11.11.2016 – 17.11.2016

PIĄTEK 11.11.2016
0. 05 Ojciec Mateusz – odc. 100
0. 50 Notacje – Jadwiga Piłsudska
1.05 Domisie – odc. 317 Kot
1.40 Wrota Europy
3.00 Uroczysta Msza św. z okazji otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
4.35 Ułani Andersa 1939 – 1948
5.25 Krótka historia – (129)
5.40 Święto Niepodległości 2016
7.10 Warszawa 1935 Wola
7.25 Na sygnale – odc. 108
8.00 M jak miłość – odc. 1241
9.00 Komisarz Alex – odc. 73
9.50 Koncert na dwa fortepiany
10.35 Polska góra była ich redutą
11.20 Krótka historia – (130)
11.30 Teleexpress
11.50 Latarnik; film TVP
12.55 Na sygnale – odc. 108
13.25 Wolny Ekran – (25); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 643
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.10 Impuls amerykański
18.05 Rafał Blechacz – koncert e – moll
18.55 Polska góra była ich redutą
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 643
21.45 Na sygnale – odc. 108
22.10 Krótka historia – (130)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 12.11.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1489
0. 05 Barwy szczęścia – odc. 1490
0. 30 Barwy szczęścia – odc. 1491
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1492
1.30 Pytanie na śniadanie
4.30 Turystyczna jazda – Poraj
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 192
7.05 Na dobre i na złe – odc. 643
8.05 W pustyni i w puszczy – odc. 1
9.00 W pustyni i w puszczy – odc. 2
10.00 Kulturalni PL – (325); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1242
12.50 Artysta i niepokój wieku
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 10
15.50 Quo vadis? – odc. 1/6
16.40 Quo vadis? – odc. 2/6
17.25 Quo vadis? – odc. 3/6
18.15 Słownik polsko@polski –
18.50 M jak miłość – odc. 1242
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 10
21.45 Quo vadis? – odc. 1/6
22.35 Quo vadis? – odc. 2/6
23.20 Quo vadis? – odc. 3/6

NIEDZIELA 13.11.2016
0. 10 Artysta i niepokój wieku
1.00 Jan Englert – bez tajemnic
1.55 Saga rodów
2.25 Goniec kresowy – /9/; magazyn
2.50 Smaki polskie – Schab
3.05 Wolny Ekran – (26); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (142)
3.30 Ziarno – Św. Ekspedykt?
4.00 Borówka skrzat
4.20 Petersburski Music Show
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.30 W pustyni i w puszczy – odc. 3
9.25 W pustyni i w puszczy – odc. 4
10.30 Rodzinka.pl – odc. 69
11.00 Rodzinka.pl – odc. 70
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1243
12.50 Oczy w oczy – (24)
13.25 Borówka skrzat
13.45 Dobranocka – Z życia smoków
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 35
15.40 Quo vadis? – odc. 4/6
16.30 Quo vadis? – odc. 5/6
17.20 Quo vadis? – odc. 6/6
18.25 Polska z Miodkiem
18.35 M jak miłość – odc. 1243
19.25 Borówka skrzat
19.45 Dobranocka – Z życia smoków
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 35
21.35 Oczy w oczy – (24)
22.15 Quo vadis? – odc. 4/6
23.05 Quo vadis? – odc. 5/6
23.50 Quo vadis? – odc. 6/6
PONIEDZIAŁEK 14.11.2016
0. 40 Krótka historia
0. 50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Moliki książkowe – odc. 1
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 11
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Historia żywa
5.35 Artysta i niepokój wieku
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1493
7.25 Blondynka – odc. 35
8.20 Oczy w oczy – (24)
8.50 Goniec kresowy – /9/; magazyn
9.15 Smaki polskie – na zielono
9.30 Smaki polskie – Schab
9.40 Brawo polski!; magazyn
9.55 Sonda 2 – (39)
10.30 Galeria – odc. 111
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 11
11.20 Krótka historia – (131); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (325); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1493
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. III
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Maria; dokument
18.15 Tańczący z naturą
18.45 Galeria – odc. 111
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 11
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. III
21.35 Krótka historia – (131); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1493
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wolny Ekran – (26); magazyn
23.45 Brawo polski!; magazyn
0. 05 Zakończenie dnia
WTOREK 15.11.2016
0. 05 Ojciec Mateusz – odc. 101
0. 55 Zasmakuj w Sienkiewiczu
1.30 Mali światowcy – odc. 27
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (131); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1494
7.25 Bodo – odc. 10 –
8.25 Maria; dokument
9.25 Zasmakuj w Sienkiewiczu
9.55 Sonda 2 – (40
10.30 Galeria – odc. 112
10.55 Mali światowcy – odc. 27
11.20 Krótka historia – (132); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (143)
11.55 Niedziela z…. Lubaszenką
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1494
13.25 Flesz historii – odc. 312
13.45 Dobranocka – Kot Filemon
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 193
