15.06.2018 – 21.06.2018

PIĄTEK 15.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 58
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Baloniki
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (82)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (393)
7.10 Trzecia połowa – odc. 1 – serial komediowy TVP (2018); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Gąsowski, Bartosz Żukowski, Barbara Wypych, Bartłomiej Firlet, Witold Dębicki
7.45 Pogoda na piątek – odc. 4
8.40 Przystań – odc. 13/13
9.35 Rozrywka Retro – Na festiwalowej scenie – Alicja Majewska
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.20 Ambasador Pokoju
11.10 Baw się słowami – s. III
11.20 Krótka historia – (416)
11.30 Teleexpress –
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki
12.55 Trzecia połowa – odc. 1
13.25 Wolny Ekran – (96); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Czas honoru – Powstanie – 1
15.15 Orły Nawałki – odc. 1
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1874 – (1980); reż.: Andrzej Wajda, Edward Kłosiński, Anna Polony, Krystyna Grochowicz; wyk.: Izabella Olszewska, Bolesław Nowak, Anna Polony, Jerzy Bińczycki, Roman Stankiewicz, Jerzy Stuhr, Wiktor Sadecki, Jerzy Grzegorzewski, Halina Wojtacha, Halina Kuźniakówna
17.50 Czerwone korale – Brathanki
18.25 Magazyn z Ameryki – /33/
18.45 Wiadomości
19.10 Domisie – Baloniki
19.40 Dobranocka – Kulfon
19.45 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości –
20.25 Czas honoru – Powstanie – 1
21.10 Przebojowa noc
21.30 Trzecia połowa – odc. 1
21.55 Krótka historia – (416)
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /291/; magazyn
SOBOTA 16.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1818 –
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1819 –
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1820 –
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1821 –
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 233
7.15 Czas honoru – Powstanie – 1
8.10 Z biegiem lat, z biegiem dni
9.10 Rozrywka Retro
9.40 Wolny Ekran – (97); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (408); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress –
11.55 Pogoda na piątek – odc. 5
12.45 Festiwal Talentów cz. 1; koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Kariera Nikodema Dyzmy – 3/7
15.50 Wielki Test o Mundialu
17.20 Rozrywka Retro
17.50 Pogoda na piątek – odc. 5
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości –
20.35 Kariera Nikodema Dyzmy – 3/7
21.35 Wielki Test o Mundialu
23.05 Herbatka z kabaretem – (12)
23.45 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 17.06.2018
23.50 Kapitan Sowa na tropie – 3/8
0.20 Kapitan Sowa na tropie – odc. 4/8
0.50 La La Poland – odc (1)
1.30 Magazyn z Wysp – /34/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.35 Teleranek – odc. 65 – Piłka nożna
5.00 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.30 Ziarno – Raban w Ziarnie
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 25 lat TVP Polonia – historia
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kaplicy na Lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 73
8.40 Kapitan Sowa na tropie – odc. 3/8
9.15 Kapitan Sowa na tropie – odc. 4/8 – Cichy pokoik; serial TVP
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 70
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 231
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 232
11.30 Teleexpress –
11.55 Pogoda na piątek – odc. 6
12.50 Oczy w oczy – (22) Irena Santor
13.25 Baw się słowami
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Dziewczyny ze Lwowa – 26
15.20 Filmowe lato z Mistrzami – Pułkownik Kwiatkowski – komediodramat; reż.: Kazimierz Kutz; wyk.: Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś
17.30 Skarby Filmoteki Narodowej
17.50 Pogoda na piątek – odc. 6
18.45 Wiadomości
19.10 Zakochaj się w Polsce – odc. 70
19.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości –
20.25 Dziewczyny ze Lwowa – 26
21.25 Oczy w oczy – (22) Irena Santor
22.05 Filmowe lato z Mistrzami
0.10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 18.06.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 70
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 21
1.25 Supełkowe ABC – odc. 111
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.10 Pytanie na śniadanie Extra – (83)
5.25 Kulturalni PL – (408); magazyn
6.20 Racja stanu – (115)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (416)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1822
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II
8.40 Oczy w oczy – (22) Irena Santor
9.10 Miłość na odległość; reportaż
9.40 KabareTOP Story /12/
9.55 Korona królów – odc 81
10.25 Ukryte skarby – Pszczyna
10.55 Supełkowe ABC – odc. 111
11.20 Krótka historia – (419)
11.30 Teleexpress
11.55 La La Poland – odc (2)
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1822
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 U Pana Boga w ogródku – 2/12
15.15 Orły Nawałki – odc. 2
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (288)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Nagrody Ministra Kultury
18.15 Korona królów – odc 81
18.45 Wiadomości
19.10 Supełkowe ABC – odc. 111
19.40 Dobranocka – Koziołek Matołek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 U Pana Boga w ogródku – 2/12
21.10 Gwiazdy kabaretonów
21.20 Krótka historia – (419)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1822
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (288)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /33/
23.40 Wolny Ekran – (97); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /265/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 19.06.2018
0.05 Festiwal Talentów
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.10 Pytanie na śniadanie Extra – (84)
5.20 Wolny ekran – Szorty odc. 08
