10.03.2017 – 17.03.2017

PIĄTEK 10.03.2017
0.05 Miłość nad rozlewiskiem
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – odc. 329 Żaby
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (44)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (213)
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 124
7.25 M jak miłość – odc. 1274
8.25 Komisarz Alex – odc. 90
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami
10.55 Domisie – odc. 329 Żaby
11.20 Krótka historia – (214)
11.30 Teleexpress
11.50 Racja stanu – (65)
12.20 Na sygnale – odc. 124
12.45 Dobranocka – Dobromir
13.00 Msza Święta
14.15 Wiadomości
14.45 Sport
14.55 Pogoda
15.00 Na dobre i na złe – odc. 659
15.50 Polonia 24
16.10 Rozmowa Polonii – (45)
16.25 Halo Polonia; magazyn
17.20 Sting i Anna Maria Jopek
18.25 Racja stanu – (65)
18.55 Las bliżej nas – odc. 55
19.15 Domisie – odc. 329 Żab
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.40 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 659
21.45 Na sygnale – odc. 124
22.10 Krótka historia – (214)
22.20 Polonia 24
22.40 Rozmowa Polonii
22.55 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 11.03.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1556
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1557
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1558
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1559
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Polonia 24
5.05 Rozmowa Polonii
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.10 Ojciec Mateusz – odc. 157
7.05 Na dobre i na złe – odc. 659
8.05 O! Polskie Przeboje
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Domy przyszłości – 2
10.00 Kulturalni PL – (342); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1275
12.50 Projekt Grechuta; koncert
13.40 Dobranocka – Podróże
13.50 Dobranocka – Polska Czyta
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Strażacy – odc. 19
15.45 Wygrany; film obyczajowy
17.45 Śpiewamy Kaczmarskiego
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1275
19.45 Dobranocka – Podróże
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Strażacy – odc. 19
21.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1)
23.15 Sting i Anna Maria Jopek
NIEDZIELA 12.03.2017
0.40 O! Polskie Przeboje
1.35 Saga rodów – Ród Radowickich
ZMIANA CZASU
3.00 Dzień dobry dziś; reportaż
3.35 Magazyn z Wielkiej Brytanii
3.55 Wolny Ekran – (43); magazyn
4.10 Polska z Miodkiem – (95)
4.20 Ziarno – Camino de Santiago
4.50 Baw się słowami
5.00 Baw się słowami
5.15 Petersburski Music Show
5.50 W piątą stronę świata – odc. 3/8
6.45 Między ziemią a niebem
7.00 Anioł Pański
7.15 Między ziemią a niebem
7.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
8.00 Transmisja Mszy Świętej
9.25 Turystyczna jazda – Gorlice
9.40 Dziewczyna szuka miłości; film
11.30 Rodzinka.pl – odc. 103
12.00 Rodzinka.pl – odc. 104
12.25 Polska z Miodkiem – (95)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1276
13.50 Oczy w oczy – (40)
14.25 Baw się słowami
14.40 Dobranocka – Powrót do Zatoki
14.50 Cała Polska Czyta dzieciom
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Blondynka – odc. 41
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1)
17.20 Kobieta nie jedno ma imię
18.15 Polska z Miodkiem – (95)
19.30 M jak miłość – odc. 1276
20.20 Baw się słowami
20.30 Baw się słowami
20.45 Dobranocka – Powrót do Zatoki
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Blondynka – odc. 41
22.40 Oczy w oczy – (40)
23.20 Wygrany; film obyczajowy
1.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 13.03.2017
1.15 Racja stanu – (65)
1.50 Nad Niemnem – Magazyn
2.15 Moliki książkowe – odc. 12
2.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 27
3.00 Pytanie na
6.00 Podróże z historią – odc. 22
6.35 Projekt Grechuta; koncert
7.25 Krótka historia – (214)
7.35 Wiadomości
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1560
8.25 Blondynka – odc. 41
9.20 Oczy w oczy – (40)
