08.06.2018 – 14.06.2018

PIĄTEK 08.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 55
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Kartonowe cuda
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (281)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (473)
7.10 Na sygnale – odc. 176
7.45 Pogoda na piątek – odc. 2
8.40 Przystań – odc. 12/13
9.35 Portrety niepodległości – /4/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Szlakiem Pierwszej Pancernej
11.10 Baw się słowami; magazyn
11.20 Krótka historia – (474)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kwartet – magazyn regionów
12.55 Na sygnale – odc. 176
13.25 Wolny Ekran – (95); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.40 Wielki test o polskiej piosence
16.10 Halo Polonia; magazyn
16.35 55. KFPP w Opolu
17.55 55. KFPP w Opolu – Debiuty
18.55 Wiadomości
19.30 Gen innowacyjności
19.45 Dobranocka – Kulfon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.35 Wielki test o polskiej piosence
22.05 Halo Polonia; magazyn
22.35 55. KFPP w Opolu
23.50 Krótka historia – (474)
0.00 Działo się w Krakowie
SOBOTA 09.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1814
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1815
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1816
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1817
1.55 Pytanie na śniadanie
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.40 55. KFPP w Opolu – Debiuty
6.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 232
7.45 Kino retro – ABC miłości; komedia; reż.: Michał Waszyński; wyk.: Adolf Dymsza, Maria Bogda, Kazimierz Krukowski, Konrad Tom, Ludwik Lawiński, Józef Orwid, Eugeniusz Koszutski, Basia Wywerkówna, Monika Carlo, Helena Zarembina
9.40 Wolny Ekran – (96); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (407); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 3
12.50 program rozrywkowy
13.15 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.20 Cała Polska Czyta dzieciom
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.05 Sport
14.20 55. KFPP w Opolu – Premiery
16.00 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
17.50 Pogoda na piątek – odc. 3
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 55. KFPP w Opolu – Premiery
22.10 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
23.50 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 10.06.2018
23.55 Kapitan Sowa na tropie – odc. 1/8 – Gipsowa figurka – reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Wiesław Gołas, Michał Szewczyk, Bogusław Sochnacki, Stanisław Wyszyński, Iwona Słoczyńska
0.25 Kapitan Sowa na tropie – odc. 2/8 – Uprzejmy morderca; serial TVP
0.55 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju – recital Moniki Borzym; koncert
1.30 Kierunek Zachód – /7/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.45 Baśnie i bajki polskie
5.00 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.25 Ziarno – Św. Antoni – fakty i mity
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Kapitan Sowa na tropie – odc. 1/8 – Gipsowa figurka – reż.: Stanisław Bareja; wyk.: Wiesław Gołas, Michał Szewczyk, Bogusław Sochnacki, Stanisław Wyszyński, Iwona Słoczyńska
9.10 Kapitan Sowa na tropie – odc. 2/8 – Uprzejmy morderca
9.40 program rozrywkowy
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 69
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 229
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 230
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 4
12.45 Oczy w oczy – (80)
13.15 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.10 Sport
14.20 55. KFPP w Opolu – Od Opola do Opola
16.00 55. KFPP w Opolu – Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia.
17.50 Pogoda na piątek – odc. 4
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 69
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 55. KFPP w Opolu – Od Opola do Opola
22.15 55. KFPP w Opolu – Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia.
