05.08.2016 – 11.08.2016

PIĄTEK 05.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 40
1.00 Po śladach Nektariusza; reportaż
1.30 Klasa na obcasach – odc. 7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (46)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 94
7.25 Co to konia obchodzi? – film TVP
8.25 Paradoks – odc. 7* Paluch
9.20 Studio Wschód
9.50 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
10.50 KabareTOP
11.20 Krótka historia – (47)
11.30 Teleexpress
11.50 Reportaż
12.25 Sonda 2 – program naukowy
12.55 Na sygnale – odc. 94
13.25 Przygody Smoka Pola
13.5. Dobranocka – Maurycy i Hawranek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 629
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni
18.40 Bałtycki Festiwal Piosenki
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 41
19.15 Klasa na obcasach – odc. 7
19.50 Dobranocka – Maurycy i Hawranek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.50 Na dobre i na złe – odc. 629
21.50 Na sygnale – odc. 94
22.10 Krótka historia – (47)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia
SOBOTA 06.08.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1433
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1434
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1435
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1436
1.30 Pytanie na śniadanie
5.25 Halo Polonia; magazyn
6.15 Błękitne wakacje; magazyn
6.50 Ojciec Mateusz – odc. 139
7.40 Na dobre i na złe – odc. 629
8.50 Saga prastarej puszczy
9.50 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (8)
11.00 Akcja wakacje – /6/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1214
12.50 Przygarnij mnie – odc. 8
13.5. Dobranocka – Baśnie i bajki
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.50 Ja wam pokażę! – odc. 9/13
15.40 Ziemia obiecana – film fab.
18.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
18.50 M jak miłość – odc. 1214
19.5. Dobranocka – Baśnie i bajki
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ja wam pokażę! – odc. 9/13
21.35 Ziemia obiecana – film fab.
0.20 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 07.08.2016
0.25 Europejski Stadion Kultury
1.25 Saga prastarej puszczy
2.20 Polska z Miodkiem
2.30 Teleranek – odc. 5
3.00 Przygody Smoka Pola
3.20 Petersburski Music Show
3.50 Akcja wakacje – /7/; magazyn
4.25 W pustyni i w puszczy – odc. 1
5.25 Informacje kulturalne ekstra
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.5. Książki na lato (7); felieton
6.50 Książki na lato (8); felieton
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Pioseneki Młynarskiego cz 1.
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 43
10.20 Rodzinka.pl – odc. 44
10.55 Pochwała żeglarstwa
11.25 Polska z Miodkiem – (20)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1215
12.50 Oczy w oczy – (8)
13.25 Przygody Smoka Pola
13.50 Dobranocka – Król Maciuś  I
14.00 Wiadomości
14.10 Sport
14.15 Pogoda
14.20 Przystań – odc. 8/13
15.05 Wyśpiewać nadzieję
15.35 07 zgłoś się – odc. 18/21
16.50 Koncert S 1
17.55 Pochwała żeglarstwa
18.25 Polska z Miodkiem – (20)
18.35 M jak miłość – odc. 1215
19.25 Przygody Smoka Pola
19.5. Dobranocka – Król Maciuś I
20.00 Wiadomości
20.10 Sport
20.10 Pogoda
20.20 Przystań – odc. 8/13
21.05 Wyśpiewać nadzieję
21.35 Oczy w oczy – (8)
22.10 07 zgłoś się – odc. 18/21
23.20 Opole 2015 na bis /2/; koncert
0.00 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 08.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 41
1.05 Nad Niemnem – Magazyn
1.25 Mama – nic – odc. 4/4 – Negatyw
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Krótka historia – (47)
5.00 Człowiek świętego imienia
5.35 Przygarnij mnie – odc. 8
6.25 Polska z Miodkiem
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1437
7.25 Przystań – odc. 8/13
8.20 Oczy w oczy – (8)
8.50 07 zgłoś się – odc. 18/21
10.00 Dzika Muzyka – Granie do nieba
