01.06.2018 – 07.06.2018

PIĄTEK 01.06.2018
0.05 Blondynka s.IV – odc. 52
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas
1.25 Domisie – Dzień Dziecka
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.05 Pogoda Flesz
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Odwrócona góra; baśń
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (402) Władysław IV Waza; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 175
7.45 M jak miłość – odc. 1369
8.40 Przystań – odc. 11/13 – Rywale
9.30 Którędy po sztukę s.II
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka; magazyn
10.20 Milenium kontra Tysiąclecie
11.10 Baw się słowami s. III; magazyn
11.20 Krótka historia – (469) Ludwik XIV; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy
12.25 Kronika regionu – Kronika Zaolzia; program publicystyczny
12.55 Na sygnale – odc. 175
13.25 Wolny Ekran – (94); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Na dobre i na złe – odc. 707
15.45 Polonia 24
16.05 Halo Polonia; magazyn
16.35 25 lat TVP Polonia – historia
16.45 Kocham Cię, Polsko! – odc. (12)
18.25 Gen innowacyjności
18.45 Wiadomości
19.20 Domisie – Dzień Dziecka
19.50 Dobranocka – Kulfon
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Na dobre i na złe – odc. 707
21.30 Na sygnale – odc. 175
21.55 Krótka historia – (469)
22.05 Polonia 24
22.20 Halo Polonia; magazyn
23.00 Ocaleni; reality show
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /288/; magazyn
0.05 Zakończenie dnia
SOBOTA 02.06.2018
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1810
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1811
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1812
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1813
1.55 Pytanie na śniadanie
4.40 Pytanie na śniadanie Extra
4.55 Polonia 24
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.50 Okrasa łamie przepisy
6.20 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 231
7.15 Na dobre i na złe – odc. 707
8.10 Kocham Cię, Polsko! – odc. (12)
9.40 Wolny Ekran – (95); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (406); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 1
