13.02.2015 – 19.02.2015

PIĄTEK 13.02.2015
0.05 A la show – Maria Czubaszek
0.40 Alchemia zdrowia i urody
1.00 KucinAlina – (18)
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Informacje kulturalne
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 28
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 19
6.25 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1105
7.50 Paradoks – odc. 9
8.40 Zapiski Łazęgi – Węgorzyno
8.55 Jan Nowak Jeziorański
9.30 Szperacze.tv
10.00 Ex Libris – odc. 201
10.20 A la show, Maria Czubaszek
10.55 Sprawa na dziś – odc. 28
11.20 Polonia w Komie – (670)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka –
11.55 Sensacje XX wieku
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 19
13.25 Cafe Historia
13.45 Dobranocka – Kota Filemon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Na dobre i na złe – odc. 579
15.45 Polonia w Komie – (671)
16.00 Enak (Enak)  81′; dramat
17.35 Musicale, Zdzisława Sośnicka
18.45 Sprawa na dziś – odc. 28
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 579
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 19
22.10 Polonia w Komie – (671)
22.20 Enak (Enak); dramat
23.45 Musicale, Zdzisława Sośnicka
0.35 Zakończenie dnia
SOBOTA 14.02.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1177
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1178
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1179
1.55 Barwy szczęścia – odc. 1180
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 19
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 19
3.05 Kulturanek – odc. 5
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 7
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 4;
4.10 Dlaczego? Po co? Jak?
4.25 Szperacze.tv – Osobowości TVP
5.00 Kopernik – odc. 1
5.55 Regiony z Historią
6.10 Łamigłówka
6.20 Pamiętaj o mnie
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 105
7.30 KucinAlina – (19)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 579
9.00 Tajemnice początków Polski
10.00 Kulturalni PL – (232)
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.40 Muzeum Polskiej Piosenki – /1/
11.55 M jak miłość – odc. 1106
12.45 Zakochani są wśród nas
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie
15.35 Pamiętaj o mnie
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn
16.40 Uwaga – Premiera! – Janosik
19.05 M jak miłość – odc. 1106
19.55 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.15 Wiadomości
20.35 Sport
20.40 Pogoda
20.50 Czas honoru – Powstanie
21.35 Pamiętaj o mnie
21.55 Polacy tu i tam – Magazyn
22.30 Głos  65′; film TVP
23.35 Słownik polsko@polski
0.00 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 15.02.2015
0.00 Gala Piosenki Biesiadnej
0.55 Gala Piosenki Biesiadnej
1.55 1200 Muzeów – odc. 3
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn
2.55 Zapiski Łazęgi
3.00 Łamigłówka
3.05 Petersburski Music Show
3.40 Ziarno – 25 urodziny Ziarna
4.10 Komediantka – odc. 4
5.15 Pamiętaj o mnie
5.30 Wielkopolskie Rezerwaty
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.35 W karnawałowym rytmie
9.35 Okrasa łamie przepisy
10.05 Jak to jest z tym życiem ?
10.30 Na ratunek zagrożonym
10.55 Made in Poland
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.35 Muzeum Polskiej Piosenki
11.50 M jak miłość – odc. 1107
12.45 Pod dachami Paryża
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 11/13
15.40 Pamiętaj o mnie
16.00 Tygodnik.pl; magazyn
17.00 Komediantka – odc. 4
18.05 Petersburski Music Show
18.35 Pod Tatrami – em. 12.02.
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1107
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 11/13
21.30 Pamiętaj o mnie
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (232)
