13.04.2018 – 19.04.2018

PIĄTEK 13.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 32
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Zapomniane gry
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (29)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (255)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (436); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 168
7.45 M jak miłość – odc. 1355
8.40 Przystań – odc. 4/13 – Zuza
9.35 Portrety niepodległości – /2/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 DIES LUCTUS – dni żałoby, dni smutku; film dokumentalny; reż.:Paweł Nowacki
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (437); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Legendy i skarby; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 168
13.25 Wolny Ekran – (87); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 700
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (4)
18.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński; cykl dokumentalny
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Zapomniane gry
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 700
21.30 Na sygnale – odc. 168
21.55 Krótka historia – (437); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Niezapomniane koncerty – Opole 2017 na bis – Jubileusz Maryli Rodowicz /cz. 2/; koncert
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932),; felieton
SOBOTA 14.04.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1782
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1783
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1784
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1785
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 186
7.15 Na dobre i na złe – odc. 700
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (4)
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (399); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1356
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 5
15.40 Pajęczarki – komedia; reż.: Barbara Sass; wyk.: Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski
17.35 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1356
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 5
21.25 Pajęczarki – komedia; reż.: Barbara Sass; wyk.: Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski
23.20 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 15.04.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 3/10
0.55 program rozrywkowy
1.30 Kierunek Zachód – /3/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.00 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek – odc. 58
4.55 Baw się słowami s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Czarne chmury – odc. 3/10
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 62
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 213
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 214
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1357
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 18 – Anna Karenina
15.40 Katyń; dramat; reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
17.50 M jak miłość – odc. 1357
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 62
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Flork
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 18
21.25 Oczy w oczy; rozmowa
22.05 Katyń – dramat; reż.: Andrzej Wajda; wyk.: Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
0.10 Działo się w Krakowie
PONIEDZIAŁEK 16.04.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 62
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 10
1.25 Supełkowe ABC – odc. 101
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Kulturalni PL – (399); magazyn
6.20 Racja stanu – (108)
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia – (437)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1786
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II
8.40 Oczy w oczy – (72)
9.15 Sprawiedliwi wśród Nas
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 45
10.25 1200 Muzeów odc. 14
10.55 Supełkowe ABC – odc. 101
11.20 Krótka historia – (438); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Haliną Kunicką
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1786
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw odc. 6/13
15.30 Przepis dnia – /324/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (256)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Cały Gruza; film dokumentalny
18.15 Korona królów – odc 45
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 101
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw odc. 6/13
21.20 Krótka historia – (438); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1786
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (256)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Biało – czerwoni
23.40 Wolny Ekran – (88); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /324/; magazyn
WTOREK 17.04.2018
0.05 Czy te oczy mogą kłamać
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (256)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia – (438); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1787
7.45 Syzyfowe prace – odc. 6/6
8.45 Cały Gruza; film dokumentalny
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 46
10.25 Sonda 2 – (79) – Muzyka
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 27
11.20 Krótka historia – (439); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 6
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1787
13.25 Magazyn z Wysp – /30/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 226
15.35 Przepis dnia – /325/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (257)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 46
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz – odc. 226
21.20 Krótka historia – (439); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1787
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (257)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Wysp – /30/
23.40 Rzecz Polska – Skuter Osa
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /325/; magazyn
ŚRODA 18.04.2018
0.10 Blondynka s.III – odc. 33
1.00 Program ekumeniczny
1.25 W Krainie Baśni – odc. 15
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (257)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia – (439); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1788
7.45 O mnie się nie martw – odc. 6/13
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – Skuter Osa
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 47
10.25 Astronarium – (25)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 15
11.20 Krótka historia – (440); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1788
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 5/10
15.35 Przepis dnia – /326/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (258)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Szpiedzy – film dokumentalny
17.40 Szpiedzy – Trefny list; film dok.
18.15 Korona królów – odc 47
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 15
19.45 Dobranock – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 5/10
21.20 Krótka historia
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1788
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (258)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.30 Sprawiedliwi wśród Nas
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /326/
CZWARTEK 19.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 34
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 8
1.55 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (258)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1789
7.45 M jak miłość – odc. 1356
8.40 Strażacy s.I – odc. 5/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 48
10.25 Jak to działa – odc. 155
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 8
11.10 Podwodne ABC – Odc. 8
11.20 Krótka historia – (441); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (109)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1789
13.25 Magazyn z Ameryki – /30/
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 5
15.35 Portrety niepodległości – /3/
15.45 Polonia 24
16.00 Rozmowa Polonii – (259)
16.15 Halo Polonia; magazyn
16.50 Łączy nas pamięć – 75. rocznica wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim (retransmisja koncertu z Muzeum POLIN)
18.15 Korona królów – odc 48
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 8
19.35 Podwodne ABC – Odc. 8
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 5
21.20 Krótka historia – (441); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1789
22.05 Polonia 24
22.20 Rozmowa Polonii – (259)
22.35 Halo Polonia; magazyn
23.10 Notacje – Tadeusz Drozda
23.25 Racja stanu – (109)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /281/; magazyn

