11.08.2017 – 17.08.2017

PIĄTEK 11.08.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem
0.55 Było, nie minęło – kronika
1.30 Domisie
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Powstanie Warszawskie
4.55 Krótka historia – Herbert Hoover
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.05 Szlakiem Kolberga
6.35 Wiadomości
6.50 Pokój 107 – odc. 9/13
7.25 Siostry – odc. 3/13
8.20 Komisarz Alex – odc. 99
9.10 Pod Tatrami – Wspomnienie
9.25 Wiadomości
9.35 Eska Music Awards
10.45 Baw się słowami – /21/
10.55 Domisie – Dziura w spodniach
11.20 Krótka historia – (198)
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /5/
12.25 Było, nie minęło – kronika
12.55 Pokój 107 – odc. 9/13
13.25 Flesz historii – odc. 350
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 9/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.50 Złote przeboje Marka Grechuty
17.45 Dzika Polska – Pustułki
18.10 Powstanie Warszawskie
18.20 Polski grill – /5/
18.50 Magazyn z Wysp – /12/
19.10 Domisie – Dziura w spodniach
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 9/13
21.30 Krótka historia – (198)
21.40 Pokój 107 – odc. 9/13
22.05 Powstanie Warszawskie
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Dzika Polska – Pustułki
SOBOTA 12.08.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1643
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1644
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1645
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1646
1.30 Pytanie na śniadanie
4.40 Powstanie Warszawskie d
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji – Przemyśl
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 164
7.10 Wiedźmin – odc. 9/13
8.05 Kabaretowe Hity – 2014 roku (6)
8.45 Powstanie Warszawskie
8.55 Okrasa łamie przepisy
9.30 Błękitne wakacje – magazyn
10.00 Kulturalni PL – (364)
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 4/13
12.50 Złote przeboje Marka Grechuty
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 11/12
15.50 Umarłem, aby żyć – dramat
17.25 Ziharon – koncert pamięc
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 Siostry – odc. 4/13
19.45 Dobranocka – Marceli Szpak
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 11/12
21.45 Umarłem, aby żyć – dramat
23.15 Ziharon – koncert pamięci
0.00 Powstanie Warszawskie
NIEDZIELA 13.08.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 8
1.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
1.25 Saga rodów – Ród Duchowskich
1.50 Milionerka
2.20 Magazyn z Wysp – /12/
2.40 Baśnie i bajki polskie – odc. 7
2.55 Teleranek – odc. 33
3.25 Stulecie objawień w Fatimie
3.55 Baw się słowami – /22/
4.05 Baw się słowami – /23/
4.20 W Krainie Baśni – odc. 9
4.40 Sto minut wakacji – odc. 4
5.10 Sto minut wakacji – odc. 5
5.35 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 68
8.40 Królowa Bona – odc. 8
9.45 Herbatka z kabaretem – (4)
10.20 Powstanie Warszawskie
10.30 Rodzinka.pl – odc. 147
11.00 Rodzinka.pl – odc. 148
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 5/13
12.50 Oczy w oczy – (31)
13.25 Baw się słowami – /22/
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 11/13
15.40 Cudze szczęście – film obycz.
17.20 Herbatka z kabaretem – (4)
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 4
18.30 Siostry – odc. 5/13
19.20 Baw się słowami – /22/
19.30 Baw się słowami – /23/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 11/13
21.35 Oczy w oczy – (31)
22.15 Cudze szczęście – film obycz.
23.45 Powstanie Warszawskie
PONIEDZIAŁEK 14.08.2017
0.15 Polski grill – /5/; magazyn
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.05 Krótka historia – (198)
1.20 Moliki książkowe – odc. 16
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 48
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Kulturalni PL – (364); magazyn
6.00 Podróże z historią – odc. 29
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1647
7.25 Wiedźmy – odc. 11/13
8.20 Oczy w oczy – (31)
8.50 Powstanie Warszawskie
8.55 Tu się wszystko zaczęło
9.25 Wiadomości
9.40 Nożem i widelcem – odc. 166
9.55 Baron24 – odc. 16 „Samochód w 10.30 Podróż za jeden uśmiech – 3/7
11.00 Mój zwierzyniec – odc. 12
11.10 Podwodne ABC – Odc. 18
