13 – 22 marca 2015

PIĄTEK 13.03.2015
1.10 A la show – (7) – Artur Andrus
1.40 Alchemia zdrowia i urody
2.00 KucinAlina
2.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Halo Polonia; magazyn
6.40 Okazja – odc. 7/19 – Safari
7.05 Na sygnale – s. 2 odc. 23
7.30 Łamigłówka
7.35 Wiadomości
7.50 M jak miłość – odc. 1113
8.50 Paradoks – odc. 13
9.40 Zapiski Łazęgi
9.55 Jan Nowak Jeziorański
10.30 Szperacze.tv
11.00 Ex Libris – odc. 205
11.20 A la show – (7)
11.55 Okazja – odc. 7/19
12.20 Polonia w Komie – (690)
12.30 Teleexpress
12.50 Łamigłówka
12.55 Sensacje XX wieku
13.25 Kulturanek – odc. 8
13.55 Na sygnale – s. 2 odc. 23
14.25 Cafe Historia
14.45 Dobranocka – Kot Filemon
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.40 Łamigłówka
15.50 Na dobre i na złe – odc. 583
16.45 Polonia w Komie – (691)
17.00 Królowa chmur
19.40 Okazja – odc. 7/19
20.05 Łamigłówka
20.10 Sensacje XX wieku
20.45 Dobranocka – Kot Filemon
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 583
22.45 Na sygnale – s. 2 odc. 23
23.10 Polonia w Komie – (691)
23.20 Królowa chmur –  AD
0.40 Rejs z kabaretem
1.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 14.03.2015  
1.35 Barwy szczęścia – odc. 1193
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1194
2.25 Barwy szczęścia – odc. 1195
2.50 Barwy szczęścia – odc. 1196
3.20 Na sygnale – s. 2 odc. 23
3.50 Przyjaciele lasu; cykl reportaży
4.05 Kulturanek – odc. 9
4.35 ABC Wszystko wie
4.55 I kudłate i łaciate – odc. 8
5.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 8
5.25 Szperacze.tv –
5.50 Polonia w Komie – (684)
6.00 Janosik – odc. 2/13
7.00 Legendy regionalne
7.10 Łamigłówka
7.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.40 Ojciec Mateusz – odc. 148
8.30 KucinAlina
9.00 Na dobre i na złe – odc. 583
10.00 Moja rzeka; film dokumentalny
10.30 Niezapomniane koncerty
11.00 Kulturalni PL
12.00 Słownik polsko@polski
12.25 Łamigłówka
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1114
13.50 Łowcy śmiechu – Koń Polski
14.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
15.05 Czas honoru – Powstanie
15.55 Wiadomości
16.15 Sport
16.30 Pogoda
16.35 Pamiętaj o mnie
17.00 Polacy tu i tam – magazyn
17.40 Wiedźmin – fantasy
19.45 Łamigłówka
19.50 M jak miłość – odc. 1114
20.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
21.00 Wiadomości
21.15 Sport
21.15 Pogoda
21.40 Czas honoru – Powstanie
22.30 Pamiętaj o mnie
22.50 Polacy tu i tam – magazyn
23.25 Wiedźmin; Film fantasy
1.35 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 15.03.2015  
1.35 Muzeum Polskiej Piosenki
1.45 Gala Piosenki Biesiadnej
2.50 1200 Muzeów – odc. 7
3.20 Polacy tu i tam – magazyn
3.50 Zapiski Łazęgi
4.00 Łamigłówka
4.05 Petersburski Music Show
4.40 Ziarno – Święty Józef Kaliski
5.10 Komediantka – odc. 8
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Mój pies i inne zwierzaki
6.50 Między ziemią a niebem
7.00 Anioł Pański;
7.10 Między ziemią a niebem
7.45 Pod Tatrami – Snowfest
8.00 Transmisja Mszy Świętej
9.20 Piknik Country Mrągowo
10.20 Okrasa łamie przepisy
10.50 Alchemia zdrowia i urody
11.05 Skarby prowincji
11.25 Natury Dzieła Wybrane
11.55 Made in Poland
12.25 Łamigłówka
12.30 Teleexpress
12.50 M jak miłość – odc. 1115
13.45 „Czterdziecha” – Młynarski
14.45 Dobranocka – Maurycy
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Blondynka – odc. 28
16.40 Pamiętaj o mnie
17.00 Tygodnik.pl; magazyn
18.00 Komediantka – odc. 8
19.05 Petersburski Music Show
19.35 Pod Tatrami –  Snowfest
19.45 Łamigłówka
19.50 M jak miłość – odc. 1115
20.45 Dobranocka – Maurycy