12.50 Od Opola do Opola – /7/
13.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.40 Program katolicki
14.50 Kariera Nikodema Dyzmy – 2/7
15.50 Wielki test
17.20 program rozrywkowy
17.50 Pogoda na piątek – odc. 1
18.45 Wiadomości
19.20 Słownik polsko@polski
19.45 Dobranocka – Rodzina Treflików
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.30 Program katolicki
20.40 Kariera Nikodema Dyzmy – 2/7
21.40 Wielki test
23.10 program rozrywkowy
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Zakończenie dnia
NIEDZIELA 03.06.2018
23.55 Czarne chmury – odc. 10/10
0.55 program rozrywkowy
1.30 Magazyn z Wysp – /33/
1.55 Pytanie na śniadanie
4.30 Teleranek – odc. 49 Jak to działa? – Przesyłanie informacji; magazyn
5.00 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.25 Ziarno – magazyn
6.00 Transmisja Mszy Świętej – ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
7.35 Bezcenna Dama
8.40 Czarne chmury – odc. 10/10
9.35 Lajk!
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 68
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 227
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 228
11.20 Dwujęzyczność – spot MSZ
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 2
12.50 Oczy w oczy – (79)
13.25 Baw się słowami; magazyn
13.40 Dobranocka – Pamiętnik Florki
13.50 Cała Polska Czyta dzieciom
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 25
15.40 Teatr Telewizji – Mąż i Żona
16.50 program rozrywkowy
17.50 Pogoda na piątek – odc. 2
18.45 Wiadomości
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 68
19.45 Dobranocka – Pamiętnik Florki
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 25
21.25 Oczy w oczy – (79)
22.05 Teatr Telewizji – Mąż i Żona
23.15 program rozrywkowy
0.10 Działo się w Krakowie
0.15 Zakończenie dnia
PONIEDZIAŁEK 04.06.2018
0.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 68
0.50 Nad Niemnem – Magazyn
1.10 Dlaczego? Po co? Jak? – odc. 19
1.25 Supełkowe ABC – odc. 109
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Kulturalni PL – (406); magazyn
6.20 Syberyjskie okruchy wierzeń
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (469) Ludwik XIV
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1814
7.45 Dziewczyny ze Lwowa s.II – 25
8.40 Teatr Telewizji – Mąż i Żona – spektakl teatralny; reż.:Jan Englert; wyk.:Jan Englert, Beata Ścibakówna, Grzegorz Małecki, Milena Suszyńska
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 73
10.25 Oczy w oczy – (79)
10.55 Supełkowe ABC – odc. 109
11.20 Krótka historia – (470) Bitwa pod Lepanto; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Niedziela z… twórczością Agnieszki Osieckiej
12.40 Pod Tatrami; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1814
13.25 Nad Niemnem – Magazyn
13.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 O mnie się nie martw s.VII
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (279)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Mistrz scen rodzajowych; film dok.; reż.: Andrzej Ciecierski
17.55 Grzesiuk. Życie wygrane na bandżoli.; reportaż
18.15 Korona królów – odc 73
18.45 Wiadomości
19.20 Supełkowe ABC – odc. 109
19.45 Dobranocka – Koziołek Matołek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 O mnie się nie martw; 13/13
21.20 Krótka historia – (470) Bitwa pod Lepanto; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1814
22.00 Wolny ekran – szorty – odc. 08
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (279)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Gen innowacyjności
23.40 Wolny Ekran – (95); magazyn
23.55 Działo się w Krakowie
0.00 Przepis dnia – /331/; magazyn
WTOREK 05.06.2018
0.05 Od Opola do Opola – /8/
1.05 Pożyteczni.pl; magazyn
1.35 Margolcia i Miś zapraszają dziś
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (279)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (470) Bitwa pod Lepanto; felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1815
7.45 Kariera Nikodema Dyzmy 2/7
8.45 Mistrz scen rodzajowych; film dokumentalny; reż.:Andrzej Ciecierski
9.30 Którędy po sztukę – Julita Wójcik
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 74
10.25 Sonda 2 – (86) – Ptaki –
10.55 Margolcia i Miś zapraszają dziś
11.10 Przyjaciele lasu – odc. 32
11.20 Krótka historia – (471) Engelbert Dollfuss; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Szlakiem Kolberga – Mateusz Pospieszalski; reportaż
12.25 wojsko – polskie.pl – odc. 13
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1815
13.25 Kierunek Zachód – /7/
13.45 Dobranocka – Miś Uszatek
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – 232
15.35 Przepis dnia – /343/; magazyn