9.55 Historia pewnej fotografii
10.25 Wiadomości
10.40 Medycyna i Ty – Cukrzyca, rak
10.55 Sonda 2 – (45)
11.30 Kopciuszek – odc. 3
11.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 27
12.20 Krótka historia – (215)
12.30 Teleexpress
12.55 Kulturalni PL – (342)
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1560
14.25 Nad Niemnem – Magazyn
14.45 Dobranocka – Miś Uszatek
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.40 Pogoda
15.50 O mnie się nie martw
16.50 Polonia 24
17.10 Rozmowa Polonii
17.25 Halo Polonia
18.15 Karski i władcy ludzkości
19.15 Sonda 2 – (45)
19.45 Kopciuszek – odc. 3
20.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 27
20.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.50 Dobranocka – Polska Czyta
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 O mnie się nie martw – odc. 9/13
22.35 Krótka historia – (215)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1560
23.20 Polonia 24
23.40 Rozmowa Polonii – (46
23.55 Halo Polonia
0.35 Wolny Ekran – (43)
0.50 Medycyna i Ty – Cukrzyca, rak

WTOREK 14.03.2017
1.05 O! Polskie Przeboje
1.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 22
2.30 W Krainie Baśni – odc. 2
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (215)
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1561
8.25 Strażacy – odc. 19
9.20 Karski i władcy ludzkości
10.25 Wiadomości
10.40 Smaki polskie
10.55 Sonda 2 – (27)
11.30 Kopciuszek – odc. 4
11.55 W Krainie Baśni – odc. 2
12.20 Krótka historia – (216)
12.30 KFPP Opole – ’90
12.50 Polska z Miodkiem
12.55 Niedziela z… Bartoszem Opanią
13.40 Pod Tatrami
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1561
14.25 Flesz historii – odc. 329
14.45 Dobranocka – Kot Filemon
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Ojciec Mateusz – odc. 158
16.50 Polonia 24
17.10 Rozmowa Polonii
17.25 Halo Polonia
18.15 Historia pewnej fotografii
18.45 Ktokolwiek widział…
19.15 Sonda 2 – (27)
19.45 Kopciuszek – odc. 4
20.15 W Krainie Baśni – odc. 2
20.45 Dobranocka – Kot Filemon
20.50 Dobranocka – Polska Czyta
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Ojciec Mateusz – odc. 158
22.35 Krótka historia – (216)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1561
23.20 Polonia 24
23.40 Rozmowa Polonii – (47)
23.55 Halo Polonia
0.40 Nad Niemnem – Magazyn
0.55 Przepis dnia – /143/
ŚRODA 15.03.2017
1.05 Warto być Polakiem – koncert
2.00 Szwecja – wczoraj i dziś; reportaż
2.30 ABC wszystko wie – odc. 53
2.40 Mój zwierzyniec – odc. 18
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (216)
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1562
8.25 O mnie się nie martw – odc. 9/13
9.25 Kochankowie z lasu; film dok.
10.25 Wiadomości
10.40 Las bliżej nas
10.55 Domy przyszłości – 2
11.30 Kopciuszek – odc. 5
11.55 Moliki książkowe – odc. 10
12.05 Mój zwierzyniec – odc. 18
12.20 Krótka historia – (217)
12.30 Teleexpress
12.55 Baltic Sea
13.25 Studio Wschód
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1562
14.25 Wilnoteka; magazyn
14.45 Dobranocka – Przygody Ćwirka
15.00 Wiadomości
15.35 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Artyści – odc. 2
16.50 Polonia 24
17.10 Rozmowa Polonii
17.25 Halo Polonia
18.15 Kochankowie z lasu; film dok.
19.10 Studio Wschód
19.45 Kopciuszek – odc. 5
20.15 ABC wszystko wie – odc. 53
20.25 Mój zwierzyniec – odc. 18
20.45 Dobranocka – Przygódy Ćwirka
20.50 Dobranocka – Polska Czyta
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 Artyści – odc. 2
22.35 Krótka historia – (217)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1562
23.20 Polonia 24
23.40 Rozmowa Polonii – (48)
23.55 Halo Polonia
0.40 Wilnoteka; magazyn
0.55 Przepis dnia – /144/
CZWARTEK 16.03.2017
1.05 Miłość nad rozlewiskiem – 6/13
2.00 Studio Wschód
2.35 Przyjaciele lasu – cykl reportaży
2.45 Kaktus i Mały – serial animowany
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii – (48)
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (217)
