02.02.2018 – 08.02.2018

PIĄTEK 02.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 2/13
0.55 Wilnoteka; magazyn
1.10 Turystyczna Jazda – odc. 65 Nowy Żmigród i Chyrowa; Ponowna wizyta w Beskidzie Niskim na tereny historycznej Żmigrodczyzny na Podkarpaciu. Odwiedzimy jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego w naszym kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się jeden z najszerszych stoków narciarskich w Polsce!
1.25 Domisie – odc. 383
1.50 Przepis dnia – /292/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (387)
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Na sygnale – odc. 158
7.25 M jak miłość – odc. 1337
8.20 Komisarz Alex – odc. 111
9.15 Warto rozmawiać
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /10
10.45 Baw się słowami; magazyn
10.55 Domisie – odc. 383
11.20 Krótka historia – (388)
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kronika regionu – Zaolzie
12.55 Na sygnale – odc. 158
13.25 Wolny Ekran – (78); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 691
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (212)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 Bo we mnie jest seks; koncert
18.05 Herbatka z kabaretem
18.50 Reportaż
19.15 Domisie – odc. 383
19.45 Dobranocka – Maurycy
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 691
21.40 Na sygnale – odc. 158
22.05 Krótka historia – (388)
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii; rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 scena alternatywna
0.00 Portrety niepodległości – /10/
0.10 Zakończenie dnia
SOBOTA 03.02.2018
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1743
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1744
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1745
1.25 Barwy szczęścia – odc. 1746
2.00 Pytanie na śniadanie
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii; rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 176
7.15 Na dobre i na złe – odc. 691
8.10 Dżem – Bydgoszcz ’93; koncert
9.00 Okrasa łamie przepisy
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 54
10.00 Kulturalni PL – (389); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1338
12.50 41. Studencki Festiwal Piosenki „Ósmy grzech” – pieśni Włodzimierza Wysockiego; koncert
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 1920. Wojna i miłość – 9/13*
15.40 Wielki Test o Polskich Serialach
17.15 Pod dachami Paryża; koncert
18.15 Słownik polsko@polski
18.50 M jak miłość – odc. 1338
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – 9/13
21.35 Wielki Test o Polskich Serialach
23.10 41. Studencki Festiwal Piosenki
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 04.02.2018
23.55 Dom – odc. 18/25
1.25 Notacje – Krzysztof Globisz
1.40 Wolny Ekran – (79); magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
3.25 ZUS bez granic – /10/; magazyn
3.50 Teleranek – odc. 53 Japonia
4.20 Ziarno – Święty od młodzieży
4.50 Baw się słowami – Mój dzień
5.00 Baw się słowami
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 8
5.55 Prawdziwie spadła z nieba
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. Trójcy Świętej w Janowie Podlaskim
8.20 Turystyczna Jazda – odc. 65 ; Ponowna wizyta w Beskidzie Niskim na tereny historycznej Żmigrodczyzny na Podkarpaciu. Odwiedzimy jedno z najstarszych miejsc kultu religijnego w naszym kraju. Dowiemy się, gdzie znajduje się jeden z najszerszych stoków narciarskich w Polsce!
