11.03.2016 – 17.03.2016

PIĄTEK 11.03.2016
0.05 Świat się kręci – /485/
0.55 Było, nie minęło
1.30 Między nami bocianami – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (9); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 86
7.25 M jak miłość – odc. 1195
8.25 Prokurator – odc. 4/10
9.20 Ziarno prawdy
9.55 Po prostu
10.50 A la show – (7) – Artur Andrus
11.20 Krótka historia – (10); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 86
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 622
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc (1)
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 21
19.15 Między nami bocianami – 10
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 622
21.45 Na sygnale – odc. 86
22.10 Krótka historia – (10); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 12.03.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1349
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1350
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1351
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1352
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 132
7.15 Na dobre i na złe – odc. 622
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc (1)
10.00 Kulturalni PL – (288); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1196
12.50 Program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Podróże
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 13/13
15.40 Miasto z morza – ilm obycz.
17.40 Do grającej szafy grosik wrzuć
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1196
19.45 Dobranocka – Podróże
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 13/13
21.35 Miasto z morza – film obycz.
23.35 Program publicystyczny
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 13.03.2016
0.25 Człowiek o chmurnych oczach
1.25 Opole 2015 na bis /4/; koncert
2.20 Polska z Miodkiem
2.30 Astronarium – (20)
3.00 Przygody Smoka Pola
3.20 Kłopoty Pogodziaków – odc. 7
3.35 Podwodne ABC – Odc. 7
3.50 Ziarno – Genezjusz
4.20 Zmiennicy – odc. 8/15
5.30 Wolny Ekran – (2); magazyn
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.25 Śladami Polaków w Gruzji
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 3
10.20 Rodzinka.pl – odc. 4
10.55 Racja stanu
11.25 Polska z Miodkiem – (70)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1197
12.50 Program publicystyczny
13.25 Przygody Smoka Pola – (11)
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1
15.40 Teatr TV – Chory z urojenia
17.00 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej
17.55 Racja stanu
18.25 Polska z Miodkiem – (70)
18.35 M jak miłość – odc. 1197
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1
21.35 Program publicystyczny
22.10 Teatr TV – Chory z urojenia
23.25 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 14.03.2016
1.15 Racja stanu – (39)
1.45 Nad Niemnem
2.05 Przygody Smoka Pola – (11)
2.25 Sześć milionów sekund
3.00 Pytanie na śniadanie
5.50 Krótka historia
6.00 Podróże z historią – odc. 2
6.35 Program publicystyczny
7.25 Polska z Miodkiem – (3) Wrocław
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1353
8.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1
9.20 Program publicystyczny
9.50 Teatr Telewizji – Chory z urojenia
11.05 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej
11.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 46
12.20 Krótka historia – (11); felieton
12.30 Teleexpress
12.55 Kulturalni PL – (288); magazyn
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1353
14.25 Nad Niemnem
14.45 Dobranocka – Lis Leon
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.50 O mnie się nie martw – odc. 9
16.50 Polonia 24
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.25 Człowiek o chmurnych oczach
19.25 Wolny Ekran – (2); magazyn
19.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 46
20.15 Sześć milionów sekund
20.45 Dobranocka – Lis Leon
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 O mnie się nie martw – odc. 9
22.35 Krótka historia – (11); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1353
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.45 Do zobaczenia w Krakowie
WTOREK 15.03.2016
1.05 Świat się kręci – /487/
2.00 Cafe Historia
7:25 Karino – odc. 1/13 Narodziny
3.00 Pytanie na śniadanie
5.55 Krótka historia – (11); felieton
6.05 Polonia 24
6.35 Halo Polonia; magazyn
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1354
8.25 Porcelana w składzie słonia
9.20 Człowiek o chmurnych oczach
10.10 Zapiski Łazęgi
10.25 Astronarium – (2)
10.55 Niedziela z… Izabellą Cywińską
11.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 47
12.20 Krótka historia – (12); felieton
12.30 Teleexpress
12.45 Polska z Miodkiem
12.55 Naszaarmia.pl – odc. 205
13.20 Podróże z historią – odc. 2
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1354
14.25 250 lat teatru publicznego
14.45 Dobranocka – Bajki zza okna
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Ojciec Mateusz – odc. 133
16.50 Polonia 24
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.25 Warto rozmawiać
19.25 Polska z Miodkiem – (71)
19.27 Notacje – Wojciech Zabłocki
19.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 47
20.15 Karino – odc. 1/13 Narodziny
20.45 Dobranocka – Bajki zza okna
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Ojciec Mateusz – odc. 133
22.35 Krótka historia – (12); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1354j
23.10 Polska z Miodkiem
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.40 Nad Niemnem
ŚRODA 16.03.2016
1.00 Świat się kręci
1.50 Miłujcie nieprzyjaciół waszych
2.20 Szaleństwo Majki Skowron – 9
3.00 Pytanie na śniadanie
5.55 Krótka historia – (12); felieton
6.05 Polonia 24
6.35 Halo Polonia; magazyn
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1355
8.25 O mnie się nie martw – odc. 9
9.25 Warto rozmawiać
10.30 Jak to działa – odc. 101 Windy
11.00 Tygodnik Kulturalny
11.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 48
12.20 Krótka historia – (13); felieton
12.30 Teleexpress
12.55 Okrasa łamie przepisy
13.25 Studio Wschód
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1355
14.25 Wilnoteka; magazyn
14.45 Dobranocka – Pingwin Pik-Pok
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Egzamin z życia – odc. 63
16.50 Polonia 24
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.25 GoodBye America
19.20 Szlakiem miejsc niezwykłych – 19.40 Codzienna 2 m. 3 – odc. 48
20.10 Szaleństwo Majki Skowron –  9
20.45 Dobranocka – Pingwin Pik-Pok
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Egzamin z życia – odc. 63
22.35 Krótka historia – (13); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1355j
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.40 Wilnoteka
0.55 Zapiski Łazęgi
CZWARTEK 17.03.2016
1.05 Świat się kręci – /489/
2.00 Flesz historii – odc. 277
2.25 Dom na głowie – odc. 6
3.00 Pytanie na śniadanie
5.55 Krótka historia – (13); felieton
6.05 Polonia 24
6.35 Halo Polonia; magazyn
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1356
8.25 M jak miłość – odc. 1196
9.20 Egzamin z życia – odc. 63
10.15 Wilnoteka; magazyn
10.35 GoodBye America; film dok.
11.35 Do zobaczenia w Krakowie
11.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 49
12.20 Krótka historia – (14); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 Polska z Miodkiem – (72)
12.55 Pegaz; magazyn kulturalny
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1356
14.25 Wolny Ekran – (2); magazyn
14.45 Dobranocka – Marceli Szpak
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Prokurator – odc. 5/10
16.50 Polonia 24
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.25 Chodzi o pieniądze
19.10 A la show – (6) – Joanna Kulig
19.30 Polska z Miodkiem – (72)
19.40 Codzienna 2 m. 3 – odc. 49
20.10 Dom na głowie – odc. 6
20.45 Dobranocka – Marceli Szpak
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Prokurator – odc. 5/10
22.35 Krótka historia – (14); felieton
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1356j
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn
0.40 Saga rodów; magazyn
1.00 Polska z Miodkiem – (72)