PIĄTEK 20.04.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka s.III – odc. 35* (seria III, odc. 9) – Każdy ma swoją tajemnicę – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /70/; magazyn
1.25 Domisie – Jabłka samo zdrowie!; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.25 Polonia 24
5.40 Rozmowa Polonii – (259); rozmowa
5.55 Halo Polonia; magazyn
6.30 Notacje – Symcha Ratajzer – Rotem. Obrazy z getta
6.50 Wiadomości; STEREO
7.00 Krótka historia – (441); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 169 „Opowieść wigilijna” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1357 – txt. str. 777; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 5/13 – Spóźnieni kochankowie – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /3/ Mieczysław Boruta – Spiechowicz (1894 – 1985),; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Szpiedzy – W służbie Jej Królewskiej Mości; film dokumentalny
10.40 Szpiedzy – Trefny list; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (442); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Święto ziemniaka – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 169 „Opowieść wigilijna” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (88); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 8 – Wciągające zajęcie
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Basia, Franek i papier; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 701 Gorzej być nie może – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6) ed 11; zabawa quizowa
18.25 Magazyn z Ameryki – /30/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Domisie – Jabłka samo zdrowie!; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 8 – Wciągające zajęcie
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 701 Gorzej być nie może – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 169 „Opowieść wigilijna” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (442); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Od Opola do Opola
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /3/ Mieczysław Boruta – Spiechowicz (1894 – 1985),; felieton

SOBOTA 21.04.2018 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1786
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1787
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1788
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1789
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Święto ziemniaka – txt. str. 777; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 226 – Złote jabłko (Ojciec Mateusz XVIII odc. 1) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 701 Gorzej być nie może – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (6) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (400); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (387)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1358 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Urodziny Treflika, odc. 5
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Samo dzielny sprząta sam; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 1/4 – txt. str. 777; serial TVP; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka
15.45 Wielki Test o Podatkach
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1358 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (387)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Urodziny Treflika, odc. 5
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 1/4 – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Wielki Test o Podatkach
23.05 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie

NIEDZIELA 22.04.2018 TV Polonia
23.freedisc.pl
tom clancy
55 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa – txt. str. 777; serial TVP
0.50 Zakochaj się w Polsce s.II – odc. 44 Wielki Gościniec Litewski
1.15 Wolny Ekran; magazyn
1.30 Magazyn z Wysp; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.30 Teleranek – odc. 41 Góry śladami Św. Jana Pawła II
5.00 Baw się słowami s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Jedna owczarnia; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Turystyczna Jazda
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
9.05 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa – txt. str. 777; serial TVP
10.00 Zakochaj się w Polsce s.II – odc. 44 Wielki Gościniec Litewski
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 215 „Niech sobie kociak mruczy” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 216 „Sie czyta, sie wie” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1359 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (73)
13.25 Baw się słowami – Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki s.II – Przedszkole, odc. 26
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Szklana Góra; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 19* (seria II odc. 6) – Terapia szokowa
15.40 Pianista (The Pianist) – txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski
18.10 M jak miłość – odc. 1359 – txt. str. 777; serial TVP
19.05 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.40 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki s.II – Przedszkole, odc. 26
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Samo dzielny sprząta sam; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 19* (seria II odc. 6) – Terapia szokowa
21.25 Oczy w oczy – (73)
22.05 Pianista (The Pianist) – txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002)
0.25 Działo się w Krakowie
tom clancy
55 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa – txt. str. 777; serial TVP
0.50 Zakochaj się w Polsce s.II – odc. 44 Wielki Gościniec Litewski
1.15 Wolny Ekran; magazyn
1.30 Magazyn z Wysp; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.30 Teleranek – odc. 41 Góry śladami Św. Jana Pawła II
5.00 Baw się słowami s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Jedna owczarnia; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.45 Turystyczna Jazda
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
9.05 Czarne chmury – odc. 4/10 – Przeprawa – txt. str. 777; serial TVP
10.00 Zakochaj się w Polsce s.II – odc. 44 Wielki Gościniec Litewski
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 215 „Niech sobie kociak mruczy” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 216 „Sie czyta, sie wie” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1359 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (73)
13.25 Baw się słowami – Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki s.II – Przedszkole, odc. 26
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Szklana Góra; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 19* (seria II odc. 6) – Terapia szokowa
15.40 Pianista (The Pianist) – txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); reż.:Roman Polański; wyk.:Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Ed Stoppard, Michał Żebrowski
18.10 M jak miłość – odc. 1359 – txt. str. 777; serial TVP
19.05 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.40 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki s.II – Przedszkole, odc. 26
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Samo dzielny sprząta sam; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 19* (seria II odc. 6) – Terapia szokowa
21.25 Oczy w oczy – (73)
22.05 Pianista (The Pianist) – txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002)
0.25 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.