15.04.2016 – 21.04.2016

PIĄTEK 15.04.2016 TV Polonia
0.05 19. Przegląd Piosenki Aktorskiej – Zakład dla normalnych – piosenki Jana Wołka cz. 2
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii – Bychawy historia sekretna
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 2 – Fałszywe żaby; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (34); felieton
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.55 Transmisja zgromadzenia narodowego z Poznania
7.05 Na sygnale – odc. 91 „Diagnoza” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.40 M jak miłość – odc. 1205
8.40 Prokurator – odc. 9/10 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.35 Wolny Ekran – (6); magazyn
9.55 Chodzi o pieniądze
10.50 A la show – (29) – Stanisław Soyka; talk-show
11.20 Krótka historia – (35); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (49); program rozrywkowy
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Bychawy historia sekretna
12.55 Na sygnale – odc. 91 „Diagnoza” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (15) ZOO; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka – Zaginął piesek; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6); zabawa quizowa
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 26 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 2 – Fałszywe żaby; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka – Zaginął piesek, odc. 62; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 91 „Diagnoza”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (35); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn

SOBOTA 16.04.2016 TV Polonia
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1369
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1370
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1371
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1372
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.30 Wolny Ekran; magazyn
4.50 Halo Polonia; magazyn
5.55 Ojciec Mateusz – odc. 176 – Świadek oskarżenia (Ojciec Mateusz XIV odc. 3) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
6.45 Na dobre i na złe – odc. 626 – Idealna para –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
7.45 Msza św. jubileuszowa w 1050. rocznicę Chrztu Polski z Poznania
10.00 Kulturalni PL – (293); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (304)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1206
12.50 Z drugiej strony – (6); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 3 – O Bartku doktorze; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Siedlisko – odc. 5/9
15.45 Afonia i pszczoły –  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Andriey Bilanov, Mariusz Zaniternik, Zofia Zoń, Krzysztof Adamczyk; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.40 SuperPrzeboje – Opole bisuje! /1/; koncert; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; .
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (304)
18.50 M jak miłość – odc. 1206
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 3 – O Bartku doktorze; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siedlisko – odc. 5/9
21.40 Afonia i pszczoły; film obyczajowy; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.35 Z drugiej strony – (6); program publicystyczny

NIEDZIELA 17.04.2016 TV Polonia
0.25 Tajemnice początków Polski – Wyspa władców; cykl dokumentalny
1.30 45. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE 2008 – recital zespołu Bajm
2.20 Polska z Miodkiem – (85) Strzelno, Strzelce; felieton
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
3.00 Przygody Smoka Pola – (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 27; program muzyczny
3.50 Ziarno – Mieszko i Dobrawa; magazyn
4.20 Zmiennicy – odc. 12/15 – Obywatel Monte Christo –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
5.25 Wolny Ekran – (7); magazyn
5.40 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Regina Coeli, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 38
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z katedry pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu, Transmisja
8.40 Szczęśliwej drogi już czas…
9.25 Okrasa łamie przepisy – Lekkie i szybkie dania –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 13 „Rodzicielskie rozterki” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 14 „Marzenia Kacperka” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Racja stanu – (43)
11.25 Polska z Miodkiem – (85) Strzelno, Strzelce; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1207
12.50 Oczy w oczy – (5); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola – (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy – Busola Latariusza, odc. 12 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6* „Domki z kart”
15.40 Korczak (Korczak) –  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1990); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Wojciech Pszoniak, Marzena Trybała, Piotr Kozłowski, Wojciech Klata, Ewa Dałkowska; 10.9
17.40 program rozrywkowy
17.55 Racja stanu – (43)
18.25 Polska z Miodkiem – (85) Strzelno, Strzelce; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1207
19.25 Przygody Smoka Pola – (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Busola Latariusza, odc. 12 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6* „Domki z kart”
21.35 Oczy w oczy – (5); rozmowa
22.10 Korczak (Korczak); dramat kraj prod.Polska, Niemcy (1990); 10.9, Dla małoletnich od lat 12
PONIEDZIAŁEK 18.04.2016
0.15 Racja stanu – (43)
0.45 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
1.05 Przygody Smoka Pola – (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny
1.25 Sześć milionów sekund – Odc.19/19 Ostatnie sekundy
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 6 Żyć jak Słowianin
5.35 Z drugiej strony – (6)
6.25 Krótka historia – (35); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1373
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6* „Domki z kart”
8.20 Oczy w oczy – (5); rozmowa
8.50 Legenda Tatr  105′; film fabularny; reż.:Wojciech Solarz
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 65
11.20 Krótka historia – (36); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (293); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1373
13.25 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
13.45 Dobranocka – Proszę słonia – odc 5 – Znajomi w ZOO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II odc. 1/13 –  txt. str. 777  45′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Tajemnice początków Polski – Wyspa władców
18.25 Wolny Ekran – (7); magazyn
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 65
19.15 Sześć milionów sekund – Odc.19/19 Ostatnie sekundy
19.45 Dobranocka za oceanem – Proszę słonia – odc 5 – Znajomi w ZOO
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II odc. 1/13  45′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg
21.35 Krótka historia – (36); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1373
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży
0.05 Zakończenie dnia

