16.03.2018 – 22.03.2018

PIĄTEK 16:03.2018
0.05 Blondynka – odc. 20
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 389
1.55 Pytanie na śniadanie
6:00 Panorama
6:25 Polonia 24
6:45 Rozmowa Polonii; rozmowa
7:00 Halo Polonia; magazyn
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – – (417)
8:10 Na sygnale – odc. 164
8:45 M jak miłość – odc. 1349
9:40 Komisarz Alex – odc. 117
10:35 Portrety niepodległości; felieton
10:45 Wiadomości
10:55 Wilnoteka; magazyn
11:20 Szpiedzy – pilot – Wielka wymiana; film dokumentalny
12:10 Baw się słowami s. III; magazyn
12:20 Krótka historia – – (418)
12:30 Teleexpress
12:55 Okrasa łamie przepisy
13:25 Kwartet – magazyn regionów
13:55 Na sygnale – odc. 164
14:25 Wolny Ekran – (84); magazyn
14:45 Dobranocka – Kulfon
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Na dobre i na złe – odc. 697
16:45 Polonia 24
17:05 Halo Polonia; magazyn
17:45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2) ed 11; zabawa quizowa
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 Biało – czerwoni – historie
20:15 Domisie – odc. 389
20:45 Dobranocka – Kulfon
21:00 Wiadomości
21:35 Na dobre i na złe – odc. 697
22:30 Na sygnale – odc. 164
22:55 Krótka historia – – (418)
23:05 Polonia 24
23:25 Halo Polonia; magazyn
23.00 Program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości; felieton
SOBOTA 17:03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1767
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1768
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1769
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1770
1.55 Pytanie na śniadanie
5:55 Polonia 24
6:15 Halo Polonia; magazyn
6:50 Okrasa łamie przepisy
7:20 Ojciec Mateusz – odc. 182
8:15 Na dobre i na złe – odc. 697
9:10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2
10:40 Wolny Ekran – (85); magazyn
11:00 Kulturalni PL – (395); magazyn
12:00 Słownik polsko@polski
12:30 Teleexpress
12:55 M jak miłość – odc. 1350
13:50 program rozrywkowy
14:45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14:50 Cała Polska Czyta dzieciom
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 2
16:40 Operacja Samum; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI
18:15 program rozrywkowy
18:40 Słownik polsko@polski
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 M jak miłość – odc. 1350
20:45 Dobranocka – Rodzina Treflików
21:00 Wiadomości
21:35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 2
22:25 Operacja Samum – film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI
23.00 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 18:03.2018
23.55 Dom – odc. 24/25
1.30 Magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie
5:30 Teleranek – txt. str. 777; magazyn
10:55 Baw się słowami s. III; magazyn
6:10 Baw się słowami s. III; magazyn
6:25 Ziarno – Trzylistna koniczynka
6:55 Między ziemią a niebem
7:00 Anioł Pański
7:15 Między ziemią a niebem
8:00 Transmisja Mszy Świętej
9:20 Turystyczna Jazda – Ryga
9:40 Dom – odc. 24/25
11:30 Rodzinka.pl – odc. 207
12:00 Rodzinka.pl – odc. 208
12:35 Teleexpress
12:55 M jak miłość – odc. 1351
13:50 Oczy w oczy – (74)
14:25 Baw się słowami; magazyn
14:40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
14:50 Cała Polska Czyta dzieciom
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 15 (seria II odc. 2) – Przelotna wdowa
16:40 Benek – film obyczajowy; reż.: Robert Gliński; wyk.: Marcin Tyrol, Mirosława Żak, Magdalena Poplawska, Zbigniew Stryj, Andrzej Mastalerz
18:25 program rozrywkowy
18:45 Zakochaj się w Polsce – odc. 59
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 M jak miłość – odc. 1351
20:45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
21:00 Wiadomości
21:35 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 15* (seria II odc. 2) – Przelotna wdowa
22:25 Oczy w oczy – (74)
23:05 Benek; film obyczajowy; reż.:Robert Gliński; wyk.:Marcin Tyrol, Mirosława Żak, Magdalena Poplawska, Zbigniew Stryj, Andrzej Mastalerz
23.45 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 19.03.2018
1.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 59
