13.10.2017 – 19.10.2017

PIĄTEK 13.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – 8/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 367
1.50 Przepis dnia – /231/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (310)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (141)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 142
7.25 M jak miłość – odc. 1308
8.20 Ratownicy – odc. 4/13
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej
10.45 Baw się słowami – s. II (40)
10.55 Domisie – odc. 367
11.20 Krótka historia – (311)
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 2
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Tradycyjne produkty i potrawy regionalne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; Zdrowe regionalne produkty stają się coraz bardziej popularne. W tym odcinku programu tworzonego przez dziennikarzy z czterech krajów zapraszamy do poznania przepisów na podkarpacki ekologiczny chleb, słowackie wędliny i ser, węgierska segedyńską paprykę oraz czeski ser z Ołumuńca.
12.55 Na sygnale – odc. 142
13.25 Wolny Ekran – (62); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 675
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (142)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – (1) – skrót
18.25 Polska Molskiej – odc. 2
18.50 Magazyn Kanada; magazyn
19.15 Domisie – odc. 367
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 675
21.40 Na sygnale – odc. 142
22.05 Krótka historia – (311)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (142
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /231/; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 14.10.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1679
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1680
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1681
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1682
1.30 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (142)
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 173
7.15 Na dobre i na złe – odc. 675
8.10 Koncert Stana Borysa cz. II
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 28
10.00 Kulturalni PL – (373); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1309
12.50 Paranienormalni Tonight
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 6
15.40 Wielki Test o Wiśle
17.10 Festiwal Kultury Żydowskiej
24:00 Nasze Beskidy
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1309
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 6
21.35 Wielki Test o Wiśle
23.05 Paranienormalni Tonight
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 15.10.2017
23.55 Dom – odc. 3/25 – Warkocze
1.20 Szlakiem miejsc niezwykłych
1.35 Saga rodów
2.05 Dole i niedole Ułana
2.35 ZUS bez granic – /3/; magazyn
2.55 Wolny Ekran – (63); magazyn
3.15 Teleranek – odc. 41
3.50 Ziarno – Dom na skale; magazyn
4.20 Baw się słowami – s. II (41)
4.30 Baw się słowami – s. II (42)
5.00 Transmisja Mszy Świętej
7.05 Maszyna zmian – Ostatni raz
7.35 Maszyna zmian
8.10 Turystyczna Jazda – odc. 67
8.40 Dom – odc. 3/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 165
11.00 Rodzinka.pl – odc. 166
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1310
12.50 Oczy w oczy – (60)
13.25 Baw się słowami – s. II (41)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 58
15.40 Premiera! – Fotograf
17.35 Wyklęci przez komunistów
18.30 M jak miłość – odc. 1310
19.20 Baw się słowami – s. II (41
19.30 Baw się słowami – s. II (42)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 58
21.40 Uwaga – Premiera! – Fotograf
23.40 Oczy w oczy – (60)
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 16.10.2017
0.15 Zakochaj się w Polsce – odc. 28
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe – odc. 6 Nuda
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 57
1.50 Przepis dnia – /232/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (311)
5.10 Kulturalni PL – (373); magazyn
6.05 Racja stanu – (80)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1683
7.25 Blondynka – odc. 58
8.20 Oczy w oczy – (60)
8.50 Patrycja
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 71 – W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem jesteśmy na wyspie Koh Samui – położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw.
