12.05.2017 – 19.05.2017

PIĄTEK 12.05.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem
0.55 Magazyn śledczy
1.30 Domisie – odc. 341
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 133
7.25 M jak miłość – odc. 1290
8.25 Defekt – odc. 8/9
9.25 Wiadomości
9.40 W trosce o Polskę
10.30 Miecz Wikinga
10.45 Baw się słowami – /17/
10.55 Domisie – odc. 341
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.50 Reportaż
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 133
13.25 Wolny Ekran – (51)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – 667
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przybliżenie
18.15 Reportaż
18.55 Turystyczna jazda – Gruzja
19.10 Domisie – odc. 341
19.40 Dobranocka- Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe
21.40 Na sygnale – odc. 133
22.05 Krótka historia
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /169/
SOBOTA 13.05.2017
23.40 Barwy szczęścia – 1591
0.05 Barwy szczęścia – 1592
0.30 Barwy szczęścia – 1593
1.00 Barwy szczęścia – 1594
1.30 Pytanie na śniadanie
4.40 Kanonizacja Franciszka
7.05 Na dobre i na złe – 667
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Księga Przestrzeni –
10.00 Kulturalni PL – (351); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1291
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji
18.50 M jak miłość – odc. 1291
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Przyjęcie na dziesięć osób plus 21.40 Kocham Cię, Polsko!
23.15 Przyjaciel do zadań specjalnych
NIEDZIELA 14.05.2017
23.55 Kino retro – Ludzie Wisły
1.15 Wolny Ekran – (52); magazyn
1.35 Ród Ledóchowskich; magazyn
1.55 Turystyczna jazda
2.10 Gałęzie pewnego drzewa
2.35 Magazyn z Ameryki
2.55 Polska z Miodkiem
3.05 Stulecie objawień w Fatimie
3.35 Baw się słowami – /18/; magazyn
3.45 Baw się słowami – /19/; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.05 Tajemnica Sagali – odc. 7/14
6.35 Tajemnica Sagali – odc. 8/14
7.05 Ja bym z takim papieżem…
7.40 Enej akustyczno elektrycznie
8.40 Kino retro – Ludzie Wisły
10.00 Halo Polonia… muzycznie (2)
10.30 Rodzinka.pl – odc. 121
11.00 Rodzinka.pl – odc. 122
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1292
12.50 Oczy w oczy – (49)
13.25 Baw się słowami – /18/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 50
15.45 Kocham Cię, Polsko!
17.20 Wszystko po krakowsku
17.45 Polska z Miodkiem
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 30
18.30 M jak miłość – odc. 1292
19.20 Baw się słowami – /18/
19.30 Baw się słowami – /19
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 50
21.40 Oczy w oczy – (49)
22.20 Gry uliczne; film sensacyjny
PONIEDZIAŁEK 15.05.2017
0.15 Prawda znalazła swój dom
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.05 Krótka historia – (256)
