14.04.2017 – 20.04.2017

PIĄTEK 14.04.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 2/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – Domisiowe ZOO
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (69)
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (238)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 129
7.25 M jak miłość – odc. 1284
8.25 Defekt – odc. 4/9
9.30 Oratorium Katyńskie –  ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
10.45 Baw się słowami – /11/
10.55 Domisie – Domisiowe ZOO
11.20 Krótka historia – (239)
11.30 Teleexpress
11.50 Szerokie tory. Katyń
12.25 Metr od Świętości cz. 1
12.55 Na sygnale – odc. 129
13.25 Wolny Ekran – (47)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Muzeum Polskiej Piosenki
16.45 Polonia 24
17.05 Rozmowa Polonii – (70);
17.20 Halo Polonia
18.10 Metr od Świętości cz. 2
18.40 Reportaż
19.10 Domisie – Domisiowe ZOO
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.50 Jubileusz Nocy i dni w TVP
21.45 Na sygnale – odc. 129
22.10 Krótka historia – (239)
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii – (70)
22.55 Halo Polonia
SOBOTA 15.04.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1576
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1577
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1578
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1579
1.30 Pytanie na śniadanie
4.25 Reportaż
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 201
7.10 Aktorka
8.30 O! Polskie Przeboje
9.25 Okrasa łamie przepisy
10.00 Kulturalni PL – (347)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Ogniem i mieczem – odc. 1/4
12.50 Ogniem i mieczem – odc. 2/4
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.35 Orędzie kard. Stanisława Dziwisza na Wielkanoc
14.50 Sprawiedliwi – odc. 4/7
15.45 Bilet na księżyc – film obycz.
17.50 Ogniem i mieczem – odc. 1/4
18.45 Ogniem i mieczem – odc. 2/4
19.40 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.35 Orędzie kard. Stanisława Dziwisza na Wielkanoc
20.45 Sprawiedliwi – odc. 4/7
21.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6)
23.15 Warszawskie Combo Taneczne
NIEDZIELA 16.04.2017
0.15 Dwie Joasie; komedia
1.55 Reportaż
2.25 Magazyn z Ameryki – /4/
2.45 Wolny Ekran – (48)
3.05 Ziarno – Wielkanoc po łowicku
3.35 Baw się słowami – /12/
3.45 Baw się słowami – /13/
3.55 Msza św. Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi
6.35 W piątą stronę świata – odc. 8/8
7.30 Jest okazja – (3); widowisko
8.30 Dwie Joasie; komedia
10.05 Zakochaj się w Polsce – odc. 32
10.30 Rodzinka.pl – odc. 113
11.00 Rodzinka.pl – odc. 114
11.30 Teleexpress
11.55 Ogniem i mieczem – odc. 3/4
12.50 Ogniem i mieczem – odc. 4/4
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Blondynka – odc. 46
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6)
17.25 Ogniem i mieczem – odc. 3/4
18.20 Ogniem i mieczem – odc. 4/4
19.20 Baw się słowami – /12/
19.30 Baw się słowami – /13/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 46
21.40 Bilet na księżyc – film obycz.
23.45 Oczy w oczy – (45)
PONIEDZIAŁEK 17.04.2017
1.20 Aktorka
2.45 Jest okazja – (3)
3.45 Panna z mokrą głową – film
5.35 Sportowiec mimo woli; komedia
7.00 Regina Coeli (Anioł Pański)
7.20 Barwy szczęścia – odc. 1580
7.55 Blondynka – odc. 46
8.50 Andrzej Korzyński – muzyka
9.50 Zagubiony diament
9.55 Andrzej Korzyński – muzyka
10.50 Oczy w oczy – (45)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (347)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1580
13.30 Baw się słowami – /12/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
13.50 Dobranocka – Polska Czyta
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Mała wielka miłość – film
16.45 Warszawskie Combo Taneczne
17.50 Andrzej Korzyński – muzyka
18.45 Andrzej Korzyński – muzyka
19.40 Dobranocka – Miś Uszatek
19.45 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Mała wielka miłość – film
