcin Iżycki
9.10 Moje życie. Mój teatr. I
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 65
10.25 1200 Muzeów odc. 19
10.55 Supełkowe ABC – odc. 107 – JM; magazyn
11.20 Krótka historia – (461)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Jonaszem Koftą
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1806
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw – 11/13
15.30 Przepis dnia – /337/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (272)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Witold; film dokumentalny
17.45 Niepodległa – spot MSZ
17.50 Fortepian Chopina; film dok.
18.15 Korona królów – odc 65
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 107
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw odc. 11/13
21.20 Krótka historia – (461)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1806
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (272)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /31/
23.40 Wolny Ekran – (93); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
23.55 Dwujęzyczność – spot MSZ
000 Przepis dnia – /337/; magazyn
WTOREK 22.05.2018
005 Od Opola do Opola
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (60)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (272)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (461)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1807
7.45 Ziemia obiecana – odc. 4/4
8.45 Witold; film dokumentalny
9.25 Dziedzictwo regionów – Drzewica
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 66
10.25 Sonda 2 – (84) – Odchudzanie
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 30
11.20 Krótka historia – (462) Chocim
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga – Nanook
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 11
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1807
13.25 Kierunek Zachód – /6/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII
15.35 Przepis dnia – /338/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (273)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać; program publicystyczny
18.15 Korona królów – odc 66
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz – odc. 230
21.20 Krótka historia – (462) Chocim
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1807
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (273)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /6/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
23.40 Rzecz Polska – Crystal i Alexis; cykl dokumentalny
23.55 Działo się w Krakowie
000 Przepis dnia – /338/; magazyn
ŚRODA 23.05.2018
010 Blondynka s.IV – odc. 47
1.00 Program ekumeniczny
1.25 W Krainie Baśni – odc. 2
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (61)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (273)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (462) Chocim
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1808
7.45 O mnie się nie martw – odc. 11/13
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – Crystal i Alexis
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 67
10.25 Astronarium – (59) – Kosmiczny teleskop Hubble’a; magazyn
10.55 W Krainie Baśni – odc. 2 Kwiat paproci
11.20 Krótka historia – (463) Kolonizacja Afryki i Azji; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1808
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
13.45 Dobranocka – Proszę słonia – odc 1 – Witaminki
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 9/10
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (274)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Szpiedzy – Czekając na agenta
17.40 Szpiedzy – Kryptonim gracz
18.15 Korona królów – odc 67
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 2
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 9/10
21.20 Krótka historia – (463)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1808
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (274)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Moje życie. Mój teatr
23.40 Dziedzictwo regionów – Drzewica potęga Gerlacha; cykl reportaży
23.55 Działo się w Krakowie
CZWARTEK 24.05.2018
005 Blondynka s.IV – odc. 48
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 13
1.45 Podwodne ABC – Odc. 13
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (62)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (274)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (463)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1809
7.45 M jak miłość – odc. 1366
8.40 Strażacy s.I – odc. 9/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 68
10.25 Orły Nawałki – odc. 2
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 13
11.10 Podwodne ABC – Odc. 13 K
11.20 Krótka historia – (464) Brytyjskie imperium; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Do upartych należy zwycięstwo
12.25 Racja stanu – (113)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1809
13.25 Magazyn z Ameryki – /32/
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 10 Kolejka do śmierci
15.35 Portrety niepodległości – /11/ Janusz Maleszewski (1879 – 1942); felieton
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (275)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Moje życie. Mój teatr. Ida Kamińska; reportaż
17.25 Muzeum Polskiej Piosenki – /89/ – „Zaproście mnie do stołu” – Elżbieta Wojnowska
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
18.15 Korona królów – odc 68
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 13 – Wielkie wydarzenie; magazyn
19.35 Podwodne ABC – Odc. 13
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 10 Kolejka do śmierci
21.20 Krótka historia – (464) Brytyjskie imperium; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1809
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (275)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (113)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /284/; magazyn

