16.02.2018 – 22.02.2018

PIĄTEK 16.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 8/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – Lesko i Weremień; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
1.25 Domisie – odc. 385
1.50 Przepis dnia – /300/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (397)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (221)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 160
7.25 M jak miłość – odc. 1341
8.20 Komisarz Alex – odc. 113
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Na dobre i na złe – reportaż
10.35 Którędy po sztukę
10.45 Baw się słowami
10.55 Domisie – odc. 385
11.20 Krótka historia – (398)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 160
13.25 Wolny Ekran – (80); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 693
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (222)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przegląd Piosenki Aktorskiej
18.10 Herbatka z kabaretem
18.55 Skarby polskich archiwów
19.15 Domisie – odc. 385
19.45 Dobranocka – Maurycy
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 693
21.40 Na sygnale – odc. 160
22.05 Krótka historia – (398)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wszystko po krakowsku – Dopóki Ziemia kręci się… – II Miedzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. II; koncert
0.00 Przepis dnia – /297/; magazyn
SOBOTA 17.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1751
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1752
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1753
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1754
2.00 Pytanie na śniadanie
4.05 30. Rawa Blues Festival
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (222)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 178
7.15 Na dobre i na złe – odc. 693
8.10 Opole 2015 na bis /10/; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 56
10.00 Kulturalni PL – (391); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1342
12.50 Zakochani są wśród nas
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 11/13* – Szwadron
15.40 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka’s Advice); film obyczajowy; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron – Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz
17.20 Pod dachami Paryża; koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1342
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość
21.35 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka’s Advice); film obyczajowy; reż.:Dariusz Gajewski; wyk.: Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron – Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz
23.15 Szczęśliwej drogi już czas…
NIEDZIELA 18.02.2018
23.55 Dom – odc. 20/25
1.35 Wolny Ekran – (81); magazyn
1.55 Wiktoryna czyli czy pan pochodzi z Beauvais?; film TVP; reż.:Jan Rutkiewicz; wyk.:Halina Kwiatkowska, Małgorzata Lorentowicz, Barbara Brylska, Stanisław Jasiukiewicz, Andrzej Kopiczyński, Kazimierz Opaliński, Barbara Marszałek, Kazimierz Fabisiak
3.00 Muzeum Utracone
3.20 Pytanie na śniadanie
4.20 Teleranek – odc. 54 Rękodzieło
4.50 Ziarno – Sprzedawca bubli
5.20 Baw się słowami; magazyn
5.30 Baw się słowami – Mazury
5.50 Słoneczna włócznia – odc. 10
6.25 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy Zdroju
8.20 Turystyczna Jazda – Lesko i Weremień; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
8.40 Dom – odc. 20/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 199
11.00 Rodzinka.pl – odc. 200
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1343
12.50 Oczy w oczy – (65)
13.25 Baw się słowami – Tatry
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11
15.40 Bezmiar sprawiedliwości – reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel,
18.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 56
18.30 M jak miłość – odc. 1343
19.20 Baw się słowami – Tatry
19.30 Baw się słowami – Mazury
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11
21.35 Oczy w oczy – (65)
22.15 Uwaga – Premiera! – Bezmiar sprawiedliwości – dramat; reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk
PONIEDZIAŁEK 19.02.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 56
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 Supełkowe ABC – odc. 73
1.50 Przepis dnia – /301/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (398)
5.05 Powroty – spot MSZ
5.10 Kulturalni PL – (391); magazyn
6.05 Racja stanu – (100)
6.35 Notacje – Marek Gaszyński
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1755
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11
8.20 Oczy w oczy – (65)
8.50 100 lat z piosenką
9.25 Turystyczna Jazda
9.40 Pewnego razu na Zachodzie
9.55 Korona królów – odc 13
10.25 Ukryte skarby – Ulipki
10.55 Supełkowe ABC – odc. 73
11.20 Krótka historia – (399)
11.30 Teleexpress
11.50 Fałszywe kody historii
11.55 Niedziela z… Katarzyną Herman
12.40 Pod Tatrami – Ferie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1755
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 12/13
15.35 Niepodległa – spot MSZ
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (223)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Pułkownik Kukliński; film dok.