1.50 Nad Niemnem – Magazyn
2.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 4
2.25 Supełkowe ABC – odc. 77 –
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Kulturalni PL – (395); magazyn
7.20 Racja stanu – (104)
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia – – (418)
8.10 Barwy szczęścia – odc. 1771
8.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 15
9.40 Oczy w oczy – (70) Eleni
10.15 Sprawiedliwi wśród Nas
10.45 Wiadomości
10.55 Korona królów – odc 29
11.25 1200 Muzeów – Szkło i witraże
11.55 Supełkowe ABC – odc. 77
12.20 Krótka historia – – (419)
12.30 Teleexpress
12.55 Niedziela z Piotrem Cyrwusem
13.40 Pod Tatrami
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1771
14.25 Nad Niemnem – Magazyn
14.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 O mnie się nie martw
16.45 Polonia 24
17.05 Rozmowa Polonii – (241)
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.15 Przerwana Misja
19.15 Korona królów – odc 29
19.45 Wiadomości – w tłumaczeniu na język angielski
20.20 Supełkowe ABC – odc. 77
20.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 O mnie się nie martw – odc. 3/13
22.20 Krótka historia – – (419)
22.30 Barwy szczęścia – odc. 1771
23.05 Polonia 24
23.25 Rozmowa Polonii – (241)
23.40 Halo Polonia; magazyn
0.25 Biało – czerwoni – historie
0.40 Wolny Ekran – (85); magazyn
0.55 Działo się w Krakowie
1.00 Przepis dnia – /292/; magazyn
WTOREK 20.03.2018
1.05 Trzymaj się swoich chmur – cz. 1
2.05 Pożyteczni.pl; magazyn
2.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Polonia 24
6.45 Rozmowa Polonii – (241)
7.00 Halo Polonia; magazyn
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia – – (419)
8.10 Barwy szczęścia – odc. 1772
8.45 Syzyfowe prace – odc. 2/6 – 1884
9.45 Przerwana Misja
10.45 Wiadomości
10.55 Korona królów – odc 30
11.25 Sonda 2 – (76) – Prawo błędu
11.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
12.10 Przyjaciele lasu – odc. 23
12.20 Krótka historia – – (420)
12.30 Teleexpress
12.55 Szlakiem Kolberga
13.25 WojskoPolskie.pl
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1772
14.25 Magazyn z Wysp
14.45 Dobranocka – Miś Uszatek
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Ojciec Mateusz – odc. 183
16.45 Polonia 24
17.05 Rozmowa Polonii
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.10 Warto rozmawiać
19.15 Korona królów – odc 30
19.45 Wiadomości – w tłumaczeniu na język angielski
20.20 Baw się słowami s. III; magazyn
20.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.50 Cała Polska Czyta dzieciom
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Ojciec Mateusz – odc. 183
22.20 Krótka historia – – (420)
22.30 Barwy szczęścia – odc. 1772
23.05 Polonia 24
23.25 Rozmowa Polonii – (242)
23.40 Halo Polonia; magazyn
0.25 Magazyn z Wysp – – /28/
0.40 Rzecz Polska
0.55 Działo się w Krakowie
1.00 Przepis dnia – /312/; magazyn
ŚRODA 21.03.2018
1.10 Blondynka – odc. 21
2.00 Pozyskiwanie zagubionych serc
2.25 Petersburski Music Show
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Polonia 24
6.45 Rozmowa Polonii – (242)
7.00 Halo Polonia; magazyn
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia
8.10 Barwy szczęścia – odc. 1773
8.45 O mnie się nie martw – odc. 3/13
9.35 Warto rozmawiać
10.25 Rzecz Polska
10.45 Wiadomości
10.55 Korona królów – odc 31
11.25 Astronarium – (23) – Astronomia
11.55 Petersburski Music Show
12.20 Krótka historia – – (421)
12.30 Teleexpress
12.55 Studio Raban
13.25 Wschód; magazyn
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1773
14.25 Wilnoteka; magazyn
14.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.50 Cała Polska Czyta dzieciom
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Strażacy – odc. 1/10
16.45 Polonia 24
17.05 Rozmowa Polonii – (243)
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.05 Błękitna Armia 1917 – 1919
19.15 Korona królów – odc 31
19.45 Wiadomośc – w tłumaczeniu na język angielski
20.20 Petersburski Music Show
20.45 Dobranocka – Zwierzojeż