23.45 Na ratunek zagrożonym
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 16.02.2015
0.10 Magazyn kulturalny
0.40 Szlakiem Kolberga
1.05 Po obu stronach Odry
1.25 Janka – odc. 11
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Cafe Historia
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Baron24 – odc. 17
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1181
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Chichot losu – odc. 11/13
7.45 Tygodnik.pl; magazyn
8.40 Kulturalni PL – (232)
9.50 Notacje – Krystyna Sienkiewicz
10.05 Szlakiem Kolberga
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce
10.55 Baron24 – odc. 17
11.20 Polonia w Komie
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1181
13.25 Po obu stronach Odry
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Miłość nad rozlewiskiem
15.45 Polonia w Komie – (672)
15.55 Było, nie minęło
16.25 Flesz historii – odc. 220
16.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
17.45 Naszaarmia.pl; magazyn
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 5
18.25 Dlaczego? Po co? Jak?
18.45 Baron24 – odc. 17
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Miłość nad rozlewiskiem – 7/13
21.35 Polonia w Komie
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1181
22.20 Było, nie minęło
22.45 TOMASZ LIS NA ŻYWO
23.35 Mistrz Ryszard z Padwy
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 17.02.2015
0.10 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski
1.25 Klementynka i Klemens
1.40 Klementynka i Klemens
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Informacje kulturalne
5.05 Było, nie minęło – kronika
5.40 Sprawa na dziś – odc. 29
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1182
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Czas honoru – Powstanie
7.50 Na ratunek zagrożonym
8.25 Test Wiedzy Ekonomicznej
10.05 Tygodnik Kulturalny
10.55 Sprawa na dziś – odc. 29
11.20 Polonia w Komie – (672)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Petersburski Music Show
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1182
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 106
15.45 Polonia w Komie – (673)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Tomek Lipiński i TILT cz. 1
17.40 Jan Nowak Jeziorański
18.10 Made in Poland
18.45 Sprawa na dziś – odc. 29
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 106
21.35 Polonia w Komie – (673)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1182
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Tomek Lipiński i TILT cz. 1
23.40 Po obu stronach Odry
23.50 Notacje – Jan Englert
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 18.02.2015
0.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 7)
1.00 Wielkopolskie Rezerwaty
1.25 Gruby – odc. 3/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia w Komie
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 30
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1183
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Miłość nad rozlewiskiem
7.50 Teatr Telewizji – BOSKA
9.40 1200 Muzeów – odc. 4
10.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 7)
10.55 Sprawa na dziś – odc. 30
11.20 Polonia w Komie – (673)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 5
12.35 Dlaczego? Po co? Jak?
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1183
13.25 Wilnoteka (Wilnoteka)
13.45 Proszę słonia odc.5
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Teatr Telewizji – BOSKA
16.40 Polonia w Komie – (674)
16.50 Egzamin z życia – odc. 7/112
17.50 Człowiek ze złotym obiektywem
18.45 Sprawa na dziś – odc. 30
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 7/112
21.35 Polonia w Komie – (674
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1183
22.20 Teatr Telewizji – BOSKA
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 19.02.2015
0.05 Kocham Kino
0.40 Skarby prowincji
1.00 Ordynacja; reportaż
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 6
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Ex Libris – odc. 202
5.05 Dzika Polska
5.40 Sprawa na dziś – odc. 31
6.05 Barwy szczęścia – odc. 1184
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1106
7.45 Egzamin z życia – odc. 7/112
8.35 Wilnoteka
8.55 Człowiek ze złotym obiektywem
9.45 Regiony z Historią
10.05 Kocham Kino – magazyn
10.35 Flesz historii – odc. 220
10.55 Sprawa na dziś – odc. 31
11.20 Polonia w Komie – (674)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 KucinAlina
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1184
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Paradoks – odc. 10
15.45 Polonia w Komie
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Instynkt – odc. 10
17.40 Tajemnice początków Polski
18.25 Notacje – Jerzy Trela
18.45 Sprawa na dziś – odc. 31
19.10 Łamigłówka
19.15 Sensacje XX wieku – No pasaran
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Paradoks – odc. 10
21.35 Polonia w Komie – (675)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1184
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 Tajemnice początków Polski
23.45 Wilnoteka; magazyn
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 20.02.2015 TV Polonia
0.05 A la show – (4) – Marcin Daniec; talk-show; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
0.35 Jak to jest z tym życiem?; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.00 KucinAlina – (19) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
1.30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – odc. 2/7 – Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama – ok. godz. 2.50; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
4.50 Polonia w Komie – (675); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.00 Halo Polonia; magazyn
5.40 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.05 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
6.25 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1107 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
7.50 Paradoks – odc. 10* Animalia –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
8.40 Zapiski Łazęgi – Stare młyny; felieton; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
8.55 Jan Nowak Jeziorański – kulisy zdarzeń – odc. 7; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
9.30 Szperacze.tv – Osobowości TVP (7); program rozrywkowy; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
10.00 Ex Libris – odc. 202; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.20 A la show – (4) – Marcin Daniec; talk-show; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
10.55 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11.20 Polonia w Komie – (675); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.55 Sensacje XX wieku – Operacja Suez ’56 –  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12.25 Kulturanek – odc. 5 „To jest napad! Pakuj kasę!”; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
12.55 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