10.25 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
10.55 Galeria – odc. 55
11.20 Krótka historia – (48)
11.30 Teleexpress
11.55 Saga prastarej puszczy
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1437
13.25 Nad Niemnem – Magazyn Polaków na Białorusi  odc.148
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Tajemnica twierdzy szyfrów
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Henryk Wars
18.25 Nie pogrywaj, graj po polsku /2/
18.45 Galeria – odc. 55
19.15 Mama – nic – odc. 4/4 – Negatyw
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Tajemnica twierdzy szyfrów
21.35 Krótka historia – (48)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1437
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Nad Niemnem – Magazyn
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 09.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 42
1.00 Cafe Historia – Rzeź Woli
1.25 Janka – odc. 9
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (48)
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1438
7.25 Ja wam pokażę! – odc. 9/13
8.20 Henryk Wars
9.25 Wyśpiewać nadzieję odc. 1
10.20 Człowiek świętego imienia
10.55 Galeria – odc. 56
11.20 Krótka historia – (49)
11.30 Teleexpress
11.45 Polska z Miodkiem
11.55 Naszaarmia.pl – odc. 225
12.25 Astronarium – (25)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1438
13.25 W Krakowie był raban
13.45 Dobranocka – Koto Filemon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 140
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Cudze listy – film dokumentalny
18.25 Polska z Miodkiem
18.30 Pod Tatrami – magazyn
18.45 Galeria – odc. 56
19.15 Janka – odc. 9
19.45 Dobranocka – Kota Filemon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 140
21.35 Krótka historia – Monte Cassino
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1438
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 W Krakowie – był raban
0.00 Zakończenie dnia
ŚRODA 10.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 43
0.55 Błękitne wakacje; magazyn
1.25 Wakacje z duchami – odc. 4/7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – Monte Cassino
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1439
7.25 Tajemnica twierdzy szyfrów
8.20 Cudze listy – film dokumentalny
9.30 „Jeden świat” Fundacja Anny Dymnej
10.30 W Krakowie – był raban
10.55 Galeria – odc. 57
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Błękitne wakacje; magazyn
12.25 Jak to działa – odc. 70
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1439
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok Wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 83
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Głową mur przebijesz
18.15 Lato z Radiem 2016 w TVP 3
18.45 Galeria – odc. 57
19.15 Wakacje z duchami – odc. 4/7
19.45 Dobranocka – Smok Wawelski
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 83
21.35 Krótka historia
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1439
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 11.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 44
1.05 Flesz historii – odc. 298
1.25 Klasa na obcasach – odc. 8
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (50) Zwycięstwo
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1440
7.25 M jak miłość – odc. 1214
8.20 Egzamin z życia – odc. 83
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.35 Głową mur przebijesz
10.30 Lato z Radiem cz. 2 I
11.20 Krótka historia – (51)
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (24)
11.55 Ród Maklakiewiczów
12.25 Sonda 2
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1440
13.25 Informacje kulturalne ekstra
13.45 Dobranocka – Pies, kot i .. .
14.00 Wiadomości
14.10 Sport
14.15 Pogoda
14.25 Paradoks – odc. 8* Profil
15.15 Opole na bis – Wilki; koncert
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Pioseneki Młynarskiego cz. 2