22.40 Barwy szczęścia – odc. 1580
23.15 Jadwiga Smosarska; film dok.
WTOREK 18.04.2017
1.10 O! Polskie Przeboje
2.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 32
2.30 W Krainie Baśni – odc. 7
3.00 Pytanie na śniadanie
5.45 Panorama
6.05 Oczy w oczy – (45)
6.35 Zagubiony diament
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1581
8.25 Sprawiedliwi – odc. 4/7* – Żegota
9.30 Jadwiga Smosarska; film dok.
10.25 Wiadomości
10.40 Smaki polskie
10.55 Sonda 2 – (30)
10.30 Kopciuszek – odc. 22
10.55 W Krainie Baśni – odc. 7
11.20 Krótka historia – (240); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (51)
11.55 Niedziela z…  Majchrzakiem
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1581
13.25 Flesz historii – odc. 334
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 202
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia
17.10 Katedra Ormiańska we Lwowie
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (30)
18.45 Kopciuszek – odc. 22
19.15 W Krainie Baśni – odc. 7
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 202
21.30 Krótka historia – (240); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1581
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (71)
22.50 Halo Polonia
23.35 Nad Niemnem – Magazyn
23.55 Przepis dnia – /158/
ŚRODA 19.04.2017
1.05 Biała Lokomotywa – koncert
2.05 Lokatorzy kamienicy
2.30 ABC wszystko wie – odc. 56
2.40 Mój zwierzyniec – Odc. 22
3.00 Pytanie na śniadanie
5.45 Panorama
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii – (71)
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (240); felieton
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1582
8.25 Ogniem i mieczem – odc. 1/4
9.25 Ogniem i mieczem – odc. 2/4
10.25 Wiadomości
10.40 Turystyczna jazda – Szkocja
10.55 Domy przyszłości – 7
10.30 Kopciuszek – odc. 23
10.55 Moliki książkowe – odc. 6 Nuda
11.05 Mój zwierzyniec – Odc. 22
11.20 Krótka historia – (241); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kwartet – magazyn regionów
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1582
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Artyści – odc. 7
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (72)
16.20 Halo Polonia
17.10 Chłopak i dziewczyna; film
18.10 Studio Wschód
18.45 Kopciuszek – odc. 23
19.15 ABC wszystko wie – odc. 56
19.25 Mój zwierzyniec – Odc. 22
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
19.50 Dobranocka – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Artyści – odc. 7
21.30 Krótka historia – (241); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1582
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (72)
22.50 Halo Polonia
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.55 Przepis dnia – /159/
CZWARTEK 20.04.2017
1.05 Życie nad rozlewiskiem – 3/13
2.00 Studio Wschód
2.35 Przyjaciele lasu – odc. 26
2.45 Kaktus i Mały
3.00 Pytanie na śniadanie
5.45 Panorama
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii – (72)
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (241); felieton
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1583
8.25 Ogniem i mieczem – odc. 3/4
9.25 Duch w dom – odc. 7/8
10.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
10.25 Wiadomości
10.40 Wilnoteka; magazyn
10.55 Jak to działa – odc. 134
10.30 Kopciuszek – odc. 24
11.00 Przyjaciele lasu – odc. 26
11.10 Kaktus i Mały
11.20 Krótka historia – (242); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (54)
11.55 Naszaarmia.pl
12.20 Podróże z historią – odc. 26
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1583
13.25 Magazyn z Wysp – /4/
13.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisja morderstw – odc. 5/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (73)
16.20 Halo Polonia
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 24
19.10 Polska z Miodkiem – (54)
19.20 Przyjaciele lasu – odc. 26
19.30 Kaktus i Mały
19.45 Dobranocka – Bajka o bajkach
19.50 Dobranocka  – Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Komisja morderstw – odc. 5/12
21.30 Krótka historia – (242); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1583
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (73)
22.50 Halo Polonia
23.35 Magazyn z Wysp – /4/
23.50 Zapiski Łazęgi; felieton
23.55 Przepis dnia – /160/

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.