11.20 Krótka historia – (52)
11.30 Teleexpress
11.55 Ukryte skarby – Jan z Czerniny
12.20 Podróże z historią – odc. 29
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1647
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Przeprowadzki – odc. 8/10
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Jasnogórskie Te Deum
17.45 Dzika Polska – Owady
18.15 Baron24 – odc. 16
18.45 Podróż za jeden uśmiech – . 3/7
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 48
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Przeprowadzki – odc. 8/10
21.35 Krótka historia – (52)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1647
22.10 Powstanie Warszawskie
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia; magazyn
23.10 Flesz historii – odc. 351
23.25 Dzika Polska
23.50 Nożem i widelcem – odc. 166
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 15.08.2017
0.05 Kabaretowe Hity – 2014 roku (6)
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 4
1.20 Muzeum Polskiej Piosenki – /21/
1.30 W Krainie Baśni – odc. 10
2.00 Awantura o Basię – film fabularny
3.55 Dżem i Keb’Mo – Rawa Blues
5.00 Warszawa 1920.
5.30 Krótka historia – (73)
5.40 Święto Wojska Polskiego 2017
7.30 Generałowie; felieton
7.40 Barwy szczęścia – odc. 1648
8.05 Generałowie
8.10 Generałowie
8.20 Noce i dnie – odc. 11/12
9.15 Generałowie
9.25 Cwał – komediodramat
11.10 Powstanie Warszawskie
11.15 Generałowie
11.20 Krótka historia – (73)
11.30 Teleexpress
11.50 Generałowie
11.55 Błękitne wakacje – magazyn
12.20 Generałowie
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 277
12.45 Generałowie
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1648
13.20 Generałowie
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 165
15.35 Generałowie
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.40 Generałowie
16.50 Festiwal Kultury Kresowej 2017
17.40 Powstanie Warszawskie
17.50 Cwał; komediodramat
19.40 Generałowie
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 165
21.25 Generałowie
21.30 Krótka historia – (73)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1648
22.05 Generałowie
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia; magazyn
23.10 Powstanie Warszawskie
23.15 Nad Niemnem – Magazyn
23.30 Warszawa 1920.
0.00 Generałowie
0.00 Generałowie
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 16.08.2017
0.05 XXI Festiwal Piosenki
1.05 Wiara ponad gruzami
1.30 Petersburski Music Show
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Powstanie Warszawskie
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia; magazyn
6.05 Błękitne wakacje – magazyn
6.25 Krótka historia – (52)
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1649
7.25 Przeprowadzki – odc. 8/10
8.30 Przeboje polskich seriali; koncert
9.10 Powstanie Warszawskie
9.25 Wiadomości
9.40 Nasze Beskidy; magazyn
9.55 Baron24 – odc. 17
10.30 Podróż za jeden uśmiech – 4/7
11.00 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.20 Krótka historia – (137)
11.30 Teleexpress
11.55 Przez granice – Rychlebskie
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1649
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Mała Moskwa – odc. 3/4
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Festiwal Piosenki Romów
17.45 Dzika Polska
18.15 Baron24 – odc. 17
18.40 Powstanie Warszawskie
18.45 Podróż za jeden uśmiech – 4/7
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Mała Moskwa – odc. 3/4
21.30 Krótka historia – (137)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1649
22.15 Polonia 24
22.30 Halo Polonia; magazyn
23.10 Wilnoteka; magazyn
23.25 Dzika Polska
23.50 Powstanie Warszawskie
23.55 Przepis dnia – /208/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 17.08.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem – 11/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Powstanie Warszawskie
4.55 Krótka historia – (137)
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia; magazyn
6.05 Przez granice – Rychlebskie Góry
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1650
7.25 Siostry – odc. 4/13
8.20 Mała Moskwa – odc. 3/4
9.10 Uczymy rozumieć świat – Rzym
9.25 Wiadomości
9.40 Wilnoteka; magazyn
