06.04.2018 – 12.04.2018

PIĄTEK 06.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 29
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Domisiowe domy
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (251)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (431); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 167
7.45 Hrabina Cosel – Upadek, odc. 3
8.45 Przystań – odc. 3/13 – Przyjaciółki
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.15 Macedończyk; film dok.
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (432); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kronika regionu
12.55 Na sygnale – odc. 167
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 699
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko!
18.25 Magazyn z Ameryki; magazyn
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Domisiowe domy
19.45 Dobranocka – Kulfon
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 699
21.30 Na sygnale – odc. 167
21.55 Krótka historia – (432); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /279/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 07.04.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1779
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1780
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1781
1.25 program rozrywkowy
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 185
7.15 Na dobre i na złe – odc. 699
8.10 Kocham Cię, Polsko!
9.40 Wolny Ekran – (87); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (398); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1354
12.50 Złota sobota; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; Muzyczny program rozrywkowy, realizowany w formie koncertu z udziałem publiczności. Piosenki i tańce kolejnych dekad XX wieku w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza, zespołu Teatru Studio Buffo oraz zaproszonych gwiazd polskiej estrady.
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej
15.40 Ostatnia akcja – komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki
17.20 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1354
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej
21.25 Ostatnia akcja – komedia sensacyjna kraj prod.Polska (2009); reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki
23.00 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 08.04.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 2/10
0.55 Znamy się (nie) tylko z widzenia
2.10 Magazyn z Wysp – /29/
2.35 Teleranek s.II – odc. 40
3.00 Baw się słowami s. III; magazyn
3.15 Baw się słowami s. III; magazyn
3.30 Ziarno – Białystok
4.00 Transmisja Mszy Świętej
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 Retro – Będzie lepiej; komedia kraj prod.Polska (1936); reż.:Michał Waszyński; wyk.:Helena Zarembina, Ryszard Misiewicz, Kazimiera Horbowska, Edmund Minowicz, Aniela Rolandowa, Halina Kowalczykówna, Irena Skwierczyńska, Michał Halicz, Bolesław Folański, Janina Paszkowska
8.40 Czarne chmury – odc. 2/10
9.40 Turystyczna Jazda – odc. 80
10.00 Zakochaj się w Polsce
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 211
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 212
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1355
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II
15.40 Weiser; dramat psychologiczny
17.25 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1355
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II
21.25 Oczy w oczy; rozmowa
22.05 Weiser; dramat psychologiczny
23.40 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 09.04.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 61
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 8
1.25 Supełkowe ABC – odc. 99 – JM
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (25)
5.25 Kulturalni PL – (398); magazyn
6.20 Racja stanu – (107)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (432)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1782
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 17
8.40 Oczy w oczy – (20)
9.15 Pociąg specjalny Warszawa
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 41
10.25 1200 Muzeów – Motoryzacja
10.55 Supełkowe ABC – odc. 99 – JM
11.20 Krótka historia – (433); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z…
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1782
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII
15.35 Przepis dnia – /318/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (252)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Krystyna – Ostatnia klasówka
18.15 Korona królów – odc 41
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 99 – JM
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw s.VII
21.20 Krótka historia – (433); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1782
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (252)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Magazyn z Ameryki – /29/
23.40 Wolny Ekran – (87); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /318/; magazyn
WTOREK 10.04.2018
0.05 Scena Klasyczna – (2); koncert
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (26)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (252)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (433); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1783
7.45 Syzyfowe prace – odc. 5/6 – 1892
8.45 Krystyna – Ostatnia klasówka
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 42
10.25 Sonda 2 – (77) – Symetria
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 26
11.20 Krótka historia – (434); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Barwy szczęścia – odc. 1783
12.30 Kierunek Zachód – /3/
12.50 Dobranocka – Miś Uszatek
13.00 Msza Święta
14.25 Wiadomości
14.55 Pogoda
15.00 Sport
15.10 Ojciec Mateusz s. XIV – odc. 186
15.55 Polonia 24
16.15 Rozmowa Polonii – (253)
16.30 Halo Polonia; magazyn
17.15 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 42
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
19.50 Cała Polska Czyta dzieciom
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s. XIV – odc. 186
21.20 Krótka historia – (434); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1783
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (253)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /3/
23.40 Rzecz Polska – Hodowla
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /277/; magazyn
ŚRODA 11.04.2018
0.10 Blondynka s.III – odc. 30
1.00 Menonici w Polsce; reportaż
1.25 W Krainie Baśni – odc. 14
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (27)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (253)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (434); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1784
7.45 O mnie się nie martw s.VII
8.35 Warto rozmawiać
9.25 Rzecz Polska – Hodowla
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 43
10.25 Astronarium – (56)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 14
11.20 Krótka historia – (435); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1784
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 4/10
15.35 Przepis dnia – /323/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (254)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 DIES LUCTUS – dni żałoby
18.15 Korona królów – odc 43
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 14
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 4/10
21.20 Krótka historia – (435); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1784
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (254)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Pociąg specjalny Warszawa
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /323/; magazyn
CZWARTEK 12.04.2018
0.05 Blondynka s.III – odc. 31
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 7
1.45 Podwodne ABC – Odc. 7
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (28)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (254)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (435); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1785
7.45 M jak miłość – odc. 1354
8.40 Strażacy s.I – odc. 4/10
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 44
10.25 Jak to działa – odc. 114
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 7
11.10 Podwodne ABC – Odc. 7
11.20 Krótka historia – (436); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (108)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1785
13.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński
13.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 1/20 – Pracowity nosiwoda; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 4
15.35 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932)
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (255)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Pociąg specjalny Warszawa – Smoleńsk – Warszawa; film dokumentalny; reż.:Józef Szymura
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 44
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 7
19.35 Podwodne ABC – Odc. 7
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 4
21.20 Krótka historia – (436); felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1785
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (108)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia –

PIĄTEK 13.04.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka s.III – odc. 32* (seria III, odc. 6) – Tutaj ja rządzę – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /69/; magazyn
1.25 Domisie – Zapomniane gry i zabawy; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie Extra – (29)
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (255); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (436); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 168 „Zbłąkany wędrowiec” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1355 – txt. str. 777; serial TVP
8.40 Przystań – odc. 4/13 – Zuza – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932),; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 DIES LUCTUS – dni żałoby, dni smutku; film dokumentalny; reż.:Paweł Nowacki
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (437); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Wiosenny polski obiad – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Legendy i skarby; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 168 „Zbłąkany wędrowiec” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (87); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 7 – Rakietower; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Złotowłosa i trzy niedźwiadki; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 700 Słabość – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (4) ed 11; zabawa quizowa
18.25 Biało – czerwoni – historie niezwykłe – Biegacz długodystansowy Janusz Kusociński; cykl dokumentalny
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Zapomniane gry i zabawy; program dla dzieci
19.50 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc. 7 – Rakietower; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 700 Słabość – txt. str. 777; serial TVP
21.30 Na sygnale – odc. 168 „Zbłąkany wędrowiec” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
21.55 Krótka historia – (437); felieton
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Niezapomniane koncerty – Opole 2017 na bis – Jubileusz Maryli Rodowicz /cz. 2/; koncert
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /2/ Władysław Bandurski (1865 – 1932),; felieton

SOBOTA 14.04.2018 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1782
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1783
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1784
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1785
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy – Wiosenny polski obiad – txt. str. 777; magazyn kulinarny
6.20 Ojciec Mateusz s.XIV – odc. 186 – Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 700 Słabość – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (4) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL – (399); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (386)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1356 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 program rozrywkowy
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Król i królowa, odc. 4; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Dziecięce sprawy. O świetlikach i światełkach; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 5 – txt. str. 777; serial TVP
15.40 Pajęczarki – txt. str. 777 104′; komedia; reż.:Barbara Sass; wyk.:Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski
17.35 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1356 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (386)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Król i królowa, odc. 4; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 5 – txt. str. 777; serial TVP
21.25 Pajęczarki – txt. str. 777 104′; komedia; reż.:Barbara Sass; wyk.:Maria Pakulnis, Adrianna Biedrzyńska, Jan Nowicki, Marian Opania, Wojciech Malajkat, Danuta Szaflarska, Maciej Robakiewicz, Marek Walczewski
23.20 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie

NIEDZIELA 15.04.2018 TV Polonia
23.55 Czarne chmury – odc. 3/10 – Zawiść – txt. str. 777; serial TVP
0.55 program rozrywkowy
1.30 Kierunek Zachód – /3/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
4.00 Pytanie na śniadanie – zapowiedź – w tym: Panorama i Pogoda
4.30 Teleranek – odc. 58 – Kto nie śpi w nocy? – txt. str. 777; magazyn
4.55 Baw się słowami s. III; magazyn
5.10 Baw się słowami s. III; magazyn
5.20 Ziarno – Zakochaj się w niepodległości, zakochaj się w Polsce; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Krzysztofa w miejscowości Tuszyn Las, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda – Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II
8.40 Czarne chmury – odc. 3/10 – Zawiść – txt. str. 777; serial TVP
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 62 Bydgoszcz; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 213 „Jak myśmy się postarzeli” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 214 „Muszę rozgrzać Achillesa” sezon 11 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1357 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami s. III; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki s.II – Wiatr, odc. 25; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Muminek i księżycowa przygoda; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 18* (seria II odc. 5) – Anna Karenina
15.40 Katyń – txt. str. 777 116′; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
17.50 M jak miłość – odc. 1357 – txt. str. 777; serial TVP
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 62 Bydgoszcz; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki s.II – Wiatr, odc. 25; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – odc. 18* (seria II odc. 5) – Anna Karenina
21.25 Oczy w oczy; rozmowa
22.05 Katyń – txt. str. 777 116′; dramat; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
0.10 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.