PIĄTEK 18.03.2016
1.05 Świat się kręci – /490/; widowisko publicystyczne
1.55 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Na rozstajnych drogach
2.30 Między nami bocianami – odc. 11 – Gągołki aniołki; serial animowany; STEREO
3.00 Pytanie na śniadanie
45.55 Krótka historia – (14); felieton
6.05 Polonia 24
6.35 Halo Polonia; magazyn
7.35 Wiadomości
7.50 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVPj
8.25 M jak miłość – odc. 1197 –  txt. str. 777; serial TVPj
925 Prokurator – odc. 5/10 –  txt. str. 777; serial kryminalny TVPj
10.20 Kocham Kino – magazyn filmowy Grażyny Torbickiej (12.03.2016)
10.55 Chodzi o pieniądze
11.50 A la show – (6) – Joanna Kulig; talk-show
12.20 Krótka historia – (15); felieton
12.30 Teleexpress
12.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (45); program rozrywkowy
13.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Na rozstajnych drogach
13.55 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVPj
14.25 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy
14.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 10 – Pojedynek
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Na dobre i na złe – odc. 623 – Nie zabieraj mi jej –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
16.50 Polonia 24
17.20 Halo Polonia; magazyn
18.25 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2); zabawa quizowa
20.00 Przyjaciele lasu – odc. 22 –  txt. str. 777; cykl reportaży
20.15 Między nami bocianami – odc. 11 – Gągołki aniołki; serial animowany; STEREO
20.45 Dobranocka za oceanem – Olimpiada Bolka i Lolka – odc. 10 – Pojedynek
21.00 Wiadomości
21.25 Sport
21.30 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 623 – Nie zabieraj mi jej; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
22.45 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem”; serial fabularyzowany TVPj
23.10 Krótka historia – (15); felieton
23.20 Polonia 24
23.50 Halo Polonia; magazyn

