09.03.2018 – 15.03.2018

PIĄTEK 09.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 17
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 388
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (412); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 163
7.45 M jak miłość – odc. 1347
8.40 Komisarz Alex – odc. 116
9.35 Portrety niepodległości – /5/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.20 W cieniu prezydenta 48′
11.10 Baw się słowami; magazyn
11.20 Krótka historia – (413); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Turystyka dla ambitnych; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie o miejscach i wydarzeniach, które koniecz- nie warto odwiedzić bądź wziąc udział podczas turystycznych wypraw do krajów Czwórki Wyszehradzkiej. Kraków zaprasza na festiwal „Muzyka zaklęta w drewnie”, Słowacy na tokajski szlak winnic, Czesi na zamek w Valticach, a Węgrzy do osady paleoceńskiej.
12.55 Na sygnale – odc. 163
13.25 Wolny Ekran – (83); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 696
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1)
18.50 Magazyn z Ameryki – /27/
19.15 Domisie – odc. 388
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Na dobre i na złe – odc. 696
21.40 Na sygnale – odc. 163
22.05 Krótka historia – (413); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Program rozrywkowy
23.55 Portrety niepodległości
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 10.03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1763
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1764
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1765
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1766
1.55 Pytanie na śniadanie
4:55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 181
7.15 Na dobre i na złe – odc. 696
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1)
9.40 Wolny Ekran – (84); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (394); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1348
12.50 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.00 Msza Święta
14.15 Wiadomości
14.45 Pogoda
14.50 Sport
15.00 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 1; serial TVP (2015); reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Krzysztof Zalewski, Mateusz Łasowski, Konrad Marszałek, Wojciech Żołądkowicz, Bartosz Kotchedoff, Krzysztof Piątkowski, Sebastian Cybulski, Jan Urbański, Bartłomiej Magdziarz, Szymon Sikora
15.55 Wielki Test. Polscy aktorzy
17.30 Muzyczne brzmienie; koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1348
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 1 – (2015); reż.: Jerzy Zalewski; wyk.: Krzysztof Zalewski, Mateusz Łasowski, Konrad Marszałek, Wojciech Żołądkowicz, Bartosz Kotchedoff, Krzysztof Piątkowski, Sebastian Cybulski, Jan Urbański, Bart- łomiej Magdziarz, Szymon Sikora
21.30 Wielki Test. Polscy aktorzy
23.05 Opole na bis – Republika;
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 11.03.2018
23.55 Dom – odc. 23/25
1.30 Magazyn z Wysp – /27/
1.55 Pytanie na śniadanie
5:30 Ziarno – Raban w Ziarnie
5:55 Baw się słowami; magazyn
6:05 Baw się słowami; magazyn
6:25 Słoneczna włócznia – odc. 13
6:55 Między ziemią a niebem
7:00 Anioł Pański
7:15 Między ziemią a niebem
8:00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach
9:40 Dom – odc. 23/25
11:15 Turystyczna Jazda
11:30 Rodzinka.pl – odc. 205
12:00 Rodzinka.pl – odc. 206
12:30 Teleexpress
12:55 M jak miłość – odc. 1349
13:50 Oczy w oczy – (68)
14:25 Baw się słowami; magazyn
14:40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
14:50 Cała Polska Czyta dzieciom
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 14* (seria II odc. 1) – Przyjęcie; reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda
16:40 Bez wstydu – dramat; reż.:Filip Marczewski; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak, Maciej Marczewski, Paweł Królikowski, Dariusz Majchrzak
18:10 Gala Anody
19:05 Wolny Ekran – (84); magazyn
19:30 M jak miłość – odc. 1349
20:20 Baw się słowami; magazyn
20:30 Baw się słowami; magazyn