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.10 Gwiazdozbiór; Krzesimir Dębski
17.40 Ktokolwiek widział…
18.10 Zasmakuj w Sienkiewiczu
18.35 Polska z Miodkiem – (143)
18.45 Galeria – odc. 112
19.15 Mali światowcy – odc. 27
19.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 193
21.35 Krótka historia – (132); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1494
22.10 Polska z Miodkiem – (143)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Nad Niemnem
23.45 Flesz historii – odc. 312
0. 05 Zakończenie dnia
ŚRODA 16.11.2016
0. 05 Ojciec Mateusz – odc. 102
1.00 Spotkanie ekumeniczne w Lund
1.30 Podwodne ABC
1.40 Mój zwierzyniec – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (132); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1495
7.25 O mnie się nie martw – s. III
8.25 Zapomniany Legion
9.25 Tańczący z naturą
9.55 Astronarium – (16)
10.30 Galeria – odc. 113
10.55 Podwodne ABC – Odc. 2
11.05 Mój zwierzyniec – odc. 5
11.20 Krótka historia – (133); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kronika regionu – Zaolzie
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1495
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
14.00 Wiadomości
14.35 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 97
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.15 Zapomniany Legion
18.10 Studio Wschód
18.45 Galeria – odc. 113
19.15 Podwodne ABC – Odc. 2
19.25 Mój zwierzyniec – odc. 5
19.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 97
21.35 Krótka historia – (133); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1495
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Wilnoteka; magazyn
23.45 Jest takie miejsce – Trzcianka
0. 05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 17.11.2016
0. 05 Ojciec Mateusz – odc. 103
1.00 Studio Wschód
1.30 Załoga Eko
2.00 Pytanie na śniadanie
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (133); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1496 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1242
8.20 Egzamin z życia – odc. 97
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Ukryte skarby; cykl reportaży
10.00 Jak to działa – odc. 123
10.30 Galeria – odc. 114; serial
10.55 Załoga Eko – Skarby
11.20 Krótka historia – (134); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (144)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.20 Historia żywa
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1496
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Podróże do bajek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Komisarz Alex – odc. 74
15.50 Polonia 24
16.15 Halo Polonia; magazyn
17.05 Humor w odcinkach
17.40 Warto rozmawiać
18.35 Polska z Miodkiem – (144)
18.45 Galeria – odc. 114; serial obyczajowy TVP
19.15 Załoga Eko – Skarby
19.45 Dobranocka – Podróże do bajek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 74
21.35 Krótka historia – (134); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1496
22.10 Polska z Miodkiem – (144)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Saga rodów – Ród Ruszczyców
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
0. 05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 18.11.2016 TV Polonia
0. 10 Ojciec Mateusz – odc. 104 (seria VIII odc. 9) – Komediant –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
1.00 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Skarb
1.30 Domisie – odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym Panorama i Pogoda
5.10 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (134); felieton
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 109 „Bohater” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1243 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
8.25 Komisarz Alex – odc. 74 (seria VI, odc. 9) – Zabójczy tarot –  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.20 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Okrasa łamie przepisy – Kozie sery w Ogrodzieńcu –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.55 Domisie – odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (135); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (57)
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Skarb
12.55 Na sygnale – odc. 109 „Bohater” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (26); magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana Koota – odc. 4 – Opowieść egzotyczna; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.45 Sport
14.50 Pogoda
14.55 Na dobre i na złe – odc. 644 Pearl Harbor
15.55 Polonia 24
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.15 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /6/
18.15 Racja stanu – (57)
18.45 Ukryte skarby; cykl reportaży
19.15 Domisie – odc. 318 Proszę, pomóż mi; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Fortele Jonatana Koota – odc. 4 – Opowieść egzotyczna; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
