02.03.2018 – 08.03.2018

PIĄTEK 02.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 14
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – odc. 387
1.50 Przepis dnia – /307/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (407); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości; STEREO
6.50 Na sygnale – odc. 162 „Wesele”
7.25 M jak miłość – odc. 1345
8.20 Komisarz Alex – odc. 115
9.10 Podwójne korzenie
9.35 Portrety niepodległości; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.55 Notacje – Mieczysław Święcicki.
11.10 Baw się słowami
11.20 Krótka historia – (408); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Zaolzie
12.55 Na sygnale – odc. 162 „Wesele”
13.25 Wolny Ekran – (82); magazyn
13.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 695
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Przegląd Piosenki Aktorskiej – „Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz…” – koncert pamięci Czesława Niemena (35. Przegląd Piosenki Aktorskiej – Wrocław 2014); koncert
18.15 Herbatka z kabaretem – (1)
18.50 Biało – czerwoni
19.15 Domisie – odc. 387
19.45 Dobranocka – Bolek i Lolek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Na dobre i na złe – odc. 695 Dzieci swoich rodziców
21.40 Na sygnale – odc. 162
22.05 Krótka historia – (408); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.55 Portrety niepodległości; felieton
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 03.03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1759
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1760
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1761
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1762
1.55 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 180 7)
7.15 Na dobre i na złe – odc. 695
8.10 25 lat T. Love; koncert
9.10 Okrasa łamie przepisy
9.40 Wolny Ekran – (83); magazyn
10.00 Kulturalni PL; magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.35 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1346
12.50 Opole 2017 na bis /15/; koncert
13.20 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.30 Wiadomości
14.05 Pogoda
14.10 Sport
14.20 1920. Wojna i miłość – 13/13
15.25 Krajowe Eliminacje do Eurowizji
17.05 Miłość w przejściu podziemnym
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1346
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 1920. Wojna i miłość – 13/13
21.35 Bo oszalałem dla niej
23.20 Festiwal Dialogu
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 04.03.2018
1.55 Dom – odc. 22/25
1.35 Magazyn; magazyn
1.55 Awatar, czyli zamiana dusz
3.00 Baw się słowami; magazyn
3.10 Baw się słowami; magazyn
3.30 Ziarno; magazyn
4.00 Transmisja Mszy Świętej – z archikatedry pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu
5.25 Słoneczna włócznia – odc. 12
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.55 Kino retro – Fredek uszczęśliwia świat; komedia
8.20 Turystyczna Jazda – Kostaryka 2
8.40 Dom – odc. 22/25
10.30 Rodzinka.pl – odc. 203
11.00 Rodzinka.pl – odc. 204
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1347
12.50 Oczy w oczy; rozmowa
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom 14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – 13
15.40 Teatr Telewizji – Żabusia
17.05 Wieczór z Hanną Banaszak
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 58
18.30 M jak miłość – odc. 1347
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – 13
21.35 Oczy w oczy; rozmowa
22.15 Teatr Telewizji – Żabusia
23.30 25 lat T. Love; koncert
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 05.03.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 58
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 2
1.25 Supełkowe ABC – odc. 75
1.55 Pytanie na śniadanie
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Kulturalni PL – (393); magazyn
6.20 Racja stanu – (102)
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (408)
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1763
7.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 13
8.40 Teatr Telewizji – Żabusia; spektakl teatralny (2018); reż.: Anna Wieczur – Bluszcz; wyk.:Kamila Baar Kochańska, Arkadiusz Janiczek, Małgorzata Kocik, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Gniewkowska, Mateusz Damięcki, Małgorzata Klara, Dominika Majewska