18.20 Polska z Miodkiem
18.25 Nie pogrywaj, graj po polsku /3/
18.45 Galeria – odc. 58
19.15 Klasa na obcasach – odc. 8
19.45 Dobranocka – Pies, kot i .. .
20.00 Wiadomości
20.10 Sport
20.11 Pogoda
20.20 Paradoks – odc. 8* Profil
21.05 Opole na bis – Wilki; koncert
21.35 Krótka historia – (51)
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1440
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Ród Maklakiewiczów
0.00 Polska z Miodkiem
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 12.08.2016
0.05 Ojciec Mateusz – odc. 45 (seria IV, odc. 2) – Cena prawdy –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
1.00 Program ekumeniczny
1.30 Klasa na obcasach – odc. 9; serial TVP; STEREO
2.00 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda
4.55 Krótka historia – (51) Polacy w obcych mundurach; felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 95 „Dzień wolny” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1215
8.25 Paradoks – odc. 8* Profil
9.20 Studio Wschód –  Odkrywanie Kresów; program publicystyczny
9.50 Europejski Stadion Kultury – Rzeszów 2016 – Kortez; koncert
10.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (66); program rozrywkowy
11.20 Krótka historia – (52) Powstanie Wojska Polskiego w 1918 roku; felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Akcja wakacje – /6/; magazyn
12.25 Sonda 2 – (16) –  txt. str. 777; program popularnonaukowy
12.55 Na sygnale – odc. 95 „Dzień wolny” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (10) Ulica; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 3 – Kisiu misiu; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 630 – Zwycięzca –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Z biegiem lat, z biegiem dni – Kraków 1907
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 42 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Klasa na obcasach – odc. 9; serial TVP; STEREO
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 3 – Kisiu misiu; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 630 – Zwycięzca –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
21.45 Na sygnale – odc. 95 „Dzień wolny” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (52) Powstanie Wojska Polskiego w 1918 roku; felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 13.08.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1437
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1438
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1439
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1440
1.30 Pytanie na śniadanie – wakacyjnie – w tym: 8.35, 9.25, 10.20 Pogoda
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.15 Błękitne wakacje; magazyn
6.45 Ojciec Mateusz – odc. 140 – Zagubiona (Ojciec Mateusz XI odc. 6) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.40 Na dobre i na złe – odc. 630 – Zwycięzca –  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 10.9
8.45 Saga prastarej puszczy – Opowieść o sóweczce: prawo drapieżnika –  txt. str. 777  52′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO
9.45 Turystyczna jazda
10.00 Kulturalni PL – na bis (9); magazyn
11.00 Akcja wakacje – /7/; magazyn
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1216
12.50 Przygarnij mnie – odc. 9; reality show
13.45 Dobranocka – Baśnie i bajki polskie – odc. 20 – Zuzanka i Utopce; film animowany
14.00 Wiadomości
14.10 Sport
14.15 Pogoda
14.25 Ja wam pokażę! – odc. 10/13
15.10 Gwiazdy na 60 lat TVP – przeżyjmy to jeszcze raz… /11/
15.40 Katyń –  txt. str. 777  116′; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 10.9
17.40 Opole 2016 na bis /7/; koncert
18.15 Akcja wakacje – /7/; magazyn
18.50 M jak miłość – odc. 1216
19.45 Dobranocka za oceanem – Baśnie i bajki polskie – odc. 20 – Zuzanka i Utopce; film animowany
20.00 Wiadomości
20.10 Sport
20.11 Pogoda
20.20 Ja wam pokażę! – odc. 10/13
21.10 Gwiazdy na 60 lat TVP – przeżyjmy to jeszcze raz… /11/
21.35 Katyń –  txt. str. 777  116′; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 10.9
23.35 Przygarnij mnie – odc. 9; reality show
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 14.08.2016
0.25 Lato z Radiem cz. 1 Kalisz
1.25 Saga prastarej puszczy – Opowieść o sóweczce: prawo drapieżnika –  txt. str. 777  52′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO
2.20 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
2.30 Teleranek – odc. 6 –  txt. str. 777; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
3.20 Petersburski Music Show – odc. 40; program muzyczny
3.50 Festiwal Dziecięcy „Muszelki Wigier” 2016 cz. 1; reportaż
4.25 W pustyni i w puszczy – odc. 2 – Chartum –  txt. str. 777; serial przygodowy TVP
5.25 Informacje kulturalne ekstra – Corso – Marka Nowakowskiego; informator kulturalny
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Polska, Watykan (2016); STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
6.50 Książki na lato
6.55 Książki na lato
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu; STEREO, 10.9, Transmisja
8.25 Absolutnie – koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego cz. 2
9.25 Okrasa łamie przepisy – Na kaczkę do Grudziądza –  txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 43 „Narada rodzinna” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 44 „Pogrzeb” –  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Pochwała żeglarstwa – Bałtyk i małe łódki; cykl reportaży
11.25 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1217
12.50 Oczy w oczy – (9)
13.25 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 16 – W drogę na Togo – Pogo (ep. 16); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Przystań – odc. 9/13 – Zjazd klasowy
15.40 07 zgłoś się – odc. 19/21 – Zamknąć za sobą drzwi
17.10 Opole 2015 na bis /2/; koncert
17.55 Pochwała żeglarstwa – Bałtyk i małe łódki; cykl reportaży
18.25 Polska z Miodkiem – (28) Kielce; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1217
19.25 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
19.45 Dobranocka za oceanem – Król Maciuś Pierwszy s. I – odc. 16 – W drogę na Togo – Pogo (ep. 16); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.30 Pogoda
20.40 Przystań – odc. 9/13 – Zjazd klasowy
21.35 Oczy w oczy – (9)
22.10 07 zgłoś się – odc. 19/21 – Zamknąć za sobą drzwi
0.00 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.