1.20 Moliki książkowe – odc. 7 Awaria
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 35
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.00 Kino retro
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1595
7.25 Blondynka – odc. 50
8.20 Oczy w oczy – (49)
8.50 Warszawskie adresy Marszałka
9.05 Pożegnanie Józefa Piłsudskiego
9.25 Wiadomości
9.40 Medycyna i Ty – „….
9.55 Sonda 2 – (52)
10.30 Kopciuszek – odc. 34
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 35
11.20 Krótka historia – (259); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (351)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1595
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Marszałek Piłsudski – odc. 3
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (90)
16.20 Halo Polonia
17.10 Generał Polskich Nadziei
18.15 Sonda 2 – (52)
18.45 Kopciuszek – odc. 34
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 35
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Marszałek Piłsudski – odc. 3
21.30 Krótka historia – (259); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1595
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Wolny Ekran – (52)
23.50 Medycyna i Ty –
WTOREK 16.05.2017
0.05 O! Polskie Przeboje
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 30
1.30 W Krainie Baśni – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (259); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1596
7.25 Przyjęcie na dziesięć osób plus
8.25 Generał Polskich Nadziei
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Sonda 2 – (34)
10.30 Kopciuszek – odc. 35
10.55 W Krainie Baśni – odc. 10
11.20 Krótka historia – (260); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (79)
11.55 Niedziela z…
12.40 Pod Tatrami – Wiosna Jazzowa
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1596
13.25 Flesz historii – odc. 338
13.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (91) mowa
16.20 Halo Polonia
17.10 Warszawskie adresy Marszałka
17.20 Pożegnanie J.Piłsudskiego
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (34)
18.45 Kopciuszek – odc. 35
19.15 W Krainie Baśni – odc. 10
19.45 Dobranocka – Tajemnica szyfru
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 205
21.30 Krótka historia – (260); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1596
22.10 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.45 Halo Polonia
23.35 Nad Niemnem – Magazyn
23.50 Notacje – prof. Szewach Weiss
ŚRODA 17.05.2017
0.05 Przybliżenie – (4)
1.05 Program ekumeniczny
1.30 ABC wszystko wie – odc. 60
1.40 Mój zwierzyniec – Odc. 23
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (260); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1597
7.25 Marszałek Piłsudski – odc. 3
8.25 Generał Polskich Nadziei
9.25 Wiadomości
9.40 Turystyczna jazda – Olsztyn
9.55 Księga Przestrzeni
10.30 Kopciuszek – odc. 36
10.55 Tajemnice dzikich zwierząt
11.05 Mój zwierzyniec – Odc. 23
11.20 Krótka historia – (261); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kronika regionu – Zaolzie
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1597
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia – 3/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (92)
16.20 Halo Polonia
17.10 Generał Polskich Nadziei
18.10 Studio Wschód
18.45 Kopciuszek – odc. 36
19.15 ABC wszystko wie – odc. 60
19.25 Mój zwierzyniec – Odc. 23
19.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Królowie śródmieścia – 3/13
21.30 Krótka historia – (261); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1597
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Wilnoteka; magazyn
23.50 Zapiski Łazęgi
23.55 Przepis dnia – /170/
CZWARTEK 18.05.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 11/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (261); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1598
7.25 M jak miłość – odc. 1291
8.20 Królowie śródmieścia – odc. 3/13
9.10 Notacje; cykl dokumentalny
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Jak to działa – odc. 122
10.30 Kopciuszek – odc. 37
11.00 Załoga Eko
11.20 Krótka historia – (262); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (81)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 264
12.20 Podróże z historią – odc. 30
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1598
13.25 Magazyn z Wysp – /6/
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisja morderstw – odc. 8/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Kopciuszek – odc. 37
19.10 Polska z Miodkiem – (81)
19.20 Załoga Eko
19.45 Dobranocka – Kulfon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Komisja morderstw – odc. 8/12
21.30 Krótka historia – (262); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1598
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Magazyn z Wysp – /6/
23.50 Zapiski Łazęgi – Tajemnice urzędowego gmachu; felieton
23.55 Przepis dnia – /171/
PIĄTEK 19.05.2017
0.05 Życie nad rozlewiskiem – 12/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – odc. 342
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.40 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (262); felieton
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 134
7.25 M jak miłość – odc. 1292
8.25 Defekt – odc. 9/9