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Barwy szczęścia – odc. 1563
8.25 M jak miłość – odc. 1275
9.25 Duch w dom – odc. 2/8
10.15 Szlakiem miejsc niezwykłych
10.25 Wiadomości
10.40 Wilnoteka; magazyn
10.55 Jak to działa?
11.30 Kopciuszek –  odc. 6
12.00 Przyjaciele lasu
12.10 Kaktus i Mały; serial animowany
12.20 Krótka historia – (218)
12.30 Eska Music Awards 2016
12.50 Polska z Miodkiem – (97)
12.55 Naszaarmia.pl – odc. 255
13.20 Podróże z historią – odc. 22
13.55 Barwy szczęścia – odc. 1563
14.25 Magazyn z Ameryki – /2/
14.45 Dobranocka – Świat Pacyka
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Komisarz Alex – odc. 91
16.50 Polonia 24
17.10 Rozmowa Polonii – (49)
17.25 Halo Polonia
18.10 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.40 Warto rozmawiać
19.45 Kopciuszek –  odc. 6
20.10 Polska z Miodkiem
20.20 Przyjaciele lasu
20.30 Kaktus i Mały; serial animowany
20.45 Dobranocka – Świat Pacyka
20.50 Dobranocka – Polska Czyta
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 Komisarz Alex – odc. 91
22.35 Krótka historia – (218)
22.45 Barwy szczęścia – odc. 1563
23.20 Polonia 24
23.40 Rozmowa Polonii – (49)
23.55 Halo Polonia
0.40 Magazyn z Ameryki – /2/
0.55 Przepis dnia – /145/
PIĄTEK 17.03.2017
1.05 Miłość nad rozlewiskiem – 7/13
1.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
2.30 Domisie – odc. 330
3.00 Pytanie na śniadanie
6.05 Polonia 24
6.25 Rozmowa Polonii – (49)
6.40 Halo Polonia
7.25 Krótka historia – (218)
7.35 Wiadomości; STEREO
7.50 Na sygnale – odc. 125
8.25 M jak miłość – odc. 1276
9.25 Komisarz Alex – odc. 91
10.25 Wiadomości
10.40 Warto rozmawiać
11.45 Baw się słowami – /3/
11.55 Domisie – odc. 330
12.20 Krótka historia – (219)
12.30 Teleexpress
12.50 Strażniczki pamięci…
13.25 Było, nie minęło
13.55 Na sygnale – odc. 125
14.25 Wolny Ekran – (43)
14.45 Dobranocka – Dobromir
15.00 Wiadomości
15.35 Sport
15.40 Pogoda
15.50 Na dobre i na złe – odc. 660
16.50 Polonia 24
17.10 Rozmowa Polonii
17.25 Halo Polonia
18.20 Jest okazja – (1); widowisko
19.25 Strażniczki pamięci… Tragiczne losy rodziny Gurtlerów; Reportaż dokumentalny poświęcony rodzinie Gurtlerów, którzy po klęsce września 1939 prowadzili aktywne działania na rzecz utworzenia podziemia niepodległościowego na Górnym Śląsku. Działalność grupy zakończyła się aresztowaniami oraz procesem, w wyniku którego Joachim Gurtler został zgilotynowany w nocy z 2 na 3 grudnia 1942.
19.55 Las bliżej nas
20.15 Domisie – odc. 330
20.45 Dobranocka – Dobromir
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.40 Pogoda
21.45 Na dobre i na złe – odc. 660
22.45 Na sygnale – odc. 125
23.10 Krótka historia – (219)
23.20 Polonia 24
23.40 Rozmowa Polonii
23.55 Halo Polonia

SOBOTA 18.03.2017
0.40 Barwy szczęścia – odc. 1560
1.05 Barwy szczęścia – odc. 1561
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1562
2.00 Barwy szczęścia – odc. 1563
2.30 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
545 Polonia 24
6.05 Rozmowa Polonii – (50); rozmowa
6.20 Halo Polonia
7.10 Ojciec Mateusz – odc. 158 – Demony (Ojciec Mateusz XII odc. 11) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
805 Na dobre i na złe – odc. 660 – Chcieć to móc
9.05 O! Polskie Przeboje; program muzyczny
10.00 Okrasa łamie przepisy – Zdrowy smak kiszonki –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
10.30 Domy przyszłości – 3 –  txt. str. 777; reportaż
11.00 Kulturalni PL – (343)
12.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (341)
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1277
13.55 Szczęśliwej drogi już czas…
14.40 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Owsianka Nissa, odc. 12 –  AD; serial animowany
14.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Rybki; widowisko kameralne
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Strażacy – odc. 20(seria II, odc. 10) – Na własną rękę
16.45 Uwaga – Premiera! – Pod Mocnym Aniołem –  txt. str. 777 AD  105′; dramat; reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz; Dla małoletnich od lat 16
18.40 Czerwone korale – Brathanki
19.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (341)
19.50 M jak miłość – odc. 1277
20.45 Dobranocka za oceanem – Podróże na burzowej chmurze – Owsianka Nissa, odc. 12 –  AD; serial animowany
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Strażacy – odc. 20(seria II, odc. 10) – Na własną rękę