8.40 Dom – odc. 18/25
10.10 Dom – tak powstawał serial
10.30 Rodzinka.pl – odc. 195
11.00 Rodzinka.pl – odc. 196
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1339
12.50 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
13.25 Baw się słowami – Mój dzień
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 9
15.40 Księstwo; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Rafał Zawierucha, Mateusz Zając, Michał Anioł, Aldona Jankowska, Jan Wojtyński, Henryk Gołębiewski, Dorota Piasecka
17.45 Muzeum Polskiej Piosenki – /96/
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 54
18.30 M jak miłość – odc. 1339
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami – magazyn
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 9
21.35 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
22.15 Księstwo; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Rafał Zawierucha, Mateusz Zając, Michał Anioł, Aldona Jankowska, Jan Wojtyński, Henryk Gołębiewski, Dorota Piasecka
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 05.02.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 54
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Borówka skrzat wyrusza w świat
1.25 Supełkowe ABC – odc. 71
1.50 Przepis dnia – /293/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (388)
5.10 Kulturalni PL – (389); magazyn
6.05 Racja stanu – (98)
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1747
7.25 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 9
8.20 Oczy w oczy – (63) Jerzy Engel
8.50 Jestem Rita Kossobudzka
9.25 Turystyczna Jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 5
10.25 Ukryte skarby
10.55 Supełkowe ABC – odc. 71
11.20 Krótka historia – (389); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… Kabaretem Dudek
12.40 Pod Tatrami
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1747
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.40 Pogoda
14.45 O mnie się nie martw – 10/13
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (213)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Tajemnica tajemnic
18.15 Ukryte skarby
18.45 Korona królów – odc 5
19.15 Supełkowe ABC – odc. 71
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 O mnie się nie martw – 10/13
21.30 Krótka historia – (389); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1747
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (213)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Józef Piłsudski w drodze
23.50 Wolny Ekran – (79); magazyn
0.05 Zakończenie dnia
WTOREK 06.02.2018
0.05 Pod dachami Paryża.
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.50 Przepis dnia – /294/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (389); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (213)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1748
7.25 1920. Wojna i miłość – odc. 9/13
8.20 Tajemnica tajemnic
9.25 Pozdrowienia z Uzdrowiska
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 6
10.25 Sonda 2 – (71)
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Moliki książkowe – odc. 19
11.20 Krótka historia – (390); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga
12.25 Naszaarmia.pl – odc. 300
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1748
13.25 Magazyn z Wysp – /25/
13.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Ojciec Mateusz – odc. 177
15.35 Portrety niepodległości – /11/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (214)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 25 – lecie Gazety Polskiej
18.15 Sonda 2 – (71)
18.45 Korona królów – odc 6
19.15 Margolcia i Miś zapraszają dziś
19.30 Moliki książkowe – odc. 19
19.45 Dobranocka – Pingwin Pik – Pok
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Ojciec Mateusz – odc. 177
21.30 Krótka historia – (390); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1748
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (214)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn z Wysp – /25/
23.50 Pozdrowienia z Uzdrowiska
0.05 Zakończenie dnia
ŚRODA 07.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 3/13
1.00 Arcybiskup Abel; reportaż
1.25 Petersburski Music Show
1.50 Przepis dnia – /295/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (390); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (214)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Wiadomości
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1749
7.25 O mnie się nie martw – 10/13
8.20 Krakowianin z Paryża
9.20 Portrety niepodległości – /11/
9.25 Dziedzictwo regionów
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 7
10.25 Astronarium – (20)
10.55 Petersburski Music Show – 67
11.20 Krótka historia – (391); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Nasz Wschód – 6; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1749
