14 – 20 sierpnia 2015

PIĄTEK 14.08.2015
0.05 Opole 2015 na bis /10/; koncert
0.55 Galicjanie w Apostoles cz. 2
1.30 Mordziaki – Wyprawa
2.00 Warto kochać – odc. 69
2.55 Warto kochać – odc. 70
3.50 Czterdziestolatek – 14/15
4.50 Polonia w Komie – (800)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Dom niespokojnej starości   3/7
7.25 M jak miłość – odc. 1135
8.25 Tulipan – odc. 4/6
9.25 Opole 2015 na bis /10/; koncert
10.10 Galicjanie w Apostoles cz. 2
10.50 Jak to działa – odc. 72
11.20 Polonia w Komie – (800)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sabat Czarownic – 6 Kielce
12.55 Dom niespokojnej starości
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Na dobre i na złe – odc. 592
15.50 Polonia w Komie – (801)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Jak daleko stąd, jak blisko
19.15 Łamigłówka
19.20 Mordziaki – Wyprawa
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 592
21.45 Dom niespokojnej starości
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Las Story – odc. 5
0.00 Zakończenie dnia
SOBOTA 15.08.2015
0.05 Na sygnale – odc. 61
0.25 Na sygnale – odc. 62
0.55 Śpiewnik Polaka
1.55 Święta z sąsiedztwa
2.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
3.05 Polonia 24
3.40 Halo Polonia
4.40 Ojciec Mateusz – odc. 117
5.30 Łamigłówka – Zagadka /117/
5.40 Święto Wojska Polskiego 2015
7.30 Błękitne wakacje
8.00 Na dobre i na złe – odc. 592
9.00 Drawieński Park Narodowy
10.00 Kulturalni PL – (258)
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1136
12.50 50 lat Skaldów (1); koncert
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 6/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam
16.40 Przybyli ułani – film
17.45 Dekalog – Osiem
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1136
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 6/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Polacy tu i tam
22.25 Przybyli ułani – film TVP
23.25 Dekalog – Osiem
0.15 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 16.08.2015
0.20 Latoteka – /7/
1.10 Romanca. Operowo
1.45 Smaki polskie
2.00 Błękitne wakacje
2.20 Łamigłówka – Zagadka /117/
2.30 Polacy tu i tam
3.05 Mali światowcy – odc. 7
3.35 Ziarno
4.05 Przedwiośnie – odc. 3/6
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.25 Misja natura
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Bieszczadzka kolejka leśna
9.00 Przybyli ułani –  film TVP
10.00 Podróż życia – /7/; teleturniej
10.35 Przygarnij mnie – odc. 7
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1137
12.45 50 lat Skaldów (2); koncert
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 101
15.40 Rozdroże cafe – dramat;
17.45 Pamiętaj o mnie
18.05 Podróż życia – /7/; teleturniej
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1137
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 101
21.35 Rozdroże cafe; dramat
23.30 Pamiętaj o mnie
23.45 Misja natura
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 17.08.2015
0.10 Sierocki na lato – /3/ Latino
0.35 9. Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
1.05 Regiony z Historią – Błonie
1.25 Maszyna zmian – TeleJulia
2.00 Warto kochać – odc. 71
2.55 Warto kochać – odc. 72
3.50 Czterdziestolatek – 15/15
4.50 Polonia w Komie – (801) Gruzja
5.05 Studio Wschód
5.35 Kulturalni PL – (258); magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 13/19
7.25 Ranczo – odc. 101
8.25 Nocne ptaki; film TVP
9.40 Koncert Ryszarda Rynkowskiego
10.25 Błękitne wakacje; magazyn
10.55 Wszystko przed nami – odc. 85
11.20 Polonia w Komie – (801)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sierocki na lato – /3/ Latino
12.20 Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
12.55 Spółka rodzinna – odc. 13/19
13.25 Kultura od kuchni – odc. 14
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Nad rozlewiskiem… – odc. 7/13
15.50 Polonia w Komie – (802)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Szalom na Szerokiej 2015
18.45 Wszystko przed nami – odc. 85
19.10 Łamigłówka
19.15 Maszyna zmian – TeleJulia
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Nad rozlewiskiem… – odc. 7/13
