16.12.2016 – 22.12.2016

PIĄTEK 16.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 120
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – odc. 306
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (154)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 113
7.25 M jak miłość – odc. 1251
8.25 Komisarz Alex – odc. 78
9.20 Warto rozmawiać;
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.55 Domisie – odc. 306
11.20 Krótka historia – (155)
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (59)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 113
13.25 Wolny Ekran – (30); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 648
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki
18.15 Racja stanu – (59)
18.45 Ukryte skarby; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 306
19.45 Dobranocka  – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 648
21.45 Na sygnale – odc. 113
22.10 Krótka historia – (155)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 7.12.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1509
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1510
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1511
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1512
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 197
7.05 Na dobre i na złe – odc. 648
8.05 Żarty i Bardy – (6)
9.05 Okrasa łamie przepisy
9.30 Tańczący z naturą
10.00 Kulturalni PL – (330); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1252
12.50 Z drugiej strony – (24)
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Mała wielka miłość – odc. 2/4
15.40 Śmierć jak kromka chleba – Film
17.45 Koncert z okazji 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego i wydarzeń w kopalni Wujek
18.35 Uczymy rozumieć świat
18.50 M jak miłość – odc. 1252
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Mała wielka miłość – odc. 2/4
21.40 Śmierć jak kromka chleba -film
23.50 Koncert z okazji 35. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego i wydarzeń w kopalni Wujek
0.35 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 18.12.2016
0.40 Z drugiej strony – (24)
1.40 Saga rodów; magazyn
2.10 Goniec kresowy – /14/; magazyn
2.40 Smaki polskie – Ciasteczka
2.50 Smaki polskie
3.05 Wolny Ekran – (31); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (157)
3.30 Ziarno – Wielkie urodziny tuż, tuż
4.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
4.20 Petersburski Music Show –  31
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.40 Turystyczna jazda – odc. 44
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Ranczo – tajemnice Wilkowyj
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Serce dla dzieci
10.30 Rodzinka.pl – odc. 79
11.00 Rodzinka.pl – odc. 80
11.25 Polska z Miodkiem – (157)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1253
12.50 Oczy w oczy – (28)
13.25 Skrzat wyrusza w świat
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 120
15.40 Bilet na księżyc – film obycz.
17.40 KabareTOP
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 17
18.25 Polska z Miodkiem – (157)
18.35 M jak miłość – odc. 1253
19.25 Skrzat wyrusza w świat – odc. 7
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ranczo – odc. 120
21.40 Bilet na księżyc – film obycz.
23.45 Oczy w oczy – (28)
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 19.12.2016
0.15 Racja stanu – (59)
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe – odc. 4
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 16
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Żołnierze Wielkiej Wojny
5.35 Niezapomniane koncerty
6.25 Krótka historia – (155)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1513
7.25 Ranczo – odc. 120
8.20 Oczy w oczy – (28)
8.50 Goniec kresowy – /14/; magazyn
9.20 Smaki polskie – Ciasteczka
9.40 Brawo polski!; magazyn
9.55 Sonda 2 – (26)
10.30 Galeria – odc. 131
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 16
11.20 Krótka historia – (156)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (330); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1513
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. III
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Wielki Test o Żywności
19.00 Galeria – odc. 131
19.30 Moliki książkowe – odc. 4
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. III
21.35 Krótka historia – (156)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1513
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wolny Ekran – (31); magazyn
23.50 Brawo polski!; magazyn
WTOREK 20.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 121
0.55 Zasmakuj w Sienkiewiczu
1.30 Mali światowcy – odc. 30
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (156)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1514
7.25 Mała wielka miłość – odc. 2/4
8.20 Wielki Test o Żywności
10.00 Smak tradycji – Adwent
10.30 Galeria – odc. 132
10.55 Mali światowcy – odc. 30
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Niedziela z Henrykiem Talarem
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1514
13.25 Flesz historii – odc. 317
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 198
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.10 Gwiazdozbiór TVP  – Lady Pank
17.40 Ktokolwiek widział…
18.10 Zasmakuj w Sienkiewiczu
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Galeria – odc. 132
19.15 Mali światowcy – odc. 30
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Dżingiel Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 198
21.35 Krótka historia – (157)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1514
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Nad Niemnem – Magazyn
23.45 Flesz historii – odc. 317
ŚRODA 21.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 122
1.00 Mate.O
1.30 Podwodne ABC – Odc. 17
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 18
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (157)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1515
7.25 O mnie się nie martw – s. III
8.25 Sienkiewicz mniej znany
9.25 Tańczący z naturą
9.55 Astronarium – (34)
10.30 Galeria – odc. 133
10.55 Podwodne ABC – Odc. 17
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 18
11.20 Krótka historia – (158)
11.30 Teleexpress
11.55 Baltic Sea – odc. 6; magazyn
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1515
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 102
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Sienkiewicz mniej znany
18.10 Studio Wschód; program publ.
18.45 Galeria – odc. 133
19.15 Podwodne ABC – Odc. 17
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 18
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 102
21.35 Krótka historia – (158)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1515
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka; magazyn
23.45 Jest takie miejsce – Bielsko
CZWARTEK 22.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 123
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (158)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1516
7.25 M jak miłość – odc. 1252
8.20 Egzamin z życia – odc. 102
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Las Story – odc. 23
10.00 Jak to działa – odc. 105
10.30 Galeria – odc. 134
10.55 Załoga Eko
11.20 Krótka historia –
11.50 Polska z Miodkiem
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 245
12.20 Żołnierze Wielkiej Wojny
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1516
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 79
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.05 Humor w odcinkach
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem – (159)
18.45 Galeria – odc. 134
19.15 Załoga Eko
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 79
21.35 Krótka historia – (159)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1516
22.10 Polska z Miodkiem – (159)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Saga rodów – Ród Czarneckich
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych