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /19/
10.55 Domisie – odc. 342
11.20 Krótka historia – (263); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (70)
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 134
13.25 Wolny Ekran – (52)
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 668
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia
17.15 Jest okazja – (5); widowisko
18.20 Racja stanu – (70)
18.50 Turystyczna jazda – Olsztyn
19.10 Domisie – odc. 342
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Na dobre i na złe – odc. 668
21.40 Na sygnale – odc. 134
22.05 Krótka historia – (263); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia
23.35 Przepis dnia – /172/

SOBOTA 20.05.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1595
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1596
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1597
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1598
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.20 Halo Polonia
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 205 – Gang (Ojciec Mateusz XVI odc. 6) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 668 – Jutro będę wiedział, że cię kocham
8.05 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
9.00 Okrasa łamie przepisy – Prosto i elegancko w Mortęgach –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Księga Przestrzeni – „Piętra korporacji”
10.00 Kulturalni PL – (352)
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (350)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1293
12.55 Przyjaciel do zadań specjalnych – /7/; reality show
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy – Złamana pieczęć, odc. 8 –  AD; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Gdy się zamknie oczy; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Sprawiedliwi – odc. 7/7* – Ten ratuje cały świat
15.40 Uwaga – Premiera! – Ogród rozkoszy ziemskich (The Garden Of Earthly Delights); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Włochy, Polska (2003); reż.:Lech Majewski; wyk.:Claudine Spiteri, Chris Nightingale, Barry Chipperfield, Novella Martinoli, Gian Campi; Dla małoletnich od lat 16
17.30 Terra Deflorata – koncert Czesława Niemena
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (350)
18.50 M jak miłość – odc. 1293
19.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Złamana pieczęć, odc. 8 –  AD; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Sprawiedliwi – odc. 7/7* – Ten ratuje cały świat
21.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11); zabawa quizowa
23.15 Przyjaciel do zadań specjalnych – /7/; reality show

NIEDZIELA 21.05.2017
23.55 Kino retro – U kresu drogi; dramat kraj prod.Polska (1939); reż.:Michał Waszyński; wyk.:Kazimierz Junosza – Stępowski, Irena Malkiewicz – Domańska, Tamara Wiszniewska, Mieczysława Ćwiklińska, Franciszek Brodniewicz, Adam Brodzisz, Ludwik Fritsche, Anna Jaraczówna, Wanda Polakowska, Irena Skwierczyńska
1.35 Saga rodów – Ród Gaszyńskich
2.05 Warszawskie adresy Marszałka; reportaż
2.20 Pożegnanie Józefa Piłsudskiego 12 – 18 maja 1935 Warszawa Kraków
2.35 Magazyn z Wysp – /6/
2.55 Wolny Ekran – (53)
3.10 Polska z Miodkiem – (82) Objazd, Ujazd, Ochocza; felieton
3.20 Ziarno – Ja zawsze jestem z wami
3.50 Baw się słowami – /20/
4.00 Baw się słowami – /21/
4.15 Petersburski Music Show – odc. 60; program muzyczny
4.50 Tajemnica Sagali – odc. 9/14 – Pojedynek magów (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.20 Tajemnica Sagali – odc. 10/14 – Czarny Książę (Tajemnica Sagali) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański – Regina Coeli (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.20 Turystyczna jazda; Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach.
8.40 Kino retro – U kresu drogi; dramat
9.55 Czerwone korale – Brathanki
10.30 Rodzinka.pl – odc. 123 „Podróż” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 124 „Niebezpieczne sporty” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (82) Objazd, Ujazd, Ochocza; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1294
12.50 Oczy w oczy – (50) Marcin Kwaśny
13.25 Baw się słowami – /20/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 6 – Bazyliszek –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Osiołek; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 51* (seria IV, odc. 12) – Bomba z opóźnionym zapłonem
15.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (11); zabawa quizowa
17.20 Czerwone korale – Brathanki
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 31 Filtry warszawskie
18.20 Polska z Miodkiem – (82) Objazd, Ujazd, Ochocza; felieton
18.30 M jak miłość – odc. 1294
19.20 Baw się słowami – /20/
19.30 Baw się słowami – /21/
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 6 – Bazyliszek –  txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Blondynka – odc. 51* (seria IV, odc. 12) – Bomba z opóźnionym zapłonem
21.40 Oczy w oczy – (50) Marcin Kwaśny
22.15 Uwaga – Premiera! – Ogród rozkoszy ziemskich (The Garden Of Earthly Delights); film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, Włochy, Polska (2003); Dla małoletnich od lat 16

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.