03.11.2017 – 09.11.2017

PIĄTEK 03.10. 2017
23. 05 O mnie się nie martw – 3/13
23. 55 Wilnoteka; magazyn
0. 10 Turystyczna Jazda
0. 25 Domisie – odc. 370
0. 50 Przepis dnia – /242/; magazyn
1.00 Pytanie na śniadanie
4.00 Krótka historia – (325); felieton
4.10 Polonia 24
4.30 Rozmowa Polonii – (155); rozmowa
4.45 Halo Polonia; magazyn
5.35 Wiadomości; STEREO
5.50 Na sygnale – odc. 145
6.25 M jak miłość – odc. 1314
7.20 Ratownicy – odc. 7/13
8.15 Warto rozmawiać; ; magazyn
9.20 Wiadomości
9.30 Skarby architektury drewnianej UNESCO – odc. 5 – Kwiatoń; Świątynia z XVII w. o idealnych proporcjach, uznana za modelowy i najpiękniejszy przykład architektury cerkiewnej w tym regionie. Wewnątrz zachwyca polichromia z początku XIX w. i fragmenty starego ikonostasu oraz dwie zachowane ikony. Świątynia znajduje się na terenie ziemi gorlickiej, który był w średniowieczu bardzo zagospodarowany i obfitował w bogate miasta na szlaku handlowym z Polski na Węgry, takimi jak Stary Sącz i Biecz, sama nazwa kwiaton została, jak głosi legenda, nadana temu miejscu przez królową Jadwigę.
9.45 Baw się słowami – s. II (46)
9.55 Domisie – odc. 370
10.20 Krótka historia – (326); felieton
10.30 Teleexpress
10.55 Polska Molskiej – odc. 5
11.25 Zaolzie
11.55 Na sygnale – odc. 145
12.25 Wolny Ekran – (65); magazyn
12.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Na dobre i na złe – odc. 678
14.45 Polonia 24
15.05 Rozmowa Polonii – (156)
15.20 Halo Polonia; magazyn
16.15 Hit Dekady – mont. (4)
17.15 Piersi – koncert
17.50 Magazyn z Ameryki – /18/
18.15 Domisie – odc. 370
18.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Na dobre i na złe – odc. 678
20.40 Na sygnale – odc. 145
21.05 Krótka historia – (326)
21.35 Rozmowa Polonii – (156)
21.50 Halo Polonia; magazyn
22.0035 Przepis dnia – /242/
SOBOTA 04.10. 2017
22.0040 Barwy szczęścia – odc. 1691
23. 05 Barwy szczęścia – odc. 1692
23. 30 Barwy szczęścia – odc. 1693
0. 00 Barwy szczęścia – odc. 1694
0. 30 Pytanie na śniadanie
3.55 Polonia 24
4.15 Rozmowa Polonii
4.30 Halo Polonia; magazyn
5.20 Ojciec Mateusz – odc. 215
6.15 Na dobre i na złe – odc. 678
7.10 Studencki Festiwal Piosenki – 42. S.F.P. – „Dziękuję za wypowiedź” – zespół Raz Dwa Trzy i goście; koncert
8.00 Okrasa łamie przepisy
8.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 46
9.00 Kulturalni PL – (376); magazyn
10.00 Słownik polsko@polski
10.30 Teleexpress
10.55 M jak miłość – odc. 1315
11.50 Paranienormalni Tonight
12.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Domek w domku, odc. 8
12.50 Cała Polska Czyta dzieciom
13.00 Wiadomości
13.30 Sport
13.35 Pogoda
13.45 Wojenne dziewczyny – odc. 9
14.40 C. K. Dezerterzy – cz. I
16.15 Koncert S 1
17.15 Słownik polsko@polski
17.50 M jak miłość – odc. 1315
18.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
19.00 Wiadomości
19.30 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Wojenne dziewczyny – odc. 9
20.35 C. K. Dezerterzy – cz. I
22.05 Paranienormalni Tonight – (5) Marian Dziędziel
NIEDZIELA 05.11.2017
22.55 Dom – odc. 6/25 – Nosić swoją skórę
0.40 Saga rodów – Ród Hartwigów
Zmiana czasu w Kanadzie
2.05 Sir Andrzej Panufnik – Mistrz
2.35 Magazyn z Wysp – /18/
2.55 Wolny Ekran – (66)
3.15 Teleranek – odc. 44
3.50 Ziarno – Biblia
4.20 Baw się słowami – s. II (47)
4.30 Baw się słowami – s. II (48)
4.50 Gwiezdny Pirat – odc. 1/7
5.20 Gwiezdny Pirat – odc. 2/7
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Jana Bosko w Luboniu
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 68 Tatabanya i Będzin; Poznamy turystyczne atrakcje dwóch miast partnerskich, które łączy górnicza przeszłość: Będzina i węgierskiej Tatabanyi. Dowiemy się, jak powstało miasto Tatabanya oraz jak aktywnie można spędzić czas w Będzinie.
8.40 Dom – odc. 6/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 171
11.00 Rodzinka.pl – odc. 172
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1316
12.50 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
13.25 Baw się słowami – s. II (47)
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Blondynka – odc. 61
15.40 C. K. Dezerterzy – cz. II
16.55 Europejski Stadion Kultury
17.55 Zakochaj się w Polsce – odc. 46
18.30 M jak miłość – odc. 1316
19.20 Baw się słowami – s. II (47)
19.30 Baw się słowami – s. II (48)
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Blondynka – odc. 61
21.35 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
22.15 C. K. Dezerterzy – cz. II
PONIEDZIAŁEK 06.11.2017
0.25 Zakochaj się w Polsce – odc. 46
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.15 Moliki książkowe – odc. 9
1.25 SUPEŁKOWE ABC – odc. 60
1.50 Przepis dnia – /243/
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (326)
5.10 Kulturalni PL – (376)
6.05 Racja stanu – (83)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1695
7.25 Blondynka – odc. 61
8.20 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
8.50 Jak trwoga to do Basi…
9.25 Turystyczna Jazda
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 36
10.25 Ukryte skarby – Pole, które rodzi
10.55 SUPEŁKOWE ABC – odc. 60