18.15 Ukryte skarby – Ulipki
18.45 Korona królów – odc 13
19.15 Supełkowe ABC – odc. 73
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 12/13
21.30 Krótka historia – (399)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1755
22.05 Dwujęzyczność – spot MSZ
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (223)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Skarby polskich archiwów
23.50 Wolny Ekran – (81); magazyn
WTOREK 20.02.2018
0.05 Pod dachami Paryża; koncert
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /302/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
4.35 Rozrywka Retro – Halina Kunicka
5.00 Krótka historia – (399)
5.05 Dwujęzyczność – spot MSZ
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje. Janusz Ekiert. Autograf
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1756
7.25 1920. Wojna i miłość – 11/13
8.20 Pułkownik Kukliński; film dok.
9.20 Tajemnice bieszczadzkiego worka
9.40 Pewnego razu na Zachodzie – 2
9.55 Korona królów – odc 14
10.25 Sonda 2 – (72) – Tkaniny
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Moliki książkowe – odc. 6 Nuda
11.20 Krótka historia – George Bush
11.30 Teleexpress
11.50 Powroty – spot MSZ
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 301
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1756
13.25 Magazyn z Wysp – /26/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 179
15.30 Fałszywe kody historii
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (224)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 100 lat z piosenką
17.40 Szlakiem Kolberga
18.15 Sonda 2 – (72) – Tkaniny
18.45 Korona królów – odc 14
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Moliki książkowe – odc. 6 Nuda
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 179
21.30 Krótka historia – George Bush
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1756
22.05 Niepodległa – spot MSZ
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (224)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /26/
23.50 Tajemnice bieszczadzkiego worka
ŚRODA 21.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 9/13
1.00 Z sowieckiego gułagu; reportaż
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /303/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – George Bush
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (224)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1757
7.25 O mnie się nie martw – odc. 12/13
8.20 Testament Żurowskiego film dok.
9.20 Którędy po sztukę – magazyn
9.25 Dziedzictwo regionów – Ząbki
9.45 Pewnego razu na Zachodzie
9.55 Korona królów – odc 15
10.25 Astronarium – magazyn
10.55 Petersburski Music Show – 68
11.20 Krótka historia – (401)
11.30 Teleexpress
11.50 Dwujęzyczność – spot MSZ
11.55 Studio Raban
12.15 Powroty – spot MSZ
12.25 Nasz Wschód – 8; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1757
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 9/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (225)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Testament Żurowskiego; film
18.15 Nasz Wschód – 8; magazyn
18.45 Korona królów – odc 15
19.15 Petersburski Music Show – 68
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 9/12
21.30 Krótka historia – (401)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1757
22.10 Fałszywe kody historii
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (225)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 22.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 10/13
1.00 Nasz Wschód – 8; magazyn
1.30 Las Story – odc. 18
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (401)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (225)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Pewnego razu na Zachodzie – 4
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1758
7.25 M jak miłość – odc. 1342
8.20 Głęboka woda – odc. 9/12
9.10 Pod Tatrami – Ferie
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 16
10.25 Jak to działa – odc. 152
10.55 Las Story – odc. 18
11.20 Krótka historia – (402)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło – Dingo
12.25 Racja stanu – (101)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1758
13.25 Magazyn z Ameryki – /26/ (
13.45 Dobranocka – Film – odc. 7
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 114
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (226)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Korona królów – odc 16
19.15 Las Story – odc. 18
19.45 Dobranocka – Film – odc. 7
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 114
21.30 Krótka historia – (402)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1758
22.05 Powroty – spot MSZ
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (226)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (101)
koniec programu

PIĄTEK 23.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 11/13* – Przyjaciółki są jak bimber
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
1.10 Turystyczna Jazda
1.25 Domisie – odc. 386 Dzień w kratkę; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /304/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (402) Władysław IV Waza
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (226); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Michał Sumiński. Ptaki to tajemnica
6.50 Na sygnale – odc. 161 „Królowa śniegu” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1343
8.20 Komisarz Alex – odc. 114 (seria IX odc. 10) – Prosto w serce – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.35 Którędy po sztukę – Karolina Kowalska; magazyn
