14.07.2017 – 21.07.2017

PIĄTEK 14.07.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem – 2/13
0.55 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Koźlątka
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (142)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia; magazyn
6.05 Zasmakuj w Sienkiewiczu
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 5/13
7.25 Siła wyższa – odc. 8/13
8.20 Komisarz Alex – odc. 95
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wiadomości
9.40 Tylko miłość – Koncert
10.45 Baw się słowami – /10/ Ciało
10.55 Domisie – Koźlątka
11.20 Krótka historia – (133)
11.30 Teleexpress
11.50 Koło historii  – Kołomyja
12.25 Było, nie minęło
12.55 Pokój 107 – odc. 5/13
13.25 Flesz historii – odc. 346
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomośc
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 5/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Wieczór Mistrzów  – Opole `93
17.45 Dzika Polska
18.15 Koło historii – Kołomyja
18.50 Magazyn z Wysp – /10/
19.10 Domisie – Koźlątka
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 5/13
21.40 Pokój 107 – odc. 5/13
22.05 Krótka historia – (133)
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia; magazyn
23.10 Dzika Polska
23.35 Przepis dnia – /192/; magazyn
SOBOTA 15.07.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1627
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1628
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1629
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1630
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.45 Z Andrusem po Galicji
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 161
7.10 Wiedźmin – odc. 5/13
8.05 Rodzina sama w domu – (5)
8.55 Okrasa łamie przepisy
9.25 Poznaj swoją naturę – odc. 1
10.00 Kulturalni PL – (360); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Siła wyższa – odc. 9/13
12.50 Zdzisław Wardejn
13.40 Dobranocka – Marceli Szpak
13.45 Cała Polska czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 8/12
15.50 Historia kina w Popielawach
17.35 Za zasługi dla Polski i Polaków
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 Siła wyższa – odc. 9/13
19.45 Dobranocka – Marceli Szpak
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 8/12
21.45 Historia kina w Popielawach
23.25 Za zasługi dla Polski i Polaków
NIEDZIELA 16.07.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 5
1.25 Saga rodów – Ród Czarneckich
1.50 Chiny – kraj możliwości; reportaż
2.20 Magazyn z Wysp – /10/
2.40 Polska z Miodkiem
2.45 Baśnie i bajki polskie – odc. 3
3.00 Teleranek – odc. 20
3.20 Ziarno – Święto Miłosierdzia
3.50 Baw się słowami – /11/
4.05 Baw się słowami – /13/ Ubrania
4.15 W Krainie Baśni – odc. 5
4.50 Trzy Szalone Zera – odc. 11
5.20 Trzy Szalone Zera – odc. 12
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański)
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.40 Królowa Bona – odc. 5
9.45 Herbatka z kabaretem – (7)
10.15 Turystyczna jazda
10.30 Rodzinka.pl – odc. 139
11.00 Rodzinka.pl – odc. 140
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 Siła wyższa – odc. 10/13
12.50 Oczy w oczy – (23)
13.25 Baw się słowami – /11/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 7/13
15.40 Samotność w sieci cz. 2
17.10 Herbatka z kabaretem – (7)
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 40
18.30 Siła wyższa – odc. 10/13
19.20 Baw się słowami – /11/
19.30 Baw się słowami – /13/ Ubrania
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 7/13
21.35 Oczy w oczy – (23)
22.15 Samotność w sieci cz. 2
PONIEDZIAŁEK 17.07.2017
0.15 Polski grill – /1/
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 44
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Kulturalni PL – (360)
5.55 Podróże z historią – odc. 25 Bursztynowym szlakiem
6.25 Krótka historia – (133)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1631
7.25 Wiedźmy – odc. 7/13
8.20 Oczy w oczy – (23)
8.50 Kolekcjoner z Buenos Aires
9.05 Maciaszkowo; reportaż
9.25 Wiadomości
9.40 Nożem i widelcem
9.55 Apetyt na miłość – odc. 13/13
10.30 Znak Orła – odc. 8
11.00 Mój zwierzyniec – Odc. 24
11.10 Podwodne ABC
11.20 Krótka historia – (263)
11.30 Teleexpress
11.55 Ukryte skarby – Kopalnia Uranu
12.20 Podróże z historią – odc. 25
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1631
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Przeprowadzki – odc. 4/10
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Sidła strachu
17.35 Solny skarb UNESCO – odc. 4
17.45 Dzika Polska – Pożeracz słońc
18.15 Apetyt na miłość – odc. 13/13
18.45 Znak Orła – odc. 8
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 44
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Przeprowadzki – odc. 4/10
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1631
22.05 Krótka historia – (263)
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Flesz historii – odc. 347
23.25 Dzika Polska – Pożeracz słońc
