10.06.2016 – 16.06.2016

PIĄTEK 10.06.2016
0.05 Świat się kręci
0.55 Było, nie minęło
1.30 O dwóch takich, co ukradli …
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (74)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 86
7.25 M jak miłość – odc. 1221
8.25 Zaginiona – odc. 6/7
9.20 Wciąż idę swoją drogą; film
9.55 Chodzi o pieniądze; magazyn
10.50 A la show – (26)
11.20 Krótka historia – (75)
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP
12.25 Było, nie minęło
12.55 Na sygnale – odc. 86
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 621
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Charon; film krótkometr.
18.05 Konkurs Piosenki Eurowizji
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 34
19.15 O dwóch takich, co ukradli …
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 621
21.45 Na sygnale – odc. 86
22.10 Krótka historia – (75)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
SOBOTA 11.06.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1401
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1402
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1403
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1404
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 183
7.15 Na dobre i na złe – odc. 621
8.20 KFPP Opole – Opole 2016
9.35 Program publicystyczny
10.00 Kulturalni PL – (301); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1198
12.50 Z drugiej strony – (13)
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 2/13
15.40 Rewers  ; czarna komedia
17.20 RAZ DWA TRZY – koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1198
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 2/13
21.35 Rewers; czarna komedia
23.15 Program publicystyczny
23.35 Z drugiej strony – (13)
NIEDZIELA 12.06.2016
0.25 Danusia; film dokumentalny
1.30 Co nam w duszy gra
2.25 Polska z Miodkiem
2.30 Polska 1050; cykl dok.
3.00 Przygody Smoka Pola
3.20 Petersburski Music Show
3.50 Ziarno – Śpiew to modlitwa
4.25 Dziewczyna i chłopak; serial
5.20 Wolny Ekran – (15); magazyn
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Program do czytania
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Co nam w duszy gra
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 27
10.20 Rodzinka.pl – odc. 28
10.55 Racja stanu – (51)
11.25 Polska z Miodkiem – (109)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1199
12.50 Oczy w oczy – (13)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Król Maciuś I
14.15 Wiadomości
14.45 Sport
14.55 Pogoda
15.10 Dziewczyny ze Lwowa – 13
16.05 Teatr TV – Miarka za miarkę
17.55 Racja stanu – (51)
18.25 Polska z Miodkiem – (109)
18.35 M jak miłość – odc. 1199
19.25 Przygody Smoka Pola
19.45 Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa –  13
21.35 Oczy w oczy – (13)
22.15 Teatr TV – Miarka za miarkę
PONIEDZIAŁEK 13.06.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 1
0.55 Racja stanu – (51)
1.25 Rodzina Leśniewskich –  3/7
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Podróże z historią – odc. 13
5.35 Z drugiej strony – (13
6.25 Krótka historia – (75)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1405
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – 13
8.20 Oczy w oczy – (13)
8.50 Teatr TV – Miarka za miarkę
10.55 Galeria – odc. 25
11.20 Krótka historia – (1)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1405
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Dixie – Odc 6
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – s. II
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Danusia; film dokumentalny
18.30 Motylem jestem – I.Jarocka
18.45 Galeria – odc. 25
19.15 Rodzina Leśniewskich – 3/7
19.45 Dobranocka – Dixie – Odc 6
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – s. II
21.35 Krótka historia – (1)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1405
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Nad Niemnem
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 14.06.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 2
1.00 Cafe Historia – Uchodźcy
1.25 Janka – odc. 1 – Orły i wilki
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (1)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1406
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 2/13
8.20 Danusia; film dokumentalny
9.25 Konkurs Piosenki Eurowizji
10.25 Polska 1050
10.55 Galeria – odc. 26
11.20 Krótka historia – (4)
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem – (48)
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 218
12.25 Podróże z historią – odc. 13
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1406
13.25 Do zobaczenia w Krakowie
13.45 Dobranocka – Czarny Błysk
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 184
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Polska z Miodkiem – (48)
18.30 Pod Tatrami – „Noc Muzeów”
18.45 Galeria – odc. 26
19.15 Janka – odc. 1 – Orły i wilki
19.45 Dobranocka – Czarny Błysk
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 184
21.35 Krótka historia – (4)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1406
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Do zobaczenia w Krakowie;
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 15.06.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 3 – Dług
0.55 Było, nie minęło
1.25 Banda Rudego Pająka – serial
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (4)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1407
7.25 O mnie się nie martw – s. II
8.25 Warto rozmawiać
9.30 Konkurs Piosenki Eurowizji
10.30 Do zobaczenia w Krakowie;
10.55 Galeria – odc. 27
11.20 Krótka historia – (5)
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Jak to działa – odc. 113
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1407
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa profesora Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 76
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Gry wojenne – cz. 1
18.45 Galeria – odc. 27
19.15 Banda Rudego Pająka
19.45 Dobranocka – Wyprawa profesora Gąbki
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 76
21.35 Krótka historia
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1407
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 16.06.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 4
1.05 Flesz historii; cykl reportaży
1.25 Słoneczna włócznia – odc. 12
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (5)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1408
7.25 M jak miłość – odc. 1198
8.20 Egzamin z życia – odc. 76
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.40 Gry wojenne – cz. 1 błoński
10.30 Saga Pawlaków i Karguli
10.55 Galeria – odc. 28
11.20 Krótka historia – (6)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (49)
11.55 Saga rodów – Ród Czarneckich
12.25 Sonda 2 – popularnonaukowy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1408
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Ferdynand