21.00 Wiadomości
21.20 Sport
21.30 Pogoda
21.40 Blondynka – odc. 28
22.30 Pamiętaj o mnie
22.50 Tygodnik.pl; magazyn
23.45 Kulturalni PL – (236); magazyn
0.40 Natury Dzieła Wybrane
1.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 16.03.2015  
1.10 Informacje kulturalne
1.40 Szlakiem Kolberga
2.05 Po obu stronach Bałtyku
2.25 Janka – odc. 15
3.00 Pytanie na śniadanie                                                                                                                                                                                                                                                                         6.10 Made in Poland; teleturniej
6.40 Baron24 – odc. 21 „Uzdrowiciel”
7.05 Barwy szczęścia – odc. 1197
7.30 Łamigłówka
7.35 Wiadomości
7.50 Blondynka – odc. 28*
8.45 Tygodnik.pl; magazyn
9.40 Kulturalni PL – (236); magazyn
10.50 Notacje – Adam Kilian
11.05 Szlakiem Kolberga
11.35 Libera – Przewodnik po sztuce
11.55 Baron24 – odc. 21 „Uzdrowiciel”
12.20 Polonia w Komie – (691)
12.30 Teleexpress
12.50 Łamigłówka
12.55 Sensacje XX wieku
13.25 Studio Wschód
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1197
14.25 Po obu stronach Bałtyku
14.45 Dobranocka – Miś Uszatek
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Łamigłówka
15.50 Miłość nad rozlewiskiem – 11/13
16.45 Polonia w Komie – (692)
17.00 Racja stanu – (7)
17.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
18.45 Naszaarmia.pl – odc.152
19.10 I kudłate i łaciate – odc. 9;
19.25 Dlaczego? Po co? Jak?
19.45 Baron24 – odc. 21 „Uzdrowiciel”
20.10 Łamigłówka
20.15 Sensacje XX wieku
20.45 Dobranocka – Miś Uszatek
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Miłość nad rozlewiskiem
22.35 Polonia w Komie – (692)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1197
23.15 Racja stanu – (7)
23.50 TOMASZ LIS NA ŻYWO
0.40 Śladami Podlasian – Al Capone
WTOREK 17.03.2015
1.10 Tygodnik Kulturalny
1.55 Słownik polsko@polski
2.25 Klementynka i Klemens
2.40 Klementynka i Klemens
6.05 Racja stanu – (7)
6.40 Okazja – odc. 8/19
7.05 Barwy szczęścia – odc. 1198
7.30 Łamigłówka
7.35 Wiadomości
7.50 Czas honoru – Powstanie
8.50 Natury Dzieła Wybrane
9.30 TOMASZ LIS NA ŻYWO
10.35 Śladami Podlasian – Al Capone
11.05 Tygodnik Kulturalny
11.55 Okazja – odc. 8/19
12.20 Polonia w Komie – (692)
12.30 Teleexpress
12.50 Łamigłówka
12.55 Sensacje XX wieku
13.25 Petersburski Music Show
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1198
14.25 Informacje kulturalne
14.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.40 Łamigłówka
15.50 Ojciec Mateusz – odc. 149
16.45 Polonia w Komie – (693)
17.00 Halo Polonia; magazyn
17.45 Kazik „na żywo” – Kazik
18.45 Rozkaz sumienia – odc. 1/7
19.10 Made in Poland; teleturniej
19.45 Okazja – odc. 8/19
20.10 Łamigłówka
20.15 Sensacje XX wieku
20.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Ojciec Mateusz – odc. 149
22.35 Polonia w Komie – (693)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1198
23.15 Halo Polonia; magazyn
23.55 Kazik „na żywo” – Kazik
0.40 Po obu stronach Bałtyku
0.50 Notacje – Adam Kilian.
ŚRODA 18.03.2015
1.05 Hala odlotów
2.00 Mój pies i inne zwierzaki
2.25 Gruby – odc. 7/7
3.00 Pytanie na śniadanie
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.40 Okazja – odc. 9/19
7.05 Barwy szczęścia – odc. 1199
7.30 Łamigłówka
7.35 Wiadomości
7.50 Miłość nad rozlewiskiem – 11/13
8.50 Teatr TV – Tajny współpracownik
10.10 Sztuka życia – odc. 71
10.35 1200 Muzeów – odc. 8
11.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 11)
