17.11.2017 – 23.11.2017

PIĄTEK 17.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 9/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 374
1.50 Przepis dnia – /250/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (335)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (165)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 147
7.25 M jak miłość – odc. 1318
8.20 Ratownicy – odc. 9/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 1 – UNIKAT; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych; Opowieść o najstarszych dziejach kopalni, począwszy od pierwszych sposobów wydobycia poprzez zmiany technologiczne, aż po stworzenie nowoczesnych tras turystycznych oraz miejsc wypoczynku, odnowy zdrowotnej i rozrywki. Program powstał w związku z 40. rocznicą wpisania Kopalni Soli w Wieliczce na pierwszą listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
10.45 Baw się słowami – s. II (50)
10.55 Domisie – odc. 374
11.20 Krótka historia – (336) Theodore Roosvelt
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 3
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 147
13.25 Wolny Ekran – (67); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 680
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (166)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (6)
18.15 Niezapomniane koncerty – OPOLE 2014 – recital Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana; koncert
18.50 Magazyn z Ameryki – /19/
19.15 Domisie – odc. 374
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 680
21.40 Na sygnale – odc. 147
22.05 Krótka historia – (336)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (166)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /250/; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 18.11.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1699
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1700
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1701
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1702
1.30 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (166)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 217
7.15 Na dobre i na złe – odc. 680
8.10 Artur Dutkiewicz Trio – Niemen
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Reportaż
10.00 Kulturalni PL – (378); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1319
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 11
15.40 Wielki Test o Piastach
17.10 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 1
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1319
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 11
21.35 Wielki Test o Piastach
23.05 Paranienormalni Tonight
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 19.11.2017
23.55 Dom – odc. 8/25
1.35 Saga rodów – Ród Wielądków
1.55 Dona i
2.20 program rozrywkowy
2.35 Magazyn z Wysp – /19/
2.55 Wolny Ekran – (68); magazyn
3.15 Teleranek – odc. 24
3.50 Ziarno – Śpiew to modlitwa
4.20 Baw się słowami – s. II (51)
4.30 Baw się słowami – s. II (52)
4.50 Gwiezdny Pirat – odc. 5/7
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 6/7
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Bazyliki Mniejszej pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 8/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 175
11.00 Rodzinka.pl – odc. 176
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1320
12.50 Oczy w oczy – (65)
13.25 Baw się słowami – s. II (51)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 63
15.40 Uwaga – Premiera! – 1920 Bitwa Warszawska; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
17.40 program rozrywkowy
24:00 Reportaż
18.30 M jak miłość – odc. 1320
19.20 Baw się słowami – s. II (51)
19.30 Baw się słowami – s. II (52)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 63
21.35 Oczy w oczy – Michał Kondrat
22.20 Uwaga – Premiera! – 1920 Bitwa Warszawska; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 20.11.2017
0.20 Reportaż
0.50 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi odc. 212
1.10 Moliki książkowe – odc. 11 Uczulenie; magazyn
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 62 – JM; magazyn
1.50 Przepis dnia – /251/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia – (336) Theodore Roosvelt; felieton
5.10 Kulturalni PL – (378); magazyn
6.05 Racja stanu – (86)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1703
7.25 Blondynka – odc. 63
8.20 Oczy w oczy – (65)
8.50 Świat według Łukasza; film dok.
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 59
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 44 Filiżanka
10.25 Ukryte skarby – Onufry i Szwed
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 62
11.20 Krótka historia – (337); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Fraszyńską
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1703
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – . 12/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (1667; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Sienkiewicz mniej znany
18.15 Ukryte skarby – Onufry i Szwed
18.45 Komisariat – odc. 44 Filiżanka
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 62
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – . 12/13
21.30 Krótka historia – (337); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1703
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (1667
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki – /19/
23.50 Wolny Ekran – (68); magazyn
WTOREK 21.11.2017
0.10 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 1
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /252/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (337); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1704
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 11
8.20 Sienkiewicz mniej znan
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 45
10.25 Sonda 2 – (67) – Głębia
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 49
11.20 Krótka historia – (338); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 291
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1704
13.25 ZUS bez granic – /6/; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 218
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Świat według Łukasza
17.40 Ktokolwiek widział,…
18.15 Sonda 2 – (67) – Głębia
18.45 Komisariat – odc. 45
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 49
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 218
21.30 Krótka historia – (338); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1704
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (168)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 ZUS bez granic – /6/; magazyn
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
ŚRODA 22.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 10/13
1.00 Żyć z wiarą na co dzień; reportaż
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /253/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (338); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1705
7.25 O mnie się nie martw – odc. 12/13
8.20 AWACS – samolot który widzi
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 46
10.25 Astronarium – (45)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (339); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1705
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 9/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (169)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 AWACS – samolot który widzi
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 46
19.15 Petersburski Music Show
19.40 Notatnik przyrodniczy
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 9/13
21.30 Krótka historia – (339); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1705
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (169)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 23.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 11/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 7 – txt. str. 777; cykl reportaży
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (339); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (169)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1706
7.25 M jak miłość – odc. 1319
8.20 Głęboka woda – odc. 9/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 47
10.25 Jak to działa – odc. 124
10.55 Las Story – odc. 7
11.20 Krótka historia – (340); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 43
12.25 Racja stanu – (87)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1706
13.25 Magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 10
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (170)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 47
19.15 Las Story – odc. 7
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 10* „Łagodna”
21.30 Krótka historia – (340); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1706
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (170)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (87)

