15.12.2017 – 21.12.2017

PIĄTEK 15.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 8/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – Jarmark Świąteczny i Norymberga; Dla małoletnich od lat 12; Przeniesiemy się w świąteczną, wręcz bajkową atmosferę, związaną z jarmarkiem adwentowym w Norymberdze. Poznamy historię jednego z największych i najstarszych świątecznych jarmarków w Niemczech.
1.25 Domisie – odc. 378
1.50 Przepis dnia – /266/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (355)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 151
7.25 M jak miłość – odc. 1326
8.20 Ratownicy – odc. 13/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 5
10.45 Baw się słowam
10.55 Domisie – odc. 378
11.20 Krótka historia – (356)
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada
12.25 Baltic Sea – odc. 16; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 151
13.25 Wolny Ekran – (71); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 684
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (186)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 29. Przegląd Piosenki Aktorskiej – Z poważaniem, L. Cohen – koncert galowy (29 Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 2008)
18.10 program rozrywkowy
18.50 Magazyn z Ameryki; magazyn
19.15 Domisie – odc. 378
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 684
21.40 Na sygnale – odc. 151
22.05 Krótka historia
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (186)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Program rozrywkowy
0.05 Przepis dnia – /266/; magazyn
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 16.12.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1715
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1716
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1717
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1718
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (186)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 221
7.15 Na dobre i na złe – odc. 684
8.10 To był rock! – Aya RL i IRA
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 W domu mówimy po polsku
10.00 Kulturalni PL – (382); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1327
12.55 Historia świata w/g Kabaretu Moralnego Niepokoju
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość
15.40 Wielki Test
17.15 Niezapomniane koncerty
18.10 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1327
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 2/13
21.35 Wielki Test
23.00 Program publicystyczny
23.10 Historia świata w/g KMN
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 17.12.2017
23.55 Dom – odc. 11/25
1.30 Program publicystyczny
1.40 Wolny Ekran – (72); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.00 Kresowym szlakiem – Kuty
3.25 Magazyn z Wysp – /21/
3.50 Teleranek – odc. 49 Jak to działa? . 777; magazyn
4.20 Ziarno
4.50 Baw się słowami – s. II (59)
5.00 Baw się słowami – s. II (60)
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 3
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z bazyliki pw. Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Biskupa w Szamotułach
8.20 Turystyczna Jazda – Jarmark Świąteczny i Norymberga; Dla małoletnich od lat 12; Przeniesiemy się w świąteczną, wręcz bajkową atmosferę, związaną z jarmarkiem adwentowym w Norymberdze.
8.40 Dom – odc. 11/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 183
11.00 Rodzinka.pl – odc. 184
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1328
12.50 Oczy w oczy – (69)
13.25 Baw się słowami – s. II (59)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 2
15.40 Wszystko co kocham – film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Borcuch; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz
17.20 Gintrowski – koncert
18.30 M jak miłość – odc. 1328
19.20 Baw się słowami – s. II (59)
19.30 Baw się słowami – s. II (60)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 2
21.35 Oczy w oczy – (69)
22.15 Wszystko co kocham – film obyczajowy; reż.:Jacek Borcuch; wyk.: Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza, Marek Kalita, Zygmunt Malanowicz
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 18.12.2017
0.20 W domu mówimy po polsku
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 66
1.50 Przepis dnia – /267/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia
5.10 Kulturalni PL – (382); magazyn
6.05 Racja stanu
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1719
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 2
8.20 Oczy w oczy – (69)
8.50 Kresowym szlakiem – Drohobycz
9.25 Turystyczna Jazda – Jarmark Świąteczny i Norymberga. Przeniesiemy się w świąteczną, wręcz bajkową atmosferę, związaną z jarmarkiem adwentowym w Norymberdze. Poznamy historię jednego z największych i najstarszych świątecznych jarmarków w Niemczech.
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 60
10.25 Ukryte skarby
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 66
11.20 Krótka historia – (357)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Bończakiem
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1719
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 3/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (187)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Malowanie i śpiewanie.
18.15 Ukryte skarby
18.45 Komisariat – odc. 60
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 66
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1719
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (187)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki; magazyn
23.50 Wolny Ekran – (72); magazyn
WTOREK 19.12.2017
0.05 „Jednak coś po nas zostanie…”
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /268/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (187)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1720
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 2/13
8.15 Malowanie i śpiewanie.
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 61 Celebryta
10.25 Sonda 2 – (62) – Prąd
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś 11.05 Przyjaciele lasu – odc. 56
11.20 Krótka historia – (358)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki; magazyn
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 295
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1720
13.25 ZUS bez granic – /8/; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 222
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (188)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kresowym szlakiem
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (62) – Prąd
18.45 Komisariat – odc. 61 Celebryta
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 56
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 2222
1.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1720
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (188)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 ZUS bez granic – /8/; magazyn
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
ŚRODA 20.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 9/13
1.00 Ten, który służy
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /269/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (188)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1721
7.25 O mnie się nie martw – odc. 3/13
8.15 Jak Oskar komunę obalał
9.25 Wawel w nowej Polsce
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 62 Pożałujesz
10.25 Astronarium; magazyn
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (359)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1721
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 13/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (189)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Solidaruchy z Rakowieckiej
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 62 Pożałujesz
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 13/13
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1721
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (189)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 21.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – odc. 10/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 11
1.50 Przepis dnia – /270/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (189)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1722
7.25 M jak miłość – odc. 1327
8.20 Głęboka woda – odc. 13/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 63 Botoks
10.25 Jak to działa – odc. 126
10.55 Las Story – odc. 11
11.20 Krótka historia – (360)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (91)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1722
13.25 Magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 105 – Gołąb Jakuba – serial kryminalny TVP; reż.:Maciej Migas; wyk.:Ireneusz Czop, Beata Fido, Janusz Chabior, Krystian Wieczorek, Wojciech Urbański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświęcimski, Karol Stępkowski, Tomasz Borkowski, Zbigniew Lesień
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (190)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 63 Botoks
19.15 Las Story – odc. 11
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 105
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1722
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (190)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu