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Strażacy – odc. 1/10 (2014); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Maciej Mikołajczyk, Weronika Rosati, Jacek Lenartowicz, Jakub Wesołowski, Patrycja Soliman
22.20 Krótka historia – – (421)
22.30 Barwy szczęścia – odc. 1773
23.05 Polonia 24
23.25 Rozmowa Polonii – (243)
23.35 Halo Polonia; magazyn
0.25 Sprawiedliwi wśród Nas
0.50 Działo się w Krakowie
0.55 Przepis dnia – /313/; magazyn
CZWARTEK 22.03.2018
1.05 Blondynka – odc. 22
2.00 Wschód; magazyn
2.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 4
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Polonia 24
6.45 Rozmowa Polonii – (243)
7.00 Halo Polonia; magazyn
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia – – (421)
8.10 Barwy szczęścia – odc. 1774
8.45 M jak miłość – odc. 1350
9.40 Strażacy – odc. 1/10 (2014); reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Maciej Mikołajczyk, Weronika Rosati, Jacek Lenartowicz, Jakub Wesołowski, Patrycja Soliman
10.30 Pod Tatrami
10.45 Wiadomości
10.55 Korona królów – odc 32
11.25 Jak to działa – – odc. 153 Wiem
11.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 4
12.10 Podwodne ABC – Odc. 4
12.20 Krótka historia – – (422)
12.30 Teleexpress
12.55 Było, nie minęło
13.25 Racja stanu – (105)
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1774
14.25 Magazyn z Ameryki – /28/
14.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem – odc. 11
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Miasto skarbów – odc. 1 Cezanne; serial kryminalny TVP kraj prod.Polska (2017); reż.:Marcin Ziębiński; wyk.:Aleksandra Popławska, Magdalena Różczka, Feliks Szajnert, Marcin Bosak, Norbert Rakowski, Iza Kuna, Edward Lubaszenko, Paulina Chapko, Adam Ferency, Leszek Zdybał
16.35 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932)
16.45 Polonia 24
17.05 Rozmowa Polonii – (244)
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.10 Sprawiedliwi wśród Nas
18.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
19.15 Korona królów – odc 32
19.45 Wiadomości – w tłumaczeniu na język angielski
20.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 4
20.45 Dobranocka – Film pod strasznym tytułem
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Miasto skarbów – odc. 1
22.20 Krótka historia – – (422)
22.30 Barwy szczęścia – odc. 1774
23.05 Polonia 24
23.25 Rozmowa Polonii – (244)
23.40 Halo Polonia; magazyn
0.25 Racja stanu – (105)
0.50 Działo się w Krakowie
0.55 Przepis dnia – /273/; magazyn

PIĄTEK 23.03.2018
1.05 Blondynka – odc. 23* (seria II, odc. 10) – Urodzony po raz drugi
1.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /66/; magazyn
2.25 Domisie – odc. 390 Sójka Podróżniczka; program dla dzieci
2.55 Pytanie na śniadanie
6.25 Polonia 24
6.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
7.00 Halo Polonia; magazyn
7.50 Wiadomości; STEREO
8.00 Krótka historia – – (422) Rozkwit i upadek Rurykowiczów; felieton
8.10 Na sygnale – odc. 165 „Życie toczy się dalej” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
8.45 M jak miłość – odc. 1351
9.40 Przystań – odc. 1/13 – Anka – txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (2009); reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał
10.30 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932),; felieton
10.40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
11.00 Błękitna Armia 1917 – 1919; dokument fabularyzowany
12.10 Baw się słowami s. III; magazyn
12.20 Krótka historia – – (423) Smoleńsk 1633; felieton
12.30 Teleexpress
12.55 Okrasa łamie przepisy – Pełna misa w pełnej chacie – txt. str. 777; magazyn kulinarny
13.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Muzyczne talenty; magazyn
13.55 Na sygnale – odc. 165 „Życie toczy się dalej” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
14.25 Wolny Ekran – (85); magazyn
14.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 4 – Zdobywcy kosmosu; serial animowany
14.49 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek. Krokodyl; widowisko kameralne
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Na dobre i na złe – odc. 698 Mistrz czy uczeń?