20:45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
21:00 Wiadomości
21:30 Pogoda
21:35 Sport
21:45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 14* (odc. 1) – Przyjęcie; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda
22:35 Oczy w oczy – (68)
23:15 Bez wstydu – (2012); reż.:Filip Marczewski; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak, Maciej Marczewski, Paweł Królikowski, Dariusz Majchrzak
23.35 Gala Anody
0.25 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 12.03.2018
0.30 Turystyczna Jazda – Olsztyn
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 3
1.25 Supełkowe ABC – odc. 76
1.55 Pytanie na śniadanie
6:00 Panorama
6:25 Kulturalni PL – (394); magazyn
7:20 Racja stanu – (103)
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – (413)
8:10 Barwy szczęścia – odc. 1767
8:45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 14* (seria II odc. 1) – Przyjęcie – serial obyczajowy TVP; reż.: Wojciech Adamczyk; wyk.: Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slema- szyk, Dorota Segda
9:40 Oczy w oczy – (68)
10:15 Sprawiedliwi wśród Nas
10:45 Wiadomości
10:55 Korona królów – odc 25
11:25 1200 Muzeów – Pamiątki PRL
11:55 Supełkowe ABC – odc. 76
12:20 Krótka historia – – (414)
12:30 Teleexpress
12:55 Niedziela z… Czesław Niemen
13:40 Pod Tatrami
13:55 Barwy szczęścia – odc. 1767
14:25 Nad Niemnem – Magazyn
14:45 Dobranocka – Koziołek Matołek
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 O mnie się nie martw – odc. 2/13
16:45 Polonia 24
17:05 Rozmowa Polonii – (237)
17:20 Halo Polonia; magazyn
18:15 Urodziłam się 1. września
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:55 Korona królów – odc 25
20:25 Dlaczego? Po co? Jak?
20:45 Dobranocka – Koziołek Matołek
21:00 Wiadomości
21:35 O mnie się nie martw – odc. 2/13
22:20 Krótka historia – – (414)
22:30 Barwy szczęścia – odc. 1767
23:05 Polonia 24
23:25 Rozmowa Polonii – (237)
23:40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /27/
23.40 Wolny Ekran – (84); magazyn
0.00 Przepis dnia – /294/; magazyn
WTOREK 13.03.2018
0.05 Opole’16 – Scena Alternatywna
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
6:00 Panorama
6:25 Polonia 24
6:45 Rozmowa Polonii – (237)
7:00 Halo Polonia; magazyn
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – – (414)
8:10 Barwy szczęścia – odc. 1768
8:45 Syzyfowe prace – odc. 1/6
9:45 Urodziłam się 1. września
10:45 Wiadomości
10:55 Korona królów – odc 26
11:25 Sonda 2 – (75) – Druk
11:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
12:10 Przyjaciele lasu – odc. 22
12:20 Krótka historia – – (415)
12:30 Teleexpress
12:55 Szlakiem Kolberga
13:25 Program wojskowy
13:55 Barwy szczęścia – odc. 1768
14:25 Magazyn
14:45 Dobranocka – Miś Uszatek
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Ojciec Mateusz – odc. 182
16:35 Przepis dnia – /310/; magazyn
16:45 Polonia 24
17:05 Rozmowa Polonii – (238)
17:20 Halo Polonia; magazyn
18:10 Warto rozmawiać
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:55 Korona królów – odc 26
20:25 Baw się słowami s. III; magazyn
20:45 Dobranocka – Miś Uszatek
21:00 Wiadomości
21:35 Ojciec Mateusz – odc. 182
22:20 Krótka historia – – (415)
22:30 Barwy szczęścia – odc. 1768
23:05 Polonia 24
23:25 Rozmowa Polonii – (238)
23:40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn
23.40 Rzecz Polska – Cukiernica Julii
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /310/; magazyn
ŚRODA 14.03.2018
0.10 Blondynka – odc. 18
1.00 Miasto z milionów cegieł
1.25 Petersburski Music Show
1.55 Pytanie na śniadanie
6:00 Panorama
6:25 Polonia 24
6:45 Rozmowa Polonii – (238)
7:00 Halo Polonia; magazyn
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – – (415)
8:10 Barwy szczęścia – odc. 1769
8:45 O mnie się nie martw – odc. 2/13
9:35 Warto rozmawiać
10:25 Rzecz Polska – Cukiernica Julii
10:45 Wiadomości
10:55 Korona królów – odc 27
11:25 Astronarium – (54)
11:55 Petersburski Music Show
12:20 Krótka historia – – (416)
12:30 Teleexpress
12:55 Studio Raban
13:25 Wschód; magazyn
13:55 Barwy szczęścia – odc. 1769
14:25 Wilnoteka; magazyn