SOBOTA 19.03.2016
0.40 Barwy szczęścia – odc. 1353j
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1354j
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1355j
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1356 –  txt. str. 777j
2.30 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
5.30 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – reportaż 3; reportaż
5.50 Polonia 24
6.20 Halo Polonia; magazyn
7.20 Ojciec Mateusz – odc. 133 – Kolekcjoner (Ojciec Mateusz X odc. 12) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
8.15 Na dobre i na złe – odc. 623 – Nie zabieraj mi jej –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 11.9
920 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2); zabawa quizowa
11.00 Kulturalni PL – (289); magazyn; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (300)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1198 –  txt. str. 777; serial TVPj
13.50 Program publicystyczny
14.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Owsianka Nissa, odc. 12 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.35 Pogoda
15.45 Siedlisko – odc. 1/9 –  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Agnieszka Wagner, Piotr Machalica, Renata Dancewicz, Stanisława Celińska, Krzysztof Kowalewski, Danuta Szaflarska, Jerzy Zelnikj
16.45 Persona non grata (Persona non grata) –  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki
18.45 42. KFPP Opole 2005 – recital zespołu „WILKI”
19.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (300)
19.50 M jak miłość – odc. 1198 –  txt. str. 777; serial TVPj
20.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Owsianka Nissa, odc. 12 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
21.00 Wiadomości
21.20 Sport
21.25 Pogoda
21.40 Siedlisko – odc. 1/9; serial TVPj
22.35 Persona non grata (Persona non grata); dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005)
0.35 Program publicystyczny

NIEDZIELA 20.03.2016
1.25 Ambasador polskości; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005)
2.30 Opole na bis – Tego nie widzieliście w Opolu – Perfect i goście; koncert; STEREO, 11.9, Dla małoletnich od lat 12; .
3.20 Polska z Miodkiem – (73); felieton
3.30 Astronarium – (2) – „Satelity Brite”; magazyn
4.00 Przygody Smoka Pola – (12) Stragan
4.20 Kłopoty Pogodziaków – odc. 8; magazyn
4.35 Podwodne ABC – Odc. 8 Jak one się poruszają?; magazyn
4.50 Ziarno – Kronika Wielkiego Tygodnia; magazyn
5.20 Zmiennicy – odc. 9/15 – Podróż sentymentalna –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
6.35 Wolny Ekran – (3); magazyn
6.50 Pod Tatrami; cykl reportaży
7.00 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 34
7.05 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
7.10 Anioł Pański; STEREO, 11.9, Transmisja
7.25 Między ziemią a niebem; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
8.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Doroty w Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu.; STEREO, 11.9, Transmisja
10.00 program rozrywkowy
10.25 Okrasa łamie przepisy – Piernikowa kuchnia Kopernika; magazyn kulinarny
10.55 Rodzinka.pl – odc. 5 – Dziewczyna Tomka –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
11.20 Rodzinka.pl – odc. 6 – Co jest do jedzenia? –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 11.9
11.55 Racja stanu – (40)
12.25 Polska z Miodkiem – (73); felieton
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1199 –  txt. str. 777; serial TVPj
13.50 Program publicystyczny
14.25 Przygody Smoka Pola – (12) Stragan
14.45 Dobranocka – Miś Fantazy – Złamana pieczęć, odc. 8 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
15.00 Wiadomości
15.25 Sport
15.30 Pogoda
15.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 2* „Wypadki chodzą po ludziach” –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVPj
16.40 Teatr Telewizji – Klub kawalerów –  txt. str. 777; spektakl teatralny; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Jerzy Stuhr, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Sławomir Orzechowski, Edyta Jungowska, Iwona Bielska, Magdalena Walach, Janusz Gajos, Krystyna Janda; STEREO
18.05 Pejzaż bez Ciebie – Marek Grechuta; koncert
18.55 Racja stanu – (40)
19.25 Polska z Miodkiem – (73); felieton
19.35 M jak miłość – odc. 1199 –  txt. str. 777; serial TVPj
20.25 Przygody Smoka Pola – (12) Stragan
20.45 Dobranocka za oceanem – Miś Fantazy – Złamana pieczęć, odc. 8 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
21.00 Wiadomości
21.20 Sport
21.25 Pogoda
21.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 2* „Wypadki chodzą po ludziach”; serial obyczajowy TVPj
22.35 Program publicystyczny
23.10 Teatr Telewizji – Klub kawalerów; spektakl teatralny; STEREO
0.30 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju – Koncert Galowy cz. 2; STEREO, 11.9, Bez ograniczeń wiekowych

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.