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (280)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Warto rozmawiać
18.15 Korona królów – odc 74
18.45 Wiadomości
19.20 Baw się słowami; magazyn
19.30 Baw się słowami; magazyn
19.45 Dobranocka – Miś Uszatek
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Ojciec Mateusz s.XVIII – 232
21.20 Krótka historia – (471) Engelbert Dollfuss; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1815
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (280)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Kierunek Zachód – /7/
23.40 program rozrywkowy
23.55 Działo się w Krakowie

ŚRODA 06.06.2018
0.10 Blondynka s.V – odc. 53
1.00 Program ekumeniczny
1.25 W Krainie Baśni – odc. 4
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (280)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (471) Engelbert Dollfuss; felieton
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1816
7.45 O mnie się nie martw s.VII – 13/13
8.35 Warto rozmawiać
9.30 Szlakiem miejsc niezwykłych – Pomniki Historii – Chełmno; reportaż
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 75
10.25 Astronarium – (60) – magazyn
10.55 W Krainie Baśni – odc. 4
11.20 Krótka historia – (472) D – Day
11.30 Teleexpress
11.55 Studio Raban
12.25 Wschód; magazyn
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1816
13.25 Wilnoteka; magazyn
13.45 Dobranocka – Proszę słonia
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Strażacy s.II – odc. 11 (seria II, odc. 1) – Stan gotowości – reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Michał Żurawski, Dawid Zawadzki, Mateusz Janicki, Olaf Lubaszenko
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (281)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Szlakiem Pierwszej Pancernej
18.15 Korona królów – odc 75
18.45 Wiadomości
19.20 W Krainie Baśni – odc. 4
19.45 Dobranocka – Proszę słonia
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Strażacy s.II – odc. 11 (seria II, odc. 1) – Stan gotowości – reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Michał Żurawski, Dawid Zawadzki, Mateusz Janicki, Olaf Lubaszenko
21.20 Krótka historia – (472) D – Day
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1816
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (281)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Syberyjskie okruchy wierzeń
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /344/; magazyn
CZWARTEK 07.06.2018
0.05 Blondynka s.V – odc. 54
1.00 Wschód; magazyn
1.30 Zwierzaki Czytaki – odc. 15
1.45 Podwodne ABC – Odc. 15
1.55 Pytanie na śniadanie
5.00 Panorama kraj – Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (281)
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (472) D – Day
7.10 Barwy szczęścia – odc. 1817
7.45 Pogoda na piątek – odc. 1 44′; serial obyczajowy TVP; reż.: Ryszard Brylski; wyk.: Danuta Stenka, Katarzyna Figura, Katarzyna Ankudowicz, Agnieszka Warchulska, Rafał Królikowski, Michał Lesień
8.40 Strażacy s.II – odc. 11 (seria II, odc. 1) – Stan gotowości – txt. str. 777 44′; serial TVP; reż.:Maciej Dejczer; wyk.:Maciej Zakościelny, Marta Ścisłowicz, Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Michał Żurawski, Dawid Zawadzki, Mateusz Janicki, Olaf Lubaszenko
9.30 Pod Tatrami; magazyn
9.45 Wiadomości
9.55 Korona królów – odc 76
10.25 Orły Nawałki – odc. 3
10.55 Zwierzaki Czytaki – odc. 15
11.10 Podwodne ABC – Odc. 15
11.20 Krótka historia – (473) Wynalazek Jana Gutenberga; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Było, nie minęło
12.25 Racja stanu – (114)
12.55 Barwy szczęścia – odc. 1817
13.25 Gen innowacyjności
13.45 Dobranocka – Dobromir
14.00 Wiadomości
14.30 Pogoda
14.35 Sport
14.45 Miasto skarbów – odc. 12
15.35 Portrety niepodległości – /4/
15.45 Polonia 24
16.05 Rozmowa Polonii – (281)
16.20 Halo Polonia; magazyn
17.10 Syberyjskie okruchy wierzeń
17.40 Magazyn śledczy Anity Gargas
18.15 Korona królów – odc 76
18.45 Wiadomości
19.20 Zwierzaki Czytaki – odc. 15
19.35 Podwodne ABC – Odc. 15
19.45 Dobranocka – Dobromir
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 Miasto skarbów – odc. 12 Coś się kończy
21.20 Krótka historia – (473) Wynalazek Jana Gutenberga; felieton
21.30 Barwy szczęścia – odc. 1817
22.05 Polonia 24
22.25 Rozmowa Polonii – (281)
22.40 Halo Polonia; magazyn
23.25 Racja stanu – (114)
23.50 Działo się w Krakowie
23.55 Przepis dnia – /289/; magazyn

PIĄTEK 08.06.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka s.V – odc. 55* (seria V, odc. 3) – Upadek – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Kartonowe cuda; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (281); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (473) Wynalazek Jana Gutenberga; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 176 „Mniejsze zło” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 Pogoda na piątek – odc. 2
