15.07.2016 – 21.07.2016

PIĄTEK 15.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 25
1.00 Nie czyń sobie podobizny
1.30 Miki Mol i Straszne Płaszczydło
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (28)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 91
7.25 M jak miłość – odc. 1208
8.25 Paradoks – odc. 4
9.20 Studio Wschód
9.50 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
10.50 KabareTOP
11.20 Krótka historia – (29)
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /3/
12.25 Sonda 2 – (10)
12.55 Na sygnale – odc. 91
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 627
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 39
19.15 Miki Mol i Straszne Płaszczydło 19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
2030 Pogoda
2045 Na dobre i na złe – odc. 627
21.45 Na sygnale – odc. 91
22.10 Krótka historia – (29)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 16.07.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1421
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1422
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1423
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1424
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Błękitne wakacje; magazyn
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 136
7.40 Na dobre i na złe – odc. 627
8.45 Saga prastarej puszczy
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (5)
11.00 Akcja wakacje – /4/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1209
12.50 Przygarnij mnie – odc. 5
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
15.40 Panny z Wilka – film obycz.
17.35 Budka Suflera; koncert
18.15 Akcja wakacje – /4/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1209
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
21.35 Panny z Wilka; film obyczajowy 23.35 Przygarnij mnie – odc. 5
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 17.07.2016
0.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
1.25 Saga prastarej puszczy
2.20 Polska z Miodkiem – (82)
2.30 Teleranek – odc. 3
3.00 Przygody Smoka Pola
3.20 Petersburski Music Show
3.50 Ziarno – Mieszko i Dobrawa
4.25 Sposób na Alcybiadesa – odc. 1
5.30 Informacje kulturalne ekstra
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Książki na lato
6.50 Książki na lato
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 37
10.20 Rodzinka.pl – odc. 38
10.55 Pochwała żeglarstwa
11.25 Polska z Miodkiem – (82)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1210
12.50 Oczy w oczy – (5); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 5/13
15.35 07 zgłoś się – Skok śmierci
16.55 Wesoła gromadka Artosu
17.25 Opole 2016 na bis /2/; koncert
17.55 Pochwała żeglarstwa
18.25 Polska z Miodkiem – (82)
18.35 M jak miłość – odc. 1210
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 5/13
21.35 Oczy w oczy – (5); rozmowa
22.10 07 zgłoś się – Skok śmierci
23.25 Budka Suflera; koncert
0.00 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 18.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 26
1.05 250 lat teatru publicznego
1.25 Mama – nic – odc. 1/4
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Galicjanie w Apostoles cz. 1
5.35 Przygarnij mnie – odc. 5
6.25 Krótka historia – (29) Polska
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1425
7.25 Przystań – odc. 5/13
8.20 Oczy w oczy – (5); rozmowa
8.50 07 zgłoś się – Skok śmierci
10.10 Dzika Muzyka – Czas Wesela
10.55 Galeria – odc. 45
11.20 Krótka historia – (30)
11.30 Teleexpress
11.55 Saga prastarej puszczy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1425
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Tajemnica twierdzy szyfrów
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Impuls amerykański
18.15 Opole 2016 na bis /1/; koncert
18.45 Galeria – odc. 45
19.15 Mama – nic – odc. 1/4
19.45 Dobranocka –  Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Tajemnica twierdzy szyfrów
21.35 Krótka historia – (30) Rok 1968
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1425
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 250 lat teatru publicznego
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 19.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 27
1.00 Cafe Historia
1.25 Janka – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (30) Rok 1968
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1426
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 7/13
8.20 Impuls amerykański
9.15 Europejski Stadion Kultury t
9.55 Zapiski Łazęgi – Muzyka i fale
10.10 Galicjanie w Apostoles cz. 1
10.55 Galeria – odc. 46
11.20 Krótka historia – (31) Rok 1956
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (38)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.25 Astronarium – (24)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1426
13.25 Do zobaczenia w Krakowie
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 137
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Amerykanin w PRL – u
18.25 Polska z Miodkiem
18.30 Pod Tatrami
18.45 Galeria – odc. 46
19.15 Janka – odc. 6 –
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 137
21.35 Krótka historia – (31) Rok 1956
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1426
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Do zobaczenia w Krakowie
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 20.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 28
0.55 Błękitne wakacje – magazyn
1.25 Wakacje z duchami – odc. 1/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (31)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1427
7.25 Tajemnica twierdzy szyfrów
8.25 Amerykanin w PRL – u
9.15 Szalom na Szerokiej 2016
10.15 Do zobaczenia w Krakowie
10.35 Światowe Dni Młodzieży
10.55 Galeria – odc. 47
11.20 Krótka historia – (32)
11.30 Teleexpress
11.55 Błękitne wakacje – magazyn
12.25 Jak to działa – odc. 118
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1427
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 81
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.20 Światowe Dni Młodzieży
17.35 Jaster – ilm dokumentalny
18.45 Galeria – odc. 47
19.15 Wakacje z duchami – odc. 1/7
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 81
21.35 Krótka historia – (32)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1427
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 21.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 29
0.55 Zapiski Łazęgi
1.05 Flesz historii – odc. 295
1.25 Klasa na obcasach – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (32)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1428
7.25 M jak miłość – odc. 1209
8.20 Egzamin z życia – odc. 81
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Jaster; film dokumentalny
10.35 Światowe Dni Młodzieży
10.55 Galeria – odc. 48
11.20 Krótka historia – Zofia Kossak
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – Kluczbork