PIĄTEK 22.12.2017
0.05 O mnie się nie martw – s. IV odc. 11/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 ZUS bez granic – /8/; magazyn
1.30 Domisie – odc. 372 Świąteczny czas; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (190); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 152 „Paparazzo” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1328
8.20 Komisarz Alex – odc. 105 (seria IX odc. 1) – Gołąb Jakuba – txt. str. 777 43′; serial kryminalny TVP; reż.:Maciej Migas; wyk.:Ireneusz Czop, Beata Fido, Janusz Chabior, Krystian Wieczorek, Wojciech Urbański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświęcimski, Karol Stępkowski, Tomasz Borkowski, Zbigniew Lesień
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Solny skarb UNESCO – odc. 6 – OLŚNIENIA; reportaż
10.45 Baw się słowami – s. II (60); magazyn
10.55 Domisie – odc. 372 Świąteczny czas; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (361) V1 i V2; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Vistuliada
12.25 Kronika regionu – Zaolzie; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 152 „Paparazzo” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (72); magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 12 – Tor przeszkód
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 685 Drobne dolegliwości
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (191); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Bal u Pana Boga – koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego; koncert
18.15 Święty Mikołaj pilnie poszukiwany; film TVP
18.50 Magazyn
19.15 Domisie – odc. 372 Świąteczny czas; program dla dzieci
19.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 12 – Tor przeszkód
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 685 Drobne dolegliwości
21.40 Na sygnale – odc. 152 „Paparazzo” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (191); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Program rozrywkowy
0.00 Przepis dnia – /271/; magazyn

SOBOTA 23.12.2017
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1719
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1720
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1721
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1722
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (191); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 222 – Pingwin (Ojciec Mateusz XVII odc. 10)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 685 Drobne dolegliwości
8.10 program rozrywkowy
9.00 Okrasa łamie przepisy – Wigilijne tradycje – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 W naszym domu mówimy po polsku; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (383); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (370)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1329
12.50 56. Muzyczny Festiwal w Łańcucie – koncert inauguracyjny (skrót); koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Kot, odc. 15
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Pierwszy śnieg; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 3/13* – Pierwsze uderzenie
15.40 Rozmowy kontrolowane – txt. str. 777 AD 93′; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle
17.20 Niezapomniane koncerty – Opole 2016 na bis – Koncert piosenek filmowych cz. 2; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (370)
18.50 M jak miłość – odc. 1329
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Kot, odc. 15
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 3/13* – Pierwsze uderzenie
21.35 Rozmowy kontrolowane – txt. str. 777 AD 93′; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle
23.15 Kolędy Śląska; koncert

NIEDZIELA 24.12.2017
23.55 Dom – odc. 12/25 – Kto dziś tak umie kochać
1.40 Wolny Ekran – (73); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
3.20 Księga obyczaju – Wigilia; magazyn
3.40 Ziarno – Beskidzkie Boże Narodzenie; magazyn
4.15 Teleranek – odc. 50 Boże Narodzenie; magazyn
4.45 Kolęda wigilijna; film muzyczny
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Oczy w oczy – (70) Eleni
7.45 Dom – odc. 12/25 – Kto dziś tak umie kochać
9.45 Rozmowy kontrolowane – AD; komedia
11.30 Teleexpress
11.55 program rozrywkowy
13.00 Dobranocka – Wigilia w lesie; film animowany
13.30 Wiadomości
14.00 Orędzie ABPA. S.Gądeckiego
14.05 Sport
14.15 Pogoda
14.20 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 3* „Donosy i kontrole”
15.10 Księga obyczaju – Prezenty; magazyn
15.25 Transmisja Mszy Świętej
17.30 Wśród nocy dnieje – najpiękniejsze kolędy i pastorałki
18.35 Oczy w oczy – (70) Eleni
19.10 Księga obyczaju – Wigilia; magazyn
19.30 Dobranocka – Wigilia w lesie; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Orędzie ABPA. S.Gądeckiego
20.35 Sport
20.40 Pogoda
20.50 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 3* „Donosy i kontrole”
21.45 program rozrywkowy
22.45 Trędowata – txt. str. 777 AD 91′; melodramat; reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Elżbieta Starostecka, Leszek Teleszyński, Jadwiga Barańska, Czesław Wołłejko, Lucyna Brusikiewicz, Irena Malkiewicz, Anna Dymna, Gabriela Kownacka, Mariusz Dmochowski, Piotr Fronczewski; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.