11.55 Okazja – odc. 9/19
12.20 Polonia w Komie – (693)
12.30 Teleexpress
12.50 Łamigłówka
12.55 Sensacje XX wieku
13.25 I kudłate i łaciate – odc. 9
13.35 Dlaczego? Po co? Jak?
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1199
14.25 Wilnoteka
14.45 Dobranocka – Smok Wawelski
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.40 Łamigłówka
15.50 Teatr TV- Tajny współpracownik
17.10 Opole na bis
17.40 Polonia w Komie – (694)
17.50 Egzamin z życia – odc. 11
18.50 Yoshiho Umeda
19.45 Okazja – odc. 9/19
20.10 Łamigłówka
20.15 Sensacje XX wieku
20.45 Dobranocka – Smok Wawelski
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Egzamin z życia – odc. 11
22.35 Polonia w Komie – (694)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1199
23.20 Teatr TV – Tajny współpracownik
0.30 Opole na bis – „Życia mała garść”
0.55 Zapiski Łazęgi – Gryficka Rega
CZWARTEK 19.03.2015
1.05 Kocham Kino – magazyn filmowy
1.40 Skarby prowincji
2.00 Pismo Święte w moim życiu
2.25 Słoneczna włócznia – odc. 10
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Dzika Polska – Czuły jak basior
6.40 Okazja – odc. 10/19
7.05 Barwy szczęścia – odc. 1200
7.30 Łamigłówka
7.35 „Jan Serce”
7.50 M jak miłość – odc. 1114
8.45 Egzamin z życia – odc. 11
9.35 Wilnoteka
9.55 Yoshiho Umeda
10.50 Legendy regionalne
11.05 Kocham Kino – magazyn
11.35 Flesz historii – odc. 225
11.55 Okazja – odc. 10/19
12.20 Polonia w Komie – (695)
12.30 Teleexpress
12.45 Łamigłówka
12.55 Sensacje XX wieku
13.25 KucinAlina  Włochy
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1200
14.25 Informacje kulturalne
14.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.40 Pogoda
15.45 Łamigłówka
15.55 Defekt – odc. 1/9
17.00 Halo Polonia; magazyn
17.45 Pitbull – odc. 1
18.40 Ostatni Mazurzy
19.45 Okazja – odc. 10/19
20.10 Łamigłówka
20.15 Sensacje XX wieku
20.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Defekt – odc. 1/9
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1200
23.15 Halo Polonia
23.55 Ostatni Mazurzy
0.45 Wilnoteka (Wilnoteka)

PIĄTEK 20.03.2015 TV Polonia
1.05 A la show – (8) – Filip Jaślar, Mikołaj Cieślak; talk-show
1.40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn
2.00 KucinAlina – (23) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); 11.9
2.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – odc. 6/7 – Porwanie Serafina; serial animowany
3.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama ok. godz. 3.50.
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.40 Okazja – odc. 11/19 – Trzecia płeć; serial TVP
7.05 Na sygnale – s. 2 odc. 24 „Sopel lodu” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 Łamigłówka
7.35 Notacje – Maria Broniewska. Wróbelek na nitce; cykl dokumentalny
7.50 M jak miłość – odc. 1115 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.50 Defekt – odc. 1/9 –  txt. str. 777; serial sensacyjny TVP
9.55 Rozkaz sumienia – odc. 1/7 W obliczu klęski; cykl dokumentalny; reż.:Robert Miękus, Marcin Cygal
10.15 Zapiski Łazęgi – Gryficka Rega; felieton
10.30 Szperacze.tv – (11); program rozrywkowy
11.00 Ex Libris – odc. 206; magazyn
11.20 A la show – (8) – Filip Jaślar, Mikołaj Cieślak; talk-show
11.55 Okazja – odc. 11/19 – Trzecia płeć; serial TVP
12.20 Polonia w Komie – (695)
12.30 Teleexpress
12.40 Łamigłówka
12.50 Sensacje XX wieku – Nieznana wojna; cykl dokumentalny
13.25 Kulturanek – odc. 9 „Mówi dziecko do obrazu”; magazyn
13.55 Na sygnale – s. 2 odc. 24 „Sopel lodu” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
14.25 Cafe Historia – Ukryte gniazdo dynastii; program publicystyczny
14.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona – Ach te myszy, odc 10
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Łamigłówka
15.50 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
16.45 Polonia w Komie – (696)
17.00 Biała sukienka –  txt. str. 777 AD; film TVP; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Sambor Czarnota, Paweł Małaszyński, Izabela Dąbrowska, Bogdan Kalus, Elżbieta Karkoszka; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
18.20 Młodym być – koncert jubileuszowy Jerzego Połomskiego; koncert; STEREO
19.20 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Lidzbark 2014 – Neo – Nówka i goście; widowisko rozrywkowe; STEREO, 11.9, Dla małoletnich od lat 12; .