11.20 Krótka historia – (327)
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Kożuchowską
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1695
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 10/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (157)
16.20 Halo Polonia
17.10 Kobieta walcząca
18.20 Ukryte skarby – Pole, które rodzi
18.45 Komisariat – odc. 36
19.15 SUPEŁKOWE ABC – odc. 60
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 10/13
21.30 Krótka historia – (327)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1695
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (157)
22.50 Halo Polonia
23.35 Magazyn z Ameryki – /18/
23.50 Wolny Ekran – (66)
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 07.11.2017
0.05 Koncert S 1
1.05 Anna Dymna – spotkajmy się
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /244/
2.00 Pytanie na śniadanie
2.45 Panorama Flesz
2.50 Pytanie na śniadanie
2.55 Pytanie na śniadanie
3.30 Pogoda Flesz
3.35 Pytanie na śniadanie
3.40 Pytanie na śniadanie
4.15 Pogoda Flesz
4.20 Pytanie na śniadanie
4.20 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (327)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (157)
5.45 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1696
7.25 Wojenne dziewczyny – odc. 9
8.20 Kobieta walcząca
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 37 Hazardzista
10.25 Sonda 2 – (65) – Nuda
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 20
11.20 Krótka historia – (328)
11.30 Teleexpress
11.55 Chuligan Literacki (27)
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 289
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1696
13.25 ZUS bez granic – /5/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Dżingiel Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 216
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (158)
16.20 Halo Polonia
17.10 Jak trwoga to do Basi…
17.40 Ktokolwiek widział…
18.15 Sonda 2 – (65) – Nuda
18.45 Komisariat – odc. 37
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 20
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Dżingiel Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 216
21.30 Krótka historia – (328)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1696
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (158)
22.50 Halo Polonia
23.35 ZUS bez granic – /5/
23.50 Szlakiem miejsc niezwykłych
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 08.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – 4/13
1.00 Cranach. Trendy Europy
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /245/
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (328)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (158)
5.45 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1697
7.25 O mnie się nie martw – 10/13
8.20 11 listopada w PRL – u
9.25 ŁAP START UP
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 38
10.25 Astronarium – (43)
10.55 Petersburski Music Show – 66
11.20 Krótka historia – (329)
11.30 Teleexpress
11.55 Wojownicy czasu
12.25 Studio Wschód
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1697
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Smok wawelski
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – odc. 7/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (159)
16.20 Halo Polonia
17.10 11 listopada w PRL – u
18.15 Studio Wschód
18.45 Komisariat – odc. 38
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Smok wawelski
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – odc. 7/13
21.30 Krótka historia – (329)
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1697
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (159)
22.50 Halo Polonia
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 09.11.2017
0.05 O mnie się nie martw – 5/13
1.00 Studio Wschód
1.30 Las Story – odc. 5
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (329)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii
5.45 Halo Polonia
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1698
7.25 M jak miłość – odc. 1315
8.20 Głęboka woda – odc. 7/13
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Komisariat – odc. 39
10.25 Jak to działa – odc. 122
10.55 Las Story – odc. 5
11.20 Krótka historia – (330)
11.30 Teleexpress
11.55 Podróże z historią – odc. 41
12.25 Racja stanu – (84)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1698
13.25 Magazyn Kanada – /3/
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Instynkt – odc. 8
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (160)
16.20 Halo Polonia
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Komisariat – odc. 39
19.15 Las Story – odc. 5
19.45 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Instynkt – odc. 8
21.30 Krótka historia – (330) Legiony Droga do wolności; felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1698
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (160)
22.50 Halo Polonia
23.35 Racja stanu – (84)
0.00 Zakończenie dnia

 

 

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.