21.35 Polonia w Komie – (802)
21.45 Spółka rodzinna – odc. 13/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Ród Curie – Skłodowskiej cz. 3
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 18.08.2015
0.05 17. Przystanek Woodstock 2011
1.05 Flesz historii – odc. 247
1.25 Plecak pełen przygód – 11/13
1.50 Notatnik przyrodniczy
2.00 Warto kochać – odc. 73
2.55 Warto kochać – odc. 74
3.50 Wszystkie pieniądze świata – 1/4
4.50 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 14/19
7.25 Wiedźmy – odc. 6/13
8.20 Latoteka – /7/; magazyn
9.05 Myśliwiec pl; magazyn
9.20 Sprawiedliwi wśród Nas
9.50 Drawieński Park Narodowy
10.55 Wszystko przed nami – odc. 86
11.20 Polonia w Komie – (802)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 17. Przystanek Woodstock
12.55 Spółka rodzinna – odc. 14/19
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś
13.45 Dobranocka – Szyfr Marabuta
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 118
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Koval i inni  53′; reportaż
18.45 Wszystko przed nami – odc. 86
19.10 Łamigłówka
19.15 Plecak pełen przygód – 11/13
19.45 Dobranocka – Szyfr Marabuta
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 118
21.35 Polonia w Komie – (803)
21.45 Spółka rodzinna – odc. 14/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Regiony z Historią – Błonie
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 19.08.2015
0.05 Kabaretożercy – (3); teleturniej
1.00 Święty Grzegorz z Nazjanzu
1.25 Przygrywka – odc. 4
2.00 Warto kochać – odc. 75
2.55 Warto kochać – odc. 76
3.50 Wszystkie pieniądze świata – 2/4
4.50 Polonia w Komie – (803)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 15/19
7.25 Nad rozlewiskiem… – odc. 7/13
8.25 Przygarnij mnie – odc. 7
9.20 Ród Curie – Skłodowskiej cz. 3
9.45 Wszystko jest możliwe; film dok.
10.55 Wszystko przed nami – odc. 87
11.20 Polonia w Komie – (803)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Wszystko się może zdarzyć
12.35 Wilnoteka; magazyn
12.55 Spółka rodzinna – odc. 15/19
13.25 ABC wszystko wie – odc. 28
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Egzamin z życia – odc. 33
15.50 Polonia w Komie – (804)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Wszystko jest możliwe
18.45 Wszystko przed nami – odc. 87
19.10 Łamigłówka
19.15 Przygrywka – odc. 4
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 33
21.35 Polonia w Komie – (804)
21.45 Spółka rodzinna – odc. 15/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 20.08.2015
0.05 Sabat Czarownic – 6 Kielce
1.05 Cafe Historia – Święta narodowe
1.25 Tajemnica Sagali – odc. 11/14
2.00 Warto kochać – odc. 77
2.55 Warto kochać – odc. 78
3.50 Wszystkie pieniądze świata
4.50 Polonia w Komie – (804)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Spółka rodzinna – odc. 16/19
7.25 M jak miłość – odc. 1136
8.20 Egzamin z życia – odc. 33
9.15 Podróż życia – /7/; teleturniej
9.45 Wilnoteka; magazyn
10.10 Notacje – Roma Ligocka
10.25 Misja natura
10.55 Wszystko przed nami – odc. 88
11.20 Polonia w Komie – (804)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 KabareTOP
12.25 KucinAlina – (30)
12.55 Spółka rodzinna – odc. 16/19
13.25 Kultura od kuchni – odc. 15
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Tulipan – odc. 5/6
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Pitbull – odc. 21
18.30 Polonia w Komie – (805)
18.45 Wszystko przed nami – odc. 88
19.10 Łamigłówka
19.15 Tajemnica Sagali – odc. 11/14
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Tulipan – odc. 5/6
21.45 Spółka rodzinna – odc. 16/19
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Sprawiedliwi wśród Nas – Moja wielka rodzina
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 21.08.2015
0.05 Szalom na Szerokiej 2015 – Koncert Finałowy 25. FKŻ Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2015 – (The best of)
1.05 Diamentowy Amsterdam (Diamentowy Amsterdam); reportaż kraj prod.Holandia (2015)
1.30 Mordziaki – Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Warto kochać – odc. 79
2.50 Biłek  46′; nowela kraj prod.Polska (1981); reż.:Stanisław Pieniak; wyk.:Andrzej Szalawski, Gustaw Lutkiewicz, Józef Nalberczak, Grażyna Barszczewska, Ryszarda Hanin
3.50 Wszystkie pieniądze świata – odc. 4/4
4.50 Polonia w Komie – (805)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.30 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 5
6.35 Wiadomości
6.50 Dom niespokojnej starości – odc. 4/7 – Przekręt cz. 2 –  txt. str. 777; serial obyczajowy
7.25 M jak miłość – odc. 1137
8.25 Tulipan – odc. 5/6
9.35 Sabat Czarownic – 6 Kielce 2015 (2); program rozrywkowy
10.30 Diamentowy Amsterdam (Diamentowy Amsterdam); reportaż kraj prod.Holandia (2015)
10.50 Jak to działa – odc. 73 Optyka –  txt. str. 777; magazyn
11.20 Polonia w Komie – (805)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 5
11.55 Lato Zet i Dwójki 2015 – (1) Koszalin; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
12.55 Dom niespokojnej starości – odc. 4/7 – Przekręt cz. 2 –  txt. str. 777; serial obyczajowy
13.25 Margolcia i Miś zapraszają dziś – odc. 22 Gęsi i pióra
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Wilczy apetyt, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Województwo Łódzkie 5
14.50 Na dobre i na złe – odc. 593 – Życie jest walką
15.50 Polonia w Komie – (806)
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia; magazyn