8.40 Przystań – odc. 12/13 – Plecaczek – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Szlakiem Pierwszej Pancernej; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami; magazyn
11.20 Krótka historia – (474) Bitwa pod Borodino; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Tradycyjny kurczak na nowo – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Rekordy; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 176 „Mniejsze zło” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (95); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc.15 – Z bakteriami nie ma żartów
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Świerszczyk – Leniwy dzień mysiej mamy; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.40 Wielki test – Wielki Test o (o)polskiej piosence
16.10 Halo Polonia; magazyn
16.35 55. KFPP w Opolu – Przebój na Mundial
17.55 55. KFPP w Opolu – Debiuty
18.55 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.30 Gen innowacyjności
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc.15 – Z bakteriami nie ma żartów
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kot w butach; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.35 Wielki test – Wielki Test o (o)polskiej piosence
22.05 Halo Polonia; magazyn
22.35 55. KFPP w Opolu – Przebój na Mundial
23.50 Krótka historia – (474) Bitwa pod Borodino; felieton
0.00 Działo się w Krakowie

SOBOTA 09.06.2018 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1814
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1815
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1816
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1817
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.40 55. KFPP w Opolu – Debiuty
6.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 232 – 9.10 do Skarżyska (Ojciec Mateusz XVIII odc. 7) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.45 Kino retro – ABC miłości 76′; komedia; reż.:Michał Waszyński; wyk.:Adolf Dymsza, Maria Bogda, Kazimierz Krukowski, Konrad Tom, Ludwik Lawiński, Józef Orwid, Eugeniusz Koszutski, Basia Wywerkówna, Monika Carlo, Helena Zarembina
9.40 Wolny Ekran – (96); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (407); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (394)
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 3
12.50 program rozrywkowy
13.15 Dobranocka – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
13.20 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Gdy się zamknie oczy; widowisko kameralne
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.05 Sport
14.20 55. KFPP w Opolu – Premiery
16.00 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
17.50 Pogoda na piątek – odc. 3
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (394)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 55. KFPP w Opolu – Premiery
22.10 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
23.50 Działo się w Krakowie

PIĄTEK 08.06.2018 TV Polonia
0.05 Blondynka s.V – odc. 55* (seria V, odc. 3) – Upadek – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Magazyn śledczy Anity Gargas; magazyn
1.25 Domisie – Kartonowe cuda; program dla dzieci
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz
5.00 Panorama
5.15 Pytanie na śniadanie-Extra
5.25 Polonia 24
5.45 Rozmowa Polonii – (281); rozmowa
6.00 Halo Polonia; magazyn
6.50 Wiadomości
7.00 Krótka historia – (473) Wynalazek Jana Gutenberga; felieton
7.10 Na sygnale – odc. 176 „Mniejsze zło” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
7.45 Pogoda na piątek – odc. 2
8.40 Przystań – odc. 12/13 – Plecaczek – txt. str. 777; serial TVP
9.35 Portrety niepodległości – /4/ Walerian Czuma (1890 – 1962),; felieton
9.45 Wiadomości
9.55 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2018)
10.15 Szlakiem Pierwszej Pancernej; film dokumentalny
11.10 Baw się słowami; magazyn
11.20 Krótka historia – (474) Bitwa pod Borodino; felieton
11.30 Teleexpress
11.55 Okrasa łamie przepisy – Tradycyjny kurczak na nowo – txt. str. 777; magazyn kulinarny
12.25 Kwartet – magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej – Rekordy; magazyn
12.55 Na sygnale – odc. 176 „Mniejsze zło” – txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
13.25 Wolny Ekran – (95); magazyn
13.45 Dobranocka – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc.15 – Z bakteriami nie ma żartów
13.50 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Świerszczyk – Leniwy dzień mysiej mamy; widowisko kameralne