23.50 Nożem i widelcem
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 18.07.2017
0.05 Rodzina sama w domu – (5)
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 40
1.30 W Krainie Baśni – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.00 Ukryte skarby – Kopalnia Uranu
6.25 Krótka historia – (263)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1632
7.25 Noce i dnie – odc. 8/12
8.20 Sidła strachu; film dokumentalny
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie – Gęś na co dzień
9.55 Baron24 – odc. 1
10.30 Znak Orła – odc. 9
11.00 Przygody Dordo – odc. 6
11.15 Bąblandia – Kwiat paproci
11.20 Krótka historia – (132)
11.30 Teleexpress
11.55 Zawody w zawody odc. 5
12.20 Zasmakuj w Sienkiewiczu
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1632
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 162
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 „Zawsze gorzej może być”
17.45 Dzika Polska
18.15 Baron24 – odc. 1
18.45 Znak Orła – odc. 9
19.15 W Krainie Baśni – odc. 6
19.35 Bąblandia – Kwiat paproci
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 162
21.30 Krótka historia – (132)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1632
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Nad Niemnem – Magazyn
23.25 Dzika Polska
23.50 Przepis dnia – /205/
23.55 Zakończenie dnia
ŚRODA 19.07.2017
23.55 Jest okazja – (4); widowisko
1.05 Starokatolicy w Szwajcarii
1.30 Petersburski Music Show
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (132)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Zawody w zawody odc. 5
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1633
7.25 Przeprowadzki – odc. 4/10
8.25 Zdzisław Wardejn – bez tajemnic
9.25 Wiadomości
9.40 Posmakuj Opolskiego – odc. 8
9.55 Baron24 – odc. 2 „Dzień próby”
10.30 Znak Orła – odc. 10
11.00 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.20 Krótka historia – (134)
11.30 Teleexpress
11.55 Przez granice – Racibórz
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1633
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia – 12/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Jest okazja – (4); widowisko
18.15 Baron24 – odc. 2 „Dzień próby”
18.45 Znak Orła – odc. 10
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Królowie śródmieścia odc.12/13
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1633
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Wilnoteka; magazyn
23.25 Moja rzeka; film dokumentalny
23.55 Przepis dnia – /199/
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 20.07.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (134)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Przez granice – Racibórz
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1634
7.25 Siła wyższa – odc. 9/13
8.20 Królowie śródmieścia odc.12/13
9.10 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Baron24 – odc. 3
10.30 Znak Orła – odc. 11
11.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
11.20 Krótka historia – (136)
11.30 Teleexpress
11.55 Z Andrusem po Galicji
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 273
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1634
13.25 Magazyn z Ameryki – /11/
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 96
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Warszawskie Combo Taneczne
17.45 Dzika Polska – Szaleńcy natury
18.15 Baron24 – odc. 3
18.45 Znak Orła – odc. 11
19.15 Załoga Eko  Lekarz lasu
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Komisarz Alex – odc. 96
21.30 Krótka historia – (136)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1634
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia
23.10 Magazyn z Ameryki – /11/
23.25 Dzika Polska – Szaleńcy natury
23.50 Zapiski Łazęgi
0.00 Przepis dnia – /194/
0.05 Zakończenie dnia
PIĄTEK 21.07.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem – 4/13
0.55 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Rycerze
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (136)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Zasmakuj w Sienkiewiczu
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 6/13 – Egzamin
7.25 Siła wyższa – odc. 10/13
8.20 Komisarz Alex – odc. 96
9.10 Pod Tatrami – Czyste Tatry
9.25 Wiadomości
9.40 Warszawskie Combo Taneczne
10.45 Baw się słowami – /13/ Ubrania
10.55 Domisie – Rycerze
11.20 Krótka historia – (141)
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /2/
12.25 Było, nie minęło
12.55 Pokój 107 – odc. 6/13 – Egzamin
13.25 Flesz historii – odc. 347
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 6/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 35 Festiwal Piosenki Opole ’98
17.45 Dzika Polska – Szaleńcy natury
18.20 Polski grill – /2/
18.50 Magazyn z Ameryki – /11/
19.10 Domisie – Rycerze
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 6/13
21.40 Pokój 107 – odc. 6/13 – Egzamin
22.05 Krótka historia – (141)
