14.01.2016 – 21.01.2016

PIĄTEK 15.01.2016
0.05 Świat się kręci – /449/; widowisko
0.55 Perła pelplińskiego księgozbioru
1.30 Między nami bocianami – odc. 2
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 78
7.25 M jak miłość – odc. 1179
8.25 Determinator – odc. 9/13
9.20 List biskupów; film dok.
10.20 Nie ma jak Polska – odc. 63
10.55 Załoga Eko – odc. 19
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.55 Sztuka życia – odc. 94
12.25 Perła Pelplina
12.55 Na sygnale – odc. 78
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 614
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Jowita  91′; film obyczajowy
19.15 Między nami bocianami – 2
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 614
21.45 Na sygnale – odc. 78
22.10 Polonia w Komie
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Las Story – odc. 22
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 16.01.2016
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1317
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1318
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1319
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1320
2.00 Pytanie na śniadanie
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia
6.50 Ferie w Polsce
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 125
8.00 Na dobre i na złe – odc. 614
9.00 O kinie: Bokiniec  51′; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (280)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1180
12.50 Tygodnik.pl
13.45 Dobranocka – Podróże
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 5/13
15.40 Uwaga – Premiera! – Huśtawka
17.20 RSC – Carpathia Festiwal 2015
17.55 Myśliwiec pl – 5/13; magazyn
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1180
19.45 Dobranocka – Podróże
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 5/13
21.30 Huśtawka; komediodramat
23.05 program rozrywkowy
23.35 Tygodnik.pl
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 17.01.2016
0.20 O kinie: Bokiniec; film dok.
1.25 Benefis 30 – Mariusza Kalagi
2.20 Polska z Miodkiem
2.30 Z naturą na co dzień – odc. 6/6
3.00 Załoga Eko
3.30 Przygody Smoka Pola
3.50 Ziarno – Żydzi
4.20 Droga – odc. 6/6
5.30 Hity i historie gwiazd – Kora
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.40 Pod Tatrami – Marek Łabunowicz
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Benefis 30 – Mariusza Kalag
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Myśliwiec pl – 5/13
10.25 A la show – (26)
10.55 Dzika Polska; serial
11.25 Polska z Miodkiem – (46)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1181
12.50 Racja stanu
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 6/13
15.40 Teatr Telewizji – Fryzjer
17.15 Trubadurzy świątecznie
17.55 Racja stanu
18.25 Polska z Miodkiem – (46) Bardo i Kąty; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1181
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 6/13
21.40 Teatr Telewizji – Fryzjer
23.05 Festiwal 7. Kultur
23.30 Pod Tatrami
23.40 Dzika Polska; serial
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 18.01.2016
0.15 Racja stanu – (31)
0.45 Regiony z Historią – Ząbki
1.05 Przygody Smoka Pola
1.25 Sześć milionów sekund – 6/19
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Nie ma jak Polska – odc. 64
5.35 Tygodnik.pl
6.25 Polska z Miodkiem; felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1321
7.25 Siła wyższa – odc. 6/13
8.25 Teatr Telewizji – Fryzjer
10.25 Cappuccino z książką
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 14
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (280)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1321
13.25 Regiony z Historią – Ząbki
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – odc. 1
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 coś w zamian – TOMASZa LISa NA ŻYWO
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 14
19.15 Sześć milionów sekund – 6/19
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 1
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1321
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Sztuka życia – odc. 95
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 19.01.2016
0.05 Świat się kręci – /451/; widowisko
1.00 Cafe Historia
1.25 Żegnaj, Rockefeller – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1322
7.25 Ratownicy – odc. 5/13
8.20 coś w zamian – TOMASZa LISa NA ŻYWO
9.15 Zapiski Łazęgi; felieton
9.25 Astronarium
10.00 Hala odlotów; magazyn
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 15
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (47) Sopot
11.53 Nożem i widelcem
12.05 Alchemia zdrowia i urody
12.25 Naszaarmia.pl
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1322
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Świat Pacyka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 126
15.40 Polska z Miodkiem
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.35 Debata
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 15
19.15 Żegnaj, Rockefeller – odc. 13
19.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 126
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1322
22.10 Polska z Miodkiem
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Regiony z Historią – Ząbki
23.55 Zapiski Łazęgi; felieton
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 20.01.2016
0.05 Świat się kręci – /452/; widowisko
1.00 Hobby: powołanie; reportaż
1.25 Szaleństwo Majki Skowron – 1
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1323
7.25 O mnie się nie martw – odc. 1
8.20 Debata
9.30 Jak to działa – odc. 93
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 16
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1323
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 55
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Dzienniki z Niebieskiej Szkoły
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 16
19.15 Szaleństwo Majki Skowron
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 55
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1323
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi; felieton
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 21.01.2016
0.05 Świat się kręci – /453/; widowisko
1.05 Flesz historii – odc. 269
1.25 Awantura o Basię – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1324
7.25 M jak miłość – odc. 1180
8.20 Egzamin z życia – odc. 55
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Dzienniki z Niebieskiej Szkoły
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 17
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (48)
11.55 Makłowicz w podróży – Malezja
12.25 Saga rodów – Ród Hartwigów
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1324
13.25 Ferie w Polsce
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.55 Determinator – odc. 10/13
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Riese – Tajemnice wykute
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 17
19.15 Awantura o Basię – odc. 10
19.45 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Determinator – odc. 10/13
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1324
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Saga rodów – Ród Hartwigów
0.00 Polska z Miodkiem
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 22.01.2016
0.05 Świat się kręci – /454/; widowisko publicystyczne
1.00 Dybowski 1863; film dokumentalny
1.30 Między nami bocianami – odc. 3 – Pierwsze loty za płoty
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia w Komie
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 79 „Pies”; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1181
8.25 Determinator – odc. 10/13 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Riese – Tajemnice wykute w skale; dokument fabularyzowany
10.25 Nie ma jak Polska – odc. 64 Zwykłe – niezwykłe obiekty kulturalne w Polsce
10.55 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 20 – Czy ten rak to nieborak?
