04.03.2016 – 10.03.2016

PIĄTEK 04.03.2016  
0.05 Opole 2015 na bis
0.50 Kresowym szlakiem – Kołomyja
1.30 Między nami bocianami – odc. 9
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 A, to historia – (4); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.20 Światowe Igrzyska Polonijne
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 85
7.25 M jak miłość – odc. 1193
8.25 Prokurator – odc. 3/10
9.20 Kocham Kino – magazyn filmowy
9.55 Po prostu
10.50 Urszula Dudziak; talk-show
11.15 Polska z Miodkiem
11.20 A, to historia – (5); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Sztuka życia – odc. 90
12.25 Kresowym szlakiem – Kołomyja
12.55 Na sygnale – odc. 85
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 621
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Światowe Igrzyska Polonijne
17.25 Komornik; dramat; reż.:F.Falk
19.15 Między nami bocianami
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 621
21.45 Na sygnale – odc. 85
22.10 A, to historia – (5); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.30 Światowe Igrzyska Polonijne
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 05.03.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1345
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1346
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1347
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1348
1.30 Pytanie na śniadanie
4.35 Szlakiem miejsc niezwykłych
4.50 Bieg Piastów 2016; relacja
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.20 Światowe Igrzyska Polonijne
6.30 Bieg Piastów 2016; relacja
6.50 Ojciec Mateusz – odc. 95
7.40 Bieg Piastów 2016; relacja
8.00 Na dobre i na złe – odc. 621
9.00 Bieg Piastów 2016; relacja
9.30 „Jezu wyratuj…”; reportaż
10.00 Kulturalni PL – (287); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1194
12.50 RAZ DWA TRZY; koncert
13.45 Dobranocka
14.00 Wiadomości
14.25 Pogoda
14.35 Ratownicy – odc. 12/13
15.25 61. Konkurs Piosenki Eurowizji
17.00 Katyń; dramat  reż.:A Wajda
19.05 M jak miłość – odc. 1194
20.00 Dobranocka – Podróże
20.15 Wiadomości
20.40 Sport
20.45 Pogoda
20.55 Ratownicy – odc. 12/13
21.50 Katyń; dramat; reż.:A. Wajda
0.00 Słownik polsko@polski
0.30 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 06.03.2016
0.30 WIN Wolność i Niezawisłość
1.35 Ladies – piosenki z koncertu
2.20 Polska z Miodkiem
2.30 Astronarium – (3)
3.00 Przygody Smoka Pola –
3.20 Kłopoty Pogodziaków – odc. 6
3.35 Podwodne ABC – Odc. 6
3.50 Ziarno
4.20 Zmiennicy – odc. 7/15
5.25 Polonia w Komie
5.40 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Światowe Dni Młodzieży
7.00 Transmisja Mszy Świętej
8.25 Nagrody im. Jana Rodowicza
9.25 Okrasa łamie przepisy
9.55 Rodzinka.pl – odc. 1
10.20 Rodzinka.pl – odc. 2
10.55 Racja stanu
11.25 Polska z Miodkiem
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1195
12.50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka
13.25 Przygody Smoka Pola
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Siła wyższa – odc. 13/13
18.20 Racja stanu
18.45 Polska z Miodkiem – (67) Ełk, Elbląg; felieton
18.55 M jak miłość – odc. 1195
19.45 Dobranocka – Notatnik
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Siła wyższa – odc. 13/13
0.10 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 07.03.2016
0.15 Racja stanu
0.45 Nad Niemnem
1.05 Przygody Smoka Pola
1.25 Sześć milionów sekund
2.00 Pytanie na śniadanie
4.50 Krótka historia – (5); felieton
5.00 Podróże z historią – odc. 1
5.35 RAZ DWA TRZY; koncert
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1349
7.25 Siła wyższa – odc. 13/13
8.15 Teatr Telewizji – Hamlet (IV)
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 42
11.20 Krótka historia – (6); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Kulturalni PL – (287); magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1349
13.25 Nad Niemnem
13.45 Dobranocka – Lis Leon
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 O mnie się nie martw – odc. 8
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 WIN Wolność i Niezawisłość
18.20 Polonia w Komie
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 42
19.15 Sześć milionów sekund
19.45 Dobranocka – Lis Leon
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – odc. 8
21.35 Krótka historia – (6); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1349
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.45 Do zobaczenia w Krakowie
0.00 Zakończenie dnia
WTOREK 08.03.2016
0.05 Świat się kręci – /482/
1.00 Cafe Historia – Luksusy w PRL
1.25 Tylko Kaśka – Masz czas do jutra odc. 7
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (6); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1350