20.40 Sport
20.45 Pogoda
20.50 Na dobre i na złe – odc. 644 Pearl Harbor
21.45 Na sygnale – odc. 109 „Bohater” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (135); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Pod Tatrami
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 19.11.2016 TV Polonia
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1493 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
0. 05 Barwy szczęścia – odc. 1494 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
0. 30 Barwy szczęścia – odc. 1495 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1496 –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 193 – Komornicy (Ojciec Mateusz XV odc. 7) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.05 Na dobre i na złe – odc. 644 Pearl Harbor
8.05 Żarty i Bardy – (2); program rozrywkowy
9.05 Okrasa łamie przepisy – Na kaczkę do Paryża –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Tańczący z naturą; cykl dokumentalny
10.00 Kulturalni PL – (326); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (324)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1244 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12.50 Z drugiej strony – (21); program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Domek w domku, odc. 8; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Bodo – odc. 11 –  txt. str. 777; serial biograficzny
15.50 Uwaga – Premiera! – Obce ciało (Obce ciało) –  txt. str. 777 AD  112′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Włochy, ROSJA (2014); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Riccardo Leonelli – Angelo, Agnieszka Grochowska – Kris Nilska, Agata Buzek – Katarzyna, Weronika Rosati – Mira Tkacz, Ewa Krasnodębska, Sławomir Orzechowski, Chulpan Khamatova, Stanisława Celińska, Bartłomiej Żmuda, Victoria Zinny
17.50 Gwiazdozbiór TVP – Muniek Staszczyk /cz. 1/; reportaż
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (324)
18.50 M jak miłość – odc. 1244 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Domek w domku, odc. 8; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Bodo – odc. 11 –  txt. str. 777; serial biograficzny
21.45 Uwaga – Premiera! – Obce ciało (Obce ciało) –  txt. str. 777 AD; film obyczajowy kraj prod.Polska, Włochy, ROSJA (2014)
23.50 Z drugiej strony – (21); program publicystyczny
0. 35 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 20.11.2016 TV Polonia
0. 40 Żarty i Bardy – (2); program rozrywkowy
1.40 Saga rodów – Ród Ruszczyców; magazyn
2.10 Goniec kresowy – /10/; magazyn
2.40 Smaki polskie – na zielono, Uroda, ochłoda, wygoda – mięta i melisa; magazyn kulinarny
2.50 Smaki polskie – Sałatki z półgęskiem; magazyn kulinarny
3.05 Wolny Ekran – (27); magazyn
3.20 Polska z Miodkiem – (145); felieton
3.30 Ziarno – Króla Wszechświata; magazyn
4.00 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 3 Kazimierski Park Krajobrazowy; serial animowany
4.20 Petersburski Music Show – odc. 50; program muzyczny
4.50 Hotel pod żyrafą i nosorożcem – odc. 5/13 – Smutni
5.40 Turystyczna jazda – odc. 59 Międzyrzec Podlaski
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016)
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim
8.35 Rodzinka.pl – odc. 71 „24 godziny”
9.05 Rodzinka.pl – odc. 72 „Wszystko i każdy ma swoją cenę”
9.35 Gwiazdozbiór TVP – Muniek Staszczyk /cz. 2/; reportaż
10.00 Konkurs Piosenki Eurowizji Junior Malta 2016 (Konkurs Piosenki Eurowizji Junior Malta 2016); koncert kraj prod.MALTA (2016)
12.35 Polska z Miodkiem – (145); felieton
12.45 M jak miłość – odc. 1245 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13.45 Dobranocka – Sceny z życia smoków – Wielkie pranie odc. 4; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 36* (seria III, odc. 10) – Czy na pewno chcesz o tym wiedzieć?
15.40 Girl Guide –  txt. str. 777  89′; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1995); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.20 Opole 2014 – Przeżyjmy to jeszcze raz
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 10 Hajnówka; magazyn
18.25 Polska z Miodkiem – (145); felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1245 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19.25 Borówka skrzat wyrusza w świat – odc. 3 Kazimierski Park Krajobrazowy; serial animowany
19.45 Dobranocka za oceanem – Sceny z życia smoków – Wielkie pranie odc. 4; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 36* (seria III, odc. 10) – Czy na pewno chcesz o tym wiedzieć?
21.40 Oczy w oczy – (14) Witold Waszczykowski
22.20 Girl Guide –  txt. str. 777  89′; komedia sensacyjna; reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Paweł Kukiz, Renata Gabryjelska, Juan Carbajal, Norman Grant, Mariusz Bogucki, Tadeusz Ostrowski; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.50 Eska Music Awards 2016 – skrót 2
0. 10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.