23.45 Oczy w oczy – (80) Kacper Kuszewski
PONIEDZIAŁEK 11.06.2018
1.05 Nad Niemnem – Magazyn
1.25 Supełkowe ABC – odc. 110
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (78)
5.25 Kulturalni PL – (407); magazyn
6.20 Racja stanu – (114)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (474)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1818 –
7.45 Bezpośrednie połączenie
8.40 Oczy w oczy – (80)
9.10 W polskiej szkole w Winnicy
9.25 Polakom w Mołdawii
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 77 –
10.25 Ukryte skarby (1/2018)
10.55 Supełkowe ABC – odc. 110 – JM; magazyn
11.20 Krótka historia – (367)
11.30 Teleexpress –
11.55 La La Poland
12.40 Pod Tatrami; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1818 –
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 U Pana Boga w ogródku – 1/12; serial komediowy TVP; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Beya-Zaborski, Emilian Kamiński, Jan Wieczorkowski, Agata Kryska, Wojciech Solarz, Irina Łaczina, Mieczysław Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (283)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Anatomia startupu
18.15 Korona królów – odc 77 –
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 110
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości –
20.30 Sport
20.35 U Pana Boga w ogródku – 1/12
21.20 Krótka historia – (367)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1818
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (283)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Gen innowacyjności –
23.40 Wolny Ekran – (96); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
WTOREK 12.06.2018
0.00 Muszelki Wigier 2017; relacja
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (79)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (283)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (367)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1819 –
7.45 Szkatułka z Hongkongu – film TVP (1983); reż.:Paweł Pitera; wyk.: Piotr Garlicki, Piotr Fronczewski, Andrzej Chichłowski, Henryk Bista, Stanisław Dąbrowski
8.45 Anatomia startupu
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 78 –
10.25 Tańczący z naturą s.II
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 33
11.20 Krótka historia – (368)
11.30 Teleexpress –
11.55 Podróże z historią s.III – odc. 31
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 14
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1819 –
13.25 Magazyn z Wysp – /34/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.35 Pogoda
14.40 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 233
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (284)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 78 –
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami – s. III
19.30 Baw się słowami – s. III
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości –
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII
21.20 Krótka historia – (368)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1819 –
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Wysp – /34/
23.40 Dziedzictwo regionów
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /290/
ŚRODA 13.06.2018
0.10 Blondynka s.V – odc. 56
1.00 Program ekumeniczny
1.25 W Krainie Baśni – odc. 5
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.10 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (368)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1820 –
7.45 U Pana Boga w ogródku – 1/12
8.35 Warto rozmawiać
9.30 Szlakiem miejsc niezwykłych
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 79 –
10.25 Astronarium – (29) – „Planetaria”; magazyn; Gwiazdy zaklęte w maszynie. Tak najprościej można opisać czym jest planetarium. To niezwykłe miejsca, które pozwalają w dowolnym momencie przenieść się pod rozgwieżdżone niebo i zrozumieć rządzące nim zasady. W tym programie pokażemy jak udaje się przenieść gwiazdy pod zamkniętą kopułę
10.55 W Krainie Baśni – odc. 5
11.20 Krótka historia – (389)
11.30 Teleexpress –
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1820 –
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.II – odc. 12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (285)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Ambasador Pokoju
18.15 Korona królów – odc 79 –
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 5
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości –
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.II – odc. 12
21.20 Krótka historia – (389)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1820 –
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 W polskiej szkole w Winnicy
23.35 Polakom w Mołdawii
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /346/; magazyn
CZWARTEK 14.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 57
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 16
1.45 Podwodne ABC – Odc. 16
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (81)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (389)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1821 –
7.45 Pogoda na piątek – odc. 3
8.40 Strażacy s.II – odc. 12
9.30 Pod Tatrami; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 80 –
10.25 Orły Nawałki – odc. 4
10.55 Domisie – Baloniki
11.20 Krótka historia – (393)
11.30 KabareTOP Story – „Sęk”
11.55 Polski grill – /9/; magazyn
12.25 Racja stanu – (115)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1821 –
13.25 Magazyn z Ameryki – /33/
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 13
15.30 Przepis dnia – /347/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (287)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 W polskiej szkole w Winnicy
17.20 Polakom w Mołdawii
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 80 –
18.45 Wiadomości
19.20 Zwi erzaki Czytaki – odc. 16
19.35 Podwodne ABC – Odc. 16
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości –
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 13
21.20 Krótka historia – (393)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1821 –
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (115)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /347/; magazyn

PIĄTEK 15.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 58* (seria V, odc. 6) – Przyjaciele… – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Baloniki; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama i Pogoda