7.25 Ratownicy – odc. 12/13
8.15 Astronarium – (20)
8.40 Polskie Nagrody Filmowe
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 43
11.20 Krótka historia – (7); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (68)
11.55 Naszaarmia.pl; magazyn
12.20 Podróże z historią – odc. 1
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1350
13.25 250 lat teatru publicznego
13.45 Dobranocka – Bajki zza okna
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.35 Pogoda
14.50 Ojciec Mateusz – odc. 132
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Warto rozmawiać
18.25 Polska z Miodkiem – (68)
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 43
19.15 Tylko Kaśka  odc. 7
19.45 Dobranocka – Bajki zza okna
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 132
21.35 Krótka historia – (7); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1350
22.10 Polska z Miodkiem – (68)
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Nad Niemnem
23.55 Zapiski Łazęgi – Lipiany
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 09.03.2016
0.05 Świat się kręci – /483/
1.00 Korytarze; reportaż
1.25 Szaleństwo Majki Skowron: odc8
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (7); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1351
7.25 O mnie się nie martw – odc. 8
8.25 Warto rozmawiać
9.30 Jak to działa – odc. 100
10.00 Tygodnik Kulturalny
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 44
11.20 Krótka historia – (8); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1351
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Egzamin z życia – odc. 62
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Zwyczajny Marzec
18.25 Szlakiem miejsc niezwykłych
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 44
19.15 Szaleństwo Majki Skowron
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Egzamin z życia – odc. 62
21.35 Krótka historia – (8); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1351
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Wilnoteka; magazyn
23.55 Zapiski Łazęgi – Złote Warpno
0.05 Zakończenie dnia
CZWARTEK 10.03.2016
0.05 Świat się kręci – /484/
1.05 Flesz historii; cykl reportaży
1.25 Dom na głowie – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (8); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1352
7.25 M jak miłość – odc. 1194
8.20 Egzamin z życia – odc. 62
9.15 Wilnoteka; magazyn
9.30 Zwyczajny Marzec
10.35 Do zobaczenia w Krakowie
10.55 Codzienna 2 m. 3 – odc. 45
11.20 Krótka historia – (9); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 Polska z Miodkiem – (69)
11.55 Pegaz
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1352
13.25 Wolny Ekran – (1); magazyn
13.45 Dobranocka – Marceli Szpak
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Prokurator – odc. 4/10
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Po prostu
18.10 A la show – (7) – Artur Andrus
18.35 Polska z Miodkiem
18.45 Codzienna 2 m. 3 – odc. 45
19.15 Dom na głowie – odc. 5
19.45 Dobranocka – Marceli Szpak
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Prokurator – odc. 4/10
21.35 Krótka historia – (9); felieton
21.45 Barwy szczęścia – odc. 1352
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Saga rodów; magazyn
0.00 Polska z Miodkiem – (69)
0.05 Zakończenie dnia

PIĄTEK 11.03.2016
0.05 Świat się kręci – /485/
0.55 Było, nie minęło
1.30 Między nami bocianami – odc. 10
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Krótka historia – (9); felieton
5.05 Polonia 24
5.35 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 86
7.25 M jak miłość – odc. 1195
8.25 Prokurator – odc. 4/10
9.20 Ziarno prawdy
9.55 Po prostu
10.50 A la show – (7) – Artur Andrus
11.20 Krótka historia – (10); felieton
11.30 Teleexpress
11.50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów – (44); program rozrywkowy
12.25 Było, nie minęło – kronika zwiadowców historii. – Śląska bitwa o benzynę
12.55 Na sygnale – odc. 86 „Od nowa” –  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Przygody Smoka Pola – (10) Ulica; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 – Siatkówka
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.50 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka
15.50 Polonia 24
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.25 Kocham Cię, Polsko! – odc (1); zabawa quizowa
19.00 Przyjaciele lasu – odc. 21 –  txt. str. 777; cykl reportaży
19.15 Między nami bocianami – odc. 10 – Geniusz Eugeniusz; serial animowany; STEREO
19.45 Dobranocka – Olimpiada Bolka i Lolka odc.9 – Siatkówka
20.00 Wiadomości
20.25 Sport
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka
21.45 Na sygnale – odc. 86 „Od nowa”; serial fabularyzowany TVP
22.10 Krótka historia – (10); felieton
22.20 Polonia 24
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.40 Zakończenie dnia

SOBOTA 12.03.2016
23.40 Barwy szczęścia – odc. 1349
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1350
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1351
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1352
1.30 Pytanie na śniadanie
4.50 Polonia 24
5.20 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 132 – Radar (Ojciec Mateusz X odc. 11) –  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
7.15 Na dobre i na złe – odc. 622 – Demolka
8.20 Kocham Cię, Polsko! – odc (1); zabawa quizowa
10.00 Kulturalni PL – (288); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (299)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1196
12.50 Program publicystyczny
13.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Słoma Wasylika, odc. 11 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Ratownicy – odc. 13/13 –  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
15.40 Uwaga – Premiera! – Miasto z morza –  txt. str. 777 AD  113′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
17.40 Do grającej szafy grosik wrzuć -fragmenty koncertu; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (299)
18.50 M jak miłość – odc. 1196
19.45 Dobranocka – Podróże na burzowej chmurze – Słoma Wasylika, odc. 11 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Ratownicy – odc. 13/13; serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
21.35 Miasto z morza –  AD  113′; film obyczajowy kraj prod.Polska (2009); reż.:Andrzej Kotkowski; wyk.:Małgorzata Foremniak, Julia Pietrucha, Jakub Strzelecki, Paweł Domagała, Marian Dziędziel; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
23.35 Program publicystyczny
0.20 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 13.03.2016
0.25 Człowiek o chmurnych oczach i uśmiechniętej duszy. Jerzy Trela  45′; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Marta Węgiel
1.25 Opole 2015 na bis /4/; koncert
2.20 Polska z Miodkiem – (70) Kociewie i Kaszuby; felieton
2.30 Astronarium – (20) – „Zderzenia gwiazd”; magazyn
3.00 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
3.20 Kłopoty Pogodziaków – odc. 7; magazyn
3.35 Podwodne ABC – Odc. 7 Niebezpiecznie mieszkańcy wód; magazyn
3.50 Ziarno – Genezjusz – święty aktor; magazyn
4.20 Zmiennicy – odc. 8/15 – Fartowny dzień –  txt. str. 777; serial TVP
5.30 Wolny Ekran – (2); magazyn
5.45 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański; STEREO, 10.9, Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
6.25 Śladami Polaków w Gruzji
6.45 Pod Tatrami; cykl reportaży
6.55 Czekamy na Światowe Dni Młodzieży – Kronika odc. 33
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z bazyliki prymasowskiej pw. Wniebowzięcia NMP w Gnieźnie.; STEREO, 10.9, Transmisja
8.50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka – Skaldowie /cz. 2/; reportaż
9.25 Okrasa łamie przepisy – W krainie dźwięków i smaków; magazyn kulinarny
9.55 Rodzinka.pl – odc. 3 – Kieszonkowe –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.20 Rodzinka.pl – odc. 4 – Siła argumentu, argument siły –  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 10.9
10.55 Racja stanu
11.25 Polska z Miodkiem – (70) Kociewie i Kaszuby; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1197
12.50 Program publicystyczny
13.25 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
13.45 Dobranocka – Miś Fantazy – Szkarłatna perła, odc. 7 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
14.00 Wiadomości
14.25 Sport
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1* „Raz kozie śmierć” –  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot
15.40 Teatr Telewizji – Chory z urojenia; spektakl teatralny
17.00 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej – Koncert Gilberta Becaud – artyści piosenki; STEREO
17.55 Racja stanu
18.25 Polska z Miodkiem – (70) Kociewie i Kaszuby; felieton
18.35 M jak miłość – odc. 1197
19.25 Przygody Smoka Pola – (11) Zakupy; program edukacyjny
19.45 Dobranocka – Miś Fantazy – Szkarłatna perła, odc. 7 –  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA
20.00 Wiadomości
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.40 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 1* „Raz kozie śmierć”; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot
21.35 Program publicystyczny
22.10 Teatr Telewizji – Chory z urojenia; spektakl teatralny
23.25 21 Przegląd Piosenki Aktorskiej – Koncert Gilberta Becaud – artyści piosenki; STEREO
0.10 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.