11.55 Ród Bohosiewiczów; magazyn
12.25 Sonda 2 – (11)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1428
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Pies, kot i …
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Paradoks – odc. 5
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.20 Światowe Dni Młodzieży
17.35 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
18.30 Polska z Miodkiem – Kluczbork
18.30 Notacje – Witold Sadowy
18.45 Galeria – odc. 48
19.15 Klasa na obcasach – odc. 4
19.45 Dobranocka – Pies, kot i …
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 5
21.35 Krótka historia – Zofia Kossak
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1428
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Ród Bohosiewiczów; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – Kluczbork
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 22.07.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 30 (Ojciec Mateusz II odc. 17) – Miłość Natalii
1.00 Wspólna droga
1.30 Miki Mol i Straszne Płaszczydło – odc. 3; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda
4.55 Krótka historia – (33) Zofia Kossak – Szczucka; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 92 „Potwór” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1210
8.25 Paradoks – odc. 5* Miłość –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
9.10 Zapiski Łazęgi – Przyrodnicze niespodzianki; felieton
9.20 Studio Wschód; program publicystyczny
9.50 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
10.50 Studio Światowych Dni Młodzieży
11.05 Muzeum Polskiej Piosenki – /52/ – „Wyszłam za mąż zaraz wracam” – Ewa Bem
11.20 Krótka historia – (34) Przewrót majowy; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /4/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (12) –  txt. str. 777; program popularnonaukowy
12.55 Na sygnale – odc. 92 „Potwór” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (7) Ubieramy smoka; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Wiosenne początki, odc. 13; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.20 Studio Światowych Dni Młodzieży
17.35 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1901
18.35 Ósmy Plan Live in Alvernia Studios – Natalia Kukulska & Atom String Quartet
19.15 Miki Mol i Straszne Płaszczydło – odc. 3; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Wiosenne początki, odc. 13; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 92 „Potwór” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (34) Przewrót majowy; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 23.07.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1425
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1426
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1427
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1428
1.30 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: 8.35, 9.25, 10.20 Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Błękitne wakacje; magazyn
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 137 – Tajemnica Możejki (Ojciec Mateusz XI odc. 3) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.40 Na dobre i na złe – odc. 628 – Czyje na wierzchu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.45 Saga prastarej puszczy – Opowieść o dziku: Cena niezależności –  txt. str. 777  52′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik
9.40 Studio Światowych Dni Młodzieży
10.00 Kulturalni PL – na bis (6); magazyn
11.00 Akcja wakacje – /5/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1211
12.50 Przygarnij mnie – odc. 6; reality show
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 8/13
15.40 Wielki Tydzień –  txt. str. 777  92′; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Warzecha, Bożena Dykiel, Beata Fudalej, Jakub Przebindowski, Cezary Pazura, Wojciech Pszoniak, Agnieszka Kotulanka, Kryzsztof Stroiński, Radosław Pazura; 10.9
17.15 Studio Światowych Dni Młodzieży
17.30 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 3; koncert; wyk.:Joanna Kurowska, Małgorzata Kożuchowska, Olga Bończyk, Marta Bizoń, Grażyna Strachota, Kinga Preis, Piotr Gąsowski, Jacek Bończyk, Marcin Przybylski, Jacek Borkowski
18.25 Sztukmistrzyni; reportaż
18.50 M jak miłość – odc. 1211
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 8/13
21.35 Wielki Tydzień –  txt. str. 777  92′; dramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Wojciech Malajkat, Magdalena Warzecha, Bożena Dykiel, Beata Fudalej, Jakub Przebindowski, Cezary Pazura, Wojciech Pszoniak, Agnieszka Kotulanka, Kryzsztof Stroiński, Radosław Pazura; 10.9
23.15 Na ratunek puszczy; reportaż
23.35 Przygarnij mnie – odc. 6; reality show
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 24.07.2016
0.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
1.25 Saga prastarej puszczy – Opowieść o dziku: Cena niezależności –  txt. str. 777  52′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik
2.20 Polska z Miodkiem; felieton
2.30 Teleranek – odc. 4 –  txt. str. 777; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (8) Park; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 38; program muzyczny
3.50 Ziarno – Światowe Dni Młodzieży tuż, tuż; magazyn
4.25 Sposób na Alcybiadesa – odc. 2
5.35 Informacje kulturalne ekstra
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Książki na lato
6.50 Książki na lato
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 52
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Jakuba w Warszawie, Transmisja
8.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3 cz. 1
9.25 Okrasa łamie przepisy – Kuchnia pachnąca ziołami –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 39 „Wakacje pod Ełkiem” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 40 „Dorosłe nastolatki” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.50 Na ratunek puszczy; reportaż
11.10 Studio Światowych Dni Młodzieży
11.25 Polska z Miodkiem; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1212
12.50 Oczy w oczy – (6); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola – (8) Park; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 13 – Królewska rakieta! (ep. 13 – Une fusee Royale); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 6/13 – Krokodylek
15.35 07 zgłoś się – Ślad rękawiczki
16.55 Studio Światowych Dni Młodzieży
17.10 Wesoła gromadka Artosu – odc. 4
17.35 Opole 2016 na bis /5/; koncert
17.55 Polska z Miodkiem; felieton
18.05 Pochwała żeglarstwa – Regatowcy; cykl reportaży
18.35 M jak miłość – odc. 1212
19.25 Przygody Smoka Pola – (8) Park; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 13 – Królewska rakieta! (ep. 13 – Une fusee Royale); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 6/13 – Krokodylek
21.35 Oczy w oczy – (6); rozmowa
22.10 07 zgłoś się – Ślad rękawiczki
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.