16.45 Polonia 24; STEREO, 11.9, Na żywo
17.05 Halo Polonia; magazyn
17.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (3) ed 11; zabawa quizowa
19.15 Wiadomości
19.45 Sport
19.50 Magazyn z Ameryki – /28/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
20.15 Domisie – odc. 390 Sójka Podróżniczka; program dla dzieci
20.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 4 – Zdobywcy kosmosu; serial animowany
20.49 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia i Franek. Krokodyl; widowisko kameralne
21.00 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
21.35 Na dobre i na złe – odc. 698 Mistrz czy uczeń?
22.30 Na sygnale – odc. 165 „Życie toczy się dalej” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.55 Krótka historia – – (423) Smoleńsk 1633; felieton
23.05 Polonia 24
23.20 Halo Polonia; magazyn
0.00 Od wschodu do zachodu słońca – 50 lat Skaldów (2); koncert
0.50 Działo się w Krakowie – 23.03.2017; felieton
0.55 Przepis dnia – /274/; magazyn
SOBOTA 24.03.2018
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1771
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1772
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1773
2.25 Barwy szczęścia – odc. 1774
2.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
10:55 Polonia 24
6.15 Halo Polonia; magazyn
6.50 Okrasa łamie przepisy – Pełna misa w pełnej chacie; magazyn kulinarny
7.20 Ojciec Mateusz – odc. 183 – Siłownia (Ojciec Mateusz XIV odc. 10) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
8.15 Na dobre i na złe – odc. 698 Mistrz czy uczeń?
9.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (3) ed 11; zabawa quizowa
10.40 Wolny Ekran – (86); magazyn
11.00 Kulturalni PL – (396); magazyn
12.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (383)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1352
13.50 Złota sobota; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; Muzyczny program rozrywkowy, realizowany w formie koncertu z udziałem publiczności. Piosenki i tańce kolejnych dekad XX wieku w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza, zespołu Teatru Studio Buffo oraz zaproszonych gwiazd polskiej estrady.
14.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Tęcza, odc. 1; serial animowany
14.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Świerszczyk – Mściciel Czyściciel; widowisko kameralne
15.00 Wiadomości
15.30 Pogoda
15.35 Sport
15.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 3
16.40 Wielki test – Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy
18.15 Scena alternatywna – Jazz Band Młynarski – Masecki
18.50 M jak miłość – odc. 1352
19.45 Wiadomości 19.30 ‚
20.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (383)
20.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Tęcza, odc. 1; serial animowany
22.00 Wiadomości
22.30 Sport
22.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 3
23.20 Wielki test – Wielki Test z Historii. Polscy dowódcy
0.50 Działo się w Krakowie – 24.03.2017; felieton
NIEDZIELA 25.03.2018
0.55 Dom – odc. 25/25 – Dziś każdy ma dwadzieścia lat
1.30 Magazyn z Wysp – – /28/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 10.9
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda; STEREO, 10.9
4.25 Ziarno – Misterium Wielkiego Tygodnia; magazyn; STEREO, 10.9
4.55 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Andrzeja w Lipnicy Murowanej; STEREO, 10.9, Transmisja
7.05 Baw się słowami s. III; magazyn; STEREO, 10.9
7.15 Baw się słowami s. III; magazyn; STEREO, 10.9
7.30 Koncert Artura Rojka – Składam się z ciągłych powtórzeń
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 25/25 – Dziś każdy ma dwadzieścia lat
10.30 Rodzinka.pl – odc. 209 „Normalna polska rodzina” sezon 11 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 210 „Współczesne dziewczyny są mega dziwne” sezon 11 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1353
12.50 Oczy w oczy – – (11) Magdalena Zawadzka
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn; STEREO, 10.9
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Potworny bałagan, odc. 22; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Panna Fontanna; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport; STEREO, 10.9
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 16* (seria II odc. 3) – Kontrabanda
15.40 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – txt. str. 777; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak
17.25 M jak miłość – tajemnice filmowego planu 2017
17.50 M jak miłość – odc. 1353
18.45 Wiadomości 19.30 ‚; STEREO, 10.9
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 60 Byczyna
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Potworny bałagan, odc. 22; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport; STEREO, 10.9
20.35 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 16* (seria II odc. 3) – Kontrabanda
21.25 Oczy w oczy – (11) Magdalena Zawadzka
22.05 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – txt. str. 777; dramat obyczajowy
0.10 Działo się w Krakowie – 25.03.2017; felieton; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.