14.00 Wiadomości
14.40 Wielki test – Wielki Test o (o)polskiej piosence
16.10 Halo Polonia; magazyn
16.35 55. KFPP w Opolu – Przebój na Mundial
17.55 55. KFPP w Opolu – Debiuty
18.55 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.30 Gen innowacyjności
19.45 Dobranocka za oceanem – Kulfon co z ciebie wyrośnie – odc.15 – Z bakteriami nie ma żartów
19.50 Dobranocka za oceanem – Cała Polska Czyta dzieciom – Czytanie przed spaniem – Kot w butach; widowisko kameralne
20.00 Wiadomości
20.35 Wielki test – Wielki Test o (o)polskiej piosence
22.05 Halo Polonia; magazyn
22.35 55. KFPP w Opolu – Przebój na Mundial
23.50 Krótka historia – (474) Bitwa pod Borodino; felieton
0.00 Działo się w Krakowie

NIEDZIELA 10.06.2018 TV Polonia
23.55 Kapitan Sowa na tropie – odc. 1/8 – Gipsowa figurka – txt. str. 777 25′; serial TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Wiesław Gołas, Michał Szewczyk, Bogusław Sochnacki, Stanisław Wyszyński, Iwona Słoczyńska
0.25 Kapitan Sowa na tropie – odc. 2/8 – Uprzejmy morderca – txt. str. 777; serial TVP
0.55 Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju – recital Moniki Borzym; koncert
1.30 Kierunek Zachód – /7/ (Kierunek Zachód); magazyn kraj prod.Niemcy (2018)
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
4.45 Baśnie i bajki polskie – Złota kaczka; film animowany
5.00 Baw się słowami; magazyn
5.10 Baw się słowami; magazyn
5.25 Ziarno – Św. Antoni – fakty i mity; magazyn
5.50 Między ziemią a niebem
6.00 Anioł Pański
6.15 Między ziemią a niebem
6.45 Spotkanie ze Świętym
7.00 Transmisja Mszy Świętej, Transmisja
8.20 Turystyczna Jazda
8.40 Kapitan Sowa na tropie – odc. 1/8 – Gipsowa figurka – txt. str. 777 25′; serial TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Wiesław Gołas, Michał Szewczyk, Bogusław Sochnacki, Stanisław Wyszyński, Iwona Słoczyńska
9.10 Kapitan Sowa na tropie – odc. 2/8 – Uprzejmy morderca – txt. str. 777; serial TVP
9.40 program rozrywkowy
10.00 Zakochaj się w Polsce – odc. 69 Jarosław – txt. str. 777; magazyn
10.30 Rodzinka.pl s.XII – odc. 229 „Denna rybka” sezon 12 – txt. str. 777 AD
11.00 Rodzinka.pl s.XII – odc. 230 „Obligatoryjne figle” sezon 12 – txt. str. 777 AD
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 4
12.45 Oczy w oczy – (80) Kacper Kuszewski
13.15 Dobranocka – Pamiętnik Florki – Skarbonka, odc. 33
13.30 Wiadomości
14.00 Pogoda
14.10 Sport
14.20 55. KFPP w Opolu – Od Opola do Opola
16.00 55. KFPP w Opolu – Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia.
17.50 Pogoda na piątek – odc. 4
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Zakochaj się w Polsce – odc. 69 Jarosław – txt. str. 777; magazyn
19.45 Dobranocka za oceanem – Pamiętnik Florki – Skarbonka, odc. 33
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 55. KFPP w Opolu – Od Opola do Opola
22.15 55. KFPP w Opolu – Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia.
23.45 Oczy w oczy – (80) Kacper Kuszewski; STEREO, 10.9, Dla małoletnich od lat 7SOBOTA 09.06.2018 TV Polonia
0.05 Barwy szczęścia – odc. 1814
0.30 Barwy szczęścia – odc. 1815
0.55 Barwy szczęścia – odc. 1816
1.20 Barwy szczęścia – odc. 1817
1.55 Pytanie na śniadanie – w tym: Pogoda Flesz
5.10 Halo Polonia; magazyn
5.40 55. KFPP w Opolu – Debiuty
6.45 Ojciec Mateusz s.XVIII – odc. 232 – 9.10 do Skarżyska (Ojciec Mateusz XVIII odc. 7) – txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP
7.45 Kino retro – ABC miłości 76′; komedia; reż.:Michał Waszyński; wyk.:Adolf Dymsza, Maria Bogda, Kazimierz Krukowski, Konrad Tom, Ludwik Lawiński, Józef Orwid, Eugeniusz Koszutski, Basia Wywerkówna, Monika Carlo, Helena Zarembina
9.40 Wolny Ekran – (96); magazyn
10.00 Kulturalni PL – (407); magazyn
11.00 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (394)
11.30 Teleexpress
11.55 Pogoda na piątek – odc. 3
12.50 program rozrywkowy
13.15 Dobranocka – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
13.20 Dobranocka – Cała Polska Czyta dzieciom – Gdy się zamknie oczy; widowisko kameralne
13.30 Wiadomości
`14.00 Pogoda
14.05 Sport
14.20 55. KFPP w Opolu – Premiery
16.00 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
17.50 Pogoda na piątek – odc. 3
18.45 Wiadomości 19.30 – w tłumaczeniu na język angielski
19.20 Słownik polsko@polski – talk – show prof. Jana Miodka (394)
19.45 Dobranocka za oceanem – Rodzina Treflików – Rodzina Treflików, odc. 12
20.00 Wiadomości
20.30 Sport
20.35 55. KFPP w Opolu – Premiery
22.10 55. KFPP w Opolu – Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia.
23.50 Działo się w Krakowie

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

COPYRIGHT 2014 ZYCIE PUBLISHING SERVICES. ALL RIGHTS RESERVED.