09.06.2017 – 15.06.2017

PIĄTEK 09.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 5/13
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.30 Domisie – odc. 344 Strachowyj
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Panorama
5.05 Polonia 24
5.25 Rozmowa Polonii – (107)
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.25 Krótka historia – (275)
6.35 Notacje – Krzysztof Cugowski
6.50 Na sygnale – odc. 137
7.25 M jak miłość – odc. 1298
8.25 Akwarium, czyli samotność
9.25 Wiadomości
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /25/
10.55 Domisie – odc. 344
11.20 Krótka historia – (276) Inka
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Na sygnale – odc. 137
13.25 Wolny Ekran – (55); magazyn
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Trzeci Oddech Kaczuchy
18.15 Jubileusz Teresy Lipowskiej
18.40 Turystyczna jazda – odc. 52
19.10 Domisie – odc. 344 Strachowyj –
19.40 Dobranocka – Dobromir
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom –
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
21.40 Na sygnale – odc. 137
22.05 Krótka historia – (276)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Przepis dnia – /181/

SOBOTA 10.06.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1607
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1608
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1609
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1610
1.30 Pytanie na śniadanie
4.45 Festiwal Polskiej Piosenki
6.35 Ojciec Mateusz – odc. 208
7.40 Na dobre i na złe – odc. 671
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Księga Przestrzeni
10.00 Kulturalni PL – (355); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1299
12.45 Dobranocka – Miś Fantazy
13.00 Msza Św. w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej – ., Transmisja
14.25 Program rozrywkowy
16.10 Program rozrywkowy
18.50 M jak miłość – odc. 1299
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Program rozrywkowy
22.20 Program rozrywkowy
NIEDZIELA 11.06.2017
0.50 Kasztelanka – film TVP
2.00 Saga rodów – Ród Fredro
2.20 Moja Schola Cantorum
2.35 Magazyn z Ameryki – /8/
2.55 Wolny Ekran – (56); magazyn
3.10 Polska z Miodkiem – (111)
3.20 Ziarno – Camino de Santiago
3.50 Baw się słowami – /26/; magazyn
4.00 Baw się słowami – /27/; magazyn
4.15 Petersburski Music Show
4.50 Trzy Szalone Zera – odc. 1
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej
9.05 Turystyczna jazda – odc. 69
9.20 program rozrywkowy
9.50 Oczy w oczy – prof. H. Skarżyński
10.30 Rodzinka.pl – odc. 129 „Wigilia”
11.00 Rodzinka.pl – odc. 130
11.25 Polska z Miodkiem – (111)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1300
12.50 Baw się słowami – /26/
13.05 Dobranocka – Baśnie i bajki
13.15 Cała Polska Czyta dzieciom
13.30 Wiadomości
14.05 Sport
14.10 Pogoda
14.25 Festiwa Polskiej Piosenki
16.20 Festiwal Polskiej Piosenki
18.05 Wolny Ekran – (56); magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1300
19.20 Baw się słowami – /26/
19.30 Baw się słowami – /27/
19.45 Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Festiwal Polskiej Piosenki
22.35 Festiwal Polskiej Piosenki
PONIEDZIAŁEK 12.06.2017
0.20 Oczy w oczy
1.00 Nad Niemnem – Magazyn
1.20 Moliki książkowe – odc. 9
1.30 SUPEŁKOWE ABC – odc. 39
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Kino retro – Córka generała
6.25 Krótka historia – (276) Inka
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1611
7.25 Wiedźmy – odc. 2/13
8.20 Oczy w oczy – prof. H. Skarżyński
8.50 Polskie Historie – Kazachstan
9.25 Wiadomości
9.40 Nożem i widelcem – Szaszłyki
9.55 Kopciuszek – odc. 50
10.30 Karino – odc. 1/13
11.00 Mój zwierzyniec – odc. 19
11.10 Podwodne ABC
11.20 Krótka historia – (87)
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (355)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1611
13.25 Nad Niemnem –  Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Marszałek Piłsudski – odc. 7
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Mała Polska w Indiach
17.45 Dzika Polska – Rycerze
18.15 Kopciuszek – odc. 50
18.45 Karino – odc. 1/13 Narodziny