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Zaginiona – odc. 7/7
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Jubileusz Nocy i dni w TVP
18.25 Polska z Miodkiem; felieton
18.30 Notacje – Henryk Boukołowski
18.45 Galeria – odc. 28
19.15 Słoneczna włócznia – odc. 12
19.45 Dobranocka – Ferdynand
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Zaginiona – odc. 7/7
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1408
22.10 Krótka historia – (6)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga – Ród Czarneckich
0.00 Polska z Miodkiem – (49)
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 17.06.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 5 – Róża
1.00 Jego Słowa nie przeminą…; reportaż
1.30 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 2 – Marchewkowe pola
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
4.55 Krótka historia – (6) Więzień ochotnik; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1199 –  txt. str. 777; serial TVP
8.25 Zaginiona – odc. 7/7* – Konfrontacja –  txt. str. 777; serial TVP
9.20 Studio Wschód – Kresowo we Wrocławiu; program publicystyczny
9.50 Jubileusz Nocy i dni w TVP Seriale
10.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (58); program rozrywkowy
11.20 Krótka historia – (7) Spór o daty; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Okrasa łamie przepisy – Trzy mięsa na grilla –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Sonda 2 – (2) –  txt. str. 777; program popularnonaukowy
12.55 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (2) Dom; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Przypadki zwierzojeża – Nie do pary, odc. 8
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Personel  66′; film obyczajowy; reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Juliusz Machulski, Irena Lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Andrzej Siedlecki, Tomasz Lengren, Tomasz Zygadło, Janusz Skalski, Krystyna Wachełko, Ludwik Mika
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 35 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 O dwóch takich, co ukradli księżyc – odc. 2 – Marchewkowe pola
19.45 Dobranocka za oceanem – Przypadki zwierzojeża – Nie do pary, odc. 8
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 87 „Wyścig z czasem”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (7) Spór o daty; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 18.06.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1405
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1406
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1407
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1408
1.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
4.10 Muzeum Polskiej Piosenki – /12/ – „Prześliczna wiolonczelistka” – Skaldowie
4.20 Borysław – Galicyjska Pensylwania
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Dzika Muzyka – Tęgie Chłopy; magazyn
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 184 – Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.40 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.45 Saga prastarej puszczy – Opowieść o wilku: Nie ma jak stado –  txt. str. 777; film dokumentalny
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (1); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1200 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Przygarnij mnie – odc. 1; reality show
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 12 – O królewnie zaklętej w żabę; film animowany
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ja wam pokażę! – odc. 3/13
15.40 Córy szczęścia (Córy szczęścia) –  txt. str. 777  114′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Niemcy, Węgry (1999); reż.:Marta Meszaros; wyk.:Olga Drozdowa, Jan Nowicki, Masza Petraniuk, Igor Czerniewicz, Olaf Lubaszenko; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
17.40 Tych miasteczek już nie ma; koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1200 –  txt. str. 777; serial TVP
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 12 – O królewnie zaklętej w żabę; film animowany
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 3/13
21.35 Córy szczęścia (Córy szczęścia)  114′; film obyczajowy kraj prod.Polska, Niemcy, Węgry (1999); reż.:Marta Meszaros; wyk.:Olga Drozdowa, Jan Nowicki, Masza Petraniuk, Igor Czerniewicz, Olaf Lubaszenko; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 16
23.40 Przygarnij mnie – odc. 1; reality show
0.25 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 19.06.2016
0.30 Hotel pod Różami – Koncert Galowy 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
1.35 Saga prastarej puszczy – Opowieść o wilku: Nie ma jak stado –  txt. str. 777; film dokumentalny
2.30 Polska z Miodkiem – (51) Nysa i Kalety; felieton
2.40 Polska 1050
3.05 Przygody Smoka Pola – (3) Zabawa; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 33; program muzyczny
3.50 Ziarno – Światowe Dni Młodzieży tuż, tuż; magazyn
4.25 Dziewczyna i chłopak – Szef i inni –  txt. str. 777; serial TVP
5.20 Informacje kulturalne ekstra
5.35 Program do czytania – (54); magazyn literacki
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku., Transmisja
8.25 Hotel pod Różami – Koncert Galowy 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
9.25 Okrasa łamie przepisy – Wiosenny śledź z Zalewu –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 29 „Dzień ojca” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.25 Rodzinka.pl – odc. 30 „Muzykoterapia” –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Mapa ginącego świata – odc. 1* Kenia. Bezbronne kolosy.
11.25 Polska z Miodkiem; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1201 –  txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (1)
13.25 Przygody Smoka Pola – (3) Zabawa; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 8 – Królewska korespondencja (ep. 8 – Courrier Royal); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
14.00 Wiadomości
14.30 Radomski Czerwiec Wolności – koncert z okazji 40. rocznicy wydarzeń
16.20 Przystań – odc. 1/13 – Anka  42′; serial TVP; reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał
17.10 Szczęśliwej drogi już czas…
17.55 Mapa ginącego świata – odc. 1* Kenia. Bezbronne kolosy.
18.25 Polska z Miodkiem – (51) Nysa i Kalety; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1201 –  txt. str. 777; serial TVP
19.25 Przygody Smoka Pola – (3) Zabawa; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 8 – Królewska korespondencja (ep. 8 – Courrier Royal); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002)
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 1/13 – Anka  42′; serial TVP; reż.:Filip Zylber; wyk.:Marek Bukowski, Michał Sitarski, Kinga Ilgner, Marcin Sianko, Anna Czartoryska, Zofia Zborowska, Anna Szymańczyk, Bartosz Gelner, Mateusz Banasiuk, Kamil Przystał
21.35 Oczy w oczy – (1)
22.15 Radomski Czerwiec Wolności – koncert z okazji 40. rocznicy wydarzeń
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.