9.55 Korona królów – odc 21
10.25 Sprawiedliwi wśród Nas
10.55 Supełkowe ABC – odc. 75
11.20 Krótka historia – (409); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Radosławem P.
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1763
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw – odc. 1/13; serial komediowy; reż.:Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski; wyk.:Aleksandra Adamska, Krzysztof Stelmaszczyk, Dawid Zawadzki, Piotr Jankowski, Aleksandra Domańska, Marcin Korcz, Przemysław Cypryański, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Hanna Śleszyńska
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Narodzona po raz drugi; film
17.55 Informator kulturalny
18.15 1200 Muzeów – Muzeum Górnictwa Węglowego i Zabytkowa Kopalni Węgla Guido w Zabrzu
18.45 Korona królów – odc 21
19.15 Supełkowe ABC – odc. 75 – JM
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 O mnie się nie martw – odc. 1/13; serial komediowy (2017); reż.:Łukasz Ostalski, Radosław Dunaszewski; wyk.:Aleksandra Adamska, Krzysztof Stelmaszczyk, Dawid Zawadzki, Piotr Jankowski, Aleksandra Domańska, Marcin Korcz, Przemysław Cypryański, Katarzyna Ankudowicz, Krzysztof Stelmaszyk, Hanna Śleszyńska
21.30 Krótka historia – (409); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1763
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Biało – czerwoni – historie
23.50 Wolny Ekran – (83); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 06.03.2018
0.05 Tercet czyli Kwartet
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (409); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1764
7.45 1920. Wojna i miłość – odc. 13/13
8.40 Narodzona po raz drugi; film dok.
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 22
10.25 Sonda 2 – (74) – Fizyka miasta
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś 11.10 Przyjaciele lasu – odc. 21
11.20 Krótka historia – (410); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Naszaarmia.pl; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1764
13.25 Magazyn z Wysp – /27/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 181
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Sonda 2 – (74) – Fizyka miasta
18.45 Korona królów – odc 22
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Przyjaciele lasu – odc. 21
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 181
21.30 Krótka historia – (410); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1764
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – magazyn
23.50 Rzecz Polska – Klocki Zofii
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 07.03.2018
0.10 Blondynka – odc. 15
1.00 Program ekumeniczny
1.25 Petersburski Music Show
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazynna ty
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (410); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1765
7.45 O mnie się nie martw – serial komediowy (2017); odc. 1/13
8.35 Warto rozmawiać
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 23
10.25 Astronarium – (22)
10.55 Petersburski Music Show
11.20 Krótka historia – (411); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1765
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Głęboka woda – odc. 11
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 W cieniu prezydenta
18.15 Wschód; magazyn
18.45 Korona królów – odc 23
19.15 Petersburski Music Show
19.45 Dobranocka – Wyprawa Gąbki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Głęboka woda – odc. 11
21.30 Krótka historia – (411); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1765
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Sprawiedliwi wśród Nas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 08.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 16
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 2
1.45 Podwodne ABC – Odc. 2
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (411); felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1766
7.45 M jak miłość – odc. 1346
8.40 Głęboka woda – sezon II odc. 11
9.30 Pod Tatrami
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 24
10.25 Jak to działa – odc. 111
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 2
11.10 Podwodne ABC – Odc. 2
11.20 Krótka historia – (412); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (103)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1766
13.25 Magazyn z Ameryki – /27/
13.45 Dobranocka – Film pod tytułem
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Komisarz Alex – odc. 116
15.35 Portrety niepodległości
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Sprawiedliwi wśród Nas
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 VACAT
18.45 Korona królów – odc 24
19.15 Zwierzaki Czytaki – odc. 2
19.35 Podwodne ABC – Odc. 2
19.45 Dobranocka – Film pod tytułem
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Komisarz Alex – odc. 116
21.30 Krótka historia – (412); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1766
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (103)
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 09.03.2018
0.05 Blondynka – odc. 17* (seria II, odc. 4) – To co zdarzy się jutro
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas – /64/; magazyn
1.25 Domisie – odc. 388 Szalik dla cioci Domisi; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii; rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (412); felieton
7.10 Na sygnale – odc. 163 „Pierwsza krew” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 M jak miłość – odc. 1347
8.40 Komisarz Alex – odc. 116 (seria IX odc. 12) – Opętanie – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.35 Portrety niepodległości – /5/ Stanisław Roman Dmowski (1864 – 1939); felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn kraj prod.Litwa
10.20 W cieniu prezydenta 48′ kraj prod.Polska (2012); reż.:Hanna Zofia Etemadi
11.10 Baw się słowami; magazyn
11.20 Krótka historia – (413); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Lekkie i szybkie dania – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Turystyka dla ambitnych; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; W programie o miejscach i wydarzeniach, które koniecznie warto odwiedzić bądź wziąc udział podczas turystycznych wypraw do krajów Czwórki Wyszehradzkiej. Kraków zaprasza na festiwal „Muzyka zaklęta w drewnie”, Słowacy na tokajski szlak winnic, Czesi na zamek w Valticach, a Węgrzy do osady paleoceńskiej.