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia; magazyn
23.10 Dzika Polska – Szaleńcy natury
23.35 Przepis dnia – /195/
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 22.07.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1631
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1632
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1633
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1634
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji – Sucha Beskidzka
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 162 – Przed ślubem (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.10 Wiedźmin – odc. 6/13* – Calanthe –  txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy
8.05 Rodzina sama w domu – (6); reality show
8.55 Okrasa łamie przepisy – W Wiśle na talerzu –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.25 Poznaj swoją naturę – odc. 2 Żubry z poligonu –  txt. str. 777; cykl reportaży
10.00 Kulturalni PL – (361)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (338)
11.30 Teleexpress
11.55 Siła wyższa – odc. 11/13* – Polityka miłości
12.50 Jan Englert – bez tajemnic
13.40 Dobranocka – Marceli Szpak dziwi się światu – Rozmaitości świata; serial animowany
13.45 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – O śpiących rycerzach w Tatrach; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 9/12 – Ojcowie i dzieci
15.50 Daleko od okna –  txt. str. 777  112′; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Dominika Ostałowska, Dorota Landowska, Bartosz Opania, Krzysztof Pieczyński, Karolina Gruszka, Olgierd Łukaszewicz, Grzegorz Damięcki
17.50 Herbatka z kabaretem – (6); program rozrywkowy
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (338)
18.50 Siła wyższa – odc. 11/13* – Polityka miłości
19.45 Dobranocka za oceanem – Marceli Szpak dziwi się światu – Rozmaitości świata; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 9/12 – Ojcowie i dzieci
21.45 Daleko od okna –  txt. str. 777  112′; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Dominika Ostałowska, Dorota Landowska, Bartosz Opania, Krzysztof Pieczyński, Karolina Gruszka, Olgierd Łukaszewicz, Grzegorz Damięcki
0.10 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 23.07.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 6
1.25 Saga rodów – Saga Lwowska
1.50 Kolekcjoner z Buenos Aires; reportaż
2.00 Maciaszkowo; reportaż
2.20 Magazyn z Ameryki – /11/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
2.40 Polska z Miodkiem – (117) Sosnowiec; felieton
2.45 Baśnie i bajki polskie – odc. 4 – Szewczyk Dratewka –  txt. str. 777; film animowany
3.00 Teleranek – odc. 21
3.25 Ziarno – Ja zawsze jestem z wami
3.55 Baw się słowami – /14/ W co się ubrać?
4.05 W Krainie Baśni – odc. 6 Woda życia, cz. 2
4.30 Trzy Szalone Zera – odc. 13 – Wielki dzień (.) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
5.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej, Pani Ziemi Żywieckiej w Rychwałdzie; STEREO, 10.9, Transmisja
7.20 Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017 – Bovska; koncert
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 38 – Gruzja
8.40 Królowa Bona – odc. 6
9.50 Herbatka z kabaretem – (20); program rozrywkowy
10.30 Rodzinka.pl – odc. 141 „Zima zła”
11.00 Rodzinka.pl – odc. 142 „Śmierć w ogrodzie”
11.25 Polska z Miodkiem – (117) Sosnowiec; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Siła wyższa – odc. 12/13* – Wizytacje
12.50 Oczy w oczy – (26) Alicja Węgorzewska
13.25 Baw się słowami – /14/ W co się ubrać?
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 15 – Korale czarownicy –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i tajemnica Chrobotka; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 8/13 – Włoski łącznik
15.40 Cudownie ocalony –  txt. str. 777  91′; komedia kraj prod.Polska (2004); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Marian Opania, Ewa Kasprzyk, Edyta Jungowska, Sławomir Pacek, Wiktor Zborowski, Elżbieta Jarosik, Krzysztof Zaleski, Bartosz Opania, Łukasz Lewandowski, Leszek Malinowski; Dla małoletnich od lat 16
17.20 Herbatka z kabaretem – (20); program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 42 Puszcza Kampinoska
18.30 Siła wyższa – odc. 12/13* – Wizytacje
19.20 Baw się słowami – /14/ W co się ubrać?
19.30 Baw się słowami – /16/ Wygląd
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 15 – Korale czarownicy –  txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 8/13 – Włoski łącznik
21.35 Oczy w oczy – (26) Alicja Węgorzewska
22.10 Cudownie ocalony –  txt. str. 777  91′; komedia kraj prod.Polska (2004); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Marian Opania, Ewa Kasprzyk, Edyta Jungowska, Sławomir Pacek, Wiktor Zborowski, Elżbieta Jarosik, Krzysztof Zaleski, Bartosz Opania, Łukasz Lewandowski, Leszek Malinowski; Dla małoletnich od lat 16
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.