PIĄTEK 23.12.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 124 – Rezydencja (seria X odc. 3)
1.00 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Przeszłość z przyszłością
1.30 Domisie – odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (159) Struktura organizacyjna Armii Krajowej; felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 114 „Dziecko” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1253 –  txt. str. 777; serial TVP
8.25 Komisarz Alex – odc. 79 (seria VII, odc. 1) – Śmierć przyszła dwa razy –  txt. str. 777  43′; serial kryminalny TVP; reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Agnieszka Warchulska, Alicja Juszkiewicz, Paweł Ciołkosz, Grzegorz Goch, Tojan Trocki; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.20 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Okrasa łamie przepisy – Zdrowe tradycje wigilijne –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.55 Domisie – odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (160) Wieś polska II Rzeczypospolitej; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polonia dla Nowej Borowej; reportaż
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Przeszłość z przyszłością
12.55 Na sygnale – odc. 114 „Dziecko” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (31); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 9 – Glac – plac
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 649 – Dobre serce –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Świąteczne życzenia z Krakowa – koncert (1); koncert
18.15 Polonia dla Nowej Borowej; reportaż
18.45 Las Story – odc. 23 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.05 Polska z Miodkiem – (108) Podhale, Podlasie; felieton
19.15 Domisie – odc. 307 Nie lubię tego, czyli grymaszenie przy stole; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 9 – Glac – plac
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 649 – Dobre serce –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 114 „Dziecko” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (160) Wieś polska II Rzeczypospolitej; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami – Mieczysław Król Łęgowski; magazyn

SOBOTA 24.12.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1513
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1514
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1515
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1516
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 198 – Psina (Ojciec Mateusz XV odc. 12)
7.05 Na dobre i na złe – odc. 649 – Dobre serce –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.00 Śledztwo w sprawie Bożego Narodzenia; film dokumentalny; reż.:Leszek Wasiuta
8.45 Okrasa łamie przepisy – Ryby na talerzu Kopernika –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.15 Chwała na wysokości – kolędy z Zakopanego
10.00 Kulturalni PL – (331); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (329)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1254 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Bóg się rodzi. Kolędowanie z Białegostoku; koncert
13.30 Dobranocka – Bajki zza okna – Historia świąteczna o rosochatym włóczędze; serial animowany; STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Słowo kard. Kazimierza Nycza na Święta Bożego Narodzenia
14.40 Sport
14.45 Pogoda
14.55 Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy; koncert
16.00 Mała wielka miłość – odc. 3/4
17.00 Hej kolęda, kolęda z Krakowa; koncert
24:00 Transmisja Mszy Świętej – Pasterskiej z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach; STEREO, 10.9, Transmisja
20.05 Dobranocka za oceanem – Bajki zza okna – Historia świąteczna o rosochatym włóczędze; serial animowany; STEREO
20.30 Wiadomości
20.55 Słowo kard. Kazimierza Nycza na Święta Bożego Narodzenia
21.05 Sport
21.10 Pogoda
21.20 Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy; koncert
22.20 Mała wielka miłość – odc. 3/4
23.15 Hej kolęda, kolęda z Krakowa; koncert
0.05 Śledztwo w sprawie Bożego Narodzenia; film dokumentalny; reż.:Leszek Wasiuta