12.55 Na sygnale – odc. 163 „Pierwsza krew” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (83); magazyn
13.45 Dobranocka – Przygody Bolka i Lolka
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 696 Strach ma wielkie oczy
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii; rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1) ed 11; zabawa quizowa
18.50 Magazyn z Ameryki – /27/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
19.15 Domisie – odc. 388 Szalik dla cioci Domisi; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Przygody Bolka i Lolka
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Na dobre i na złe – odc. 696 Strach ma wielkie oczy
21.40 Na sygnale – odc. 163 „Pierwsza krew” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (413); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Program rozrywkowy
23.55 Portrety niepodległości – /5/ Stanisław Roman Dmowski (1864 – 1939); felieton
0.05 Zakończenie dnia

SOBOTA 10.03.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1763
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1764
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1765
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1766
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
10:55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 181 – Piekło (Ojciec Mateusz XIV odc. 8) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 696 Strach ma wielkie oczy
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (1) ed 11; zabawa quizowa
9.40 Wolny Ekran – (84); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (394); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (381)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1348
12.50 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
14.15 Wiadomości
14.45 Pogoda
14.50 Sport
15.00 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 1 – txt. str. 777 40′; serial TVP kraj prod.Polska (2015); reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Krzysztof Zalewski, Mateusz Łasowski, Konrad Marszałek, Wojciech Żołądkowicz, Bartosz Kotchedoff, Krzysztof Piątkowski, Sebastian Cybulski, Jan Urbański, Bartłomiej Magdziarz, Szymon Sikora
15.55 Wielki Test. Polskie aktorki i aktorzy
17.30 Muzyczne brzmienie czterech kultur; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (381)
18.50 M jak miłość – odc. 1348
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać – odc. 1 – txt. str. 777 40′; serial TVP kraj prod.Polska (2015); reż.:Jerzy Zalewski; wyk.:Krzysztof Zalewski, Mateusz Łasowski, Konrad Marszałek, Wojciech Żołądkowicz, Bartosz Kotchedoff, Krzysztof Piątkowski, Sebastian Cybulski, Jan Urbański, Bartłomiej Magdziarz, Szymon Sikora
21.30 Wielki Test. Polskie aktorki i aktorzy
23.05 Opole na bis – Tego nie widzieliście w Opolu – Republika O!polska; koncert; Dla małoletnich od lat 12; .
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 11.03.2018
23.55 Dom – odc. 23/25 – Kolejka do życia
1.30 Magazyn z Wysp – /27/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym Pogoda Flesz
10:30 Ziarno – Raban w Ziarnie; magazyn
10:55 Baw się słowami; magazyn
5.05 Baw się słowami; magazyn
5.25 Słoneczna włócznia – odc. 13 – Najważniejszy mecz
5.55 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2018), Transmisja
6.15 Między ziemią a niebem
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach; STEREO, 10.9, Transmisja
8.40 Dom – odc. 23/25 – Kolejka do życia
10.15 Turystyczna Jazda
10.30 Rodzinka.pl – odc. 205 „Pogadajmy o facetach” sezon 10 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.00 Rodzinka.pl – odc. 206 „Trzymaj się za portfel!” sezon 10 – txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1349
12.50 Oczy w oczy – (68) Krzysztof Hołowczyc
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Szewczyk Dratewka; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 14* (seria II odc. 1) – Przyjęcie – txt. str. 777 44′; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2017); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda
15.40 Uwaga – Premiera! – Bez wstydu – txt. str. 777 80′; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Filip Marczewski; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak, Maciej Marczewski, Paweł Królikowski, Dariusz Majchrzak
17.10 Gala Anody
18.05 Wolny Ekran – (84); magazyn
18.30 M jak miłość – odc. 1349
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.35 Sport
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 14* (seria II odc. 1) – Przyjęcie – txt. str. 777 44′; serial obyczajowy TVP kraj prod.Polska (2017); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda
21.35 Oczy w oczy – (68) Krzysztof Hołowczyc
22.15 Uwaga – Premiera! – Bez wstydu – txt. str. 777 80′; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Filip Marczewski; wyk.:Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak, Maciej Marczewski, Paweł Królikowski, Dariusz Majchrzak
23.35 Gala Anody
0.25 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.