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 25
10.25 Ukryte skarby – – Najpiękniejsze konie, biskupi zamek i tajemnica polskiego Homera…
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 57
11.20 Krótka historia – (312) Sun Yat
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Jowitą Budnik
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1683
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 7/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (143)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Kardynał Wojtyła Papieżem
18.15 Ukryte skarby
18.45 Komisariat – odc. 25
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 57
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 7/13
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1683
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (143)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn Kanada; magazyn
23.50 Wolny Ekran; magazyn
WTOREK 17.10.2017
0.05 program rozrywkowy
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /233/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (312) Sun Yat
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (143)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1684
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 6
8.15 Kardynał Wojtyła Papieżem
9.25 Następna stacja – Zamki i Pałace
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 26 Siostry
10.25 Sonda 2 – (61) – Ropa i gaz
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 17
11.20 Krótka historia – (313)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 286
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1684
13.25 Magazyn z Wysp; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 213
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (144)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Patrycja
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (61) – Ropa i gaz
18.45 Komisariat – odc. 26 Siostry
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 17
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 213
21.30 Krótka historia – (313)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1684
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (144)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp; magazyn
23.50 Następna stacja – Zamki i Pałace Dolnego Śląska; magazyn
ŚRODA 18.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – 9/13
1.00 Żyć z wiarą na co dzień; reportaż
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /234/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (313) – Gen. Dąbrowski i Legiony Polskie we Włoszech
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (144)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1685
7.25 O mnie się nie martw – 7/13
8.20 Jak nie wiadomo o co chodzi…
9.15 Niezwyciężeni
9.25 Podmuch energii; cykl reportaży
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 27 Terrorysta
10.25 Astronarium – (41) – „Kwazary”
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (314) – Polskie idee wspólnoty europejskiej
11.30 Teleexpress
11.55 Wojownicy czasu – – Szwedzi w Czersku czyli Potop raz jeszcze
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1685
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 5/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (145)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Jak nie wiadomo o co chodzi…
18.15 Studio Wschód – Polskie idee wspólnoty europejskiej
18.45 Komisariat – odc. 27 Terrorysta
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 5/13
21.30 Krótka historia – (314)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1685
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (145)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 19.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – 10/13
1.00 Studio Wschód – Polskie idee wspólnoty europejskiej
1.30 Las Story – odc. 2
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (314)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (145)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1686
7.25 M jak miłość – odc. 1309
8.20 Głęboka woda – odc. 5/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 28 Karma
10.25 Jak to działa – odc. 144
10.55 Las Story – odc. 2
11.20 Krótka historia – (315)
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 39
12.25 Racja stanu – (81)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1686
13.25 Magazyn z Ameryki – /17/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 5
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (146)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 28 Karma
19.15 Las Story – odc. 2
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 5
21.30 Krótka historia – (315)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1686
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (146)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (81)

PIĄTEK 20.10.2017
0.05 O mnie się nie martw – s. II odc. 11/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017)
1.10 Podmuch energii; cykl reportaży
1.25 Domisie – odc. 368 Tajemnica pani Róży; program dla dzieci
1.55 Przepis dnia – /235/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Krótka historia – (315) Szczury pustyni; felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (146); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 143 „Stłuczka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1310
8.20 Ratownicy – odc. 5/13
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 3 Dębno; Bez ograniczeń wiekowych; XV wieczny drewniany Kościół w Dębnie Podhalańskim, do dziś pełni funkcję kościoła parafialnego. W Dębnie ocalała prawie cala oryginalna średniowieczna substancja budowlana i wyposażenie. Najcenniejsza jest polichromia, a także ołtarze, pochodzące ze szkoły krakowskiej oraz tabernakulum, i deska z Dębna z XIII w. – ze św. Agnieszką i Katarzyną. Świątynia zbudowana jest z drzewa modrzewiowego, techniką zrębową.