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
14.00 Wiadomości
14.30 Sport
14.35 Pogoda
14.45 Głęboka woda – 7/12
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (215)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Krakowianin z Paryża
18.15 Nasz Wschód – 6; magazyn
18.45 Korona królów – odc 7
19.15 Petersburski Music Show – 67
19.45 Dobranocka – Fortele Jonatana
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Pogoda
20.45 Głęboka woda – 7/12
21.30 Krótka historia – (391); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1749
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (215)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Magazyn śledczy Anity Gargas
0.00 Zakończenie dnia
CZWARTEK 08.02.2018
0.05 Blondynka – odc. 4/13
1.00 Nasz Wschód – 6; magazyn
1.30 Las Story – odc. 16
2.00 Pytanie na śniadanie
5.00 Krótka historia – (391); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (215)
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje; cykl dokumentalny
6.50 Barwy szczęścia – odc. 1750
7.25 M jak miłość – odc. 1338
8.20 Głęboka woda – sezon II odc. 7/12* „Piętno” – serial TVP
9.10 Pod Tatrami
9.25 Wilnoteka; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 8
10.25 Jak to działa – odc. 151
10.55 Las Story – odc. 16
11.20 Krótka historia – (392); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (99)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1750
13.25 Magazyn z Ameryki – /25/
13.45 Dobranocka – Straszny film
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Komisarz Alex – odc. 112
15.35 Portrety niepodległości – /12/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (216)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.05 Magazyn śledczy Anity Gargas
17.40 Warto rozmawiać
18.45 Korona królów – odc 8
19.15 Las Story – odc. 16
19.45 Dobranocka – Straszny film
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Komisarz Alex – odc. 112
21.30 Krótka historia – (392); felieton
21.40 Barwy szczęścia – odc. 1750
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (216)
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Racja stanu – (99)
0.00 Zakończenie dnia

PIĄTEK 09.02.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka – odc. 5/13* – Przypadek, czy przeznaczenie – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
1.10 Turystyczna Jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
1.25 Domisie – odc. 384 Domisie Grzecznisie; program dla dzieci
1.50 Przepis dnia – /296/; magazyn
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama flesz i Pogoda flesz
5.00 Krótka historia – (392); felieton
5.10 Polonia 24
5.30 Rozmowa Polonii – (216); rozmowa
5.45 Halo Polonia; magazyn
6.35 Notacje – Anna Dymna. Teatr jak mąż; cykl dokumentalny
6.50 Na sygnale – odc. 159 „Wszystko będzie źle” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.25 M jak miłość – odc. 1339 – txt. str. 777; serial TVP
8.20 Komisarz Alex – odc. 112 (seria IX odc. 8) – Podwójna śmierć – txt. str. 777; serial kryminalny TVP
9.15 Warto rozmawiać; program publicystyczny
10.20 Wiadomości
10.35 Portrety niepodległości – /12/ Janusz Julian Głuchowski (1888 – 1964); felieton
10.45 Baw się słowami – Skąd pochodzisz? s. II; magazyn
10.55 Domisie – odc. 384 Domisie Grzecznisie; program dla dzieci
11.20 Krótka historia – (393); felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Świeże mazurskie ryby – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Lotnicze pasje; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 159 „Wszystko będzie źle” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (79); magazyn
13.45 Dobranocka – Maurycy i Hawranek – odc. 2 – Echo; serial animowany
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Na dobre i na złe – odc. 692 Ślepy upór – txt. str. 777; serial TVP
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (217); rozmowa
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.15 „Zapatrzeni w siebie” – piosenki Marka Grechuty (28 Przegląd Piosenki Aktorskiej – Koncert Galowy)
18.05 Herbatka z kabaretem – (9); program rozrywkowy
18.50 Magazyn z Ameryki – /25/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2018)
19.15 Domisie – odc. 384 Domisie Grzecznisie; program dla dzieci
19.45 Dobranocka za oceanem – Maurycy i Hawranek – odc. 2 – Echo; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Na dobre i na złe – odc. 692 Ślepy upór – txt. str. 777; serial TVP
21.40 Na sygnale – odc. 159 „Wszystko będzie źle” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
22.05 Krótka historia – (393); felieton
22.15 Polonia 24
22.35 Rozmowa Polonii – (217); rozmowa
22.50 Halo Polonia; magazyn