14:45 Dobranocka – Zwierzojeż
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Głęboka woda – odc. 12
16:35 Przepis dnia – /311/; magazyn
16:45 Polonia 24
17:05 Rozmowa Polonii – (239)
17:20 Halo Polonia; magazyn
18:10 Szpiedzy – Wielka wymiana
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:55 Korona królów – odc 27
20:25 Baw się słowami s. III; magazyn
20:40 Podwodne ABC – Odc. 3
20:45 Dobranocka – Zwierzojeż
21:00 Wiadomości
21:35 Głęboka woda – odc. 12
22:20 Krótka historia – – (416)
22:30 Barwy szczęścia – odc. 1769
23:05 Polonia 24
23:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
23:40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Sprawiedliwi wśród Nas –
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /311/; magazyn
CZWARTEK 15.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 19
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 3
1.55 Pytanie na śniadanie
6:00 Panorama
6:25 Polonia 24
6:45 Rozmowa Polonii; rozmowa
7:00 Halo Polonia; magazyn
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – – (416)
8:10 Barwy szczęścia – odc. 1770
8:45 M jak miłość – odc. 1348
9:40 Głęboka woda – sezon II odc. 12
10:30 Pod Tatrami
10:45 Wiadomości
10:55 Korona królów – odc 28
11:25 Jak to działa – odc. 153
11:55 Zwierzaki Czytaki – odc. 3
12:10 Podwodne ABC – Odc. 3
12:20 Krótka historia – – (417)
12:30 Teleexpress
12:55 Było, nie minęło
13:25 Racja stanu – (104)
13:55 Barwy szczęścia – odc. 1770
14:25 Biało – czerwoni – dokumentalny
14:45 Dobranocka – Straszny FILM
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Komisarz Alex – odc. 117
16:45 Polonia 24
17:05 Rozmowa Polonii – (240)
17:20 Halo Polonia; magazyn
18:10 Sprawiedliwi wśród Nas
18:40 Magazyn śledczy Anity Gargas
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:55 Korona królów – odc 28
20:25 Zwierzaki Czytaki – odc. 3
20:45 Dobranocka – STRASZNY FILM
21:00 Wiadomości
21:35 Komisarz Alex – odc. 117
22:20 Krótka historia – – (417)
22:30 Barwy szczęścia – odc. 1770
23:05 Polonia 24
23:25 Rozmowa Polonii; rozmowa
23:40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (104)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /293/

PIĄTEK 17:03.2018
0.05 Blondynka – odc. 20* (seria II, odc. 7) – Koleżka Pana Boga – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /65/; magazyn
1.25 Domisie – odc. 389 Sójka kłamczucha; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panoram Flesz i Pogoda
6:00 Panorama
6:25 Polonia 24
6:45 Rozmowa Polonii; rozmowa
7:00 Halo Polonia; magazyn
7:50 Wiadomości
8:00 Krótka historia – – (417) Początki dynastii Rurkowiczów; felieton
8:10 Na sygnale – odc. 164 „Żółtodziób” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
8:45 M jak miłość – odc. 1349 – txt. str. 777; serial TVP
9:40 Komisarz Alex – odc. 117 (seria IX odc. 13) – Zemsta
10:35 Portrety niepodległości; felieton
10:45 Wiadomości
10:55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
11:20 Szpiedzy – pilot – Wielka wymiana; film dokumentalny
12:10 Baw się słowami s. III; magazyn
12:20 Krótka historia – – (418) Poitiers 732; felieton
12:30 Teleexpress
12:55 Okrasa łamie przepisy – W krzyżackiej kuchni – txt. str. 777; magazyn kulinarny
13:25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Rekordy; magazyn
13:55 Na sygnale – odc. 164 „Żółtodziób” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
14:25 Wolny Ekran – (84); magazyn
14:45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 3 – Ale w ZOO jest wesoło
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Na dobre i na złe – odc. 697 To chyba miłość – txt. str. 777; serial TVP
16:45 Polonia 24
17:05 Halo Polonia; magazyn
17:45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2) ed 11; zabawa quizowa
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Kolarska czwórka torowa; cykl dokumentalny
20:15 Domisie – odc. 389 Sójka kłamczucha; program dla dzieci
20:45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 3 – Ale w ZOO jest wesoło
21:00 Wiadomości
21:35 Na dobre i na złe – odc. 697 To chyba miłość – txt. str. 777; serial TVP