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 39
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Marszałek Piłsudski – odc. 7
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1611
22.05 Krótka historia – (87)
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.05 Flesz historii; cykl reportaży
23.25 Dzika Polska
23.50 Nożem i widelcem
WTOREK 13.06.2017
0.05 Koncert Stana Borysa cz. II
0.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 35
1.30 W Krainie Baśni – odc. 1
1.50 Bąblandia – Kameleon
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.25 Krótka historia – (87)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1612
7.25 Noce i dnie – odc. 3/12 – Babcia
8.25 Mała Polska w Indiach
9.25 Wiadomości
9.40 Smaki polskie
9.55 Kopciuszek – odc. 51
10.30 Karino – odc. 2/13
11.00 Przygody Dordo – odc. 1
11.15 Bąblandia – Kameleon;
11.20 Krótka historia – (98)
11.30 Teleexpress
11.55 Zawody w zawody odc. 1
12.20 Zasmakuj w Sienkiewiczu
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1612
13.25 Informacje kulturalne
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 209 – Na15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 „Zawsze gorzej może być”
17.40 Dzika Polska
18.15 Kopciuszek – odc. 51
18.45 Karino – odc. 2/13
19.15 W Krainie Baśni – odc. 1
19.30 Bąblandia – Kameleon
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Ojciec Mateusz – odc. 209
21.30 Krótka historia – (98)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1612
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Nad Niemnem – Magazyn
23.25 Dzika Polska
23.50 Smaki polskie
ŚRODA 14.06.2017
0.05 Przybliżenie – (1) Paweł Kukiz
1.05 Program ekumeniczny
1.30 Petersburski Music Show – 54
2.00 Pytanie na śniadanie
5.05 Polonia 24
5.25 Halo Polonia
6.00 Zawody w zawody odc. 1
6.25 Krótka historia – (98
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1613
7.25 Marszałek Piłsudski – odc. 7
8.25 Jubileusz Nocy i dni w TVP
9.25 Wiadomości
9.40 Posmakuj Opolskiego – odc. 1
9.55 Kopciuszek – odc. 52
10.30 Karino – odc. 3/13
11.00 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 268
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1613
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Królowie śródmieścia
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.15 Przybliżenie – (1) Paweł Kukiz
18.15 Kopciuszek – odc. 52
18.45 Karino – odc. 3/13
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Jeż Kleofas
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.40 Królowie śródmieścia –  7/13
21.30 Krótka historia – (99)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1613
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Wilnoteka; magazyn
23.25 Dzika Polska – Czarownicy
23.50 Zapiski Łazęgi – Węgorzyno
23.55 Przepis dnia – /182/
CZWARTEK 15.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 6/13
1.00 Studio Wschód
1.35 Załoga Eko – Skarby
2.00 Smak tradycji
2.30 Odwiedź mnie we śnie – film
3.50 Krótka historia – (99)
4.00 Transmisja Mszy Świętej
7.20 Barwy szczęścia – odc. 1614
7.50 M jak miłość – odc. 1299
8.50 Królowie śródmieścia – odc. 7/13
9.40 Wilnoteka; magazyn
10.00 Żyć dla innych; film dok.
10.35 Karino – odc. 4/13 Przyjaciel
11.00 Borówka skrzat wyrusza w świat
11.20 Krótka historia – (120)
11.30 Teleexpress
11.55 program rozrywkowy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1614
13.25 Magazyn z Wysp – /8/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Komisja morderstw – 12/12 15.40 Opowieści weekendowe
16.40 Żyć dla innych; film dok.
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Na festiwalowej scenie
18.45 Karino – odc. 4/13 Przyjaciel
19.15 Załoga Eko – Król puszczy
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Komisja morderstw
21.30 Krótka historia – (120)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1614
22.10 Opowieści weekendowe
23.05 Magazyn z Wysp – /8/
23.25 Magazyn śledczy Anity Gargas
23.50 Zapiski Łazęgi – Biały bór
23.55 Przepis dnia – /183/
PIĄTEK 16.06.2017
0.05 Nad rozlewiskiem… – odc. 7/13
1.00 Było, nie minęło
1.30 Domisie – Gdzie jest Pysiołek
2.00 Pytanie na śniadanie
4.45 Żyć dla innych; film dok.
