13.05.2016 – 19.05.2016

PIĄTEK 13.05.2016
0.05 Świat się kręci – /525/; widowisko
0.55 Było, nie minęło
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (54)
5.05 Polonia 24
5.35 Śledztwo; film TVP
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 95
7.25 M jak miłość – odc. 1213
8.25 Nie bój się ciemnego pokoju
9.15 Sensacje XX wieku
9.40 Sensacje XX wieku
10.15 Co mi powiesz na pożegnanie
10.50 A la show – (37)
11.20 Krótka historia – (55)
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 95
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż 1
13.50 Dobranocka – Zwierzojeż 2
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 630
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko!
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 30
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 6
19.45 Dobranocka – Zwierzojeża1
19.50 Dobranocka – Zwierzojeża 2
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 630
21.45 Na sygnale – odc. 95
22.10 Krótka historia – (55)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
SOBOTA 14.05.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1385
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1386
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1387
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1388
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Wniebowzięci; film TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 630
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (10)
10.00 Kulturalni PL – (297); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1214
12.50 Z drugiej strony – (10)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji – Sztokholm 2016 – finał
18.50 M jak miłość – odc. 1214
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Czarna suknia; film TVP
21.40 Prowokator; dramat
23.35 Z drugiej strony – (10)

NIEDZIELA 15.05.2016
0.25 Mój ojciec generał; film dok.
1.25 Opole 2013 – Gala Jubileuszowa
2.20 Polska z Miodkiem – (97) Wieluń
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
3.00 Przygody Smoka Pola – (20)
3.20 Petersburski Music Show – 29
3.50 Ziarno – Rok 2016 –
4.25 Szaleństwa Panny Ewy – odc. 1
5.30 Wolny Ekran – (11)
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Regina Coeli, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Program do czytania – (49)
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.30 Opole na bis – Republika
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 19
10.20 Rodzinka.pl – odc. 20
10.55 Racja stanu – (47)
11.25 Polska z Miodkiem – (97)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1215
12.50 Oczy w oczy – (9)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś  I
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 10
15.40 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – dramat
17.25 Szlakiem Kolberga
17.55 Racja stanu – (47)
18.25 Polska z Miodkiem – (97)
18.35 M jak miłość – odc. 1215
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa –  10
21.35 Oczy w oczy – (9)
22.10 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową; dramat
PONIEDZIAŁEK 16.05.2016  
0.15 Racja stanu – (47)
0.45 Nad Niemnem
1.05 Przygody Smoka Pola –
1.25 Nasze podwórko – odc. 4
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 9
5.35 Z drugiej strony – (10)
6.25 Krótka historia – (55)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1389
7.25 Dziewczyny ze Lwowa -10
8.20 Oczy w oczy – (9)
8.50 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową – dramat.
10.30 Reportaż
10.55 Galeria – odc. 9
11.20 Krótka historia – (56).
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (297); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1389
13.25 Nad Niemnem .
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 2
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Mój ojciec generał; film dok.
18.10 Romantyczni i wolni
18.25 Wolny Ekran – (11); magazyn
18.45 Galeria – odc. 9
19.15 Nasze podwórko – odc. 4
19.45 Dobranocka – Dixie – Odc 2
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II
21.35 Krótka historia – (56)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1389
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Do zobaczenia w Krakowie
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 17.05.2016
0.05 Świat się kręci – widowisko
1.00 Cafe Historia
1.25 Karino – odc. 10/13
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (56)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1390