19.45 Okazja – odc. 11/19 – Trzecia płeć; serial TVP
20.10 Łamigłówka
20.15 Sensacje XX wieku – Nieznana wojna; cykl dokumentalny
20.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – Ach te myszy, odc 10
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
22.45 Na sygnale – s. 2 odc. 24 „Sopel lodu”; serial fabularyzowany TVP
23.10 Polonia w Komie – (696)
23.20 Biała sukienka –  AD; film TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
0.30 Młodym być – koncert jubileuszowy Jerzego Połomskiego; koncert; STEREO

SOBOTA 21.03.2015 TV Polonia
1.35 Barwy szczęścia – odc. 1197; serial obyczajowy TVP
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1198 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.25 Barwy szczęścia – odc. 1199 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
2.55 Barwy szczęścia – odc. 1200 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
3.20 Na sygnale – s. 2 odc. 24 „Sopel lodu” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
3.50 Życie jezior – odc. 1
4.05 Kulturanek – odc. 10 „Senna kraina”; magazyn
4.35 ABC Wszystko wie
4.55 I kudłate i łaciate – odc. 9; program dla dzieci
5.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 9; magazyn
5.25 Szperacze.tv – (12); program rozrywkowy
6.00 Janosik odc.3/13 – W obcej skórze –  txt. str. 777; serial TVP; 11.9
7.00 Legendy regionalne – Tajemnice Karolinki cz. 2; cykl reportaży
7.10 Łamigłówka
7.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
7.40 Ojciec Mateusz – odc. 149 – Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
8.30 KucinAlina – (24) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
9.00 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
10.00 Ostatni Mazurzy; film dokumentalny
11.00 Kulturalni PL – (237); magazyn; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (257)
12.25 Łamigłówka
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1116 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13.50 Łowcy śmiechu – Artur Andrus (5); program kabaretowy; STEREO
14.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 21 – Bursztynowa korona
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.30 Pogoda
15.45 1920. Wojna i miłość – odc. 1/13* – Powrót –  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Maciej  Migas; wyk.:Jakub Wesołowski, Wojciech Zieliński, Tomasz Borkowski, Lesław Żurek, Michał Żurawski, Marek Bukowski, Eryk Lubos, Mirosław Baka, Marek Lewandowski, Marek Kalita
16.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (91); magazyn
17.40 U Pana Boga za miedzą –  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach
19.30 Muzeum Polskiej Piosenki – /13/ – „Supermenka” – Kayah
19.45 Łamigłówka
19.50 M jak miłość – odc. 1116 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 21 – Bursztynowa korona
21.00 Wiadomości
21.20 Sport
21.25 Pogoda
21.40 1920. Wojna i miłość – odc. 1/13* – Powrót; serial TVP
22.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (91); magazyn
23.30 U Pana Boga za miedzą; komedia

NIEDZIELA 22.03.2015 TV Polonia
1.25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Lidzbark 2014 – Neo – Nówka i goście; widowisko rozrywkowe; STEREO, 11.9, Dla małoletnich od lat 12; .
1.50 Co nam w duszy gra – Nie bójmy się wiosny; program rozrywkowy; STEREO
2.50 1200 Muzeów – odc. 8 Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Tyskie Browarium w Tychach; cykl reportaży
3.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (91); magazyn
3.50 Zapiski Łazęgi – Gryficka Rega; felieton
4.00 Łamigłówka
4.05 Petersburski Music Show – odc. 18; program muzyczny
4.40 Ziarno – Zło dobrem zwyciężaj; magazyn
5.10 Komediantka – odc. 9 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
6.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.35 Mój pies i inne zwierzaki – Mój pies i inne zwierzaki -; magazyn
6.45 Strażnik poranka; film dokumentalny
7.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
8.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Teresy w Przemyślu, Transmisja
9.20 Kazimierz Kowalski zaprasza
10.20 Okrasa łamie przepisy – Twaróg z Hajnówki –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 11.9
11.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. Golub Dobrzyń; cykl reportaży; STEREO
11.25 Natury Dzieła Wybrane – Jeziorsko odc. 4; cykl reportaży
11.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12.25 Łamigłówka
12.30 Teleexpress
12.50 M jak miłość – odc. 1117 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13.50 „Czterdziecha” – recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego cz. 2; STEREO
14.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 2 – Echo; serial animowany
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Blondynka – odc. 29* (seria III, odc. 3) – Droższa niż perły –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
16.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
17.00 Tygodnik.pl; magazyn
18.00 Komediantka – odc. 9 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.05 Petersburski Music Show – odc. 18; program muzyczny
19.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
19.45 Łamigłówka
19.50 M jak miłość – odc. 1117 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 2 – Echo; serial animowany
21.00 Wiadomości
21.20 Sport
21.30 Pogoda
21.40 Blondynka – odc. 29* (seria III, odc. 3) – Droższa niż perły; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
22.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22.50 Tygodnik.pl; magazyn
23.45 Kulturalni PL – (237); magazyn
0.45 Natury Dzieła Wybrane – Jeziorsko odc. 4; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.