22.40 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2); zabawa quizowa
0.15 Opole 2011 na bis – Dedykacje; koncert; Dla małoletnich od lat 12; .

NIEDZIELA 19.03.2017
0.55 Kino retro – ABC miłości; komedia
2.35 Saga rodów
3.05 Historia pewnej fotografii – Ojcowski pocałunek; film dokumentalny
3.35 Magazyn
3.55 Wolny Ekran – (44)
4.10 Polska z Miodkiem – (98) Zamość, Biłgoraj; felieton
4.20 Ziarno – Bł. Edmund Bojanowski
4.50 Baw się słowami – /4/
500 Baw się słowami – /5/
515 Petersburski Music Show – odc. 55; program muzyczny
550 W piątą stronę świata – odc. 4/8 – Gdzie jest ojciec?
6.50 Między ziemią a niebem
7.00 Anioł Pański
7.15 Między ziemią a niebem
7.50 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Wieliczka; reportaż
800 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Ciechocinku; STEREO, 11.9, Transmisja
9.20 Turystyczna jazda – Lesko i Weremień; STEREO, 11.9, Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzamy południowo – wschodni kraniec Polski. Poznamy historię Leska oraz sprawdzimy, gdzie w tamtejszej okolicy można pojeździć na nartach i snowboardzie.
9.40 Kino retro – ABC miłości  76′; komedia; reż.:Michał Waszyński; wyk.:Adolf Dymsza, Maria Bogda, Kazimierz Krukowski, Konrad Tom, Ludwik Lawiński, Józef Orwid, Eugeniusz Koszutski, Basia Wywerkówna, Monika Carlo, Helena Zarembina
11.00 Enej akustyczno elektrycznie. 55 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu; koncert
11.30 Rodzinka.pl – odc. 105 „Wakacje w Gdyni”
12.00 Rodzinka.pl – odc. 106 „Nareszcie sami”
12.25 Polska z Miodkiem – (98) Zamość, Biłgoraj; felieton
12.30 Teleexpress
12.55 M jak miłość – odc. 1278
13.50 Oczy w oczy – (41) Jerzy Grunwald
14.25 Baw się słowami – /4/
14.40 Dobranocka – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 4/7 – Smak wolności; serial animowany
14.50 Cała Polska Czyta dzieciom – Krzyżówka; widowisko kameralne
15.00 Wiadomości
15.30 Sport
15.35 Pogoda
15.50 Blondynka – odc. 42* (seria IV, odc. 3) – Sokół w klatce
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2); zabawa quizowa
18.15 Szczęśliwej drogi już czas…
18.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 23 Sanok
19.30 M jak miłość – odc. 1278
20.20 Baw się słowami – /4/
20.30 Baw się słowami – /5/
20.45 Dobranocka za oceanem – Powrót do Wiklinowej Zatoki – odc. 4/7 – Smak wolności; serial animowany
21.00 Wiadomości
21.30 Sport
21.35 Pogoda
21.45 Blondynka – odc. 42* (seria IV, odc. 3) – Sokół w klatce
22.40 Uwaga – Premiera! – Pod Mocnym Aniołem –  txt. str. 777 AD  105′; dramat; reż.:Wojciech Smarzowski; wyk.:Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz; Dla małoletnich od lat 16
0.35 Oczy w oczy – (41) Jerzy Grunwald; Dla małoletnich od lat 7

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.