12.06 – 18.06.2015

PIĄTEK 12.06.2015
0.05 Natalia Kukulska; talk-show
0.40 Alchemia zdrowia i urody
1.00 KucinAlina – (35)
1.30 O dwóch takich, co ukradli księżyc
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.45 Wszystko przed nami – odc. 45
6.10 Na sygnale – sezon 3 odc. 10
6.35 Wiadomości
6.55 M jak miłość – odc. 1139
7.50 Akwarium – odc. 3/4
8.50 Niepokonani; talk-show
9.20 O mięsie wieprzowym
9.35 Piękniejsza Polska w UE
10.00 Ex Libris – odc. 218; magazyn
10.15 Natalia Kukulska; talk-show
10.55 Wszystko przed nami – odc. 45
11.20 Polonia w Komie – (756)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Gala Teraz Polska; widowisko
12.45 Na sygnale – sezon 3 odc. 10
13.15 Dobranocka – Kot Filemon
13.25 Łamigłówka
13.30 Wiadomości
14.00 Sport
14.05 Pogoda
14.15 52 KFPP Opole 2015
14.25 Opole 2015
16.10 Opole 2015 – Scenki i obscenki
18.20 OPOLE! Kocham Cię!
18.45 Wszystko przed nami – odc. 45
19.10 Łamigłówka
19.15 O dwóch takich, co ukradli księżyc
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.40 52 KFPP Opole 2015
20.45 Opole 2015
22.30 Opole 2015 – Scenki i obscenki
SOBOTA 13.06.2015
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1245
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1246
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1247
1.50 Barwy szczęścia – odc. 1248
2.20 Na sygnale – sezon 3 odc. 10
2.55 Mniszki – wieś żywotna
3.05 Kulturanek – „Sztuka w mieście”
3.35 ABC wszystko wie – odc. 27
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 21
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 23
4.30 Piękniejsza Polska w UE
5.00 Kanclerz – odc. 2
6.05 O mięsie wieprzowym
6.10 Łamigłówka – Zagadka /108/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 160
7.30 KucinAlina – (36)
8.00 Goryl, czyli ostatnie zadanie –
9.00 Walka bez broni; film dok.
10.00 Kulturalni PL – (249); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.25 Łamigłówka – Zagadka /108/
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1140
12.45 Polacy tu i tam – magazyn
13.20 Dobranocka – Kulfon
13.30 Wiadomości
14.00 Sport
14.10 Pogoda
14.15 52 KFPP Opole 2015
14.25 Opole 2015 – SuperJedynki
16.30 Opole 2015 – SuperPremiery
18.45 Łamigłówka – Zagadka /108/
18.50 M jak miłość – odc. 1140
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 52 KFPP Opole 2015
20.35 Opole 2015 – SuperJedynki
22.40 KFPP Opole – Opole 2015
NIEDZIELA 14.06.2015
0.50 Śladami Podlasian
1.15 34. Wieczory Humoru i Satyry
1.50 Sztuka życia – odc. 87
2.20 Polacy tu i tam – magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi
3.00 Łamigłówka – Zagadka /108/
3.05 Petersburski Music Show –  26
3.40 Ziarno – Imieniny Antoniego
4.10 Sława i chwała – odc. 1
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami – Górale w Chicago
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.35 Piosenki W. Młynarskiego
9.40 Okrasa łamie przepisy
10.05 Skarby prowincji. II odc. 22
10.25 Bezpieczniej cieszmy się lasem
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka – Zagadka /108/
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1141
12.50 Pamiętaj o mnie
13.10 Dobranocka – Z życia smoków
13.30 Wiadomości
14.00 Sport
14.10 Pogoda
14.20 Opole 2015 studio
14.25 Opole 2015
16.10 Opole 2015
17.55 OPOLE! Kocham Cię!
18.25 Pamiętaj o mnie
18.45 Łamigłówka – Zagadka /108/
18.50 M jak miłość – odc. 1141
19.45 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Opole 2015 studio
20.40 Opole 2015 – 90 lat PR
22.20 Opole 2015 – Muzyczna biografia
PONIEDZIAŁEK 15.06.2015
0.10 Polska sztuka w Korei
0.40 Czy islam zagraża Europie?
1.05 Nad Niemnem – Magazyn
1.25 Maszyna zmian – Baletnica
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Made in Poland; teleturniej
5.40 Wszystko przed nami – odc. 46
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi – 1/12
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Adopcja – Ania  50′; film TVP
