16.06.2017 – 23.06.2017

PIĄTEK 16.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 7/13
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Gdzie jest Pysiołek
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Żyć dla innych; film dok.
5.25 Opowieści weekendowe
6.30 Krótka historia – (120)
6.35 Notacje – Andrzej Korzyński.
6.50 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
7.25 M jak miłość – odc. 1300
8.20 Akwarium, czyli samotność
9.25 Pod Tatrami
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /27/
10.55 Domisie – Gdzie jest Pysiołek
11.20 Krótka historia – (111)
11.30 Teleexpress
11.50 Koło historii
12.25 Było, nie minęło – kronika
12.55 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
13.25 Flesz historii; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 1/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Wieczór Mistrzów – Opole ’77
17.45 Mazowsze – podróże
18.20 Koło historii
18.55 Turystyczna jazda
19.10 Domisie – Gdzie jest Pysiołek19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 1/13
21.40 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
22.05 Krótka historia – (111)
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Mazowsze
23.35 Przepis dnia – /184/
SOBOTA 17.06.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1611
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1612
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1613
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1614
1.30 Pytanie na śniadanie
4.20 Petersburski Music Show
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji – Przemyśl
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 209
7.10 Wiedźmin – odc. 1/13
8.05 Rodzina sama w domu
8.55 Okrasa łamie przepisy
9.25 Mapa ginącego świata – odc. 1
10.00 Kulturalni PL – (356)
11.00 Słownik polsko@polski
11.55 Siła wyższa – odc. 1/13
12.50 Ranczo – fabryka gwiazd
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 4/12
15.50 Mur; film obyczajowy
17.20 Serca Bicie 2017 – koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 Siła wyższa – odc. 1/13
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 4/12
21.40 Mur
23.10 Serca Bicie 2017 – koncert
NIEDZIELA 18.06.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 1
1.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
1.25 Saga rodów – Ród Siemionów
1.50 Polskie Historie – Kazachstan
2.20 Magazyn z Wysp – /8/
2.40 Polska z Miodkiem
2.50 Teleranek – odc. 15
3.20 Ziarno – Bł. Edmund Bojanowski
3.50 Baw się słowami
4.00 Baw się słowami
4.15 W Krainie Baśni – odc. 1
4.50 Trzy Szalone Zera – odc. 3
5.20 Trzy Szalone Zera – odc. 4
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Święte
8.40 Królowa Bona – odc. 1
9.35 Turystyczna jazda – Poraj
9.50 Herbatka z kabaretem
10.30 Rodzinka.pl – odc. 131
11.00 Rodzinka.pl – odc. 132
11.25 Polska z Miodkiem – (112)
11.55 Siła wyższa – odc. 2/13
12.50 Oczy w oczy – (15)
13.25 Baw się słowami
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 3/13
15.40 Zakochany anioł – komedia
17.25 program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 36
18.30 Siła wyższa – odc. 2/13
19.20 Baw się słowami
19.30 Baw się słowami
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 3/13
21.35 Oczy w oczy – (15)
22.15 Zakochany anioł – komedia
PONIEDZIAŁEK 19.06.2017
0.15 Koło historii
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Bąblandia – Upał
1.20 Moliki książkowe – odc. 19
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 40
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Kulturalni PL – (356)
5.55 Podróże z historią – odc. 21
6.25 Krótka historia – (111)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1615
7.25 Wiedźmy – odc. 3/13
8.20 Oczy w oczy – (15) Ewa Kasprzyk
8.50 Polskie Historie – Chiny; reportaż
9.25 Wiadomości
9.40 Nożem i widelcem – odc. 160
9.55 Kopciuszek – odc. 53
10.30 Karino – odc. 5/13 Porwanie
11.00 Mój zwierzyniec – odc. 20
11.10 Podwodne ABC
11.20 Krótka historia – (103)
11.30 Regiony z Historią – odc. 23
11.55 Ukryte skarby
12.20 Podróże z historią – odc. 21
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1615
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Marszałek Piłsudski – odc. 8
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Gusen – wojna o pamięć
17.25 Regiony z Historią – odc. 23
17.45 Dzika Polska
18.15 Kopciuszek – odc. 53
18.45 Karino – odc. 5/13 Porwanie
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 40
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Marszałek Piłsudski – odc. 8
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1615
22.05 Krótka historia – (103)
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Gusen – wojna o pamięć
23.50 Nożem i widelcem – odc. 160
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 20.06.2017