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.55 Sztuka życia – odc. 95 Alicja Majewska
12.25 Dybowski 1863; film dokumentalny
12.55 Na sygnale – odc. 79 „Pies”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (3) Zabawa; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 2 – Skok w dal
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 615 – Poza czasem –  txt. str. 777
15.50 Polonia w Komie
16.05 Polonia 24
16.35 Halo Polonia
17.40 Dwa żebra Adama –  txt. str. 777  82′; komedia kraj prod.Polska (1963); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Zygmunt Kęstowicz, Ewa Wawrzoń, Joanna Kostusiewicz, Renata Kossobudzka, Bogdan Ejmont
19.15 Między nami bocianami – odc. 3 – Pierwsze loty za płoty
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 2 – Skok w dal
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 615 – Poza czasem
21.45 Na sygnale – odc. 79 „Pies”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Polonia w Komie
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia
23.40 Las Story – odc. 23; cykl reportaży
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 23.01.2016
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1321
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1322
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1323
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1324
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
5.20 Polonia 24
5.50 Halo Polonia
6.50 Ferie w Polsce
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 126 – Słowo faceta (seria X odc. 5) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
8.00 Na dobre i na złe – odc. 615 – Poza czasem –  txt. str. 777
9.00 W ostatniej chwili – o komiksie w PRL – u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz
10.00 Kulturalni PL – (281)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (292)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1182
12.50 Tygodnik.pl
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Luska niksa, odc. 4 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 6/13
15.40 Uwikłanie –  txt. str. 777  122′; film kryminalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała
17.55 Myśliwiec pl
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (292)
18.50 M jak miłość – odc. 1182
19.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Luska niksa, odc. 4 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 6/13
21.30 Uwikłanie  122′; film kryminalny; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała
23.35 Tygodnik.pl
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 24.01.2016
0.25 W ostatniej chwili – o komiksie w PRL – u; film dokumentalny; reż.:Mateusz Szlachtycz
1.30 Benefis 30 – lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi – Kalaga 30 – lecie cz. 2
2.20 Polska z Miodkiem – (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton
2.30 Astronarium – (17) – „Gwiazda betlejemska”
3.00 Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody – odc. 21 – Efekt motyla
3.30 Przygody Smoka Pola – (4) Obiad; program edukacyjny
3.50 Ziarno – św. Teresa z Lisieux
4.20 Zmiennicy – odc. 1/15 – Ceny umowne –  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1986); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Katarzyna Skawina, Krystyna Tkacz, Mieczysław Czechowicz, Ceazry Harasimowicz, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Kowalewski
5.30 Hity i historie gwiazd
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2016); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – „Zakopiański czas kolędowania”; cykl reportaży
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 26
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Karola Boromeusza w Kielcach Karczówce, Transmisja
8.25 Benefis 30 – lecia pracy artystycznej Mariusza Kalagi – Kalaga 30 – lecie cz. 2
9.25 Okrasa łamie przepisy – Dary z lasu i z zagrody; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody
10.05 Myśliwiec pl
10.25 A la show – (27) – Sebastian Karpiel – Bułecka; talk-show
10.55 Dzika Polska – W kaczym świecie; serial dokumentalny
11.25 Polska z Miodkiem – (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1183
12.50 Racja stanu – (32)
13.25 Przygody Smoka Pola – (4) Obiad; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 26 – Pożar w parlamencie (ep. 26 – Pin – pon); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 7/13* – Zazdrość i medycyna wschodnia
15.40 Teatr Telewizji – Rodzina  123′; spektakl teatralny; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Trela, Anna Polony, Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Jerzy Bińczycki, Tomasz Huk, Leszek Piskorz, Roman Gancarczyk, Maria Zającówna Radwan, Iwona Bielska
17.55 Racja stanu – (32)
18.25 Polska z Miodkiem – (49) Stargard, Nowogard, Białogard; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1183
19.25 Przygody Smoka Pola – (4) Obiad; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 26 – Pożar w parlamencie (ep. 26 – Pin – pon); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 7/13* – Zazdrość i medycyna wschodnia
21.30 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 26
21.40 Teatr Telewizji – Rodzina  123′; spektakl teatralny; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Jerzy Trela, Anna Polony, Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Jerzy Bińczycki, Tomasz Huk, Leszek Piskorz, Roman Gancarczyk, Maria Zającówna Radwan, Iwona Bielska
23.45 Dzika Polska – W kaczym świecie; serial dokumentalny
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.