7.50 Piosenki Starszych Panów
8.40 Kulturalni PL – (249); magazyn
9.50 Mniszki – wieś żywotna; reportaż
10.05 Czy islam zagraża Europie?
10.35 Libera – Przewodnik po sztuce
10.45 O mięsie wieprzowym
10.55 Wszystko przed nami – odc. 46
11.20 Polonia w Komie – (756)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Studio Wschód: Wrocław
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Życie nad rozlewiskiem – 11/13
15.45 Polonia w Komie – (757)
16.00 Reporter Polski; magazyn
16.40 1989; film dokumentalny
17.45 Naszaarmia.pl
18.10 I kudłate i łaciate – odc. 12
18.25 Dlaczego? Po co? Jak? – 24
18.45 Wszystko przed nami – odc. 46
19.10 Łamigłówka
19.15 Maszyna zmian – Baletnica
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Życie nad rozlewiskiem – 11/13
21.35 Polonia w Komie – (757)
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.15 Reporter Polski; magazyn
22.45 1989; film dokumentalny
23.45 Polska i świat z historią w tle
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 16.06.2015
0.05 Tygodnik Kulturalny
0.55 Słownik polsko@polski
1.20 O mięsie wieprzowym
1.25 Plecak pełen przygód – odc. 2/13
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Reporter Polski; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 47
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi – 2/12
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Adopcja – Krzyś  51′; film TVP
7.55 Bezpieczniej cieszmy się lasem
8.35 1989; film dokumentalny
9.45 Polska i świat z historią w tle
10.05 Tygodnik Kulturalny
10.55 Wszystko przed nami – odc. 47
11.20 Polonia w Komie – (757)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku
12.25 Petersburski Music Show
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.40 Łamigłówka
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 109
15.45 Polonia w Komie – (758)
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 KULT/owe/ piosenki; koncert
17.40 Niepokonani; talk-show
18.10 Made in Poland; teleturniej
18.45 Wszystko przed nami – odc. 47
19.10 Łamigłówka
19.15 Plecak pełen przygód – 2/13
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 109
21.35 Polonia w Komie – (758)
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.15 Halo Polonia; magazyn
22.55 KULT/owe/ piosenki; koncert
23.40 Nad Niemnem – Magazyn
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 17.06.2015
0.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 24)
1.00 Mój pies i inne zwierzaki
1.10 O mięsie wieprzowym
1.25 Siedem stron świata – odc. 2/7
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 48
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi – 3/12
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 Życie nad rozlewiskiem – 11/13
7.50 Teatr Telewizji Chłopi –  cz. 2
9.20 Sztuka życia – odc. 88
9.40 O mięsie wieprzowym
9.50 Mobilność szansą na sukces
10.05 Hala odlotów – (s. IV, odc. 24)
10.55 Wszystko przed nami – odc. 48
11.20 Polonia w Komie – (758)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941
12.25 I kudłate i łaciate – odc. 12
12.35 Dlaczego? Po co? Jak? –  24
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.50 Teatr Telewizji Chłopi –  cz. 2
16.15 Lidzbarskie Wieczory Humoru
16.40 Polonia w Komie – (759)
16.50 Egzamin z życia – odc. 24
17.45 Program publicystyczny
18.45 Wszystko przed nami – odc. 48
19.10 Łamigłówka
19.15 Siedem stron świata – odc. 2/7
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 24
21.35 Polonia w Komie – (759)
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.20 Teatr Telewizji Chłopi –  cz. 2
23.40 Lidzbarskie Wieczory Humoru
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 18.06.2015
0.05 Kocham Kino – magazyn filmowy
0.40 Skarby prowincji
1.00 Podwójnie wyklęci; reportaż
1.25 Tajemnica Sagali – odc. 2/14
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Dzika Polska – Szaleńcy natury
5.40 Wszystko przed nami – odc. 49
6.05 Bao – Bab, czyli zielono mi
6.30 Łamigłówka
6.35 Wiadomości
6.50 M jak miłość – odc. 1140
7.45 Egzamin z życia – odc. 24
8.35 Wilnoteka; magazyn
8.55 Program publicystyczny
9.55 O mięsie wieprzowym
10.05 Kocham Kino – magazyn
10.35 Flesz historii – odc. 238
10.55 Wszystko przed nami – odc. 49
11.20 Polonia w Komie – (760)
11.30 Teleexpress
11.45 Łamigłówka
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941
12.25 KucinAlina – (36)
12.55 Bao – Bab, czyli zielono mi
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Łamigłówka
14.55 Akwarium – odc. 4/4
16.00 Halo Polonia; magazyn
16.45 Pitbull – odc. 12
17.40 Jaster – film dokumentalny
18.45 Wszystko przed nami – odc. 49
19.10 Łamigłówka
19.15 Tajemnica Sagali – odc. 2/14