PIĄTEK 24.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – s. III odc. 12/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 59 Międzyrzec Podlaski
1.25 Domisie – odc. 375 Pomocna Myszka; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /254/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia – (340); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (170); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 148 „Papużki nierozłączki” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1320
8.20 Ratownicy – odc. 10/13
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 2 – NATCHNIENIE; reportaż
10.45 Baw się słowami – s. II (52); magazyn
10.55 Domisie – odc. 375 Pomocna Myszka; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (341); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada 4
12.25 Baltic Sea – odc. 13; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 148 „Papużki nierozłączki” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (68); magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 8 – Slalom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 681 Mistrz i uczeń
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (171); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – mont. (7) lata 40.; widowisko rozrywkowe
18.15 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 375 Pomocna Myszka; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 8 – Slalom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 681 Mistrz i uczeń
21.40 Na sygnale – odc. 148 „Papużki nierozłączki” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (341); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (171); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju; Dla małoletnich od lat 12

SOBOTA 25.11.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1703
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1704
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1705
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1706
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.15 Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (171); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 218 – Zakład (Ojciec Mateusz XVII odc. 6) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 681 Mistrz i uczeń
8.10 Myslovitz i przyjaciele. Mysłowice 2005; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Podlaski posiłek oracza – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Reportaż
10.00 Kulturalni PL – (379); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (366)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1321
12.50 Paranienormalni Tonight – (8) Patrycja Markowska; program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Szczęśliwa rodzinka, odc. 11
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – O Maczudze Herkulesa; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 12
15.40 Długi weekend – txt. str. 777 71′; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
17.05 KOMBI koncert 40 – lecia cz. 2; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (366)
18.50 M jak miłość – odc. 1321
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Szczęśliwa rodzinka, odc. 11
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 12
21.40 Długi weekend – txt. str. 777 71′; film TVP; reż.:Robert Gliński; wyk.:Joanna Żółkowska, Krzysztof Globisz, Leszek Piskorz, Bogusław Kierc, Maciej Damięcki
23.05 Paranienormalni Tonight – (8) Patrycja Markowska; program rozrywkowy

NIEDZIELA 26.11.2017
mecz na żywo, polska urugwaj
23.55 Szczęśliwy brzeg 94′; dramat psychologiczny; reż.:Andrzej Konic; wyk.:Jerzy Bińczycki, Stanisława Celińska, Beata Poźniak, Wojciech Pokora, Leonard Pietraszek, Marcin Francuz
1.40 Wolny Ekran – (69); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
3.25 ZUS bez granic – /6/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 46 Design; magazyn
4.20 Ziarno – Mądra Święta; magazyn
4.50 Baw się słowami – s. II (53); magazyn
5.00 Baw się słowami – s. II (54); magazyn
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 7/7 – Ostatnia tajemnica
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 59 Międzyrzec Podlaski
8.35 Opole 2017 na bis /22/; koncert
8.55 Rodzinka.pl – odc. 177 „Życie nie jest nudne” sezon 8 – txt. str. 777 AD
9.25 Rodzinka.pl – odc. 178 „Mimo wszystko miłość” sezon 8 – txt. str. 777 AD
10.00 Junior Eurowizja 2017
12.20 M jak miłość – odc. 1322
13.15 Oczy w oczy – (66)
13.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Dobry przykład, odc. 7
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 64* (seria V, odc. 12) – Będzie tak, jak chcesz.
15.45 Teatr Telewizji – Lekcja polskiego – txt. str. 777 73′; spektakl teatralny; reż.:Mariusz Malec; wyk.:Artur Żmijewski, Eliza Rycembel, Aleksandra Prykowska – Malec, Grzegorz Mielczarek
17.05 Niezapomniane koncerty – „To co dał mi los” – koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert
24:00 Reportaż
18.30 M jak miłość – odc. 1322
19.20 Baw się słowami – s. II (53); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (54); magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Dobry przykład, odc. 7
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 64* (seria V, odc. 12) – Będzie tak, jak chcesz.
21.35 Oczy w oczy – (66)
22.15 Teatr Telewizji – Lekcja polskiego – txt. str. 777 73′; spektakl teatralny; reż.:Mariusz Malec; wyk.:Artur Żmijewski, Eliza Rycembel, Aleksandra Prykowska – Malec, Grzegorz Mielczarek
23.30 Niezapomniane koncerty – „To co dał mi los” – koncert Krzysztofa Krawczyka; koncert; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.