9.55 Baron24 – odc. 18 „Czuj duch”
10.30 Podróż za jeden uśmiech – 5/7
11.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
11.20 Krótka historia – (157)
11.30 Teleexpress
11.55 Z Andrusem po Galicji
12.25 Racja stanu – (72)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1650
13.25 Magazyn z Ameryki – /13/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 100
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.50 Szalom na Szerokiej
17.45 Lecz duszy zabić nie możecie
18.15 Baron24 – odc. 18
18.40 Powstanie Warszawskie
18.45 Podróż za jeden uśmiech – 5/7
19.20 Załoga Eko
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Komisarz Alex – odc. 100
21.30 Krótka historia
21.40 Barwy szczęścia – 1650
22.05 Powstanie Warszawskie
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia; magazyn
23.10 Magazyn z Ameryki – /13/
23.30 Racja stanu – (72)
23.55 Przepis dnia – /209/
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 18.08.2017
0.05 Cisza nad rozlewiskiem – odc. 12/13
0.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii.
1.30 Domisie – odc. 359 Co można zrobić dziś; program dla dzieci
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
4.55 Krótka historia – (157) Bitwa nad Niemnem; felieton
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia; magazyn
6.05 Szlakiem Kolberga – Szlakiem Kolberga – Gaba Kulka; reportaż
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Pokój 107 – odc. 10/13 – Siła ssania
7.25 Siostry – odc. 5/13 – Rodzicielski zakaz
8.20 Komisarz Alex – odc. 100 (seria VIII, odc. 9) – Jego ostatnia niedziela – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wiadomości
9.40 Szalom na Szerokiej – koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2017) cz. 1; koncert
10.30 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
10.45 Baw się słowami – /23/ Co lubisz robić?; magazyn
10.55 Domisie – odc. 359 Co można zrobić dziś; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (48) Jeńcy sowieccy 1920; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Polski grill – /6/; magazyn
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii.
12.55 Pokój 107 – odc. 10/13 – Siła ssania
13.25 Flesz historii – odc. 351; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Pomysłowy wnuczek – Grzybobranie odc. 10; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 10/13* – Mniejsze zło – txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Wieczór Mistrzów – Wieczór wspomnień – Jonasz Kofta; widowisko
17.45 Dzika Polska – Dokąd zmierzasz zmieraczku; serial dokumentalny
18.20 Polski grill – /6/; magazyn
18.45 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
18.50 Magazyn z Ameryki – /13/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
19.10 Domisie – odc. 359 Co można zrobić dziś; program dla dzieci
19.40 Dobranocka za oceanem – Pomysłowy wnuczek – Grzybobranie odc. 10; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 10/13* – Mniejsze zło – txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy
21.30 Krótka historia – (48) Jeńcy sowieccy 1920; felieton
21.40 Pokój 107 – odc. 10/13 – Siła ssania
22.05 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
22.20 Polonia 24
22.35 Halo Polonia; magazyn
23.10 Dzika Polska – Dokąd zmierzasz zmieraczku; serial dokumentalny
23.35 Przepis dnia – /210/; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 19.08.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1647
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1648
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1649
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1650
1.30 Pytanie na śniadanie
4.00 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE 2008 – recital zespołu Bajm
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.45 Z Andrusem po Galicji – Jedlicze
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 165 – Piotruś Pan (Ojciec Mateusz XIII odc. 5) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.10 Wiedźmin – odc. 10/13* – Mniejsze zło – txt. str. 777; serial fantastyczno-przygodowy
8.05 Kabaretowe hity 2014
8.55 Okrasa łamie przepisy – Steki w kowbojskim stylu – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.20 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