17.40 Zmowa –  txt. str. 777  93′; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1989); reż.:Janusz Petelski; wyk.:Jerzy Łapiński, Artur Pontek, Danuta Kowalska, Ewa Szykulska, Stanisław Celińska, Adam Ferency, Bogusław Sochnacki, Jan Jurewicz, Włodzimierz Musiał, Marcin Troński; Dla małoletnich od lat 16
19.15 Mordziaki – Groźny olbrzym odc.3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Wilczy apetyt, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.25 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 593 – Życie jest walką
21.35 program publicystyczny
21.55 Dom niespokojnej starości – odc. 4/7 – Przekręt cz. 2; serial obyczajowy
22.25 Polonia 24
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.45 Zakończenie dnia

SOBOTA 22.08.2015
23.50 Kapitan Sowa na tropie – odc. 1/8 – Gipsowa figurka; serial TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Wiesław Gołas, Michał Szewczyk, Bogusław Sochnacki, Stanisław Wyszyński, Iwona Słoczyńska
0.15 Kapitan Sowa na tropie – odc. 2/8 – Uprzejmy morderca
0.50 Kapitan Sowa na tropie – odc. 3/8 – Termos
1.20 Kapitan Sowa na tropie – odc. 4/8 – Cichy pokoik
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.45 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Łamigłówka – Zagadka /118/; Bez ograniczeń wiekowych
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 118 (seria IX odc. 10) Znikająca asystentka –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 Błękitne wakacje; magazyn
7.55 program publicystyczny
8.10 Na dobre i na złe – odc. 593 – Życie jest walką
9.05 Wielkopolski Park Narodowy; film dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (259); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (237)
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1138
12.50 Lato Zet i Dwójki 2015 – (2) Przebój Lata; koncert
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 17 – Monika w niebezpieczeństwie; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 7/13 – Niebezpieczne związki
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (113); magazyn
16.55 Duch w dom – odc. 7/8 – Rodzinny samochód
17.45 Dekalog – Dziewięć –  txt. str. 777  58′; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica, Jan Jankowski, Jolanta Piętek-Górecka, Artur Barciś, Katarzyna Piwowarczyk, Jerzy Trela
18.50 Łamigłówka
18.55 M jak miłość – odc. 1138
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 17 – Monika w niebezpieczeństwie; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 7/13 – Niebezpieczne związki
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (113); magazyn
22.20 program publicystyczny
22.40 Duch w dom – odc. 7/8 – Rodzinny samochód
23.25 Dekalog – Dziewięć  58′; film TVP; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica, Jan Jankowski, Jolanta Piętek-Górecka, Artur Barciś, Katarzyna Piwowarczyk, Jerzy Trela
0.25 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 23.08.2015
0.25 Latoteka – /8/; magazyn muzyczny
1.10 Niezapomniane koncerty – OPOLE 2014 – recital Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana; koncert
1.45 Smaki polskie – Figle z mąką; magazyn kulinarny
2.00 Błękitne wakacje; magazyn
2.20 Łamigłówka – Zagadka /118/; Bez ograniczeń wiekowych
2.30 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (113); magazyn
3.05 Mali światowcy – odc. 8; talk-show
3.35 Ziarno; magazyn
4.05 Przedwiośnie – odc. 4/6 – Staw i kapliczka
5.10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.25 Misja natura – Góry Stołowe 10/12 –  txt. str. 777; serial dokumentalny
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański; STEREO, 10.9, Transmisja
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn
6.40 program publicystyczny
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny w Świnicach Warckich; STEREO, 10.9, Transmisja
9.35 Duch w dom – odc. 7/8 – Rodzinny samochód
10.20 Salonowiec – Nasi za granicą; felieton
10.35 Przygarnij mnie – odc. 8; reality show
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1139
12.50 Niezapomniane koncerty – Sopot na bis – Maryla Rodowicz, Kayah; koncert
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 4 – Ja zazdrosny…?! (ep. 4 – Moi jaloux…?!); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 102* (seria VIII, odc. 11) – Jedźmy, nikt nie woła
15.40 Teatr Telewizji – Komedia amerykańska –  txt. str. 777  72′; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1996); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jan Machulski, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Kożuchowska, Witold Pyrkosz, Piotr Szwedes, Leon Charewicz, Marcin Figurski, Ewa Gawryluk, Cezary Żak
17.00 program publicystyczny
17.15 KFPP Opole – (O) Polskie Hity Wszech Czasów – piosenki Wojciecha Młynarskiego
17.45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
18.05 Podróż życia – /8/; teleturniej
18.35 Pod Tatrami – „Jarocki”; magazyn
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1139
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 4 – Ja zazdrosny…?! (ep. 4 – Moi jaloux…?!); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 102* (seria VIII, odc. 11) – Jedźmy, nikt nie woła
21.40 Teatr Telewizji – Komedia amerykańska  72′; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1996); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jan Machulski, Paweł Wawrzecki, Ewa Ziętek, Małgorzata Kożuchowska, Witold Pyrkosz, Piotr Szwedes, Leon Charewicz, Marcin Figurski, Ewa Gawryluk, Cezary Żak
23.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
23.45 Misja natura – Góry Stołowe 10/12; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.