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (82)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (393)
7.10 Trzecia połowa – odc. 1 – serial komediowy TVP (2018); reż.: Kristoffer Rus; wyk.: Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Gąsowski, Bartosz Żukowski, Barbara Wypych, Bartłomiej Firlet, Witold Dębicki
7.45 Pogoda na piątek – odc. 4
8.40 Przystań – odc. 13/13
9.35 Rozrywka Retro – Na festiwalowej scenie – Alicja Majewska; widowisko rozrywkowe
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.20 Ambasador Pokoju – txt. str. 777; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami – s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (416) Wojciech Korfanty; felieton
11.30 Teleexpress –
11.55 Okrasa łamie przepisy – Ryby w marynatach – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki
12.55 Trzecia połowa – odc. 1 – txt. str. 777
13.25 Wolny Ekran – (96); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 16 – Budowlana awanturka
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Krakowskie gołębie; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Czas honoru – Powstanie – odc. 1* „Jeszcze nie dziś” – txt. str. 777; serial TVP
15.15 Orły Nawałki – odc. 1 – txt. str. 777; cykl reportaży
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1874 – txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1980); reż.:Andrzej Wajda, Edward Kłosiński, Anna Polony, Krystyna Grochowicz; wyk.:Izabella Olszewska, Bolesław Nowak, Anna Polony, Jerzy Bińczycki, Roman Stankiewicz, Jerzy Stuhr, Wiktor Sadecki, Jerzy Grzegorzewski, Halina Wojtacha, Halina Kuźniakówna
17.50 Czerwone korale – Brathanki
18.25 Magazyn z Ameryki – /33/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.10 Domisie – Baloniki; program dla dzieci
19.40 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 16 – Budowlana awanturka
19.45 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Brzydkie Kaczątko; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości –
20.25 Czas honoru – Powstanie – odc. 1* „Jeszcze nie dziś” – txt. str. 777; serial TVP
21.10 Przebojowa noc
21.30 Trzecia połowa – odc. 1 – txt. str. 777
21.55 Krótka historia – (416) Wojciech Korfanty; felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /291/; magazyn
SOBOTA 16.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1818 –
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1819 –
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1820 –
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1821 –
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
5.25 Polonia 24
5.40 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 233 – Zdrada (Ojciec Mateusz XVIII odc. 8) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Czas honoru – Powstanie – odc. 1* „Jeszcze nie dziś” – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1874 – txt. str. 777; serial TVP
9.10 Rozrywka Retro – Muzyka Małego Ekranu: Czesław Niemen
9.40 Wolny Ekran – (97); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (408); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (374)
11.30 Teleexpress –
11.55 Pogoda na piątek – odc. 5
12.45 Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German – Zielona Góra 2018 cz. 1; koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Babski wieczór, odc. 13
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 3/7 – txt. str. 777; serial TVP
15.50 Wielki test – Wielki Test o Mundialu
17.20 Rozrywka Retro – Muzyka Małego Ekranu: Czesław Niemen
17.50 Pogoda na piątek – odc. 5
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (374)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Babski wieczór, odc. 13
20.00 Wiadomości –
20.35 Kariera Nikodema Dyzmy – odc. 3/7 – txt. str. 777; serial TVP
21.35 Wielki test – Wielki Test o Mundialu
23.05 Herbatka z kabaretem – (12)
23.45 Działo się w Krakowie
NIEDZIELA 17.06.2018
23.50 Kapitan Sowa na tropie – odc. 3/8 – Termos – txt. str. 777; serial TVP
0.20 Kapitan Sowa na tropie – odc. 4/8 – Cichy pokoik – txt. str. 777; serial TVP
0.50 La La Poland – odc (1)
1.30 Magazyn z Wysp – /34/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda
4.35 Teleranek – odc. 65 – Piłka nożna – txt. str. 777; magazyn
5.00 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami – s. III; magazyn
5.30 Ziarno – Raban w Ziarnie; magazyn
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 25 lat TVP Polonia – historia
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kaplicy na Lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie; STEREO, 10.9, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 73 Szlak wokół Tatr
8.40 Kapitan Sowa na tropie – odc. 3/8 – Termos – txt. str. 777; serial TVP
9.15 Kapitan Sowa na tropie – odc. 4/8 – Cichy pokoik – txt. str. 777; serial TVP
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 70 Strzegom – txt. str. 777; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 231 „Pranie nie jest sexy” sezon 12 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 232 „Wilgotna Szeherezada” sezon 12 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress –
11.55 Pogoda na piątek – odc. 6
12.50 Oczy w oczy – (22) Irena Santor
13.25 Baw się słowami – s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Kłębek, odc. 34
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kot w butach; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.20 Pogoda
14.25 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 26* (seria II odc. 13) – Jedna za wszystkie –
15.20 Filmowe lato z Mistrzami – Pułkownik Kwiatkowski – txt. str. 777; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś
17.30 Z archiwum Filmoteki Narodowej – odc. 1 Skarby Filmoteki Narodowej; cykl reportaży
17.50 Pogoda na piątek – odc. 6
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.10 Zakochaj się w Polsce – odc. 70 Strzegom – txt. str. 777; magazyn
19.40 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Kłębek, odc. 34
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Krakowskie gołębie; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości –
20.25 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 26* (seria II odc. 13) – Jedna za wszystkie –
21.25 Oczy w oczy – (22) Irena Santor
22.05 Filmowe lato z Mistrzami – Pułkownik Kwiatkowski – txt. str. 777; komediodramat
0.10 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.