5.25 Opowieści weekendowe
6.30 Krótka historia – (120)
6.35 Notacje – Andrzej Korzyński.
6.50 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
7.25 M jak miłość – odc. 1300
8.20 Akwarium, czyli samotność
9.25 Pod Tatrami
9.40 Warto rozmawiać
10.45 Baw się słowami – /27/
10.55 Domisie – Gdzie jest Pysiołek
11.20 Krótka historia – (111)
11.30 Teleexpress
11.50 Koło historii
12.25 Było, nie minęło – kronika
12.55 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
13.25 Flesz historii; cykl reportaży
13.45 Dobranocka – Wnuczek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmin – odc. 1/13
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia
16.45 Wieczór Mistrzów – Opole ’77
17.45 Mazowsze – podróże
18.20 Koło historii
18.55 Turystyczna jazda
19.10 Domisie – Gdzie jest Pysiołek; program dla dzieci
19.40 Dobranocka – Wnuczek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Wiedźmin – odc. 1/13
21.40 Pokój 107 – odc. 1/13 – Walet
22.05 Krótka historia – (111)
22.15 Polonia 24
22.35 Halo Polonia
23.10 Mazowsze
23.35 Przepis dnia – /184/
SOBOTA 17.06.2017
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1611
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1612
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1613
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1614
1.30 Pytanie na śniadanie
4.20 Petersburski Music Show
4.50 Polonia 24
5.10 Halo Polonia
5.45 Z Andrusem po Galicji – Przemyśl
6.15 Ojciec Mateusz – odc. 209
7.10 Wiedźmin – odc. 1/13
8.05 Rodzina sama w domu
8.55 Okrasa łamie przepisy
9.25 Mapa ginącego świata – odc. 1
10.00 Kulturalni PL – (356)
11.00 Słownik polsko@polski
11.55 Siła wyższa – odc. 1/13
12.50 Ranczo – fabryka gwiazd
13.40 Dobranocka – Miś Fantazy
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Noce i dnie – odc. 4/12
15.50 Mur; film obyczajowy
17.20 Serca Bicie 2017 – koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 Siła wyższa – odc. 1/13
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Noce i dnie – odc. 4/12
21.40 Mur
23.10 Serca Bicie 2017 – koncert
NIEDZIELA 18.06.2017
0.15 Królowa Bona – odc. 1 –  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1980); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Aleksandra Śląska, Zdzisław Kozień, Piotr Garlicki, Zdzisław Wardejn, Lidia Korsakówna, Piotr Fronczewski, Jerzy Kamas, Leonard Pietraszak, Jan Machulski, Andrzej Szczepkowski
1.15 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki historii – Poznań; reportaż
1.25 Saga rodów – Ród Siemionów
1.50 Polskie Historie – Kazachstan; reportaż
2.20 Magazyn z Wysp – /8/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
2.40 Polska z Miodkiem – (112) Łomża; felieton
2.50 Teleranek – odc. 15
3.20 Ziarno – Bł. Edmund Bojanowski
3.50 Baw się słowami
4.00 Baw się słowami
4.15 W Krainie Baśni – odc. 1 Mały kociołek
4.50 Trzy Szalone Zera – odc. 3 – Żegnaj nadziejo (.) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
5.20 Trzy Szalone Zera – odc. 4 – Rower – monstrum (.) –  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
5.45 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.40 Królowa Bona – odc. 1
9.35 Turystyczna jazda – Poraj; Dla małoletnich od lat 12; Tym razem gościmy na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, a dokładniej w jej północnej części w gminie Poraj. W dzisiejszym odcinku będzie sporo informacji na temat wodnego wypoczynku. Przyjrzymy się rywalizacji żeglarzy w regatach zorganizowanych na Zalewie Porajskim oraz będziemy towarzyszyć zmaganiom załóg pływających na byle czym Porozmawiamy także ze znanymi aktorami, którzy odwiedzili Poraj.
9.50 Herbatka z kabaretem
10.30 Rodzinka.pl – odc. 131 „Dziadkowie kontratakują” sezon 6 –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 132 „Powrót” sezon 6 –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.25 Polska z Miodkiem – (112) Łomża; felieton
11.55 Siła wyższa – odc. 2/13* – Błogosławiona katastrofa –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
12.50 Oczy w oczy – (15) Ewa Kasprzyk
13.25 Baw się słowami
13.40 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 10 – Smok Wawelski –  txt. str. 777; film animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Baśnie i Legendy Polskie. Pan Twardowski.; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Wiedźmy – odc. 3/13 – Klin wychowawczy
15.40 Zakochany anioł –  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2005); reż.:Artur Więcek „Baron”; wyk.:Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Janusz Gajos, Mieczysław Grąbka, Marta Bizoń, Kamil Bera
17.25 program rozrywkowy
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 36 Kętrzyn
18.30 Siła wyższa – odc. 2/13* – Błogosławiona katastrofa –  txt. str. 777; serial komediowy TVP
19.20 Baw się słowami
19.30 Baw się słowami
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 10 – Smok Wawelski –  txt. str. 777; film animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.33 Pogoda
20.40 Wiedźmy – odc. 3/13 – Klin wychowawczy
21.35 Oczy w oczy – (15) Ewa Kasprzyk
22.15 Zakochany anioł –  txt. str. 777; komedia romantyczna; Dla małoletnich od lat 12

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.