NIEDZIELA 25.12.2016
0.50 Śladami Podlasian – Święta; Bez ograniczeń wiekowych; Święta Bożego Narodzenia wsród polonii w Nowym Jorku, Chicago i na Florydzie, która w tym wyjątkowych okresie nie zapomina o najbiedniejszych i samotnych rodakach.
1.25 Noc Świętego Mikołaja –  txt. str. 777 AD  56′; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
2.30 Goniec kresowy – /15/; magazyn
3.00 Wolny Ekran – (32); magazyn
3.20 Ziarno – Bóg się rodzi; magazyn
3.55 Przygody Joanny –  txt. str. 777  87′; reż.:Anna Sokołowska; wyk.:Kaja Grąbczewska, Ewa Bukowska, Roman Szafrański, Bożena Dykiel, Janusz Michałowski, Leonard Pietraszak, Henryk Talar, Wojciech Asiński, Mateusz Damięcki, Piotr Gąsowski
5.25 Zakochaj się w Polsce – odc. 16 Kraków świąteczny; magazyn
5.55 Transmisja błogosławieństwa Urbi et Orbi z Watykanu
6.35 Czemuż się dzisiaj weselić nie mamy
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Bachledówce; STEREO, 10.9, Transmisja
8.35 Kościół Św. Mikołaja w Kamieńcu Podolskim; film dokumentalny; reż.:Artur Jaworski
9.05 Kolędy Śląska; koncert
10.10 Znachor – tajemnice filmowego planu; reportaż
10.30 Rodzinka.pl – odc. 81 „Pytania egzystencjalne” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 82 „Idzie lato” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1255 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (29) Grażyna Brodzińska
13.30 Dobranocka – Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 121* (seria X, odc. 4) – Geny nie kłamią
15.40 Znachor –  txt. str. 777  127′; dramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela
17.55 Zakopower kolęduje w Bukowinie; koncert
18.35 M jak miłość – odc. 1255 –  txt. str. 777; serial TVP
19.30 Dobranocka za oceanem – Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ranczo – odc. 121* (seria X, odc. 4) – Geny nie kłamią
21.40 Znachor –  txt. str. 777  127′; dramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela
23.55 Oczy w oczy – (29) Grażyna Brodzińska

PONIEDZIAŁEK 26.12.2016
0.25 Kościół Św. Mikołaja w Kamieńcu Podolskim; film dokumentalny
1.00 Kolędy Śląska; koncert
2.10 Awantura o Basię; film fabularny kraj prod.POLSKA (1995); reż.:Kazimierz Tarnas; wyk.:Paulina Tworzyańska, Agata Marciniak, Maria Kaniewska, Piotr Fronczewski, Andrzej Szczepkowski, Olgierd Łukaszewicz, Maria Gładkowska, Jan Jankowski, Gustaw Holoubek, Igor Śmiałkowski
4.00 Kolędy Pospieszalskich; koncert
4.50 Znachor – tajemnice filmowego planu; reportaż
5.10 Ranczo – odc. 121* (seria X, odc. 4) – Geny nie kłamią
6.05 Znachor –  txt. str. 777; dramat kraj prod.POLSKA (1981); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela
8.20 Oczy w oczy – (29) Grażyna Brodzińska
8.55 Kayah kolęduje w Bukowinie; koncert
9.55 Łowcy miodu; film dokumentalny kraj prod.POLSKA (2016); reż.:Krystian Matysek
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (331); magazyn
13.00 Hej kolęda, kolęda z Krakowa /skrót/
13.25 Dobranocka – Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – s. III odc. 11/13
15.45 Ja wam pokażę! –  txt. str. 777; komedia kraj prod.POLSKA (2006); reż.:Denis Delic; wyk.:Grażyna Wolszczak, Maria Niklińska, Marta Lipińska, Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Cezary Pazura, Paweł Delag, Agnieszka Pilaszewska
17.50 Galeria mistrzów – Marek Grechuta; widowisko
18.50 Kolędowanie z Eleni; widowisko muzyczne
19.25 Dobranocka za oceanem – Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. III odc. 11/13
21.45 Ja wam pokażę! –  txt. str. 777; komedia
23.45 Wolny Ekran – (32); magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.