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Akwarium – odc. 4/4
21.45 Bao – Bab, czyli zielono mi
22.15 Halo Polonia
22.55 Jaster; film dokumentalny
23.55 Wilnoteka; magazyn
0.10 Zakończenie dnia

PIĄTEK 19.06.2015 TV Polonia
0.15 A la show – (21) – Bracia; talk-show
0.50 Polonia w Komie – (760)
1.00 KucinAlina – (36) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
1.30 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 2 – Marchewkowe pola; serial animowany
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
5.05 Halo Polonia; magazyn
5.40 Wszystko przed nami – odc. 50
6.05 Statyści – odc. 1/6  26′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska
6.35 Wiadomości
6.45 Łamigłówka – Województwo Lubelskie 2/3
6.50 M jak miłość – odc. 1141
7.50 Akwarium, czyli samotność szpiega – odc. 4/4 – Zdrada (odc. 4/4 – Zdrada) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy, Ukraina (1995); 10.9
8.50 Niepokonani. Niezwykłe historie – Radosław Pazura; talk-show; reż.:Jan Klecel, Magda  Wieczorkowska-Klecel; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
9.20 O mięsie wieprzowym i na temat – odc. 20; magazyn
9.35 Piękniejsza Polska w Unii Europejskiej – /23/; cykl dokumentalny
10.00 Ex Libris – odc. 219; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.15 A la show – (21) – Bracia; talk-show
10.55 Wszystko przed nami – odc. 50
11.20 Polonia w Komie – (760)
11.30 Teleexpress
11.50 Łamigłówka – Województwo Lubelskie 2/3
11.55 Sensacje XX wieku – Rok 1941, odc. 3; cykl dokumentalny
12.25 Kulturanek – „Sztuka w mieście” (s. II, odc. 12); magazyn
12.55 Statyści – odc. 1/6  26′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska
13.25 Cafe Historia – Polskie wynalazki II wojny światowej; program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Przygody Kota Filemona – Co w szafie piszczy?, odc. 11; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Łamigłówka – Województwo Lubelskie 2/3
14.50 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu
15.45 Polonia w Komie – (761)
16.00 Latawiec  70′; dramat; reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Jerzy Matałowski, Anna Chitro, Krystyna Maciejowska, Monika Sołubianka, Marek Bargiełowski, Bogusz Bilewski, Wiesław Gołas, Tomasz Zaliwski
17.25 Powrócisz tu – koncert z okazji 25 – lecia Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”; koncert
18.45 Wszystko przed nami – odc. 50
19.10 Łamigłówka – Województwo Lubelskie 2/3
19.15 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 2 – Marchewkowe pola; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Kota Filemona – Co w szafie piszczy?, odc. 11; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu
21.45 Statyści – odc. 1/6  26′; serial komediowy TVP; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Anna Romantowska, Krzysztof Kiersznowski, Bartosz Opania, Kinga Preis, Małgorzata Buczkowska, Łukasz Simlat, Stanisław Brudny, Dorota Chotecka, Krzysztof Stelmaszczyk, Ewa Złotowska
22.15 Polonia w Komie – (761)
22.30 Latawiec  70′; dramat; reż.:Mirosław Gronowski; wyk.:Jerzy Matałowski, Anna Chitro, Krystyna Maciejowska, Monika Sołubianka, Marek Bargiełowski, Bogusz Bilewski, Wiesław Gołas, Tomasz Zaliwski
23.40 Powrócisz tu – koncert z okazji 25 – lecia Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”; koncert
0.35 Zakończenie dnia

SOBOTA 20.06.2015 TV Polonia
0.35 Na sygnale – s. 2 odc. 1 „Groźny kaszel”  23′; serial fabularyzowany TVP; reż.:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
0.55 Na sygnale – s. 2 odc. 2 „Pszczoła a ustawa o ratownictwie medycznym” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
1.25 Na sygnale – s. 2 odc. 3 „Fachowiec” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
1.50 Na sygnale – s. 2 odc. 4 „Oddajcie mi dziecko” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
2.15 Na sygnale – s. 2 odc. 5 „Mały książę” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
2.55 Mobilność szansą na sukces; reportaż
3.10 Kulturanek – Autotematyzm (s. III, odc. 1); magazyn
3.35 ABC wszystko wie – odc. 28; program dla dzieci
3.55 I kudłate i łaciate – odc. 12 – Gryzonie; program dla dzieci
4.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 24; magazyn
4.30 Piękniejsza Polska w Unii Europejskiej – /24/; cykl dokumentalny
5.00 Kanclerz – odc. 3
6.05 O mięsie wieprzowym i na temat – odc. 21; magazyn
6.10 Łamigłówka – Zagadka /109/
6.20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
6.40 Ojciec Mateusz – odc. 109 (seria IX odc. 1) – Ucieczka –  txt. str. 777 AD  42′; serial kryminalny TVP; reż.:Wojciech Nowak; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Paulina Chapko, Tamara Arciuch, Rafał Cieszyński, Aleksandra Hamkało; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.30 KucinAlina – (37) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2015)
