12.01.2018 – 18.01.2018

PIĄTEK 12.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 6/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 63 Muzeum Nart i Puławy Górne; Dla małoletnich od lat 12; Program poświęcony wyłącznie nartom, zarówno tym zjazdowym, jak i biegowym. Przybliżymy też historię narciarstwa. Idąc tropem pierwszego śladu narciarskiego na ziemiach polskich, znajdziemy się na Podkarpaciu w miejscu, gdzie powstała pierwsza narta!
1.25 Domisie – odc. 380
1.50 Przepis dnia – /280/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (372)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 155
7.25 M jak miłość – odc. 1331
8.20 Komisarz Alex – odc. 108
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /4/
10.45 Baw się słowami
10.55 Domisie – odc. 380
11.20 Krótka historia – (373) Zygmunt I Stary; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Ryby z Zalewu Wiślanego ; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 155 „Prawdziwa matka”; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (75); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 688
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (197)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Sting i Anna Maria Jopek – Gala
18.10 Kabaretowy Klub Dwójki
18.50 Magazyn z Ameryki – /23/
19.15 Domisie – odc. 380
19.45 Dobranocka-Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 688
21.40 Na sygnale – odc. 155
22.05 Krótka historia – (373)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Nas Troje – Agnieszka Osiecka
0.00 Portrety niepodległości – /4/
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 13.01.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1731
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1732
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1733
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1734
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 225
7.15 Na dobre i na złe – odc. 688
8.10 Dorota Miśkiewicz i Kwadrofonik – Lutosławski/ Tuwim „Piosenki nie tylko dla dzieci”; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 50 Wielokulturowy Nurt Bugu
10.00 Kulturalni PL – (386); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1332
12.50 L jak Laskowik, T jak TEY towy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – 6/13
15.40 Wielki Test o Chopinie
17.10 Night of the Proms – (1); koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1332
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 6/13
21.35 Wielki Test o Chopinie
23.05 L jak Laskowik, T jak TEY
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 14.01.2018
23.55 Dom – odc. 15/25 – Długa księżycowa noc
1.40 Wolny Ekran – (76); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.30 Magazyn z Wysp
3.50 Teleranek – odc. 42
4.20 Ziarno – Naród wybrany
4.50 Baw się słowami; magazyn
5.05 Baw się słowami; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 5
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 63 Muzeum Nart i Puławy Górne; Dla małoletnich od lat 12; Program poświęcony wyłącznie nartom, zarówno tym zjazdowym, jak i biegowym. Przybliżymy też historię narciarstwa. Idąc tropem pierwszego śladu narciarskiego na ziemiach polskich, znajdziemy się na Podkarpaciu w miejscu, gdzie powstała pierwsza narta!
8.40 Dom – odc. 15/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 189
11.00 Rodzinka.pl – odc. 190
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1333
12.50 Oczy w oczy – (59)
13.25 Baw się słowami – s. II (67)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6
15.40 Wichry Kołymy (Within the Whirlwind) – dramat kraj prod.Niemcy, Polska (2009); reż.:Marleen Gorris; wyk.:Emily Watson, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler, Ian Hart
17.35 Opole 2017 na bis /4/; koncert
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 50
18.30 M jak miłość – odc. 1333
19.20 Baw się słowami – s. II (67)
19.30 Baw się słowami – s. II (68)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6
21.35 Oczy w oczy – (59)
22.15 Wichry Kołymy; dramat, prod.Niemcy, Polska (2009); reż.:Marleen Gorris; wyk.:Emily Watson, Ulrich Tukur, Benjamin Sadler, Ian Hart
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 15.01.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 50
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świa
1.25 Supełkowe ABC – odc. 68
1.50 Przepis dnia – /281/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (373)
5.10 Kulturalni PL – (386); magazyn
6.05 Racja stanu – (95)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1735
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 6 „Domki z kart”
8.20 Oczy w oczy – (59)
8.50 Ada Krysia Willenberg „Skok do życia”; reportaż
9.25 Turystyczna Jazda – odc. 67 Tajlandia Bangkok. Odwiedzimy stolicę Tajlandii – Bangkok, miasto położone w południowo – wschodniej Azji. Dowiemy się, gdzie znajdują się największe i najcenniejsze posągi Buddy oraz trafimy do miejsca nazwanego „uniwersytetem” tajskiego masażu.
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 73
10.25 Ukryte skarby; cykl reportaży
10.55 Supełkowe ABC – odc. 68
11.20 Krótka historia – (374); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Hanną Śleszyńską
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1735
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – odc. 7/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (198)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Nie tylko Gustlik
18.15 Ukryte skarby; cykl reportaży
18.45 Komisariat – odc. 73
19.15 Supełkowe ABC – odc. 68
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 7/13
21.30 Krótka historia – (374); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1735
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Ameryki
23.50 Wolny Ekran – (76); magazyn