13.25 Cafe Historia – Kujawskie piramidy; program publicystyczny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Dziwny świat kota Filemona – odc. 6 – Wielkie pranie; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.50 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.45 Polonia w Komie – (676); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Tylko strach*                     –  txt. str. 777  90′; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:BARBARA SASS; wyk.:DOROTA SEGDA, ANNA DYMNA, DOROTA POMYKAŁA, JERZY TRELA, KRZYSZTOF GLOBISZ, CEZARY PAZURA; Dla małoletnich od lat 12
17.40 To co w życiu ważne – Recital Krzysztofa Krawczyka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Sprawa na dziś – odc. 32 – Nowe otwarcie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19.10 Łamigłówka – Województwo Mazowieckie 3; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
19.15 Sensacje XX wieku – Operacja Suez ’56; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Dziwny świat kota Filemona – odc. 6 – Wielkie pranie; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.45 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem”; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.10 Polonia w Komie – (676); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
22.20 Tylko strach*                      90′; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:BARBARA SASS; wyk.:DOROTA SEGDA, ANNA DYMNA, DOROTA POMYKAŁA, JERZY TRELA, KRZYSZTOF GLOBISZ, CEZARY PAZURA; Dla małoletnich od lat 12
23.50 Femme Fatale – koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 21.02.2015 TV Polonia
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1181; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1182 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1183 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
1.50 Barwy szczęścia – odc. 1184 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.20 Na sygnale – s. 2 odc. 20 „Drobnym drukiem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
2.50 Przyjaciele lasu – odc. 20; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.05 Kulturanek – odc. 6 „Jak to jest zrobione”; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.35 ABC Wszystko wie – odc. 8; program dla dzieci; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 5; program dla dzieci; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 5; magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
4.25 Szperacze.tv – Teleturnieje (8); program rozrywkowy; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.00 Kopernik – odc. 2 – Ziemia –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.55 Regiony z Historią – Otwock; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
6.10 Łamigłówka – Zagadka /92/; Bez ograniczeń wiekowych
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 106 (seria VIII odc. 11) – Sztuka dojrzewania –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
7.30 KucinAlina – (20) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015); 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
8.00 Na dobre i na złe – odc. 580 Oszukani –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
9.00 Tajemnice początków Polski – Miasto zatopionych bogów; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10.00 Kulturalni PL – (233); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (253); STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
11.25 Łamigłówka – Zagadka /92/; Bez ograniczeń wiekowych
11.40 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1108 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Łowcy śmiechu – Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Czas honoru – Powstanie – odc. 9* „Noc poślubna” –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.40 Inny świat; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
18.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (253); Bez ograniczeń wiekowych
18.45 Łamigłówka – Zagadka /92/; Bez ograniczeń wiekowych
18.50 M jak miłość – odc. 1108 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.40 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 17 – Kozucha kłamczucha; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Czas honoru – Powstanie – odc. 9* „Noc poślubna”; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21.25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.45 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
22.15 Inny świat; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 22.02.2015 TV Polonia
0.00 Piosenka Biesiadna – Marysia Biesiadna; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
0.55 Pierwsza Gala Piosenki Biesiadnej – baw się razem z nami; Bez ograniczeń wiekowych
1.50 1200 Muzeów – odc. 4 Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalni Węgla Guido w Zabrzu; cykl reportaży; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (87); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
2.50 Zapiski Łazęgi – Stare młyny; felieton; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.00 Łamigłówka – Zagadka /92/; Bez ograniczeń wiekowych
3.05 Petersburski Music Show – odc. 3; program muzyczny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
3.40 Ziarno – Druh Wicek Frelichowski – patron harcerzy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
4.10 Komediantka – odc. 5 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.30 Wielkopolskie Rezerwaty Przyrody – Rezerwaty torfowiskowe i wodny; magazyn przyrodniczy; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła akademickiego KUL pw. Św. Krzyża w Lublinie., Transmisja
8.20 Femme Fatale – koncert Justyny Steczkowskiej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
9.05 Polonia w Komie
9.20 Okrasa łamie przepisy – Na połów stynki –  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. Bazylika Św. Janów; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10.25 Tajemnice gór  29′; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
10.55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11.25 Łamigłówka
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1109 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Sprzedawcy używanego rock’n’rolla – 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Chichot losu – odc. 12/13* – Spadkobiercy –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
16.00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17.00 Komediantka – odc. 5 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18.05 Petersburski Music Show – odc. 3; program muzyczny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
18.30 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka
18.50 M jak miłość – odc. 1109 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.40 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Kto czyta nie błądzi; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19.45 Dobranocka za oceanem – Notatnik przyrodniczy – Dlaczego w kosmicznej erze jeździmy na rowerze ?; Bez ograniczeń wiekowych
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Chichot losu – odc. 12/13* – Spadkobiercy; serial TVP; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
21.50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
22.45 Kulturalni PL – (233); magazyn; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
23.40 Tajemnice gór  29′; film dokumentalny; STEREO, 10.9, Bez ograniczeń wiekowych
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.