PIĄTEK 25.05.2018
005 Blondynka s.IV – odc. 49* (seria IV, odc. 10) – Jubileusz to ryzyko – txt. str. 777; serial TVP
055 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Strachowyjowa akademia rysunku; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Panorama i Pogoda
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (63)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (275); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (464) Brytyjskie imperium; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 174 „Quad” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1367 – txt. str. 777; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 10/13 – Sens życia – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /11/ Janusz Maleszewski (1879 – 1942); felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Szpiedzy – Czekając na agenta; film dokumentalny
10.45 Szpiedzy – Kryptonim gracz; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (465) Dynastia Burbonów; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Bezglutenowa kuchnia – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Tradycyjne produkty i potrawy regionalne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; Zdrowe regionalne produkty stają się coraz bardziej popularne. W tym odcinku programu tworzonego przez dziennikarzy z czterech krajów zapraszamy do poznania przepisów na podkarpacki ekologiczny chleb, słowackie wędliny i ser, węgierska segedyńską paprykę oraz czeski ser z Ołumuńca.
12.55 Na sygnale – odc. 174 „Quad” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (93); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 13 – Pimpuś na pomoc
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Rybki; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 706 Cień podejrzenia – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11) ed 11; zabawa quizowa
18.25 Magazyn z Ameryki – /32/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – Strachowyjowa akademia rysunku; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 13 – Pimpuś na pomoc
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 706 Cień podejrzenia – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 174 „Quad” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (465) Dynastia Burbonów; felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /11/ Janusz Maleszewski (1879 – 1942); felieton

SOBOTA 26.05.2018
005 Barwy szczęścia – odc. 1806
030 Barwy szczęścia – odc. 1807
055 Barwy szczęścia – odc. 1808
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1809
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Bezglutenowa kuchnia – txt. str. 777; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 230 – Randka (Ojciec Mateusz XVIII odc. 5) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 706 Cień podejrzenia – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (94); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (405); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (392)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1368 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Od Opola do Opola – /6/; widowisko muzyczne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Pan Kuleczka – Bagaż; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 1/7 – txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jan Rybkowski, Marek Nowicki; wyk.:Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko
15.45 Wielki Test. Polacy, którzy zmienili świat
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1368 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (392)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Buty, odc. 10
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 1/7 – txt. str. 777; serial TVP
21.35 Wielki Test. Polacy, którzy zmienili świat
23.10 Rozrywka Retro – Muzyka małego ekranu: Zbigniew Wodecki
23.50 Działo się w Krakowie

NIEDZIELA 27.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 9/10 – Zaręczyny – txt. str. 777; serial TVP
055 Kierunek Zachód – /6/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
1.15 Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych; film TVP kraj prod.Polska (1972); reż.:Jerzy Sztwiertnia; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Piotr Garlicki, Jan Himilsbach, Henryk Hunko, Renata Kossobudzka, KRZYSZTOF KOWALEWSKI, ELIASZ KUZIEMSKI, WACŁAW KOWALSKI, WANDA ŁUCZYCKA, FERDYNAND MATYSIK
2.35 Teleranek – odc. 63 – Ogrodnictwo – txt. str. 777; magazyn
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.10 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Święta Gianna; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Piekarach Śląskich, Transmisja
6.35 Kino retro – Jadzia; komedia kraj prod.Polska (1936); reż.:Mirosław Krawicz; wyk.:Jadwiga Smosarska, Józef Orwid, Ziutek Kudła, Aleksander Żabczyński, Mieczysława Cwiklińska, Michał Znicz, Stanisław Sielański, Ludwik Liedtke, Wanda Zawiszanka, Eugeniusz Koszutski
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 82 Łużyce Górne i Park Kulturinsel; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda udaje się na pograniczne polsko niemieckie w rejony historycznej krainy Łużyce Górne. Będziemy w tajemniczym miejscu, gdzie mieszka się kilka metrów nad ziemią – na drzewie. Odwiedzimy też niemieckie miasto Görlitz, a w nim m.in. niesamowite zoo. Przejedziemy też rowerem okoliczne trasy nad rzeką Nysą.
8.40 Czarne chmury – odc. 9/10 – Zaręczyny – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 67 Ciechanów; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 225 „Świąteczne oświadczyny” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 226 „To nie jest dom schadzek” sezon 12 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1369 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (78) Paweł Królikowski
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Prezent, odc. 31
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Bajka o słońcu; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 24* (seria II odc. 11) – Metody naukowe
15.35 Nie ma jak u mamy – koncert z okazji Dnia Matki; koncert
16.30 Pograbek – txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Mariusz Saniternik, Franciszek Pieczka, Elżbieta Dębska, Tadeusz Szymków, Lech Gwit, Ewa Kamas
17.50 M jak miłość – odc. 1369 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 67 Ciechanów; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Prezent, odc. 31
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 24* (seria II odc. 11) – Metody naukowe
21.25 Oczy w oczy – (78) Paweł Królikowski
22.00 Nie ma jak u mamy – koncert z okazji Dnia Matki; koncert
22.55 Pograbek – txt. str. 777; film obyczajowy
010 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.