04.05.2018 – 10.05.2018

PIĄTEK 04.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 40
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Wielka paczka
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 25 lat TVP Polonia
7.00 Wiadomości
7.10 Na sygnale – odc. 171
7.45 M jak miłość – odc. 1361
8.40 Przystań – odc. 7/13
9.35 Portrety niepodległości – /7/
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.25 Polskie ślady w Argentynie
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Zaolzie
12.45 Wileńska majówka
12.55 Na sygnale – odc. 171
13.25 Wolny Ekran; magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 703
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.45 Kocham Cię, Polsko!
18.15 Wileńska majówka
18.25 wydarzenie aktualne
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Wielka paczka
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 703
21.30 Na sygnale – odc. 171
21.55 Krótka historia
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Portrety niepodległości – /7/
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 05.05.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1794
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1795
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1796
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1797
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 228
7.15 Na dobre i na złe – odc. 703
8.10 Kocham Cię, Polsko!
9.40 Wolny Ekran; magazyn
10.00 Kulturalni PL; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1362
12.50 Od Opola do Opola – /3/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ziemia obiecana – odc. 3/4
15.50 Wino truskawkowe; komediodramat kraj prod.Polska, Słowacja (2007); reż.: Dariusz Jabłoński; wyk.: Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński
17.50 M jak miłość – odc. 1362
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ziemia obiecana – odc. 3/4
21.35 Wino truskawkowe; komediodramat kraj prod.Polska, Słowacja (2007); reż.:Dariusz Jabłoński; wyk.:Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński
23.30 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 06.05.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 6/10
0.50 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp; magazyn
1.55 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek – odc. 60
4.55 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.20 Ziarno – Oratorium w Ziarnie
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Czarne chmury – odc. 6/10
9.35 Lajk
10.00 Zakochaj się w Polsce
10.30 Rodzinka.pl s.XI – odc. 219
11.00 Rodzinka.pl s.XI – odc. 220
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1363
12.50 Oczy w oczy – (75) Piotr Rubik
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 21
15.40 Teatr
17.10 program rozrywkowy
17.50 M jak miłość – odc. 1363
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 21
21.25 Oczy w oczy – (75) Piotr Rubik
22.05 Teatr
23.25 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 07.05.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 64
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 14
1.25 Supełkowe ABC – odc. 105 – JM
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Kulturalni PL – (402); magazyn
6.20 Konstytucja 3 Maja; reportaż
6.35 Muzeum Polskiej Piosenki – /18/
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1798
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II/ 21
8.40 Oczy w oczy – (75) Piotr Rubik
9.15 Bartłomiej Nizioł w Szczecinie
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 57
10.25 1200 Muzeów odc. 17
10.55 Supełkowe ABC – odc. 105
11.20 Krótka historia – (451)
11.30 Teleexpress
11.55 The Bilingual Revolution
12.40 Pod Tatrami; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1798
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII/ 9/13
15.30 Przepis dnia – /332/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (266)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Wygnaniec; film dokumentalny
18.15 Korona królów – odc 57
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 105
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw s.VII – 9/13
21.20 Krótka historia – (451)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1798
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (266)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Konstytucja 3 Maja; reportaż
23.40 Wolny Ekran – (91); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /332/; magazyn
WTOREK 08.05.2018
0.05 Od Opola do Opola – /3/
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (266)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (451)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1799
7.45 Ziemia obiecana – odc. 3/4
8.40 Wygnaniec; film dokumentalny
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 58
10.25 Sonda 2 – (82) – Obraz
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 28
11.20 Krótka historia – (452)
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 8
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1799
13.25 Kierunek Zachód – /5/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Hity i historie gwiazd
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018 – 1. półfinał
17.15 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 58
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami s. III; magazyn
19.30 Baw się słowami s. III; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Wyjazd służbowy; film TVP; reż.: Jerzy Andrzej Piotrowski; wyk.: erzy Kamas, Ewa Wiśniewska, Ferdynand Matysik, Hanna Stankówna, Marek Piwowski, Jolanta Lothe, Maciej Rayzacher, Kazimierz Kaczor
21.20 Krótka historia – (452)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1799
22.05 Koncert 100 – lecia ZAiKS – u /1/
23.15 Notacje – prof. Szewach Weiss
23.25 Kierunek Zachód – /5/
23.40 Rzecz Polska
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /285/; magazyn
ŚRODA 09.05.2018
0.10 Blondynka s.IV – odc. 41
1.00 Pamięć i modlitwa; reportaż
1.25 W Krainie Baśni – odc. 18
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Koncert 100 – lecia ZAiKS – u /1/
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (452)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1800
7.45 O mnie się nie martw s.VII 9/13
8.35 Warto rozmawiać
9.30 Rzecz Polska
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 59
10.25 Astronarium – (58)
10.55 W Krainie Baśni – odc. 18
11.20 Krótka historia – (453)
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1800
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Zwierzojeż
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.I – odc. 7/10
15.35 Przepis dnia – /333/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (267)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warszawskie adresy Marszałka
17.55 Piłsudski na Maderze
18.15 Korona królów – odc 59
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 18
19.45 Dobranocka – Zwierzojeż
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.I – odc. 7/10
21.20 Krótka historia – (453)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1800
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (267)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Bartłomiej Nizioł w Szczecinie
23.40 Strażacy – na planie serialu
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /333/; magazyn
CZWARTEK 10.05.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 42
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 11
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (267)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (453)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1801
7.45 M jak miłość – odc. 1362
8.40 Strażacy s.I – odc. 7/10
9.30 Pod Tatrami; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 60
10.25 Jak to działa – odc. 156
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 11
11.10 Podwodne ABC – Odc. 11
11.20 Krótka historia – (454)
11.30 Teleexpress
11.55 Racja stanu – (111)
12.20 Barwy szczęścia – odc. 1801
12.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 5/20 – Miodobranie
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
14.15 Wiadomości
14.45 Pogoda
14.50 Sport
15.00 Konkurs Piosenki Eurowizji – Lizbona 2018 – 2. półfinał
17.10 Miasto skarbów – odc. 8
17.55 Na sygnale – tajemnice filmowego planu
18.15 Korona królów – odc 60
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 11
19.35 Podwodne ABC – Odc. 11
19.45 Dobranocka – Pomysłowy Dobromir – odc. 5/20 – Miodobranie
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 8
21.20 Krótka historia – (454)
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1801
22.05 Koncert 100 – lecia ZAiKS – u /2/
23.25 Racja stanu – (111)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /286/; magazyn

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.