WTOREK 12.04.2016
0.05 Świat się kręci – /509/; widowisko publicystyczne
1.00 Cafe Historia – Ameryka odsłania Katyń
1.25 Karino – odc. 6/13 Ujarzmiony
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Polonia i Pogoda
4.55 Krótka historia – (36); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1374
7.25 Siedlisko – odc. 5/9
8.25 Tajemnice początków Polski – Wyspa władców –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac
9.10 Zapiski Łazęgi – Ogród marzeń; felieton; STEREO
9.25 Polska 1050
9.55 Niedziela z… Włodkiem Pawlikiem
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 66
11.20 Krótka historia – (37); felieton
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (86) Łódź, Lask; felieton
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 210; magazyn
12.20 Podróże z historią – odc. 6 Żyć jak Słowianin
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1374
13.25 250 lat teatru publicznego w Polsce – Otwarcie Teatru Polskiego w Poznaniu, 21 VI 1875
13.45 Dobranocka – Bajki zza okna – Nierozłączna para; serial animowany; STEREO
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 177 – Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Polska z Miodkiem – (86) Łódź, Lask; felieton
18.30 Pod Tatrami – Narciarskie inwestycje; magazyn
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 66
19.15 Karino – odc. 6/13 Ujarzmiony
19.45 Dobranocka za oceanem – Bajki zza okna – Nierozłączna para; serial animowany; STEREO
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 177 – Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) –  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
21.35 Krótka historia – (37); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1374
22.10 Polska z Miodkiem – (86) Łódź, Lask; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi
23.55 Zapiski Łazęgi – Ogród marzeń; felieton; STEREO
0.05 Zakończenie dnia

ŚRODA 20.04.2016
0.05 Świat się kręci – /510/; widowisko publicystyczne
1.00 Kamienica metodystów; reportaż
1.25 Paziowie – odc. 5/5 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (37); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1375
7.25 O mnie się nie martw – s. II odc. 1/13 –  txt. str. 777  45′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Rogalski, Filip Zylber; wyk.:Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg
8.25 Warto rozmawiać
9.30 Jak to działa – odc. 107 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe –  txt. str. 777; magazyn
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 67
11.20 Krótka historia – (38); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Lekkie i szybkie dania –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1375
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016)
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas – odc. 1 – Nowy listonosz
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 68
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Opowieść o „Żegocie”; film dokumentalny; reż.:Zofia Kunert
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 67
19.15 Paziowie – odc. 5/5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19.45 Dobranocka za oceanem – Jeż Kleofas – odc. 1 – Nowy listonosz
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 68
21.35 Krótka historia – (38); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1375
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016)
0.00 Zakończenie dnia