8.00 Na dobre i na złe – odc. 584 Bez odwrotu
8.55 Jaster –  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Małgorzata Walczak, Marek Tomasz Pawłowski
10.00 Kulturalni PL – (250); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (270)
11.25 Łamigłówka – Zagadka /109/
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1120
12.50 BRACIA akustycznie; koncert
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 8 – Wciągające zajęcie; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 11/13* – Szwadron
15.35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (104); magazyn
16.40 Dama Kameliowa  103′; melodramat; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Anna Dymna, Jan Frycz, Anna Radwan, Stanisława Celińska, Jerzy Kamas
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (270)
18.45 Łamigłówka – Zagadka /109/
18.50 M jak miłość – odc. 1120
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 8 – Wciągające zajęcie; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 1920. Wojna i miłość – odc. 11/13* – Szwadron
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (104); magazyn
22.25 Dama Kameliowa  103′; melodramat; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Anna Dymna, Jan Frycz, Anna Radwan, Stanisława Celińska, Jerzy Kamas
0.00 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 21.06.2015 TV Polonia
0.00 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Lidzbark 2014 – piosenki Kabaretu Potem – tam i z powrotem; widowisko rozrywkowe; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12; .
0.25 Piosenka Biesiadna – VI GALA PIOSENKI BIESIADNEJ – Piosenki o mojej Warszawie (1); koncert
1.50 Sztuka życia – odc. 88 Olga Bołądź; magazyn
2.20 Polacy tu i tam – Magazyn polonijny (104); magazyn
2.50 Zapiski Łazęgi – Latarnia w Niechorzu; felieton
3.00 Łamigłówka – Zagadka /109/
3.05 Petersburski Music Show – odc. 13; program muzyczny
3.40 Ziarno. Św. Benedykt; magazyn
4.10 Sława i chwała – odc. 2 Zawierucha –  txt. str. 777  54′; serial TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Joanna Szczepkowska, Michał Żebrowski, Mariusz Bonaszewski, Joanna Mastalerz, Mirosława Dubrawska, Agnieszka Czekańska, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Adamczyk, Anna Radwan, Maria Głądkowska
5.15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
5.35 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański
6.10 Między ziemią a niebem; magazyn
6.30 W 80 dni dookoła lata – Poznaj Krainę Św. Anny; magazyn
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Transmisja Mszy Świętej – ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 „Na moście w Avignon” – piosenki Andrzeja Zaryckiego; koncert
9.20 Okrasa łamie przepisy – Grillowanie na trzy sposoby –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.50 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 10.9, Dla małoletnich od lat 7
10.05 Skarby prowincji – Skarby prowincji. II odc. 23; cykl reportaży; 10.9
10.25 Misja natura – Kurze grzędy 1/12; serial dokumentalny; reż.:Jacek Piotr Tarasiuk
10.55 Made in Poland; teleturniej
11.25 Łamigłówka – Zagadka /109/
11.30 Teleexpress
11.50 M jak miłość – odc. 1121
12.45 Dyskretny urok trójkąta, czyli namiętne show
13.45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Żaba odc. 2; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ranczo – odc. 93* (seria VIII, odc. 2) – Wykapany ojciec –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
15.40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
16.00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 12
17.00 Sława i chwała – odc. 2 Zawierucha –  txt. str. 777  54′; serial TVP; reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Joanna Szczepkowska, Michał Żebrowski, Mariusz Bonaszewski, Joanna Mastalerz, Mirosława Dubrawska, Agnieszka Czekańska, Olgierd Łukaszewicz, Piotr Adamczyk, Anna Radwan, Maria Głądkowska
18.05 Petersburski Music Show – odc. 13; program muzyczny
18.35 Pod Tatrami; cykl reportaży
18.45 Łamigłówka – Zagadka /109/
18.50 M jak miłość – odc. 1121
19.45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Żaba odc. 2; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ranczo – odc. 93* (seria VIII, odc. 2) – Wykapany ojciec; serial obyczajowy TVP
21.30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
21.50 Tygodnik.pl; magazyn
22.45 Kulturalni PL – (250); magazyn
23.40 Misja natura – Kurze grzędy 1/12; serial dokumentalny; reż.:Jacek Piotr Tarasiuk
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.