22:30 Na sygnale – odc. 164 „Żółtodziób” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22:55 Krótka historia – – (418) Poitiers 732; felieton
23:05 Polonia 24
23:25 Halo Polonia; magazyn
23.00 Program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości; felieton

SOBOTA 18:03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1767
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1768
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1769
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1770
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
5:55 Polonia 24
6:15 Halo Polonia; magazyn
6:50 Okrasa łamie przepisy – W krzyżackiej kuchni – txt. str. 777; magazyn kulinarny
7:20 Ojciec Mateusz – odc. 182 – Krew z krwi (Ojciec Mateusz XIV odc. 9)
8:15 Na dobre i na złe – odc. 697 To chyba miłość – txt. str. 777; serial TVP
9:10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (2) ed 11; zabawa quizowa
10:40 Wolny Ekran – (85); magazyn
11:00 Kulturalni PL – (395); magazyn
12:00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (382)
12:30 Teleexpress
12:55 M jak miłość – odc. 1350 – txt. str. 777; serial TVP
13:50 program rozrywkowy
14:45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Przepis na ciasto, odc. 26
14:50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Skarb Piratów; widowisko kameralne
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 2 – txt. str. 777; serial TVP
16:40 Operacja Samum – txt. str. 777 88′; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI
18:15 program rozrywkowy
18:40 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (382)
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 M jak miłość – odc. 1350 – txt. str. 777; serial TVP
20:45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Przepis na ciasto, odc. 26
21:00 Wiadomości
21:35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 2 – txt. str. 777; serial TVP
22:25 Operacja Samum – txt. str. 777 88′; film sensacyjny; reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI
23.00 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie

NIEDZIELA 19:03.2018
23.55 Dom – odc. 24/25 – Droga na skróty – txt. str. 777; serial TVP
1.30 Magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda
5:30 Teleranek – txt. str. 777; magazyn
10:55 Baw się słowami s. III; magazyn
6:10 Baw się słowami s. III; magazyn
6:25 Ziarno – Trzylistna koniczynka; magazyn
6:55 Między ziemią a niebem; magazyn
7:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
7:15 Między ziemią a niebem; magazyn
8:00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
9:20 Turystyczna Jazda – Ryga i Wschodnia Łotwa
9:40 Dom – odc. 24/25 – Droga na skróty – txt. str. 777; serial TVP
11:30 Rodzinka.pl – odc. 207 „Metka mnie drapała…” sezon 10
12:00 Rodzinka.pl – odc. 208 „Rollercoaster” sezon 10
12:35 Teleexpress
12:55 M jak miłość – odc. 1351 – txt. str. 777; serial TVP
13:50 Oczy w oczy – (74)
14:25 Baw się słowami s. III; magazyn
14:40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Zakupy, odc. 21
14:50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tęczowy domek ślimaka; widowisko kameralne
15:00 Wiadomości
15:30 Pogoda
15:35 Sport
15:45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 15* (seria II odc. 2) – Przelotna wdowa
16:40 Benek – txt. str. 777 AD 97′; film obyczajowy; reż.:Robert Gliński; wyk.:Marcin Tyrol, Mirosława Żak, Magdalena Poplawska, Zbigniew Stryj, Andrzej Mastalerz
18:25 program rozrywkowy
18:45 Zakochaj się w Polsce – odc. 59 Kalisz – txt. str. 777; magazyn
19:15 Wiadomości
19:45 Sport
19:50 M jak miłość – odc. 1351 – txt. str. 777; serial TVP
20:45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Zakupy, odc. 21
21:00 Wiadomości
21:35 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 15* (seria II odc. 2) – Przelotna wdowa
22:25 Oczy w oczy – (74)
23:05 Benek – txt. str. 777 AD 97′; film obyczajowy; reż.:Robert Gliński; wyk.:Marcin Tyrol, Mirosława Żak, Magdalena Poplawska, Zbigniew Stryj, Andrzej Mastalerz
23.45 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.