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (288)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (419)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1823
7.45 Kariera Nikodema Dyzmy – 3/7
8.45 Nagrody Ministra Kultury
9.45 program rozrywkowy
9.55 Korona królów – odc 82
10.25 Tańczący z naturą s.II
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 34
11.20 Krótka historia – (409)
11.30 Teleexpress
11.45 Wolny ekran – Szorty odc. 76
11.55 Podróże z historią s.III – odc. 32
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 15
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1823
13.25 Kierunek Zachód – /8/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 234
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (289)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jak cudne są wspomnienia
18.15 Korona królów – odc 82
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami – s. III
19.30 Baw się słowami – s. III
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII – 234
21.20 Krótka historia – (409)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1823
22.00 Wolny ekran – Szorty odc. 77
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (289)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /8/
23.40 Dziedzictwo regionów
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /348/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 20.06.2018
0.10 Blondynka s.V – odc. 59
1.00 Dzieci w świątyni; reportaż
1.25 W Krainie Baśni – odc. 6
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.10 Pytanie na śniadanie Extra – (85)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (289)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (409)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1824
7.45 U Pana Boga w ogródku – 2/12
8.35 Jak cudne są wspomnienia
9.35 Dziedzictwo regionów – Drzewica
9.55 Korona królów – odc 83
10.25 Astronarium – (61)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 6
11.15 25 lat TVP Polonia – historia
11.20 Krótka historia – (413)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1824
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Strażacy s.II – odc. 13
15.15 Orły Nawałki – odc. 3
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (290)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 10. Festiwal „Serca Bicie”
18.15 Korona królów – odc 83
18.45 Wiadomości
19.10 W Krainie Baśni – odc. 6
19.30 Podwodne ABC – Odc. 4
19.40 Dobranocka – Proszę słonia
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Strażacy s.II – odc. 13 (
21.20 Krótka historia – (413)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1824
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (290)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Miłość na odległość; reportaż
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /266/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 21.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 60
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 17
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.10 Pytanie na śniadanie Extra – (86)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (290)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (413)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1825
7.45 Pogoda na piątek – odc. 5
8.40 Strażacy s.II – odc. 13
9.30 Pod Tatrami
9.45 Muzeum Polskiej Piosenki
9.55 Korona królów – odc 84
10.25 Orły Nawałki – odc. 5
10.55 Domisie – Różowe okulary
11.20 Krótka historia – (416)
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /10/; magazyn
12.25 Racja stanu – (116)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1825
13.25 Gen innowacyjności
13.45 Dobranocka – Dobromir -11/20
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Komisarz Alex s.X – odc. 118
15.15 Orły Nawałki – odc. 4
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (291)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Miłość na odległość; reportaż
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 84
18.45 Wiadomości
19.10 Zwierzaki Czytaki – odc. 17
19.25 Podwodne ABC – Odc. 17
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.45 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.25 Komisarz Alex s.X – odc. 118
21.20 Krótka historia – (416)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1825
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (291)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (116)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /267/; magazyn
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 22.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 61* (seria V, odc. 9) Kobiety tego nie rozumieją – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /77/; magazyn
1.25 Domisie – Różowe okulary; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.10 Panorama
5.20 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (291); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (416) Wojciech Korfanty; felieton
7.10 Trzecia połowa – odc. 2
7.45 Pogoda na piątek – odc. 6
8.40 Komisarz Alex s.X – odc. 118 (seria X odc. 1) – Matczyna miłość – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.35 Kariera Nikodema Dyzmy – po drugiej stronie kamery; reportaż
9.50 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.10 10. Festiwal „Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy (2018)
11.10 Baw się słowami – s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (425) Iwan IV Groźny; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Świeże ryby z Bałtyku – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat /2/ – Krzysztof Krawczyk
12.55 Trzecia połowa – odc. 2
13.25 Wolny Ekran – (97); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 17 – Monika w niebezpieczeństwie
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Lwy z gdańskiego ratusza; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Czas honoru – Powstanie – odc. 2* „Godzina W” – txt. str. 777; serial TVP
15.15 Orły Nawałki – odc. 5 – txt. str. 777