10.45 Baw się słowami – Mazury s. II; magazyn
10.55 Domisie – odc. 386 Dzień w kratkę; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (403) Bitwa pod Połtawą
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Konkurs na najlepsze piersi – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 161 „Królowa śniegu” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.20 Fałszywe kody historii – spot MSZ
13.25 Wolny Ekran – (81); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 4 – Szalony ryś
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 694 Żeby nie bolało
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (227); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Niepodległa – spot MSZ
17.15 Pamiętajcie o Osieckiej (23 Przegląd Piosenki Aktorskiej 2002); widowisko
18.10 Herbatka z kabaretem – (4); program rozrywkowy
18.50 Magazyn z Ameryki – /26/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
19.15 Domisie – odc. 386 Dzień w kratkę; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 4 – Szalony ryś
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 694 Żeby nie bolało
21.40 Na sygnale – odc. 161 „Królowa śniegu” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (403) Bitwa pod Połtawą
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (227); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Dwujęzyczność – spot MSZ
23.35 Wszystko po krakowsku – Wszystko po krakowsku – Szalom na Szerokiej 2013 Ensemble Yaman; koncert

SOBOTA 24.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1755
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1756
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1757
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1758
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (227); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 179 – Geniusz (Ojciec Mateusz XIV odc. 6) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 694 Żeby nie bolało
8.10 Festiwal Dialogu Czterech Kultur – Łódź 2003. Wieczór rosyjski
9.00 Okrasa łamie przepisy – Zdrowy smak kiszonki – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 57 Piotrków Trybunalski
10.00 Kulturalni PL – (392); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (379)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1344
12.50 Trzeci Oddech Kaczuchy – To już 36 lat!; widowisko kameralne
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Na tropie skarbu, odc. 23
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 12/13* – Przełom
15.40 Trzeci – txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2004); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Marek Kondrat, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka, Edyta Olszówka, Rafał Królikowski, Jacek Braciak, Paweł Królikowski, Redbad Klynstra, Grażyna Suchocka
17.25 Koncert, jakiego nie będzie…
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (379)
18.50 M jak miłość – odc. 1344
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Na tropie skarbu, odc. 23
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 12/13* – Przełom
21.35 Trzeci – txt. str. 777; film obyczajowy
23.20 Opole 2014 – Przeżyjmy to jeszcze raz

NIEDZIELA 25.02.2018
23.55 Dom – odc. 21/25 – Naiwne pytania
1.35 Wolny Ekran – (82); magazyn
1.55 Kino retro – Córka generała Pankratowa; dramat kraj prod.Polska (1934); reż.:Mieczysław Znamierowski; wyk.:Kazimierz Junosza – Stępowski, Nora Ney, Stanisław Grolicki, Aleksander Żabczyński, Jerzy Leszczyński, Franciszek Brodniewicz, Mieczysław Cybulski, Maria Bogda, Zofia Lindorfówna, Zbigniew Ziembiński
3.25 Magazyn z Wysp – /26/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
3.Ngripex to takie pastylki a fr50 Teleranek – odc. 48 Chemia w życiu codziennym
4.20 Ziarno – Sól na wagę złota; magazyn
4.nooo
50 Baw się słowami – Czy mówisz po polsku? s. II; magazyn
5.05 Baw się słowami – Co już wiesz o Polsce? s. II; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 11 – Ostatnie starcie
5.50 Mamy w nim ojca; film dokumentalny
6.25 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy Zdroju; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Dom – odc. 21/25 – Naiwne pytania
10.30 Rodzinka.pl – odc. 201 „Upiorne urodziny” sezon 10 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 202 „Suknia teściowej?” sezon 10 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1345
12.55 Baw się słowami – Czy mówisz po polsku? s. II; magazyn
13.10 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Teatr, odc. 18
13.20 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i zapomniane śniadanie; widowisko kameralne
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.10 XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne – Krynica Zdrój 2018; koncert
15.50 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 12* „Delikatna kwestia demencji”
16.z piersi45 Jest sprawa; komedia
18.15 Opole 2017 na bis /16/; koncert
18.to już słyszałem, ale czy miały też coś na rozgrzewkę?
30 M jak miłość – odc. 1345
19.20 Baw się słowami – Czy mówisz po polsku? s. II; magazyn
19.30 Baw się słowami – Co już wiesz o Polsce? s. II; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Teatr, odc. 18
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 XIII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne – Krynica Zdrój 2018; koncert
22.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 12* „Delikatna kwestia demencji”
23.15 Oczy w oczy – (69) prof. Klaudiusz Baran
23.wracając do sanatorium50 Scena alternatywna – Reni Jusis; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.