9.30 Błękitne wakacje – magazyn żeglarski; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (365); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (344)
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry – odc. 6/13 – Podszepty złego
12.50 Jubileusz Nocy i dni w TVP Seriale
13.40 Dobranocka – Marceli Szpak dziwi się światu – Zimowy powrót; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Pan Kuleczka. Lato i zima; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 12/12 – A potem nastąpi noc
15.55 Po własnym pogrzebie – txt. str. 777 80′; dramat kraj prod.Polska (1989); reż.:Stanisław Jęryka; wyk.:Anna Ciepielewska, Andrzej Grabarczyk, Bronisław Pawlik, Janusz Bukowski, Marek Kondrat, Eugeniusz Kujawski
17.25 KFPP Opole – 45. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE 2008 – recital zespołu Bajm
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (344)
18.50 Siostry – odc. 6/13 – Podszepty złego
19.35 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
19.45 Dobranocka za oceanem – Marceli Szpak dziwi się światu – Zimowy powrót; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 12/12 – A potem nastąpi noc
21.40 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
21.50 Po własnym pogrzebie – txt. str. 777 80′; dramat kraj prod.Polska (1989); reż.:Stanisław Jęryka; wyk.:Anna Ciepielewska, Andrzej Grabarczyk, Bronisław Pawlik, Janusz Bukowski, Marek Kondrat, Eugeniusz Kujawski
23.20 KFPP Opole – 45. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE 2008 – recital zespołu Bajm
0.05 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 20.08.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 9
1.25 Saga rodów – Ród Kłosowskich; magazyn
1.50 Tu się wszystko zaczęło; reportaż
2.20 Magazyn z Ameryki – /13/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2017)
2.40 Polska z Miodkiem – (121) Lututów, Osjaków; felieton
2.45 Baśnie i bajki polskie – odc. 8 – Dwanaście miesięcy – txt. str. 777; film animowany
3.00 Teleranek – odc. 36 – txt. str. 777; magazyn
3.30 Ziarno – Być dobrym jak chleb; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – plenerowej z sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej w Piekarach Śląskich, Transmisja
6.35 Magiczne drzewo – odc. 1 – Drewniany pies
7.05 Magiczne drzewo – odc. 2 – Kostka
7.40 Festiwal Kultury Kresowej 2017 – Koncert galowy; koncert
8.40 Królowa Bona – odc. 9
9.45 Herbatka z kabaretem – (5); program rozrywkowy
10.20 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
10.30 Rodzinka.pl – odc. 149 „Nerwy w konserwy” sezon 6
11.00 Rodzinka.pl – odc. 150 „Kosmos” sezon 6
11.25 Polska z Miodkiem – (121) Lututów, Osjaków; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Siostry odc.7/13 – Cygańska córka
12.50 Oczy w oczy – (45) Emilian Kamiński
13.25 Baw się słowami – /24/ Pory roku; magazyn
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 19 – Pasterz tysiąca zajęcy – txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kotek i myszka; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 12/13 – Jak struś z psem
15.40 Nic śmiesznego – txt. str. 777 91′; komedia kraj prod.Polska (1995); reż.:Marek Koterski; wyk.:Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Marek Kondrat, Maciej Kozłowski, Jerzy Bończak, Wojciech Wysocki
17.20 Herbatka z kabaretem – (5); program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 5 Twierdza Modlin – txt. str. 777; magazyn
18.20 Polska z Miodkiem – (121) Lututów, Osjaków; felieton
18.30 Siostry odc.7/13 – Cygańska córka
19.20 Baw się słowami – /24/ Pory roku; magazyn
19.30 Baw się słowami – /25/ Zwierzęta na łące; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 19 – Pasterz tysiąca zajęcy – txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 12/13 – Jak struś z psem
21.35 Oczy w oczy – (45) Emilian Kamiński
22.10 Nic śmiesznego – txt. str. 777 91′; komedia kraj prod.Polska (1995); reż.:Marek Koterski; wyk.:Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Marek Kondrat, Maciej Kozłowski, Jerzy Bończak, Wojciech Wysocki
23.40 Powstanie Warszawskie dzień po dniu
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.