0.05 Rodzina sama w domu – (1)
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 36
1.30 W Krainie Baśni – odc. 2
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.00 Ukryte skarby
6.25 Krótka historia – (103)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1616
7.25 Noce i dnie – odc. 4/12
8.20 Miejsce w raju
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie – Sałatki
9.55 Kopciuszek – odc. 54
10.30 Karino – odc. 6/13 Ujarzmiony
11.00 Przygody Dordo – odc. 2
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Zawody w zawody odc. 2
12.20 Zasmakuj w Sienkiewiczu
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1616
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 210
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 „Zapatrzeni w siebie” – piosenki
17.45 Dzika Polska
18.15 Kopciuszek – odc. 54
18.45 Karino – odc. 6/13 Ujarzmiony
19.15 W Krainie Baśni – odc. 2
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 210
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1616
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Nad Niemnem – Magazyn
23.25 Dzika Polska
23.50 Smaki polskie – Sałatki
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 21.06.2017
0.05 Jest okazja – (2); widowisko
1.05 Pasja życia dla życia; reportaż
1.30 Petersburski Music Show – 49
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.20 Halo Polonia
6.00 Zawody w zawody odc. 2
6.25 Krótka historia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1617
7.25 Marszałek Piłsudski – odc. 8
8.25 Ranczo – fabryka gwiazd
9.25 Wiadomości
9.40 Posmakuj Opolskiego – odc. 2
9.55 Kopciuszek – odc. 55
10.30 Karino – odc. 7/13
11.00 Margolcia i Miś zapraszają
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Przez granice – Wisła, Istebna
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1617
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia – 8/13
15.45 Polonia 24
16.00 Halo Polonia
16.45 Jest okazja – (2); widowisko
17.45 Dzika Polska
18.15 Kopciuszek – odc. 55
18.45 Karino – odc. 7/13
19.15 Petersburski Music Show – 49
19.45 Dobranocka – Jeż Kleofas – 4
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Królowie śródmieścia odc.8/13
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1617
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Wilnoteka; magazyn
23.25 Dzika Polska – Jedwabne pęta
23.50 Zapiski Łazęgi – Dolice; felieton
23.55 Przepis dnia – /185/
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 22.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 8/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko – odc. 7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia
5.05 Polonia 24
5.20 Halo Polonia
6.05 Przez granice – Wisła, Istebna
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1618
7.25 Siła wyższa – odc. 1/13
8.20 Królowie śródmieścia odc.8/13
9.10 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Kopciuszek – odc. 56
10.30 Karino – odc. 8/13 Klęska
11.00 Krótka historia
11.05 Borówka skrzat wyrusza w świat
11.25 program rozrywkowy
11.55 Z Andrusem po Galicji
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 269
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1618
13.25 Magazyn z Ameryki
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 92
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.15 Warto rozmawiać
18.20 Kopciuszek – odc. 56
18.45 Karino – odc. 8/13 Klęska
19.15 Załoga Eko – odc. 7
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Komisarz Alex – odc. 92
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1618
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Magazyn z Ameryki
23.25 Magazyn śledczy Anity Gargas
23.55 Przepis dnia – /186/
0.00 Zakończenie dnia
PIĄTEK 23.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 9/13
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Letnia wycieczka
2.00 Pytanie na śniadanie
2.50 Pytanie na śniadanie – zapowiedź
4.55 Krótka historia
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Zasmakuj w Sienkiewiczu
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 2/13 – Marzena
7.25 Siła wyższa – odc. 2/13
8.20 Komisarz Alex – odc. 92
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /4/ Kształty
10.55 Domisie – Letnia wycieczka
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.50 Koło historii
12.25 Było, nie minęło
12.55 Pokój 107 – odc. 2/13 – Marzena
13.25 Flesz historii; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 2/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Wieczór Mistrzów
17.45 Dzika Polska – Szaleńcy natury
18.20 Koło historii
18.55 Turystyczna jazda – Węgry
19.10 Domisie – Letnia wycieczka
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 2/13
21.30 Krótka historia
21.40 Pokój 107 – odc. 2/13