7.25 Czarna suknia  44′; film TVP
8.20 Mój ojciec generał; film dok.
9.25 Polska 1050; cykl dok.
9.55 Niedziela z… Mają Ostaszewską
10.55 Galeria – odc. 10
11.20 Krótka historia – (57) Chiny.
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (98)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 214
12.20 Podróże z historią – odc. 9
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1390
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 180
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Polska z Miodkiem – (98)
18.30 Pod Tatrami
18.45 Galeria – odc. 10
19.15 Karino – odc. 10/13
19.45 Dobranocka – Eliasz i Pistulka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 180
21.35 Krótka historia – (57) Chiny
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1390
22.10 Polska z Miodkiem – (98)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 18.05.2016
0.05 Świat się kręci – /528/
1.00 Pod jednym niebem; reportaż
1.25 Stawiam na Tolka Banana – 4/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (57) Chiny
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1391
7.25 O mnie się nie martw – s. II
8.25 Warto rozmawiać
9.30 Jak to działa – odc. 109
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Galeria – odc. 11
11.20 Krótka historia – (58)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód;
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1391
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 72
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Najbardziej niezwykła armia
18.10 Co mi powiesz na pożegnanie
18.45 Galeria – odc. 11
19.15 Stawiam na Tolka Banana –  4/7
19.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 72
21.35 Krótka historia – (58)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1391
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 19.05.2016
0.05 Świat się kręci – /529/
1.05 Flesz historii; cykl reportaży
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (58) K
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1392
7.25 M jak miłość – odc. 1214
8.20 Egzamin z życia – odc. 72
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Najbardziej niezwykła armia
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Galeria – odc. 12
11.20 Krótka historia – (59)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (99)
11.55 Pegaz – /10/
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1392
13.25 Wolny Ekran – (11); magazyn
13.45 Dobranocka – Ferdynand
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Zaginiona – odc. 3/7* – Matka
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Chodzi o pieniądze – /4/
18.10 A la show – (38) – Anna Dymna
18.35 Polska z Miodkiem – (99)
18.45 Galeria – odc. 12
19.15 Słoneczna włócznia – odc. 8
19.45 Dobranocka – Ferdynand
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Zaginiona – odc. 3/7* – Matka
21.35 Krótka historia – (59)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1392
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów – Ród Reymontów
0.00 Polska z Miodkiem – (99)
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 20.05.2016 TV Polonia
0.05 Świat się kręci – /530/; widowisko publicystyczne
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Niespodzianka
1.30 Karrypel kontra Groszki – odc. 7 – Czarna lotnia; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 96 „Gra pozorów” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.15 Krótka historia – (59) Czechosłowacja 1938; felieton
7.25 M jak miłość – odc. 1215
8.25 Zaginiona – odc. 3/7* – Matka
9.20 „Czerwone Maki” Gwidona Boruckiego; reportaż
9.55 Chodzi o pieniądze – /4/; magazyn
10.50 A la show – (38) – Anna Dymna; talk-show
11.20 Krótka historia – (60); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (54); program rozrywkowy
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Niespodzianka
12.55 Na sygnale – odc. 96 „Gra pozorów” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (20) Wakacje; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Jego wysokość, odc. 3; serial animowany
13.50 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Dziura w całym, odc. 4; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 631 – Najlepszy moment –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11); zabawa quizowa
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 31 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Karrypel kontra Groszki – odc. 7 – Czarna lotnia; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Jego wysokość, odc. 3; serial animowany
19.50 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Dziura w całym, odc. 4; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 631 – Najlepszy moment; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 96 „Gra pozorów”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (60); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 21.05.2016 TV Polonia
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1389
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1390
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1391
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1392
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 180 – Życiowy rekord (Ojciec Mateusz XIV odc. 7) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.15 Na dobre i na złe – odc. 631 – Najlepszy moment –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11); zabawa quizowa
10.00 Kulturalni PL – (298); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (309)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1216
12.50 Z drugiej strony – (11); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy; film animowany
14.00 Wiadomości
14.20 Sport
14.25 Pogoda
14.35 Siedlisko – odc. 9/9
15.35 Uwikłanie –  txt. str. 777  122′; film kryminalny; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała
17.45 Włodek Pawlik Trio „Anhelli”
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (309)
18.50 M jak miłość – odc. 1216
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.20 Pogoda
20.30 Siedlisko – odc. 9/9
21.30 Uwikłanie  122′; film kryminalny; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała
23.45 Z drugiej strony – (11); program publicystyczny
0.30 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 22.05.2016 TV Polonia
0.35 Józef Czapski – świadek wieku 1896 – 1993 (Józef Czapski – świadek wieku 1896 – 1993); film dokumentalny kraj prod.Francja, Polska (2014); reż.:Andrzej  Wolski
1.45 Polskie talenty na eurofestiwalach
2.20 Polska z Miodkiem – (100) Siewierz, Myszków, Zawiercie; felieton
2.30 Polska 1050; cykl dokumentalny
3.00 Przygody Smoka Pola – (21) Zwiedzamy Polskę; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 30; program muzyczny
3.50 Ziarno – Uroczystość Bożego Ciała; magazyn
4.25 Szaleństwa Panny Ewy – odc. 2 W jaskini potwora
5.30 Wolny Ekran – (12); magazyn
5.45 Program do czytania – (50); magazyn literacki
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 43
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Jarosławiu, Transmisja
8.25 Andrzej Cierniewski Symfonicznie; koncert
9.25 Okrasa łamie przepisy – Pełna misa w pełnej chacie –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 22 Wakacje –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Racja stanu – (48)
11.25 Polska z Miodkiem – (100) Siewierz, Myszków, Zawiercie; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1217
12.50 Oczy w oczy – (10)
13.25 Przygody Smoka Pola – (21) Zwiedzamy Polskę; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 4 – Ja zazdrosny…?! (ep. 4 – Moi jaloux…?!); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2002)
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11* „Międzynarodowy biznes”
15.40 Teatr Telewizji – Koncert życzeń –  txt. str. 777  66′; spektakl teatralny; reż.:Beata Dzianowicz; wyk.:Katarzyna Herman, Ewa Kaim, Ewa Gorzelak, Władysław Kowalski
16.55 Andrzej Cierniewski Symfonicznie; koncert
17.45 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 43
17.55 Racja stanu – (48)
18.25 Polska z Miodkiem – (100) Siewierz, Myszków, Zawiercie; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1217
19.25 Przygody Smoka Pola – (21) Zwiedzamy Polskę; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 4 – Ja zazdrosny…?! (ep. 4 – Moi jaloux…?!); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 11* „Międzynarodowy biznes”
21.35 Oczy w oczy – (10)
22.10 Teatr Telewizji – Koncert życzeń  66′; spektakl teatralny; reż.:Beata Dzianowicz; wyk.:Katarzyna Herman, Ewa Kaim, Ewa Gorzelak, Władysław Kowalski
23.20 Opole 2013 – Gala Jubileuszowa – Piosenki z tekstem
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.