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1886 – txt. str. 777; serial TVP
18.25 Gen innowacyjności
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.10 Domisie – Różowe okulary; program dla dzieci
19.35 25 lat TVP Polonia – historia
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 17 – Monika w niebezpieczeństwie
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kamienie; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.25 Czas honoru – Powstanie – odc. 2* „Godzina W” – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Trzecia połowa – odc. 2
21.55 Krótka historia – (425) Iwan IV Groźny; felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /268/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 23.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1822
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1823
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1824
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1825
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
3.35 Wolny ekran – Szorty odc. 89 short 01
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Dwie stolice
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 234 – Mamusia (Ojciec Mateusz XVIII odc. 9) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Czas honoru – Powstanie – odc. 2* „Godzina W” – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1886 – txt. str. 777; serial TVP
9.40 Wolny Ekran – (98); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (409); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (375)
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 7
12.45 Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German – Zielona Góra 2018 cz. 2; koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Serce Robbobota, odc. 14
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 4/7 – txt. str. 777; serial TVP
15.30 Jasne błękitne okna – txt. str. 777 91′; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Bogusław Linda; wyk.:Beata Kawka, Joanna Brodzik, Bogusław Linda, Jacek Braciak, Stanisława Celińska, Barbara Brylska, Jerzy Trela, Marian Dziędziel
17.10 Rozrywka Retro – MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Grażyna Łobaszewska
17.40 Wolny ekran – Szorty odc. 07 short 01
17.50 Pogoda na piątek – odc. 7
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.10 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (375)
19.40 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Serce Robbobota, odc. 14
19.45 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Bajka o słońcu; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.25 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 4/7 – txt. str. 777; serial TVP
21.25 Jasne błękitne okna – txt. str. 777 91′; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Bogusław Linda; wyk.:Beata Kawka, Joanna Brodzik, Bogusław Linda, Jacek Braciak, Stanisława Celińska, Barbara Brylska, Jerzy Trela, Marian Dziędziel
23.05 Rozrywka Retro – MUZYKA MAŁEGO EKRANU: Grażyna Łobaszewska
23.40 Wolny ekran – Szorty odc. 08 short 01
23.45 Działo się w Krakowie
23.50 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 24.06.2018
23.50 Kapitan Sowa na tropie – odc. 5/8 – Trzecia ręka – txt. str. 777; serial TVP
0.20 Kapitan Sowa na tropie – odc. 6/8 – Szantażysta – txt. str. 777; serial TVP
0.50 La La Poland – odc (2); program rozrywkowy
1.30 Kierunek Zachód – /8/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.30 Baśnie i bajki polskie – odc. 1 – Szklana Góra – txt. str. 777; film animowany
4.45 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.00 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.15 Ziarno – Podlaskie Sanktuaria; magazyn
5.40 25 lat TVP Polonia – historia
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.40 Kapitan Sowa na tropie – odc. 5/8 – Trzecia ręka – txt. str. 777; serial TVP
9.10 Kapitan Sowa na tropie – odc. 6/8 – Szantażysta – txt. str. 777; serial TVP
9.40 Lajk
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 71 Kopalnia Soli Bochnia
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 233 „Przeszłości nie zmienisz” sezon 12 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 234 „Słona zupa” sezon 12 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.30 Teleexpress
11.40 Turystyczna Jazda – odc. 69 Węgry: Nyiregyhaza
11.55 Pogoda na piątek – odc. 8
12.50 Oczy w oczy – (31) Janusz Józefowicz
13.25 Baw się słowami – s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Galaretka, odc. 35
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Bajka o kukułce, zegarze i zegarmistrzu; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Chichot losu – odc. 1/13* – Solistka – txt. str. 777; serial TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Marta Żmuda – Trzebiatowska, Natalia Keber, Jakub Jankiewicz, Monika Kwiatkowska, Piotr Grabowski, Mariusz Drężek, Leszek Lichota, Marcin Łuczak, Urszula Grabowska, Mateusz Damięcki
15.20 Filmowe lato z Mistrzami – Podróż do śmierci; film sensacyjny kraj prod.Polska (1996); reż.:Wolfgang Panzer; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Iwona Bielska, Edward Linde, Jan Monczka, Peter Sodann
17.00 Kabaretowy Klub Dwójki – (13) – Góry, góralszczyzna; widowisko rozrywkowe
17.50 Pogoda na piątek – odc. 8
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.10 Zakochaj się w Polsce – odc. 71 Kopalnia Soli Bochnia
19.40 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Galaretka, odc. 35
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Gdy się zamknie oczy; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.25 Chichot losu – odc. 1/13* – Solistka – txt. str. 777; serial TVP
21.15 Oczy w oczy – (31) Janusz Józefowicz
21.55 Filmowe lato z Mistrzami – Podróż do śmierci; film sensacyjny kraj prod.Polska (1996); reż.:Wolfgang Panzer; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Iwona Bielska, Edward Linde, Jan Monczka, Peter Sodann
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.