10.45 Baw się słowami – s. II (42); magazyn
10.55 Domisie – odc. 368 Tajemnica pani Róży; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (316) Stefan Korboński; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Polska Molskiej – odc. 3 Bieszczady – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Baltic Sea; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 143 „Stłuczka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 3 – Żeglarstwo
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 676 Kłamstwa i kłamstewka
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (146); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Hit Dekady – (2) lata 60.; widowisko rozrywkowe
18.25 Polska Molskiej – odc. 3 Bieszczady – txt. str. 777; magazyn kulinarny
18.50 Magazyn z Ameryki – /17/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
19.15 Domisie – odc. 368 Tajemnica pani Róży; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 3 – Żeglarstwo
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 676 Kłamstwa i kłamstewka
21.40 Na sygnale – odc. 143 „Stłuczka” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (316) Stefan Korboński; felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (146); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /235/; magazyn

SOBOTA 21.10.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1683
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1684
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1685
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1686
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.45 Niezwyciężeni
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (146); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 213 – Odkupienie (Ojciec Mateusz XVII odc. 1) – txt. str. 777 AD 45′; serial kryminalny TVP; reż.:Filip Zylber; wyk.:Artur Żmijewski, Kinga Preis, Eryk Lubos, Piotr Kozłowski, Stanisław Orzechowski, Piotr Polk, Michał Piela, Rafał Cieszyński
7.15 Na dobre i na złe – odc. 676 Kłamstwa i kłamstewka
8.15 Cztery Kultury Muzyczne według Krzesimira Dębskiego; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Gotowanie na kukurydzianym polu – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – txt. str. 777; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (374); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (361)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1311
12.50 Paranienormalni Tonight – (3) Katarzyna Pakosińska; program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Żywa woda, odc. 6
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Robaki; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wojenne dziewczyny – odc. 7
15.40 Dzieci i ryby – txt. str. 777 97′; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski
17.20 XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp – (1); widowisko
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (361)
18.50 M jak miłość – odc. 1311
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Żywa woda, odc. 6
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Wojenne dziewczyny – odc. 7
21.35 Dzieci i ryby – txt. str. 777 97′; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski
23.15 Paranienormalni Tonight – (3) Katarzyna Pakosińska; program rozrywkowy

NIEDZIELA 22.10.2017
0.00 Dom – odc. 4/25 – A jeszcze wczoraj było wesele
1.35 Saga rodów – Ród Sebyła; magazyn
2.05 Patrycja
2.35 Magazyn z Wysp; magazyn
2.55 Wolny Ekran; magazyn
3.15 Teleranek – odc. 42 – txt. str. 777; magazyn
3.50 Ziarno – Nasi koledzy z Madagaskaru; magazyn
4.20 Baw się słowami – s. II (43); magazyn
4.30 Baw się słowami – s. II (44); magazyn
4.50 Maszyna zmian – Misiaczek
5.20 Maszyna zmian – Tatoludek
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Świętych Polskich Braci Meczęnników w Bydgoszczy; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 71 Tajlandia – Koh Samui; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu kontynuujemy naszą podróż po Tajlandii. Tym razem jesteśmy na wyspie Koh Samui – położonej na południu kraju w Zatoce Tajlandzkiej. Dowiemy się dlaczego to miejsce nazywane jest kokosową wyspą oraz poznamy przepis na jedną z tradycyjnych tajskich potraw.
8.40 Dom – odc. 4/25 – A jeszcze wczoraj było wesele
10.30 Rodzinka.pl – odc. 167 „Urlop Boskich”sezon 7 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 168 „Będzie się działo” sezon 7 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1312
12.50 Oczy w oczy – (61) Stan Borys
13.25 Baw się słowami – s. II (43); magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Cień, odc. 2
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Muminek i księżycowa przygoda; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 59* (seria V, odc. 7) Konfrontacja
15.40 Papusza – txt. str. 777 125′; dramat; reż.:Krzysztof Krauze, Joanna Kos – Krauze; wyk.:Sebastian Wesołowski, Leokadia Brzezińska, Paloma Mirga, Andrzej Walden, Antoni Pawlicki, Artur Steranko, Jowita Budnik, Zbigniew Waleryś
17.55 Zakochaj się w Polsce – txt. str. 777; magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1312
19.20 Baw się słowami – s. II (43); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (44); magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Cień, odc. 2
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 59* (seria V, odc. 7) Konfrontacja
21.35 Oczy w oczy – (61) Stan Borys
22.15 Papusza – txt. str. 777; dramat; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.