WTOREK 16.01.2018
0.05 Night of the Proms – (1); koncert
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /282/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (374); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1736
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 6/13
8.15 Nie tylko Gustlik
9.25 Duszniki Zdrój; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 74
10.25 Sonda 2 – (66) – Ziemia
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 55
11.20 Krótka historia – (375); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 297
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1736
13.25 ZUS bez granic – /10/; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 174
15.35 Portrety niepodległości
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (199)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Ada Krysia Willenberg
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (66) – Ziemia
18.45 Komisariat – odc. 74
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 55
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 174
21.30 Krótka historia – (375); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1736
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 ZUS bez granic – /10/; magazyn
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
ŚRODA 17.01.2018
0.05 O mnie się nie martw odc. 7/13
1.00 Dzielmy się radoscią
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /283/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (375); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1737
7.25 O mnie się nie martw – odc. 7/13
8.20 Dotknięcie anioła
9.20 Portrety niepodległości
9.25 Odkrywanie Podkarpacia – Żubry
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 75 Działkowcy
10.25 Astronarium – (50)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (376); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Nasz Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1737
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda, odc. 4/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (200)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Dotknięcie anioła – film dok.
18.15 Nasz Wschód; magazyn
18.45 Komisariat – odc. 75 Działkowcy
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda
21.30 Krótka historia – (376); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1737
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
CZWARTEK 18.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – odc. 8/13
1.00 Nasz Wschód; magazyn
1.30 Las Story – odc. 13
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (376); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1738
7.25 M jak miłość – odc. 1332
8.20 Głęboka woda – odc. 4/12
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 76 Pech
10.25 Jak to działa – odc. 134
10.55 Las Story – odc. 13
11.20 Krótka historia – (377); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (96)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1738
13.25 Kresowym szlakiem:
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 109
15.35 Portrety niepodległości – /6/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (201)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 76 Pech
19.15 Las Story – odc. 13
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 109
21.30 Krótka historia – (377); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1738
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (96)

PIĄTEK 19.01.2018
0.05 O mnie się nie martw – s. V odc. 9/13
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 67 Tajlandia Bangkok; Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzimy stolicę Tajlandii – Bangkok, miasto położone w południowo – wschodniej Azji. Dowiemy się, gdzie znajdują się największe i najcenniejsze posągi Buddy oraz trafimy do miejsca nazwanego „uniwersytetem” tajskiego masażu.
1.25 Domisie – odc. 381 Pyszałek Strachowyj; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /284/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Krótka historia – (377); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 156 „Słaba płeć” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1333
8.20 Komisarz Alex – odc. 109 (seria IX odc. 5) – Maja przed północą – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /6/ Józef Haller (1873 – 1964); felieton
10.45 Baw się słowami – s. II (68); magazyn
10.55 Domisie – odc. 381 Pyszałek Strachowyj; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (378); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Grójeckie jabłka – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 156 „Słaba płeć” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (76); magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka – Lolek lunatyk, odc. 64
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 689
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (202); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 60 lat TVP POZNAŃ koncert jubileuszowy (1); widowisko
24:00 60 lat TVP POZNAŃ koncert jubileuszowy (2); widowisko
18.50 Kresowym szlakiem: Zaleszczyki; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 381 Pyszałek Strachowyj; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka – Lolek lunatyk, odc. 64
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 689
21.40 Na sygnale – odc. 156 „Słaba płeć” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (378); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
0.00 Portrety niepodległości – /6/ Józef Haller (1873 – 1964); felieton

SOBOTA 20.01.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1735
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1736
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1737
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1738
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 174 – Panaceum (Ojciec Mateusz XIV odc. 1) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 689
8.10 Muzyczne rozmaitości – zespół „Ścianka”; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy – Potrawy z suszonych owoców – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 51 Koszalin
10.00 Kulturalni PL – (387); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (374)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1334
12.50 Sylwester Marzeń z Dwójką – Zakopane 2017 (1); reportaż
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Jajko, odc. 18
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – odc. 7/13* – W okopach
15.40 Wielki Test z Historii. Polska Muzyka Rozrywkowa
17.15 Night of the Proms – (2); koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (374)
18.50 M jak miłość – odc. 1334
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Jajko, odc. 18
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 7/13* – W okopach
21.35 Wielki Test z Historii. Mistrzowie uśmiechu
23.05 Sylwester Marzeń z Dwójką – Zakopane 2017 (1); reportaż

NIEDZIELA 21.01.2018
23.55 Dom – odc. 16/25 – Przed miłością nie uciekniesz
1.40 Wolny Ekran – (77); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
3.25 ZUS bez granic – /10/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 52 Ciało ludzkie – txt. str. 777; magazyn
4.20 Ziarno – Śniadanie ekumeniczne; magazyn
4.50 Baw się słowami – s. II (69); magazyn
5.00 Baw się słowami – s. II (70); magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 6 – Dom Orchidei
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 67 Tajlandia Bangkok; Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzimy stolicę Tajlandii – Bangkok, miasto położone w południowo – wschodniej Azji. Dowiemy się, gdzie znajdują się największe i najcenniejsze posągi Buddy oraz trafimy do miejsca nazwanego „uniwersytetem” tajskiego masażu.
8.40 Dom – odc. 16/25 – Przed miłością nie uciekniesz
10.30 Rodzinka.pl – odc. 191 „Giełda wspomnień” sezon 9 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 192 „Braterska kasa” sezon 9 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1335
12.50 Oczy w oczy – (54) Sławomir Łosowski
13.25 Baw się słowami – s. II (69); magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Starsza siostra, odc. 13
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Zguba; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7* „Gość w dom”
15.40 Jeszcze nie wieczór – txt. str. 777 99′; film obyczajowy; reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz
17.30 Przeżyjmy to jeszcze raz – Zakopane – /1/
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 51 Koszalin
18.30 M jak miłość – odc. 1335
19.20 Baw się słowami – s. II (69); magazyn
19.30 Baw się słowami – s. II (70); magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Starsza siostra, odc. 13
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 7* „Gość w dom”
21.35 Oczy w oczy – (54) Sławomir Łosowski
22.15 Jeszcze nie wieczór – txt. str. 777 99′; film obyczajowy; reż.:Jacek Bławut; wyk.:Jan Nowicki, Nina Andrycz, Sonia Bohosiewicz, Irena Kwiatkowska, Danuta Szaflarska, Teresa Szmigielówna, Beata Tyszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.