22.35 Halo Polonia
23.10 Dzika Polska – Szaleńcy
23.35 Przepis dnia – /187/
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 24.06.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1615
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1616
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1617
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1618
1.30 Pytanie na śniadanie
4.20 Petersburski Music Show – odc. 49; program muzyczny
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 210 – Reggae (Ojciec Mateusz XVI odc. 11) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.10 Wiedźmin – odc. 2/13* – Nauka –  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy
8.05 Rodzina sama w domu – (2); reality show
8.55 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia białostocka –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.25 Mapa ginącego świata – odc. 2* Madagaskar. Parkiet na wagę złota i łez
10.00 Kulturalni PL – (357)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (322)
11.30 Regiony z Historią – Żyrardów cz. 1
11.55 Siła wyższa – odc. 3/13* – Porwanie –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
12.50 07 zgłoś się – tego nie pokazała kamera
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Imieniny Fantazego, odc. 13 –  AD; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek „Pieski”; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 5/12 – Uśmiechy losu
15.50 Poznań ’56 –  txt. str. 777  107′; dramat kraj prod.Polska (1996); reż.:Filip Bajon; wyk.:Agata Kulesza, Sława Kwaśniewska, Antonina Choroszy, Grażyna Korin, Agnieszka Różańska, Dorota Sadowska, Janusz Gajos, Władysław Kowalski, Daniel Olbrychski, Jan Nowicki
17.45 Imieniny pana Janka
20.20 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek „Pieski”; widowisko kameralne
20.30 Wiadomości
21.00 Sport
21.05 Pogoda
21.10 Noce i dnie – odc. 5/12 – Uśmiechy losu
22.15 Poznań ’56 –  txt. str. 777  107′; dramat kraj prod.Polska (1996); reż.:Filip Bajon; wyk.:Agata Kulesza, Sława Kwaśniewska, Antonina Choroszy, Grażyna Korin, Agnieszka Różańska, Dorota Sadowska, Janusz Gajos, Władysław Kowalski, Daniel Olbrychski, Jan Nowicki
0.10 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 25.06.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 2
1.25 Saga rodów – Ród Krogulskich
1.50 Polskie Historie – Chiny; reportaż
2.20 Magazyn z Ameryki
2.40 Polska z Miodkiem – (113) Ozimek, Mała Panew; felieton
2.50 Teleranek – odc. 16
3.20 Ziarno – Św. Jan Paweł II
3.50 Baw się słowami – /5/ Zabawki
4.00 Baw się słowami – /6/ Mój pokój
4.15 W Krainie Baśni – odc. 2 Kwiat paproci
4.50 Trzy Szalone Zera – odc. 5 – Szalone pomysły (.) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
5.20 Trzy Szalone Zera – odc. 6 – Wyścig (.) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Buku; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna jazda
8.40 Królowa Bona – odc. 2
9.40 Herbatka z kabaretem – (8); program rozrywkowy
10.30 Rodzinka.pl – odc. 133 „Ból rozstania” sezon 6 –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 134 „Miłosne manewry” sezon 6 –  AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (113) Ozimek, Mała Panew; felieton
11.30 Regiony z Historią – Żyrardów cz. 2
11.55 Siła wyższa – odc. 4/13* – Bunt w klasztorze –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
12.50 Oczy w oczy – (18) Robert Gawliński
13.25 Baw się słowami – /5/ Zabawki
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 11 – Zaczarowane pantofelki –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Świerszczyk – Miszka; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 4/13 – Czyja to melodia?
15.35 Tato –  txt. str. 777  110′; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska, Teresa Lipowska, Cezary Pazura, Krystyna Janda, Renata Dancewicz, Daria Trafankowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Kumor
17.35 program rozrywkowy
17.50 Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia ”Dwa Teatry – Sopot 2017″ (reportaż)
18.20 Polska z Miodkiem – (113) Ozimek, Mała Panew; felieton
18.30 Siła wyższa – odc. 4/13* – Bunt w klasztorze –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
19.20 Baw się słowami – /5/ Zabawki
19.30 Baw się słowami – /6/ Mój pokój
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 11 – Zaczarowane pantofelki –  txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 4/13 – Czyja to melodia?
21.35 Tato –  txt. str. 777  110′; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska, Teresa Lipowska, Cezary Pazura, Krystyna Janda, Renata Dancewicz, Daria Trafankowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Kumor
23.35 Oczy w oczy – (18) Robert Gawliński
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.