23.35 Wszystko po krakowsku – Dopóki Ziemia kręci się… – II Miedzynarodowy Festiwal im. B. Okudżawy Kraków 2003 cz. I; koncert
0.00 Portrety niepodległości – /12/ Janusz Julian Głuchowski (1888 – 1964); felieton
0.10 Zakończenie dnia

SOBOTA 10.02.2018 TV Polonia
0.10 Barwy szczęścia – odc. 1747
0.35 Barwy szczęścia – odc. 1748
1.00 Barwy szczęścia – odc. 1749
1.30 Barwy szczęścia – odc. 1750
2.00 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
4.20 Wesołe jest życie staruszka – recital Wiesława Michnikowskiego
4.55 Polonia 24
5.15 Rozmowa Polonii – (217); rozmowa
5.30 Halo Polonia; magazyn
6.20 Ojciec Mateusz – odc. 177 – Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.15 Na dobre i na złe – odc. 692 Ślepy upór – txt. str. 777; serial TVP
8.10 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – Piosenki Starszych Panów – pół wieku za nami; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12; ####################################################################
9.00 Okrasa łamie przepisy – Polska wieprzowina na trzy sposoby – txt. str. 777; magazyn kulinarny
9.30 Zakochaj się w Polsce – odc. 55 Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
10.00 Kulturalni PL – (390); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (377)
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1340 – txt. str. 777; serial TVP
12.45 Dobranocka – Rodzina Treflików – Huśtawka, odc. 21; serial animowany
13.00 Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
14.15 Wiadomości
14.45 Wiadomości
14.45 Pogoda
15.00 1920. Wojna i miłość – odc. 10/13* – Zniewolenie – txt. str. 777; serial TVP
15.55 Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich
17.25 Pod dachami Paryża. Wieczór piosenki francuskiej cz. 2; koncert
18.15 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (377)
18.50 M jak miłość – odc. 1340 – txt. str. 777; serial TVP
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Huśtawka, odc. 21; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 1920. Wojna i miłość – odc. 10/13* – Zniewolenie – txt. str. 777; serial TVP
21.35 Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich
23.05 Wystarczy być – Piosenki Magdy Czapińskiej; koncert
23.55 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 11.02.2018 TV Polonia
23.55 Dom – odc. 19/25 – Jestem dla Ciebie niedzielą – txt. str. 777; serial TVP
1.45 Wolny Ekran – (80); magazyn
2.05 Kino retro – Sportowiec mimo woli – w tym: Panorama i Pogoda; komedia
3.25 Magazyn z Wysp – /25/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017)
3.50 Teleranek – odc. 46 Design
4.20 Ziarno – Piękna Pani; magazyn
4.50 Baw się słowami – Cztery strony świata s. II; magazyn
5.00 Baw się słowami – Morze Bałtyckie s. II; magazyn
5.20 Słoneczna włócznia – odc. 9 – Matylda – txt. str. 777; serial TVP
5.55 Między ziemią a niebem; magazyn
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem; magazyn
7.00 Transmisja Mszy Świętej – z kościoła pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku; STEREO, 10.9, Transmisja
8.40 Dom – odc. 19/25 – Jestem dla Ciebie niedzielą – txt. str. 777; serial TVP
10.15 Turystyczna Jazda – Helsinki; magazyn turystyczny; Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu z naszym programem będziemy po drugiej stronie Bałtyku – w kraju tysiąca jezior, czyli w Finlandii. Odwiedzimy stolicę tego państwa Helsinki i przy okazji dowiemy się, co tak naprawdę jest fińskim narodowym symbolem.
10.30 Rodzinka.pl – odc. 197 „Biorą z naszej półki” sezon 10 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl – odc. 198 „Śpiwór dla czworga” sezon 10 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 M jak miłość – odc. 1341 – txt. str. 777; serial TVP
12.50 Oczy w oczy – (64) Joanna Żółkowska
13.25 Baw się słowami – Cztery strony świata s. II; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Niebo, odc. 16; serial animowany
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Tappi i czarodziejski kot; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 10* „Uparty jak prawnik”
15.40 Komornik – txt. str. 777 93′; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz
17.20 Recital Moniki Borzym; koncert
24:00 Zakochaj się w Polsce – odc. 55 Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
18.30 M jak miłość – odc. 1341 – txt. str. 777; serial TVP
19.20 Baw się słowami – Cztery strony świata s. II; magazyn
19.30 Baw się słowami – Morze Bałtyckie s. II; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Niebo, odc. 16; serial animowany
20.00 Wiadomości
20.30 Pogoda
20.45 Dziewczyny ze Lwowa – odc. 10* „Uparty jak prawnik”
21.35 Oczy w oczy – (64) Joanna Żółkowska
22.15 Komornik – txt. str. 777 93′; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz
0.15 Zakończenie dnia

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.