CZWARTEK 21.04.2016
0.05 Świat się kręci – /511/; widowisko publicystyczne
1.05 Flesz historii – odc. 282; cykl reportaży
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 4 – Fenomen
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (38); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1376
7.25 M jak miłość – odc. 1206
8.20 Egzamin z życia – odc. 68
9.15 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016)
9.35 Opowieść o „Żegocie”; film dokumentalny; reż.:Zofia Kunert
10.35 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 68
11.20 Krótka historia – (39); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (87) Pabianice; felieton
11.55 Pegaz – /7/
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1376
13.25 Wolny Ekran – (7); magazyn
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak dziwi się światu – Spotkanie z szopem praczem
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Prokurator – odc. 10/10 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Po prostu
18.10 A la show – (34) – Barbara Krafftówna; talk-show
18.35 Polska z Miodkiem – (87) Pabianice; felieton
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 68
19.15 Słoneczna włócznia – odc. 4 – Fenomen
19.45 Dobranocka za oceanem – Marceli Szpak dziwi się światu – Spotkanie z szopem praczem
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Prokurator – odc. 10/10; serial kryminalny TVP
21.35 Krótka historia – (39); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1376
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – (87) Pabianice; felieton
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 22.04.2016
0.05 Świat się kręci – /512/; widowisko publicystyczne
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Karaś z tygrysiej eskadry
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 3 – Cyrk z Bocianem
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (39); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 92 „Potwór” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1207
8.25 Prokurator – odc. 10/10 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Z archiwum IPN – Łupaszka; magazyn; STEREO
9.55 Po prostu
10.50 A la show – (34) – Barbara Krafftówna; talk-show
11.20 Krótka historia – (40); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (50); program rozrywkowy
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Karaś z tygrysiej eskadry
12.55 Na sygnale – odc. 92 „Potwór” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (16) Wesołe miasteczko; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka – Chrzest na równiku, odc. 63
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 627 – Dobra kobieta –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7); zabawa quizowa
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 27 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 3 – Cyrk z Bocianem
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka – Chrzest na równiku, odc. 63
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 627 – Dobra kobieta; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 92 „Potwór”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (40); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 23.04.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1373
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1374
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1375
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1376
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 177 – Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.15 Na dobre i na złe – odc. 627 – Dobra kobieta –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (7); zabawa quizowa
10.00 Kulturalni PL – (294); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (305)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1208
12.50 Z drugiej strony – (7)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 4 – Szewczyk Dratewka; film animowany; STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siedlisko – odc. 6/9
15.45 Uwaga – Premiera! – Joanna –  txt. str. 777 AD; dramat; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
17.40 Czerwone korale – Brathanki
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (305)
18.50 M jak miłość – odc. 1208
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 4 – Szewczyk Dratewka; film animowany; STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siedlisko – odc. 6/9
21.40 Joanna –  AD; dramat; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
23.35 Z drugiej strony – (7)
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 24.04.2016
0.25 Już nie zapomnisz mnie; film dokumentalny; reż.:Marek Maldis; STEREO
1.30 Opole 2014 – Przeżyjmy to jeszcze raz
2.20 Polska z Miodkiem – (88) Łowicz, Łęczyca; felieton
2.30 Polska 1050
3.00 Przygody Smoka Pola – (17) Podróż; program edukacyjny
3.25 Ziarno – Bolesław Chrobry – syn Mieszka; magazyn
3.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 39
4.00 Transmisja Mszy Świętej – polowej sprzed Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie., Transmisja
6.40 Zmiennicy odc.13/15 – Spotkania z Temidą –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
7.50 Wolny Ekran – (8); magazyn
8.15 Stop Klatka – koncert piosenek Jonasza Kofty; STEREO
9.25 Okrasa łamie przepisy – Potrawy pięknie podane –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 13 „Rodzicielskie rozterki” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 14 „Marzenia Kacperka” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Racja stanu – (44)
11.25 Polska z Miodkiem – (88) Łowicz, Łęczyca; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1209
12.50 Oczy w oczy – (6); rozmowa
13.25 Przygody Smoka Pola – (17) Podróż; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy – Imieniny Fantazego, odc. 13 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7* „Gość w dom”
15.40 Teatr Telewizji – Pierwiastek z minus jeden  59′; spektakl teatralny; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Magdalena Wołłejko, Paweł Wawrzecki, Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Stanisława Celińska
16.50 Stop Klatka – koncert piosenek Jonasza Kofty; STEREO
17.55 Racja stanu – (44)
18.25 Polska z Miodkiem – (88) Łowicz, Łęczyca; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1209
19.25 Przygody Smoka Pola – (17) Podróż; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Imieniny Fantazego, odc. 13 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7* „Gość w dom”
21.35 Oczy w oczy – (6); rozmowa
22.10 Teatr Telewizji – Pierwiastek z minus jeden  59′; spektakl teatralny; reż.:Janusz Majewski; wyk.:Magdalena Wołłejko, Paweł Wawrzecki, Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Stanisława Celińska
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.